Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19   Do dołu

Autor Wątek: Wiedźmin  (Przeczytany 72299 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #270 : 2008-01-27, 16:38 »
A co dziadek jesteś że mam cię puszczać (choć nie wiem gdzie mam puszczać... :roll:)
Dobra, dzadziu podać ci gruszkę żebyś mógł lewatywę zrobić sobie?
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #271 : 2008-01-27, 17:02 »
.... :hahaha: :galy: :hahaha: Trzeba ustępować starszym,niech pierwsi grę ukończą... :lol: :lol: :lol:

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #272 : 2008-01-27, 17:19 »
Phi.... jeszcze czego. Leniwi tak mają :P

Dzadziu musisz iść do lekarza bo menopauza już się zbliża, a osteoporoza cię wykańcza.... podwieźć Cię....? xDD
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Forum Zwierzaki

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedz #272 : 2008-01-27, 17:19 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #273 : 2008-01-27, 17:47 »
... :?: :?:... :roll:...Kar to się chyba lania,domaga... :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Teraz sobie nie prędko pogram,bo HP trza czytać.

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #274 : 2008-01-27, 22:36 »
Hihih ja czytam jakoś 7 godzin i gram kilka w Wiedźmina :P I jeszcze w Ballance sobie gram :P
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #275 : 2008-02-19, 03:10 »
Ma się ukazać rozszerzona wersja gry - więcej w filmiku:
http://pl.youtube.com/watch?v=NvZH_fSZqyM

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #276 : 2008-02-26, 08:07 »
No to się wątek przyjął:)
Zapisane

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #277 : 2008-03-04, 19:35 »
HAHA  a ja jestem lepsza od Lisaaa !! ^^ (akukaracza)
W akcie piątym właśnie walczę ze Strzygą :P.... A nie grałam od..... bardzoooo dawna ;) Dziś kolega mnie zmobilizował (nie nawidzę tego słowa) i pograłam troszkę ^^
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #278 : 2008-03-05, 20:34 »
Ja 9 marca byćmoże też będe grał w wiedźmina, ale słyszałem że ta gra nie jest taka dobra ponieważ ma kilka poważnych bugów...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedz #278 : 2008-03-05, 20:34 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #279 : 2008-03-05, 22:24 »
Każda gra ma tzw. bugi,które później naprawiane są patchami - należy brać pod uwagę fakt,iż jest to pierwsza gra studia CD Project Red.

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #280 : 2008-03-05, 22:30 »
Ja 9 marca byćmoże też będe grał w wiedźmina, ale słyszałem że ta gra nie jest taka dobra ponieważ ma kilka poważnych bugów...

Jak jeszcze raz mojego wiedźminka obrazisz (hihi) To nie ręczę za siebie....
A w maju te błędy bedą poprawione. A zresztą... one wcale poważne nie są... :roll:
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #281 : 2008-03-07, 12:44 »
HAHA a ja mam Zbroję Kruka ^^ I kończę Akt V :D
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #282 : 2008-03-12, 19:37 »
szaleje - odpakowalam wiedzmina i go instaluje... pewnie jak sie zainstaluje to wroce do gry w jakis zabytek :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #283 : 2008-03-12, 19:47 »
Instaluj i graj. :P Warto :)
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #284 : 2008-03-12, 22:00 »
zagralam - grafika powalila mnie na kolana, GIGANTYCZNY + za to, ze mozna wziac sobie widok izometryczny (moj ulubiony) walki jeszcze do konca nie rozgryzlam (czyt - nie wiem do konca od czego zalezy czy wale tym mieczem czy nie) ale jak na razie jakos mi poszlo. Podoba mi sie jeszcze cos - to ze akcja rozgrywa sie pare ladnych latek PO wojnie z nilfgaardem - zkonczenie sagi wybitnie mi sie nie podobalo :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedz #284 : 2008-03-12, 22:00 »

