Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Już pożegnania nadszedł czas...  (Przeczytany 19937 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Raffy

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #30 : 2005-06-18, 12:10 »
Za rok bede musiał rozstawać się z klasą którą znamy się od ... 1 KLASY PODSTAWÓWKI !!! Wyobrazacie co będzie ? Jakoś ujdzie :P jeszcze rok mega luzu i szaleństw został :hehe:

ps. ja teraz II klasa gimnazjum, po wakacjach III
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #31 : 2005-06-18, 12:18 »
U mnie naszczescie nikt nie odchodzi, ale musialam rozstac sie z moja pierwsza szkola i anjkepsza kolezanka. Nie mam jzu z nia kontaktu, a bardzo zaluje :(
Zapisane

*Antek*

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #32 : 2005-06-18, 13:29 »
Ja to przezywalam w tamtym roku :( ale w tym roku nie bedzie innaczej i tak pewnie sie troszke rozplacze jak bedzie koniec roku bo sie przywiazalam do tej mojej nowej klasy, i do ludzi ktorych poznalam z innych klas :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedz #32 : 2005-06-18, 13:29 »

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #33 : 2005-06-18, 14:42 »
a ja znowu (juz drugi raz) rozstaje sie ze swoją klasą. W podstawówce klasa była wspaniała, właściwie idealnie zgrana...ta w gimnazjum, no nie jest juz tak zgrana, ale i tak będe tęskinć. W koncu spedziłam z nimi mnóstwo czasu. Trzy lata to wcale nie tak mało
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Agata:)

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #34 : 2005-06-18, 19:32 »
A ja ze swoimi dałnikami ( :P ) spędziłam 9 lat.... I znowu będziemy po części razem przez następne 3 lata ;) Chyba jestem szczęściarą...
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #35 : 2005-06-18, 20:32 »
Ja na szczęście nie rozstaję się z moją klasą, a jest naprawdę świetna :) W tamtym roku, gdy kończyłam podstawówkę, musiałam rozstać się z dwiema przyjaciółkami. Nadal czasem się spotykamy ale to już nie to samo :(
Zapisane

kraksa

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #36 : 2005-06-19, 10:17 »
my mamy w szkole podstwwówkę i gim. Podstawówka dopiero od 4 klasy. W każdym roczniku jest jedna klasa. W tym roku mają stworzyć równoległą pierwszą. W naszej klasie pojawił się konflikt i chcieli nas podzielić - na szczęście tego nie robią - gdyby to zrobili odeszłabym. Jeszcze jeden mankament -żeby się dostać do naszego gim. trzeba ieć zachowanie dobre, 2 moich przyjaciół ma poprawne ,ale na szczęście przechodzą warunkowo...
Zapisane

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #37 : 2005-06-19, 12:54 »
Ja w tym roku też się rozstaje ze swoją ukochaną 3e... :cry: Większość z nas spotka się w tej samej szkole, jednak na innych profilach. Na całe szczęście mieszkamy blisko siebie i będziemy się cały czas kontaktować, będziemy się starali nie zerwać ze sobą kontaktu. Z większością dziwczyn w mojej klasie znamy się od przedszkola, już tyle lat ...ale kiedyś musiał nadejść ten moment, przyjdzie jeszcze czas kiedy każdy z nas pójdzie całkowicie w inną stronę, no cóż taka kolej rzeczy... mam nadzieję, że moim przyjaciołom uda się spelnić swoje marzenia, skończą wymarzone szkoły, osiągną coś w życiu, życze im tego z całego serca i Wam wszystkim też :cmok: trzymajcie się :cmok:

Golden_Tina

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #38 : 2005-06-19, 15:52 »
juz jutro jest bal 6-stych klas...nasza ostatnia dyskoteka w tej szkole...na pewno będzie fajnie ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedz #38 : 2005-06-19, 15:52 »

