Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Już pożegnania nadszedł czas...  (Przeczytany 19936 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Już pożegnania nadszedł czas...
« : 2005-06-17, 19:31 »
Hej :) Tak z ciekawości pytam, kto już w piątek rozstaje się ze swoją klasą? Idzie do innej szkoły itp...
My wczoraj mieliśmy dyskotekę na pożegnanie 6tych klas. Koło 21 DJ puścił serię wolnych piosenek i połowa dziewczyn [łącznie ze mną :oops: ] płakała :lol: Nie wiem, jak rozstanę się ze swoją przyjaciółką... co gorsza, idziemy do różnych szkół... :(
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

halina

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #1 : 2005-06-17, 19:34 »
ja co prawda rozstawałam się ze swoją klasą 2 lata temu ...
poszliśmy po zakończeniu roku na lody i tyle... koniec....
Moja klasa była naprawde świetna i wszystko bym zrobiła , żebyśmy znowu byli razem ale niestety nie możemy tego zrobić... Teraz się wszyscy zmienili i nawet byśmy się nie dogadali tak jak kiedyś... U mnie prawie wszyscy poszli do różnych szkoł więc kontaktu do nich nie mam... Tzn. mam do nich adres czy telefon ale wogóle z nimi tego kontaktu nie utrzymuję.... :(
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #2 : 2005-06-17, 19:39 »
Ja :cry: Boże, mam opuścić tych 26 zwiarowanych ludzi, z którymi przeżywałam radości i smutki ... Będę płakać jak nic :( Matko... Tak się okropnie czuję :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedz #2 : 2005-06-17, 19:39 »

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #3 : 2005-06-17, 19:40 »
No, my niestety nawet na lody nie pójdziemy... :( zresztą, moja przyjaciółka zaraz po zakończeniu roku wyjeżdza, ona wróci to prawdopodobnie ja wyjadę :(
Jeszcze któryś z rodziców rzucił hasło, że mógłby dla całej klasy wynająć domki i moglibyśmy pojechać. Ale wątpię że wypali :(

O dziwo, nigdy nie przypuszczałam, że aż tak bardzo zżyję się ze swoją klasą... i to nie z dziewczynami, bo między nami zawsze tworzyły się grupki, a z chłopakami... Tak super się czułam, jak wczoraj podchodzili, przytulali... :(
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

halina

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #4 : 2005-06-17, 19:43 »
no wlasnie o ty mówię, że nie tylko dziewczyny z dziewczynami się kolegowały i na odwrót ale wszyscy razem...
Oczywiście, były wyjątki klasowe ale jak dla mnie była to klasa jaką mogłabym sobie tylko wymarzyć :mrgreen:
prawie na każdej przerwie graliśmy w nogę, wracałam do domu z kolegami i ogólnie... wszyscy byli spoko....
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #5 : 2005-06-17, 19:44 »
Ja też rozstaje się w tym roku z moją klasą... Chociaż tyle, że w większości do jednej szkoły idziemy... rózne klasy, profile, ale co tam to... Wazne, że razem :)
Zapisane

halina

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #6 : 2005-06-17, 19:50 »
Ja wiem jedno...  Za rok, jak będe odchodziła z gimnazjum  na pewno nie bede za wszystkimi tęskniła....
Moze jedynie, za wyglupami jednego z naszych kolegów...
Nie mam w klasie aż takich dobrych koleżanek żeby się z nimi spotykać poza szkołą.... może kiedyś się zgadamy ale z tymi ludźmi których miałam w podstawówce mogłabym cały czas spędzać czas ( :lol: ) a z tymi nawet jednego dnia wytrzymać nie mogę  :|
Zapisane

