Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Porzucona koszatniczka!!!  (Przeczytany 680 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Talagia

  • Gość
Porzucona koszatniczka!!!
« : 2005-09-19, 02:01 »
Ale jestem zła!!!! U mnie na osiedlu za blokiem chlopak znalaz koszatniczke! MALO TEGO!!! zwierzatko mialo zwiazane nozki i bylo przywiazane sznurkiem do drzewa :/ Obok rzucone były 4 marchewki i połowa jabłka. Zwierzątko jest zdrowe, ma tylko nadszarpane lewe uszko i zlapało pchły :/ Cale szczescie, ze ten chlopak przygarnal zwierzatko i przynajmniej teraz ma normalny dom! NIe wyobrazam sobie jak mozna byc tak cofnietym "czlowiekiem" zeby zrobic tak wielka krzywde zwierzątku, zamiast oddac do zoologicznego albo cokolwiek innego, to skazywanie malucha na smierc :/ u mnie jest pełno kotow a koszatniczka jest mlodziutka :/ Widac komus sie znudzila :/
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Porzucona koszatniczka!!!
« Odpowiedź #1 : 2005-09-19, 08:30 »
Brak mi słów aby w jakikolwiek sposób to skomentować :(
Zapisane

anieszka

  • Gość
Odp: Porzucona koszatniczka!!!
« Odpowiedź #2 : 2005-09-19, 09:03 »
niestety ale tak się dzieje kupują zwierzęta po czym albo im sie znudzi albo rodzice nie pozwalają i zwierzątko zostaje porzucone :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Porzucona koszatniczka!!!
« Odpowiedz #2 : 2005-09-19, 09:03 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Porzucona koszatniczka!!!
« Odpowiedź #3 : 2005-09-19, 09:12 »
hmmm , ktoś nie wziąl pod uwagę kotów... to ze była przywiązana do drzewa i ze leżało obok niej żarcie świadczy o tym że idiota co to zrobił, chciał zeby ktoś ją znalazł - z jednej strony zmniejszył jej szanse na przezycie (koty) z drugiej zwiększył - poniewaz gdyby ją po prostu wypuścił to nikt by sie nawet nie dowiedział że ktoś ją wywalił i że zginęla...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Porzucona koszatniczka!!!
« Odpowiedź #4 : 2005-09-19, 14:47 »
:eh:

Zdumiewają mnie pomysły ludzi.. Nie prościej byłoby oddać do zoologa albo komuś znajomemu..? Tej małej udało się szczęśliwie przeżyć, ale co gdyby tak jak powiedziała Iras znalazły ją koty/psy, jakieś nieodpowiedzialne dziecko które traktuje zwierzęta jak zabawki albo po prostu nikt by się nie zainteresował zwierzakiem? Ludzka nieodpowiedzialność nie zna granic :|
Zapisane

Anulka

  • Gość
Odp: Porzucona koszatniczka!!!
« Odpowiedź #5 : 2005-09-20, 12:14 »
Co za podłość :grr:Jak tak można!!!Ja sama mam koszatniczke i nie wyobrażam  sobie w ogóle jak może ona się komuś znudzić,a jeśli się już znudziła to...nie w taki sposób! :(Idealne danie dla wielu kotów i psów...chyba że ten ktoś poprostu chciał dokarmić koty a nie miał czym??To, to by poprostu była istna targedia!!!Lecz nie gdybajmy bo kosia naszczęście znalazła właściciela(a raczej to właściciel znalazł ją) i siedz sobie teraz spokojnie w domku!!! :mrgreen:
                                         Pozdrowionka dla dzielnej kosi i jej właściciela!!!
                                                                  Anulka
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Porzucona koszatniczka!!!
« Odpowiedź #6 : 2005-09-20, 14:23 »
Gdy przeczytałem ten wątek"
Jeste zaskoczony głupotą tego ,,kogoś",,kto" to zrobił temu zwierzęciu! :killl:
Aż przeszły mi dreszcze po ciele! :(
Dobrze, że te zwierze zostało znalezine!!! :wink:
Zapisane

Marcin91

  • Gość
Odp: Porzucona koszatniczka!!!
« Odpowiedź #7 : 2005-09-23, 23:43 »
...(bez komentarza)
Zapisane

0Aisha0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 436
Odp: Porzucona koszatniczka!!!
« Odpowiedź #8 : 2005-09-24, 10:08 »
Czasami można znalesć lepsze rozwiązanie dla zwierzaka niż dla człowieka...
No ale to wysiłek i wstyd komuś oddać! Co by powiedzieli znajomi?! ,,Już ci się znudziła zabawka? Co z nią zrobisz? Chyba nie wyrzucisz! Trzeba było pomyśleć o tym jak rozmnażałeś zwierzaki/kupywałeś!" No ale widocznie ten ktoś był poprostu tchórzem jednak chciał aby zwierzak znalazł własciciela to też dobrze i ale to go nieusprawiedliwia że mógł postąpić inaczej. Jestem pewna że ma nauczkę i sam si.ę zastanowi zanim przygarnie/kupi jakiegoś zwierzaka- przecież człowiek uczy się na błędach? Poprostu żal mi zwierzaka, ale nie jest z nim źle jeżeli znalazł dom- można to było zrobić w mniej drastyczny sposób...

Forum Zwierzaki

Odp: Porzucona koszatniczka!!!
« Odpowiedz #8 : 2005-09-24, 10:08 »

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Porzucona koszatniczka!!!
« Odpowiedź #9 : 2005-09-25, 14:15 »
Okropność!!Jak tak można!>>?Jak mozna takie biedne ziwerzątko porzucić(i do tego słodkie zwierzatko!).
Zapisane

Katarzyna

  • Gość
Odp: Porzucona koszatniczka!!!
« Odpowiedź #10 : 2005-09-25, 20:23 »
O Boże... Jak, jak, jak MOŻNA????
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 25 zapytaniami.