Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Imiona dla myszoskoczków!  (Przeczytany 12878 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hipolito

  • Gość
Imiona dla myszoskoczków!
« : 2005-03-27, 13:24 »
Możecie pochwalić się imonami swoich zwierzaków! a przy okazji pomożecie mi8 wybrać imię dal mojego myszoskoczka! Z góry dzięx! :)
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #1 : 2005-03-27, 13:28 »
http://szczury.org/index1.php?podstrona=imiona  ;)

a takie tematy, z imionami już były
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #2 : 2005-03-27, 17:41 »
Ja moja swinke morska nazwalam Trójka,krolika Filip,psa Max
Zapisane

Forum Zwierzaki

Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedz #2 : 2005-03-27, 17:41 »

M-ajka

  • Gość
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #3 : 2005-03-27, 17:45 »
Moje chomiczki nazywają się Kizia i Szarak ;)
Zapisane

thrilly

  • Gość
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #4 : 2005-03-27, 17:53 »
http://www.[....]ania.pl co prawda strona z imionami dla psów, ale jest ich multum z oznacznikami, które dla samiczki które dla samca i które dla obojętnie jakiej płci :)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #5 : 2005-03-27, 18:49 »
Strasznie banalne, typowe imiona tam są... :?
Zapisane

bagsiks

  • Gość
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #6 : 2005-03-27, 18:53 »
szczurek dudi a krolis trusiek
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #7 : 2005-03-27, 19:37 »
Wiadomo... Każdy by chciał, aby jego zwierzaczek nazywał się oryginalnie, nietypowo...
Zapisane

bagsiks

  • Gość
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #8 : 2005-03-27, 20:05 »
he he no tak ale jeszcze z imieniem dudi sie niespotkalem moze jestem jedyny he he moze :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedz #8 : 2005-03-27, 20:05 »