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #285 : 2008-03-12, 22:34 »
Hehe to widać jak on leje mieczem:P Trzeba mieć wyczucie czasu żeby dobrze wczuć kiedy klikać :)
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #286 : 2008-03-13, 03:41 »
Iras - trzeba naciskać przycisk myszki gdy strzałka zrobi się czerwona,mnie się ten system walki bardzo podoba.
Są też trzy style walki,odpowiednie do rodzaju przeciwnika: szybki,grupowy i silny.
Grafika rzeczywiście jest świetna i fabuła też.
A tu ciekawostka:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=39994
Fajnie,już jutro wychodzi edytor i prawdopodobnie wszystkie poprawki i dodatki w formie patcha.
« Ostatnia zmiana: 2008-03-13, 19:19 autor lis »
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #287 : 2008-03-13, 20:51 »
Cytuj
słyszałem że ta gra nie jest taka dobra ponieważ ma kilka poważnych bugów...

a co do tej wypowiedzi - jestem jak dotad w pierwszym akcie i poza kilkoma razami gdy mnie do windy (no coz... jak sie gra kilkanascie godin non stop to grafika ma prawo sie podgrzac...) wywalilo nie mialam zadnych problemow.

Bugi sa we wszystkich grach - czasem moga gre utrudnic, czesciej sa to po prostu elementy ktore po prostu wkurzaja - i nic wiecej (np. wypadanie przez tekstury w morrowindzie, czy gothicu) sa tez gry w ktorych potrafia wystapic bugi ktore uniemozliwiaja wypelnienie niektorych questow, albo wrecz uniemozliwiaja zakonczenie gry ( arcanum - gralam kilkanascie razy - w ciagu tego calego czasu grania RAZ zdarzylo mi sie ze wyrzucilo mnie poza mape swiata - skad nie dalo sie wrocic)

Jak dotad mialam okazje spotkac sie tylko z JEDNA gra, ktora byla tak zabugowana ze sie grac nie dalo - ta gra byla swiatynia pierwotnego zla.

Wracajac do tematu - odkrylam jedna rzecz ktora mnie wkurza (choc nawet gdybym miala mozliwosc usuniecia tego, nie zrobilabym tego) otoz - na nerwy dziala mi to, ze czasem jest ciezko niektorych znalezc (czyt - zaleznie od godziny zmieniaja miejsce pobytu, albo... spia)

Biorac pod uwage ze wychowalam sie na falloutach, planescape trment, baldurach itp. - to musze przyznac, ze wsrod tych wszystkich kiczow jakie teraz sa tworzone - wiedzmin jest sporym osiagnieciem. Tym wiekszym, ze to polska produkcja...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #288 : 2008-03-13, 21:22 »
Cytuj
sa tez gry w ktorych potrafia wystapic bugi ktore uniemozliwiaja wypelnienie niektorych questow

Ja miałem taki przypadek w " Gothicu 3 " - nie dało się ukończyć questa ...
Obecnie gram w Polską produkcję RPG " Two Worlds " i miałem takie zdarzenie,że trup wmontował się w drzewo,jego część wisiała w powietrzu i do tego,jeszcze się ruszał... :lol: :lol:

Cytuj
krylam jedna rzecz ktora mnie wkurza (choc nawet gdybym miala mozliwosc usuniecia tego, nie zrobilabym tego) otoz - na nerwy dziala mi to, ze czasem jest ciezko niektorych znalezc (czyt - zaleznie od godziny zmieniaja miejsce pobytu, albo... spia)

Ten element gry jest dość realistyczny - jak pada deszcz,to ludzie się chowają pod dachem a jak jest noc to śpią - twórcy gry się tym szczycą.

Cytuj
Biorac pod uwage ze wychowalam sie na falloutach, planescape trment, baldurach itp. - to musze przyznac, ze wsrod tych wszystkich kiczow jakie teraz sa tworzone - wiedzmin jest sporym osiagnieciem. Tym wiekszym, ze to polska produkcja...

Dokładnie,nie spodziewałem się że wyjdzie im to tak dobrze na tak starym silniku,mimo że zmodyfikowanym w 90% i że będzie to miało taki klimat.
Ciekawie się zapowiadają te poprawki w modzie: możliwość wspinania się,robienia eliksirów wszędzie 9 nie tylko przy ognisku ) tylko nie wiem czy koń jest tu potrzebny...