paolinka

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #7 : 2005-06-17, 19:55 »
Dziewczyny Wy placzecie z powodu rozstania sie ze swoja 6-klasa...
Ja wtedy tez bylam bardzo smutna. Co prawda z polowa klasy dostalam sie dalej... W gimnazjum jest o niebo lepiej, na prawde  :tuli: Ludzie sa juz bardziej dorosli, nauczyciele nie traktuja Was jak malych bachorow tylko jak mlodziez :) Bedzie dobrze!!
Ja w piatek rozstaje sie z moimi szajbusami... 3 klasa oczywiscie... Teraz polowy ludzi nie ma, bo wyjechali na splyw... i pusto tak jakos. A co bedzie za tydzien...  :( Kazdy praktycznie idzie do innego liceum... Mam jedynie nadzieje, ze tam gdzie ja pojde... to natrafie na rownie fajna klase jak mam teraz  :) Choc podejrzewam, ze juz nigdy nie bedzie tak samo.
Pozostana tylko piekne wspomnienia... do konca zycia...
Buziaki dla wszystkich, ktorym smutno z tego powodu  :* trzymajcie sie, damy rade :tuli:
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #8 : 2005-06-17, 20:00 »
Ja także w tym roku odchodze z podstawówki... w tamtym roku jak sobie myślałam że za rok się będziemy musieli rozstać to tak mi się smutno robiło a teraz? jakoś nie odczuwam większego smutku, są oczywiście osoby z którymi chciałabym nadal zostać w klasie, jednak w tym roku moja klasa strrasznie się podzieliła na grupki, taka.. obca się zrobiła... i chociaż jesteśmy najlepsza klasą pod względem nauki to chyba najgorszą pod względem zgrania :( prawie każdy patrzy tylko na siebie, żeby jemu było dobrze innymi się nie przejmując... :/ wogóle 3/4 klasy jest ze sobą skłucona, nie gada specjalnie itp.. :( w tym roku wszystko się barrdzo zmieniło.. nawet nasza wychowawczyni :/ została w tym roku vice dyrektorką i wogóle dla nas czasu nie miała, zrobiła się.. inna.. :(
ale mimo to trochę szkoda mi odchodzić, smutno mi że będę musiała pożegnać się z moją kochaną panią od polskiego :( za klasą już nie tak bardzo, między innym z wyżej wymieninoych powodów ale także dlatego że większość idzie do jednego gimnazjum tylko do różnych klas... no i najważniejsze idę z moją przyjaciółką :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedz #8 : 2005-06-17, 20:00 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #9 : 2005-06-17, 20:18 »
A ja idę zupełnie sama do gimnazjum :( W takiej chwili byłabym gotowa iść do innego(gorszego, bo dostałam się do najlepszego), żeby być z "moimi" :cry:
Zapisane

halina

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #10 : 2005-06-17, 20:20 »
Alya no to jesteś w takiej samej sytuacji jak ja byłam... i wierz mi .. ja tez wolałam zostać z "moimi" ale nie było takiej opcji... i poszłam sama... do nowego gimnazjum... nie znałam NIKOGO
Zapisane

paolinka

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #11 : 2005-06-17, 20:22 »
Alya nie zaluj, widocznie tak mialo byc!  :)
Ja mialam isc z dobra kolezanka do klasy ogolnej, ale wybralam biol-chem... i jestem bardzo, ale to bardzo szczesliwa ze trafilam do tej klasy, do tych ludzi... W tym roku jestesmy najlepsi z trzecich klas i pod wzgledem ocen, testow jak i towarzystwa  8) ale wszystko co dobre ma swoj koniec...
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #12 : 2005-06-17, 20:25 »
Ja na szczęście mam gimka za ścianą i wszyscy idziemy razem, ale pamiętam jak moja przyjaciółka w 3 klasie odchodziła... Płakałam za nią i czasem przyjeżdzą mnie odwiedzać do szkoły...
Zapisane
emocjonalne kanapki

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #13 : 2005-06-17, 20:37 »
a ja chodze ze swoimi od 1 kl podstawówki. Niedługo zacznie się 3gm. Jakos tak... hmm... nie lubie tak strasznie swojej klasy. Ale nie wiem co to będzie za rok, jak się zegnać będziemy. W końcu tyle lat razem :).  A i tak z połową się spotkam w liceum :P
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #14 : 2005-06-17, 20:38 »
Mi jeszcze rok w gimn. zasotał... nie bede płakała na pożegnanie. To zdecydowanie najgorsza klasa jaką miałam :roll: Ale trudno będzie mi się rozstać z Olcią i Pauliną po tym gimnazjum... z Paulina znam się od 3 klasy podstawówki, a z Olcią od 6 klasy... Ja ide do Jeleniej Góry do Technikum- one zostają w Świdnicy w którymś z LO... ale mam zamiar nawiązywać z nimi nadal kontakty...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedz #14 : 2005-06-17, 20:38 »