Kira

  • Gość
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #9 : 2005-03-27, 20:11 »
Artur, Amadeusz, Anatol, Arsen, Ananas, Alojzy, Arnold, Artis, Albercik, Alfred, Alfons, Aksel, Achilles, Ambroży, Ami, Aleks, Aplauz, Aster, Afro, Agrest, Ares, Amon, Archibald, Alexander Alfa, Arka, Amelia, Amfa, Aga, Arwena, Aida, Anita, Ayla, Ami, Agrafka, Andromeda, Alma, Alka, Adela, Ana, Ayah, Albi, Anastazja, Andzia, Anga, Amphora Bazyl, Baron, Bobek, Biały, Bomi, Beniamin, Bekon, Bartuś, Beny, Blejk, Bobby, Booger, Boomer, Borys, Brutus, Bred, Betowen, Besn, Bimber, Beton, Baton, Bombel, Burżuj, Blavik, Bunt, Bodzio, Benek, Baster, Bezimienny, Bokser, Bacuś, Baton, Beton, Blue Bella, Bambi, Berta, Bianka, Borówka, Buba, Buśka, Buffy, Blanka, Balbina, Bombelka, Bogusia, Betty, Bonawentura, Blanka, Boba, Bela, Baśka, Bomba, Betoniarka Czarny, Czarlie, Cymbał, Cear, Cynamon, Czubek, Cekin, Cezar, Chinsi, Czaruś, Ciapek, Czupurek, Czaruś, Cokół, Czu-Czo, Cętek, Ciapcio, Chopin, Cheops, Chmurek, Cheddar, Czester Czarna, Celina, Cecylia, Ciuncha, Ceara, Chinka, Czaja, Czarusia, Calisto, Cytrynka, Chmurka Dyzio, Dozer, Dudi, Dymitr, Dex, Dionizy, Duduś, Dupek, Darek, Dublin, Dziubek, Domino, Dexter, Dabuś, Dulek, Donald, Dewon, Dołker, Dred, Dudek, Dolar, Diler Doris, Dudusia, Dragona, Dixi, Didi, Delirka, Dziuba, Daisy, Doty, Doda, Dolly, Dorotka, Dżuma Eshin, Elfik, Eddie, Einstein, Er, Egon, Edgar, Eustachy, Edmund, Ernest, Edek, Emsik, Elf, Ego, Etwas, Eminem, Edek, ElvisEla, Elza, Elma, Enya, Emma, Ekstradycja, Estera, Emanuela, Ebola, Emka, Efka, Eve Florek, Frodo, Filek, Felix, Farod, Fiodor, Franek, Franc, Fazzy, Fred, Filemon, Filip, Fryderyk, Frajer, Fluś, Fafik, Frosio, Ferdek, Fufel, Fiki, FuksFufcia, Fryga, Fredzia, Frytka, Fifka, Fionna, Filomena, Frania, Fela, Felka, Frela, Fantazja, Fuzzi Gandalf, Gutek, Guzik, Groszek, George, Gerald, Gotfryd, Gluś, Gamoń, Gumiś, Gruby, Gigant, Gryzek, Generał, Gustlik, Gambon, Grizzli, Guzik, Grubas, Gryzaczek Gala, Ganja, Gienia, Gryzelda, Gryzia, Glusia, Gloria, Grypa, Gapa, Grucha, Gucia, Gryzatka, Gryzetka, Gilza, Gałka Hektor, Hieronim, Hektorek, Hiv, Hipolit, Hermes, Hilary, Heliodor, Haszysz, Horacy, Herman, Head, Hubert, Hans, Helmut, Heluś, Hanibal, Harry, Haker, Henry, Heweliusz, Hood, Harry\ Hania, Hydra, Hermenegilda, Hildegarda, Hepi, Harmonia, Heidi, Handra, Helcia, Hulka, Halka, Hera Igor, Ignacy, Indris, Iti, Indis, Iwas, Igloo, Imbir, Iksel, Ikar, Iks, Iron Irma, India, Ixi, Iluzja, Iga, Ina, Itka, Izet, Ismena, Igiełka Jony, Jerry, Jaber, Jacuś, Jazi, Jimmy, Jogurt, Jancio, Jango, Joint, Jonatan, Jaremek, Józio, Jajek, Janas, Jak, Joker, Jack, JajcuszekJadzia, Jaśmina, Julka, Janka, Jenny Kuba, Kubek, Klark, Ken, Karol, Kleofas, Katar, Karaluch, Kajtek, Kloszard, Kalejdoskop, Kazio, Kali, Kornel, Koniak, Kumpel, Kasa, Kram, Klops, Keks, Kelly, Kwasek, Kwaśniak, Kwasiszczur, Kumpel, Kiciuś, Koniu, Kacper Konstancja, Kira, Klaudia, Kora, Kaja, Kredka, Klementyna, Kya, Kasia, Kawa, Kacha, Koka, Kiti, Kropka, Kleopatra, Kaśka, Kuczi, Kropka, Karolinka, Kluska Leserczucio, Lucek, Lumpex, Latex, Leon, Leonard, Larsen, Laser, Lejek, Lux, Lasso, Lejek, Lukas, Leniwiec, Leszek, Luis, Lampart, LeopoldLula, Lusia, Lukrecja, Lara, Loona, Lala, Luna, Luśka, Lola, Lucerna Łaciak, Łapserdak, Łatek, Łepek, Łaks Łatka, Łezka Max, Moryc, Matrix, Mordek, Mars, Monty, Merlin, Miki, Milton, Modi, Maskagas, Madagaskar, Munky, Morfeusz, Marian, Miłek, Magik, Mundek, Mokry, Morte, Mały, Maurycy, Musiał, Morda, Mozart Maga, Mysza, Mycha, Mysia, Madi, Mona, Mimi, Mirabella, Meg, Mela, Miga, Mafia, Malwina, Mut, Manuela, Majka, Moria, Malina, Małpka, Madonna, Mitia, Miga, Marylka, Miśka, Miziołka, Milka, Mokra, Misiunia, Mara, Mimbla, Mozarella, Masakra, Marzenka, Milka Noniusz, Nemo, Norek, Nikodem, Niuniek, Norman, Necik, Neksel, Nikiel, Niciakm, Neo, Nochalek, Nergal