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #289 : 2008-03-13, 23:16 »

Ten element gry jest dość realistyczny - jak pada deszcz,to ludzie się chowają pod dachem a jak jest noc to śpią - twórcy gry się tym szczycą.

Dokładnie,nie spodziewałem się że wyjdzie im to tak dobrze na tak starym silniku,mimo że zmodyfikowanym w 90% i że będzie to miało taki klimat.
Ciekawie się zapowiadają te poprawki w modzie: możliwość wspinania się,robienia eliksirów wszędzie 9 nie tylko przy ognisku ) tylko nie wiem czy koń jest tu potrzebny...

No wlasnie - realizm - wkurzajace to
Ja miałem taki przypadek w " Gothicu 3 " - nie dało się ukończyć questa ...
Obecnie gram w Polską produkcję RPG " Two Worlds " i miałem takie zdarzenie,że trup wmontował się w drzewo,jego część wisiała w powietrzu i do tego,jeszcze się ruszał... :lol: :lol:

Ten element gry jest dość realistyczny - jak pada deszcz,to ludzie się chowają pod dachem a jak jest noc to śpią - twórcy gry się tym szczycą.

Dokładnie,nie spodziewałem się że wyjdzie im to tak dobrze na tak starym silniku,mimo że zmodyfikowanym w 90% i że będzie to miało taki klimat.
Ciekawie się zapowiadają te poprawki w modzie: możliwość wspinania się,robienia eliksirów wszędzie 9 nie tylko przy ognisku ) tylko nie wiem czy koń jest tu potrzebny...


no wlasnie - realizm - nie powiedzialam ze mi sie to nie podoba - tylko ze mnie wkurza :P To ze postacie ida spac, przewracaja sie na lozkach, chowaja sie przed deszczem itp. itd.  sprawia ze ci ludzie YJA - to nie sa kolejne marionetki do wybicia, tak jak to bywa w niektorych grach ktore profanuja nazwe "crpg" a nawet jesli nie profanuja - to jest to niedociagniecie, wybaczalne tylko jesli w czasach stworzenia gry nie bylo takich mozliwosci.

Co do silnika - za silnik jest wielki plus - jak juz pisalam - te "nowe" silniki jakos mi nie leza - przede wszystkim dlatego ze istnieje tu kwestia przyzwyczajenia - podejrzewa  ze nie tylko ja to odczuwam, ale nie przepadam za innowacjami. Ulepszenia - owszem, ale nie calkowite zmiany jak to czasem bywa w tzw. "kontynuacjach" - byla sobie kiedys przygodowka - "najdluzsza podroz" - w "kontynuacji" zmienili silnik, dodali mase paskudnych rzeczy - i wyszlo cus takiego ze owszem - fabla byla niezla, ale elementy zrecznosciowe w przygodowce byly totalnie nie na miejscu.

Jesli chodzi oo modyfikacje ktore pnoc maja byc - to wspinanie sie - moze byc - pod warunkiem ze bedzie to tylko przechodzenie przez jakies murki zagradzajace droge na skroty - a nie jakies niewiadomo co wymagajace zrecznego poruszana myszka czy klikaniem w klawisze. Robienie eliksirow wszedzie - nie bardzo - bo sory, ale nawet taki wynalazek jak wiedzmin raczej nie powinien potrafic warzyc skomplikowanego eliksiru, ktory zle uwarzony moze go zabic, na jakims zadupiu, w krypcie itp.