Golden_Tina

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #15 : 2005-06-17, 20:53 »
ja w tym roku żegnam się z moja klasą :( w poniedziałek jest bal szóstych klas, wydaje mi się że będzie to potwornie smutny dzień :( jesteśmy najbardziej zżyta grupą ludzi, jaką kiedykolwiek widzieli nauczyciele...tak przynajmniej mówią. Rozchodzimy sie do przeróżnych gimnazjów, tam gdzie ja idę, będzie jeszcze 5 osób z podstawówki. Jednak planuję, że na urodziny zaproszę tą teraźniejsza klasę i to całą. Urodziny mam 18 wreśnia, więc pewnie nie zdążę poznać jeszcze jakiś spoko ludzi w gimnazjum. Poza tym robię impreze wspólnie z kumpelką,która urodziła się tydzień wcześniej. Nie pozwolę, żeby moja cudowna 6a sie porozpadała!
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #16 : 2005-06-17, 21:02 »
Ja wrócę do mojej okolicy w czwartek, na pożegnanie klas 3cich. Wkońcu przewodniczący parlamentu szkolnego musi wygłosić przemówienie :hyh:

A klasy 3f chyba nikt nigdy nie zapomni :diabolik: a szczególnie naszych wyczynów z wcześniejszych lat :P
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #17 : 2005-06-17, 21:03 »
"Ja wiem jedno...  Za rok, jak będe odchodziła z gimnazjum  na pewno nie bede za wszystkimi tęskniła...."
Łeh :P mi się też tak wydawało... wszystkim się tak wydawało... jeszcze w tamtym półroczu :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

halina

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #18 : 2005-06-17, 21:10 »
no, ja mówię jak narazie czuje i mysle, ze sie nic nie zmieni ale zobaczymy :P
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #19 : 2005-06-17, 21:17 »
Rozstawałam się z moją klasą w tamtym roku. I nie żałuję. Nawet bardzo się cieszę, bo moja klasa w gimnazjum jest o niebo lepsza - bardziej zgrana, są fajniejsi ludzie. Niedawno tu na FZ przeczytałam w jakimś temacie moją wypowiedź sprzed roku. I prawda jest taka, że jest tak, jak wtedy napisałam. Bardziej tęsknię za nauczycielami z podstawówki niż za moją klasą. I też rozstawałam się z "przyjaciółką". Piszę w cudzysłowiu, bo okazało się, że przez chodzenie do innych szkół nasze kontakty się rozluźniły. Teraz jesteśmy tylko koleżankami i tak jest bardzo dobrze.
A na balu się bawcie, a nie mówcie, że to będzie smutny dzień. Skoro to ostatnia dyskoteka w starych szkołach, to wykorzystajcie to i bawcie się :) .
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #20 : 2005-06-17, 21:20 »
ja w tym roku żegnam się z moja klasą :( w poniedziałek jest bal szóstych klas, wydaje mi się że będzie to potwornie smutny dzień :( (...)

ja miałam niedawno dyskotekę pożegnalna i to była najwspanialsza, najlepsza, najcudowniejsza impreza szkolna jaką mieliśmy przez 3 lata ;) też myslałam że będę ryczeć, a wróciłam rozradowana, z uśmiechem na twarzy..  może nam (mi i moim znajomym) zrobiło się żal że to już ostatnia wspólna dyskoteka... ale tak to naprawdę było super i radzę się świenie bawić a nie ciągle mysleć o tym że musicie się rozstać ;) jak jesteście naprawdę zgraną klasą to nawet nie będąc razem w jednej klasie będziecie się mogli spotykać ;) ja także mam wielką nadzieje spotykać się z tą grupą osób z którymi najbardziej się zżyłam :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedz #20 : 2005-06-17, 21:20 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #21 : 2005-06-17, 21:30 »
Goldenka, nie mow hop bo jeszcze gorsza moze Ci sie trafic. Ja zegnalam sie z klasa rok temu,ale nie bylo jakos szczegolnie,ze tak powiem wzruszajaco poprostu pozegnalismy sie, jestesmy w roznych szkolach,ale brakuje mi ich bo jestem teraz w koszmarnej klasie (zenskiej), ale coz takie zycie... ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Nanami