Niuśka, Nata, Nimnul, Natasza, Nadia, Nasza, Niunia, Nelly, Nefertari, Nafta, Nynufara Ogryzek, Oskar, Orion, Oswald, Opryszek, Ościk, Otis, Otto, Olej, Orka, Olaf, Ozzy, Oliver, Oktan, Owsik, Owal, Ozyrys Omega, Ofelia, Oda, Olimpia, Orka, Oktawia Pufcio, Pinki, Papcioch, Puzon, Picasso, Pippin, Pulpet, Punio, Paragraf, Puchacz, Pikuś, Polar, Pimpek, Paproch, Parszywek, Pijaczek, Puszek, Puszkin, Peryskop Pysia, Plamka, Punia, Pusia, Pixi, Puwcia, Ptysia, Pipi, Paulinka, Pestka, Pilsnerka, Popi, Panda, Psotka, Pysia Quick, Qba Queen Rudolf, Rex, Robin, Roland, Ryb, Rivo, Rocky, Rubin, Rufus, Ra, Rybak, Roger, Ramzes, Rosół, Rixik, Robbie, Rajan, Radamantys Ruda, Róża, Rodzynka, Roxia, Rurka Sean, Skali, Songo, Samael, Szczurosław, Szczuruś, Spike, Silver, Snickers, Sputnik, Staś, Sernik, Salomon, Syriusz, Szur, Snowy, Sergiusz, Stuart, Spidi, Shadow, Śnieżek, Sikun, Saibot, Stefan, Seti, Siusiaczek, Simon, Szczurotygrysek, Szczurnik, Shrek, Szczuru, Sokrates, Samir, Shaki, Snuffy Sonia, Szarlotka, Salami, Sofia, Scully, Sensacja, Sensi, Sierra, Sybilla, Salomea, Skin, Sandra, Skaza, Shazza, Śliwka, Szelma, SzczurkaTadzio, Tuptuś, Tobi, Tolkien, Teodor, Tisio, Tytus, Tyfus, Tom, Tyran, Tutenchamon, Tomi, Taradat, Tabasco, Tolek, Tupet Tekla, Tradycja, Tede, Tereska, Tusia, Tonia, Tuja, Tequilla, Trinity Uszatek, Utraciusz, Ułi Ultra, Urma Vincent, Vilgefortz Viki, Vanessa, Venus Wiórek, Wiercik, Willy, Wezyr, Wirus, Walerian, Wilhelm, Wafel, Wariat, Wiktor, Witalis, Wacek, Whisky, White, Walenty, Wąsik, Wacek, Wiesław Wiercipiętka, Wróżka, Walentynka, WalciaXenus Xena, Xentypka, Xara, Xafia Yeti, Yellow Ytelia Zuzia, Ziuta, Zapałka, Zyta Zyzio, Zenek, Ziemowit, Zeus, Zygmunt, Zgredek, Zabijaciel, Złodziej, Zuziak Żądło, Żelek, Żonkil, Żwirek Żaba, Żarówka
Aresik Anja Alimka
Buba, Bijou, Biała Badi, Beni, Bobek, Bobi Benio, Bos BiBi Bruno, Bolo, Basia, Balbina Bercik Bu Bubuś Bum, Bu
Chrupcio, Chomik (po prostu), Czarnulka Chrumcio Cuduś Chwila Chrumcia Ciapek, Chrupek, Czapek, Czip
Duduś, Dzik Deil, Dex, Dorka, Dosia, Dusia Dorek, Dropek, Drops, Dżampi, Dżet Diana Dumbo Dingo Denis
Elvin, Emi Elda
Flaszka, Franka Fela, Fenia, Funia, Fusia Fax, Felek, Fiszer, Franek Fedisia Fiodor Frodo Flapens
Gucio, Gaja Gumiś Hamkuś Hamciu, Hitler
Idi Inia, Inka Iki Ipcio
Jimmi, Jerry Jet
Kleo, Kinia Kalisto Kropka Kiko Kubuś, Karol Kori
Lejek, Lisa, Lizze (lizi) Lalusia Lilo Largo  Lola Lotek Lorek, Lusia Lora Lucky Lola
Łatka, Łatek Łili, Łoli
Morela, Matylda Misia, Milusia, , Mysia, Mi Mailo, Mentos, Miluś, Miki, Moni Miki, Mysia Mezo Muminka Maksio, Mysia, Mimi, Mini, Monia Murzyn, Misia Miłka, Mizia, Mona ManiekMiniek Myszor, Master
Nina Norek (Nornisław Neo Neli, Net, Niki Nero Orzech orbit
Pateusz, Pajda, Paluś, Paluszek, Pikuś Puszka Pusia, Pysia Psotka Pinka Pikuś. Pikuś, Pixel Pami, Pati, Paja Pixi, Poli Perelka Parszywek, Pupil Pank PlumciaPinek PimpuśPimpka
Rysio, Rudi Renia, Ritka, Rozetka, Rudzia, Rutka Roki, Ron, Rubiś RoborekRoksaRoborkaRosa, Redi, Roi,
Szaruś, Spinka Speedy, Śliczny Szklanka, Spryciulka Szczurek, Skin Sonia, Sissi Szyszka Sabi SasetkaSupeł, Snik Skipi, Skiper
Tosia, Tiki, Twisty, Tupik Tuptuś Tola Teri, Timor, Tobi, Trix, , Tonio Tupcia Tupcio Utracjusz
Wąsik Wacuś, Wojtek Węzeł Wani, Wiertek Wanil, Wipi Wacek Walenty
Zwinka Zanin ZnajduśSaraDżinaŁatkaPentelkaIgiełkaNitkaŁezka, Rozetka CzesterStinkiHipcio, , Kuki, , Dzungar, , Milunio, , , i, Mars,
Imiona dla parki: Idź stąd i Chodź tu, Palma i Kokos, Usiądź i Wstań, Chrumcia i Chrumcio, Radość i Smutek, Noc i Dzień, Cicha i Głośny, Globus i Mapa
, , Filutek, Hamtaro, , , Robin, Kropek, , , Hopek, Koki, Zygo, Torek  , Brenia, , , GeniaNiuniaTexa.RudaMikaSawkaKajaIssa Taja Matthew Niesmialek Stiuard.  hektoNatalii, Natka, Sandy (sendy), Anett, Minia,  Ashlee, Hilary
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #10 : 2005-03-27, 20:11 »
To fajnie  :)
Zapisane