Kon moglby byc nawet ciekawym dodatkiem, przyspieszenie poruszania sie itp. - ale jesli mam byc szczera - to nie w tej grze. Nie wiem jak bedzie pozniej - ale jak dotad swiat jest zbyt maly by kon byl  potrzebny. zamiast konia mogliby dac jakiegos mula do targania ekwipunku :P

a ogolnie rzecz biorac z tego co aktualnie robie - SPOILER az mi ciarki przeszly jak pogadalam z ogrodnikiem o mieczu... wspomnienia... heh i pomyslec ze graja w to tez osobnicy ktorzy sagi nie czytali - choc fanka sapkowskiego nie jestem - warto znac historie i wiedziec co sie wydarzylo...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #290 : 2008-03-13, 23:32 »
A ... e... a ten mod, to wy mówicie o tym co ma tam wszystko poprawić (bugi w grze, szybsze ładowanie) itp., czy może piszecie tu o czymś innym? :)

Koń... fajnie :D Właśnie tego mi brakowało :P
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Forum Zwierzaki

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedz #290 : 2008-03-13, 23:32 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #291 : 2008-03-13, 23:44 »
Cytuj
Co do silnika - za silnik jest wielki plus - jak juz pisalam - te "nowe" silniki jakos mi nie leza - przede wszystkim dlatego ze istnieje tu kwestia przyzwyczajenia - podejrzewa  ze nie tylko ja to odczuwam, ale nie przepadam za innowacjami. Ulepszenia - owszem, ale nie calkowite zmiany jak to czasem bywa w tzw. "kontynuacjach" - byla sobie kiedys przygodowka - "najdluzsza podroz" - w "kontynuacji" zmienili silnik, dodali mase paskudnych rzeczy - i wyszlo cus takiego ze owszem - fabla byla niezla, ale elementy zrecznosciowe w przygodowce byly totalnie nie na miejscu.

Hmmm...ja akurat lubię innowację,szczególnie jeśli chodzi o grafikę do której w grach przywiązuję b,dużą wagę ( choć i grywalność jest ważna ) - np.różnica pomiędzy Morrowindem a Oblivionem jest kolosalna - lub pomiędzy Far Cry a Crisisem w którego ostatnio gram { świetne jest to,że można powalać drzewa a roślinność reaguje na ruchy ).

Cytuj
Kon moglby byc nawet ciekawym dodatkiem, przyspieszenie poruszania sie itp. - ale jesli mam byc szczera - to nie w tej grze. Nie wiem jak bedzie pozniej - ale jak dotad swiat jest zbyt maly by kon byl  potrzebny.

Dokładnie,koń był by dobrym wyjściem gdyby świat gry był w pełni otwarty,jak np. w Oblivionie - właśnie to ograniczenie terenu mnie wkurza w Wiedźminie,choć ma to też swoje plusy gdyż pozwala skupić się na bieżącej misji.

Co do spoilera,to ja czytałem sagę w 2001 roku i już niewiele pamiętam - ale zakończenie,też mnie nie usatysfakcjonowało...

A ... e... a ten mod, to wy mówicie o tym co ma tam wszystko poprawić (bugi w grze, szybsze ładowanie) itp., czy może piszecie tu o czymś innym? :)



Jutro ma się pojawić edytor do tworzenia własnych przygód ( bardzo skomplikowany,ponoć ),czy pojawią się też poprawki do gry - nie wiem...
Ten mod jest robiony chyba przez fanów gry,kiedy będzie nie wiadomo...Czytałaś tekst w linku,który wkleiłem?.

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #292 : 2008-03-13, 23:46 »
Tak czytałam, ale jak przeczytałam to się zagubiłam. Bo ja w końcu nie wiem czy to jedno i to samo :) A ten mod, to trzeba bedzie sobie samemu coś stworzyć? ..... Czuje że stałam się tępakiem.....;(
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #293 : 2008-03-14, 00:14 »
Ekhm....Edytor służy do tworzenia własnych przygód: map,postaci,misji,itd.
Mod tworzą jacyś fani i później go udostępnią w necie - podobnie chyba było w przypadku Nevwewinter Nights .
Mam nadzieję,że poprawki do gry też się jutro ukażą bo gra nadal mi się troszkę tnie - mają o połowę skrócić czas wczytywania się gry.
Strona gry:
http://www.thewitcher.com/community/

Wróciłem do gry po dwóch miesiącach przerwy...:lol:

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #294 : 2008-03-14, 00:43 »
Cytuj
Mod tworzą jacyś fani i później go udostępnią w necie - podobnie chyba było w przypadku Nevwewinter Nights .