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #39 : 2005-06-19, 16:16 »
Ja kończę gimnazjum, i roztaję się z 3a, klasą która zna się od podstawówki lub nawet przedszkola (ja doszłam w I klasie). Mam nadzieję utrzymywać z kilkoma osobami kontakt, może nawet do jednego licka pójdziemy :)  Ale to, że klasa robi się naprawdę zgrana dopiero pod koniec szkoły to norma... Miałam tak w podstawówce, chociaż ogólnie klasa była świetna, sympatyczna i tolerancyjna (w końcu 6c została klasą roku wśród klas 4-6 :P )
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #40 : 2005-06-19, 16:17 »
Szczerze mówiąc, też uwielbiałam swoją klasę, ale teraz.. Wydarzyło się tyle rzeczy, że nawet za bardzo ich nie pamiętam. Na koniec też płakałam, ale teraz oni są szarą przeszłością, częścią czegoś, co bezpowrotnie minęło. Za chwilę żegnam się z moją teraźniejszą klasą, i wiem, że będzie powtórka z rozrywki. Mieszkam w innej dzielnicy, więc to mnie jeszcze bardziej odseparowało. Ale fakt, ludzie tak się zmieniają w czasie przejścia podstawówka - gimnazjum i gimnazjum - liceum że aż trudno uwierzyć...
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #41 : 2005-06-19, 17:09 »
ja z moją klasą 6 rozstawałam się 2 lata temu trochę było smutno ale przeżyłam, teraz za rok się rozstaję z tą klasą i podejrzewam że nawet mi nie będzie smutno [zacznę pewnie o tym myśleć jak okaże się że w LO moja klasa będzie do bani] a z lo z tego co wiem też nie jest ciężko się rozstać , utrzymuje się kontakty z kilkoma osobami a o reszcie zapomina jednak nawet trochę żal rozstawać się z tymi najgłupszymi bo w końcu przez trzy lata byli tak jakby cząstką nas i nikt nie zajmie ich miejsca ale jak mówię to takie płakanie na jeden wieczór potem wszystko jest ok ;]
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #42 : 2005-06-19, 17:37 »
A ja powiem moze odwrotnie... w podstawowce 5 klasa - kochalam moja klase.. ale od 2 polrocza 6 kl duzo zaczelo sie psuc.. i szczeze mowiac czekalam zeby wreszcie ta klase opuscic... na zakonczeniu roku mnie nie bylo (wyjechalam), na dyskotece tej zakonczeniowej - tez nie... i po prostu z ta szkola i klasa rozstalam sie w nijaki sposob - ale nie zalowalam... i jestem zadowolona bardzo z mojej gimnazjalnej klasy... bardziej niz z poprzedniej ;) Chociaz jak wszedzie sa bardziej i mniej lubiani - zawsze mozna na siebie liczyc a to jest cos! I nie ma co plakac dziewczyny :cmok:
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #43 : 2005-06-20, 00:43 »
choć na rozstanie czekałam od pierwszej chwili gdy trafiłam do tej klasy to pewenie nie raz zatęsknie...

masa wspomnień... dobrych, złych... bywało różnie... jak zawsze...

BTW jutro jestem ostatni dzień w szkole później tylko świadectwo odebrać... łezka kręci sie w oczku... ale tak musi być...
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #44 : 2005-06-20, 08:39 »
"BTW jutro jestem ostatni dzień w szkole później tylko świadectwo odebrać... łezka kręci sie w oczku... ale tak musi być..."
Nan... jutro czy dzisiaj? :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Forum Zwierzaki

Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedz #44 : 2005-06-20, 08:39 »

Golden_Tina

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #45 : 2005-06-20, 15:03 »
hmm.. dzisiaj ten nieszczęsny, ale może wesoły bal szóstkoklasistów =] jak wrócę to wszystko opowiem, o ile komuś się zechce to czytać... :P
Zapisane

Nicka

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #46 : 2005-06-20, 15:26 »
dziul, jeśli jesteście prawdziwymi prpzyjaciółkami na pewno bedziecie sie czesto spotykac i wogole :)

Ja juz w czwartek ostatni raz spotykam sie w tym grionie osob... ale CIESZE SIE Z TEGO!!!
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #47 : 2005-06-20, 17:11 »
A ja pożegnałam moją koleżankę z klasy - nie dostała promocji :P (2 LO)
Zapisane