Essey

  • Gość
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #11 : 2005-03-27, 20:16 »
Moja chomiczka nazywa się Nina, poprzednia była Diana. Królik Domino, żabki Thelma i Louise (jak szczurki Pink ;)) , żółw Kubuś a papużka którą miałąm dawno temu nazywała się Monkey :P  ;)
Zapisane

Kira

  • Gość
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #12 : 2005-03-27, 20:17 »
Moj kolega mam taka xywe Dudi
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #13 : 2005-03-27, 20:21 »
Oj, Kira! Nie porównuj zwierzaczka do swojego kolegi... Chyba rze on się jak wieprzyk zachowuje ;)
Zapisane

Kira

  • Gość
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #14 : 2005-03-27, 20:43 »
jest  okróagły jak swiniak mojej cioci Zenon :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedz #14 : 2005-03-27, 20:43 »

M-ajka

  • Gość
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #15 : 2005-03-27, 20:48 »
Hahahaha... a tak na marginesie... "W prostocie kryje się dobry smak".
Zapisane

mafinia

  • Gość
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #16 : 2005-03-27, 21:01 »
kapec szpilka shakira
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #17 : 2005-03-28, 13:58 »
Kira, poprostu skopiowałaś imiona z linka który ja podałam, heh ma to jakiś głębszy sens? ;)
Zapisane

Kira

  • Gość
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #18 : 2005-03-28, 17:27 »
nie tylko   sa tez imiona z innych stron chomiczych .... :wink:  a co zaszkodzi i jest ich wiecej i
Zapisane

polna_mysza

  • Gość
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #19 : 2005-03-28, 23:50 »
pestka, kapsel ,korek
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #20 : 2005-03-29, 19:23 »
Najlepiej sie imie nadaje poprostu obserwując zwierzaczka. Moja Norka ma takie imie bo jest nieśmiała i często sie chowa.
A Luna ma imie od slicznego wschodu księżyca, kiedy z nia wracałam do domu, ale powinnam jej zmienić na "wścibski nosek" ;)
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedz #20 : 2005-03-29, 19:23 »

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #21 : 2005-03-30, 17:08 »
Zgadzam się z Ekoteczką :)
Lexi chyba już przed urodzeniem miała mieć takie imię, jakie ma ;) :P w sumie dobrze wybrałam, bo to imię kojarzy mi się trochę z aksamitem (nie pytajcie czemu  :lol: ), a ona ma piękne, czarne, aksamitne futerko ;) A Luna? No cóz, moi znajomi mają psa, który jest absolutnym indywidualistą i rozrabiaką. Zupełnie jak moja skoczyca ;) Figa - miała być Fryga, ale uznaliśmy, że urośnie duża (Fryga raczej kojarzy się z czymś małym ;) ) no i została Figula. Oczywiście Figa jest najmniejszym bokserem jakiego widziałam  :lol:
A Kobi został nazwany na cześć jakiegoś tam koszykarza (mój brat wymyślił  :lol: ), i mi się to spodobało - więc tak zostało ;) Podoba mi się też imię Niko - tak miałam nazwać drugiego kosza, ale w końcu Biś został sam ;)
A, no i Ptyś. Został przechrzczony na Dropsa ;) On ma imię raczej bez jakiegoś konkretnego powodu... Może ma takie słodkie, ptysiowe oczka :P  :D
Zapisane

psina

  • Gość
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #22 : 2005-04-08, 13:22 »
ja mojego nazwałam Skoczek pasowało do niego :)
Zapisane

polna_mysza

  • Gość
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #23 : 2005-04-08, 13:55 »
jumper(cztaj dżamper) też fajnie
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #24 : 2005-04-09, 15:44 »
Cytat: psina
ja mojego nazwałam Skoczek pasowało do niego :)


Swojego myszoskoczka tak nazwałaś? Pomysłowe, nie powiem  :lol:
Zapisane

Kira

  • Gość
Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #25 : 2005-04-10, 23:16 »
wszstko jest dobre chomika
chom chomik tez można nazwać nie :lol:
Zapisane

demon

  • Gość
Odp: Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #26 : 2007-08-25, 10:30 »
SAMICA:LENA,BEJLI,BAJRA,EMI,NINA, :tuli: SAMIEC:NICO,TRIKO,SKUBI,MOZNA WYMIENIAC.....
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedź #27 : 2007-08-25, 11:05 »
Demonie, mysle, ze hipolito juz wybral imie dla swojego myszoskoczka --'..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Imiona dla myszoskoczków!
« Odpowiedz #27 : 2007-08-25, 11:05 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.117 sekund z 28 zapytaniami.