nie tylko w nw ale tez w masie innych gier - w nwn bylo to tylko niesamowicie uproszczone dla moderow, ze wzgledu na to ze aurora od razu byla zalaczona z gra + to ze obsluga aurory jest niesamowicie prosta (jeden z lepszych modow do nwn - shadohaunt - wypelnia luke pomiedzy dodatkami SoU i HotU - tyle ze osobnik ktory to tlumaczyl spartolil sprawe - wprowadzil mase bugow ktore uniemozliwily przejscie)

Co do ciecia sie gry - mi chodzi PIEKNIE :P w przeciwienstwie do niektorych zabytkow takich jak np. ID

spoiler mial byc troche wiekszy - ale jakos nie wiedzialam jak to ujac. A co do czytania sagi - tez czytalam to gdzies w okolicach 2000 roku - i wlasnie to co juz mowilam - zakonczenie wybitnie mi sie nie podobalo. Dlatego traktuje gre jako cos w stylu kontynuacji...

wracajac do moda - kar, mody tworza ludzie - zazwyczaj sa to fani danej gry i nie tworza modow po to by samemu grac, ale by ini mogli zagrac. Mody moga stanowic dodatki do istniejacej gry (w wielu przypadkach jest to proscizna ) jak np. dodatkowy sprzedawca, konie, czy cokolwiek czego nie ma w podstawowej wersji. Mozga byc mody bedace kontybnuacjami. Moze byc tez totalna konwersja - czyli stworzenie czegos zupelnie innego - a jedyne co bedzie to mialo wspoleg o z dana gra to silnik. Istnial sobie kiedys spory projekt do baldura 2 - do pewnego momentu gra miala rozwijac sie normalnie, a po paru szczegolach nagle zmienia sie swiat, fabula i wszystko - procz postaci. Mod w koncu nigdy nie powstal, ale mialo to byc cos takiego, gdzie walka bylaby tylko i wylacznie ostatecznym rozwiazaniem - i tak naprawde nie prowadzilaby do niczego dobrego.

blalblabla - zaczynam gadac od rzeczy.i mi sie jezyk z gry na mozg rzuca....

Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #295 : 2008-03-14, 00:52 »
...Chyba sobie nie pogram - tak mi się grafika sypnęła - pierwszy raz w Wiedźminie...
« Ostatnia zmiana: 2008-03-14, 22:45 autor lis »
Zapisane

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #296 : 2008-03-14, 07:57 »
Łoho.....
Nawet u mnie to się tak nie dzieje :P I zainstalowałam patch 1.1a, od razu lepiej działa wszystko :)

Dzięki że mi to wszystko wytłumaczyliście :D

A ja jestem przy walce z Azarem..... już go prawie zabiłam ;(

Aaa, macie zarejestrowaną grę?

Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #297 : 2008-03-14, 09:31 »
Cytuj
Aaa, macie zarejestrowaną grę?

jeszcze nie, bo mi sie net muli niemilosiernie. Jak lepiej zacznie chodzic zarejestruje.

A co do patcha - to jest juz 1.2a (sciagniety i zainstalowany pierwszego dnia ;]
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedz #297 : 2008-03-14, 09:31 »

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #298 : 2008-03-14, 12:50 »
No dzięki temu patchowi (1.2a) Wiedźmin bardzo szybko chodzi, ale efektem ubocznym jest częste wywalanie do pulpitu :)


;( ;( ;( ;(
Rozszerzenie wyjdzie 26 marca, przesunęli termin... ;( ;( ;(
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #299 : 2008-03-14, 13:58 »
...Już nie wiem,czy to błąd gry czy grafika mi siada...fakt faktem,że takie fajerwerki graficzne dzieją mi się tylko w IV akcie w lokacji brzeg - w innych lokacjach jest ok...
Może to wina najnowszych sterowników ATI - 8.3?
Trzy razy wywaliło mnie do windy,ale trochę pograłem,nie mogę znaleźć kapłana ryboludzi...
Wczoraj zainstalowałem patch 1.2.0,czyli ten o którym piszecie,jest nowszy?.
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.177 sekund z 28 zapytaniami.