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #22 : 2005-06-17, 21:47 »
Ja tez sie rozstaje z moją klasą, z moją kumpelą którą znam od przedszkola... Bo ja ide do lepszej szkoły, a ona niestety troszke gorzej sie uczy, ale wiekszosc mojej klasy własnie idzie tam, gdzie ja... Wiec nie bedzie tak zle. Ale tak głupio po trzech lub z niektórymi po wiecej lat sie rozstawac juz w czwartek... :cry:
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #23 : 2005-06-17, 22:04 »
No my sie rozstajemy, bylismy cudowna klasa,jedyna w swoim rodzaju. Bardoz mi z tego powodu przykro ale mimo to juz nie umiem sie doczekac zmian,chce poznawac nowych ludzi. A ze starymi znajomymi z pewnoscia bede dalej utrzymywac kontakt. Bedzie mi o tyle latwiej ze z moja przyjaciolka idziemy do jednego liceum, do jednej klasy :wink:
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #24 : 2005-06-17, 22:19 »
No ja się właściwie rozstałam ze swoją klasą dwa miesiące temu. I chyba nie żałuję.
Zapisane

Zorba

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #25 : 2005-06-17, 22:26 »
ja sie rozstawalam rok temu blyo przykro mi ale widomo to samo gim tylko rozne profile ale ja mowilam "zap ol roku nawet czesc na korytarzach sobie ine bedziemy mowic" tak jest teraz ;) wszyscy wszystkich obgadują....ehh...
« Ostatnia zmiana: 2005-06-17, 22:28 autor Zorba »
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #26 : 2005-06-17, 22:28 »
No moja klasa mnie jeszcze częściowo wita. ZA to ci z gimnazjum nie. Mam kontakt tylko z dwoma osobami.
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #27 : 2005-06-18, 11:25 »
Ja sie zegnam z moja klasa juz za tydzien...wlasnie koncze gimnazjum, i musze przyznac , ze dobrze sie czulam w gimnazjum i boje sie isc do LO. Nowi ludzie, nowe wszytsko...tylko 2 osoby (oprocz mnie) z mojej klasy ida do tej samej szkoly co ja i to na inny profil...W mojej nowej klasie bedzie moja dobra kolezanka-to mnie pociesza ;D Zal mi sie bedzie rostawac z tymi ludzmi,bo wiekszosc z nich znam od 1 klasy podstawowki, a niektorych od zerowki :)) Oczyiscie , ze nie wszytskich lubie, ale jestesmy nawet zgrana ekipa..Nie chce sie z nimi rostawac, ale tak trzeba. Musze sie przygotowac na nowe doswiadczenie, na zmiany w moim w zyciu, i tak by tak chwila nadeszla, wczesniej czy pozniej ...
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Forum Zwierzaki

Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedz #27 : 2005-06-18, 11:25 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #28 : 2005-06-18, 12:04 »
Oj ja będe ryczeć dopiero za rok

Kamila

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #29 : 2005-06-18, 12:05 »
Znam ten bol - rozstanie sie ze swoja klasa po 6 klasie. Przechodzilam to rok temu... Na koniec roku my z dziewczynami zaczelysmy plakac i to nawet te dzieczywny ktore wydawaloby sie ze sa "twarde" :) Szkoda mi tej klasy... z kilkoma osobami utrzymuje kontakt :) Inni po pojsciu do gimnazjum bardzo sie zmienili... Jednak wiele bym dala abym mogla wrocic do starej klasy bo nowa niestety nie jest tak bardzo zgrana :| nie wiem jak to bedzie po 3 klasie ale nie sadze bym to tak przezywala jak w 6 kl.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 27 zapytaniami.