Bigielka

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #48 : 2005-06-20, 22:26 »
dzisiaj miałam bal szóstoklasistów :( (Golden Tina ja też chodze do 6a)
było po prostu super :( najlepsza dyskoteka z wszystkich dyskotek robionych przez te 3 lata :( a ile łez sie wylało :( po prostu wszystkie 6 klasy się razem przyjaźnią :( to straszne, że połowa tych kochanych ludzi idzie gdzieś indziej do gim i kontakt z nimi się urwie :(
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #49 : 2005-06-21, 00:19 »
Pamiętam ten dzien -25marca. Pożegnanie się z klasą, szkołą i nauczycielami.
Bal 6klasistów. Dziewczyny płakały gdy puścli nam piosenke ' Nie płacz Ewka... '
i ja się poryczałam, chociaz myślaam że wytrzymam to.
Z moją klasą byłam 0d 2kl. podst. , z paroma osobami chodze nawet w gimnazjum ;)
Niestety z niektórymi się rozstałam, ale nieraz da się pogadać np. przez gg ;)
Nie tęsknie, bo przeciez można się spotkać na dworze i poplotkować, więc aż tak źle nie jest.
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #50 : 2005-06-21, 00:41 »
Ja w gimnazjum miałam 12 osób z podstawówki. W liceum już nikogo znajomego. Ale znaleźli się wspaniali ludzie. I myślę ,że takie zmiany są dobre. Kontak mam z tymi osobami z gimnazjum, którym na mnie naprawdę zależało itd - teraz wiem, kto był miły z grzeczności, bo wypadało, a kto mnie naprawde lubił. :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedz #50 : 2005-06-21, 00:41 »

Bonsai

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #51 : 2005-06-21, 19:58 »
U mnie to już koniec gimnazjum.... Teraz liceum... Choc ciesze sie, że poznam nowych, innych ludzi. A znajomi z gima? Utrzymywać znajomość zawsze można, nic nie stoi na przeskzodzie.... Jednak najwazniejsze, ze Dianulka bedzie ze mna w nowej szkole, klasie... Jesteśmy nierozłaczne :)
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #52 : 2005-06-21, 21:03 »
no i już po balu :) było świetnie :) polonez wyszedł nam jak z nut, dyrka powiedziała wspaniałe przemówienie, aż mi się oczy zaszkliły :( na dyskotece nikt nie płakał, zbyt dobrze się bawiliśmy. Szczególnie ja, Dominika (przewodnicząca szkoły ;)), Kamila i Sasa (moje przyjaciółki), bo pół dyskoteki przetańczyłyśmy na krzesłach :P wzniosłyśmy się na wyżyny :lol: Chociaż muszę przyznać, że nawet 2 lata temu w życiu bym się na takie coś nie odważyła :) widać, że zmieniłam się nie do poznania...podczas ostatniego tańca nagle zachciało mi się płakać, ale powstrzymałam się, bo jakby to wyglądało: wszyscy tańczą wtuleni w siebie (ja akurat też przytulałam się do takiego jednego Piotrka :P;) ) i nagle mi ciekną łzy...ale podejrzewam, że wiele osób miało podobne stany do mojego...
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #53 : 2005-06-23, 18:57 »
My na zakończeniu roku mamy symboliczne rozwiązanie szóstych klas... Jest tam taki smutny podkład muzyczy (wiem, bo jestem w poczcie sztandarowym :P ) :( Już dzisiaj na próbie mi się płakać chciało, a co dopiero jutro będzie ... Ahh... :cry:
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #54 : 2005-06-23, 19:06 »
Dziś miałam pożegnanie trzecich klas czyli też i moje... Było smutno, ale my i tak w każdej sytuacji potrafimy znaleść nutkę radości ;) Zamiast płakać na piosence "To już jest koniec", my wyskoczyliśmy całą klasą na środek i zaczęliśmy tańczyć, a za nami powędrowały trzy kolejne klasy ;)
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #55 : 2005-06-23, 19:14 »
"dziul, jeśli jesteście prawdziwymi prpzyjaciółkami na pewno bedziecie sie czesto spotykac i wogole"
No fakt, ale jak sobie pomyślę, że już nigdy nie będę z nią siedziała w jednej ławce... :P

Jeszcze tylko jutro spotkam się z całą moją klasą :(
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #56 : 2005-06-23, 20:22 »
agata, a to jest piosenka to juz jest koniec, i nie ma juz nic, jestesmy wolni, mozemy isc? Kto napisal slowa? ;)
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #57 : 2005-06-23, 20:31 »
NIe wiem, chyba Kuba Sienkiewicz ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedz #57 : 2005-06-23, 20:31 »

kasia

  • Gość
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #58 : 2005-06-23, 21:24 »
Jutro mam oficjalne zakończenie roku skzolnego (po dwóch miesiącach od faktycznego końca :lol:) Ostatni raz zobaczę moją klasę... Ale nie żąłuję.
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Już pożegnania nadszedł czas...
« Odpowiedź #59 : 2005-06-24, 09:47 »
Nooo i nareszcie :;d: Dzisiaj zakończenie mam na 10,30 :;d: I dwa miechy bez tych wariatów :lol: No i trzecia klasa... :mrgreen:
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.103 sekund z 27 zapytaniami.