Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 19   Do dołu

Autor Wątek: Wiedźmin  (Przeczytany 72336 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #300 : 2008-03-13, 23:16 »

Ten element gry jest dość realistyczny - jak pada deszcz,to ludzie się chowają pod dachem a jak jest noc to śpią - twórcy gry się tym szczycą.

Dokładnie,nie spodziewałem się że wyjdzie im to tak dobrze na tak starym silniku,mimo że zmodyfikowanym w 90% i że będzie to miało taki klimat.
Ciekawie się zapowiadają te poprawki w modzie: możliwość wspinania się,robienia eliksirów wszędzie 9 nie tylko przy ognisku ) tylko nie wiem czy koń jest tu potrzebny...

No wlasnie - realizm - wkurzajace to
Ja miałem taki przypadek w " Gothicu 3 " - nie dało się ukończyć questa ...
Obecnie gram w Polską produkcję RPG " Two Worlds " i miałem takie zdarzenie,że trup wmontował się w drzewo,jego część wisiała w powietrzu i do tego,jeszcze się ruszał... :lol: :lol:

Ten element gry jest dość realistyczny - jak pada deszcz,to ludzie się chowają pod dachem a jak jest noc to śpią - twórcy gry się tym szczycą.

Dokładnie,nie spodziewałem się że wyjdzie im to tak dobrze na tak starym silniku,mimo że zmodyfikowanym w 90% i że będzie to miało taki klimat.
Ciekawie się zapowiadają te poprawki w modzie: możliwość wspinania się,robienia eliksirów wszędzie 9 nie tylko przy ognisku ) tylko nie wiem czy koń jest tu potrzebny...


no wlasnie - realizm - nie powiedzialam ze mi sie to nie podoba - tylko ze mnie wkurza :P To ze postacie ida spac, przewracaja sie na lozkach, chowaja sie przed deszczem itp. itd.  sprawia ze ci ludzie YJA - to nie sa kolejne marionetki do wybicia, tak jak to bywa w niektorych grach ktore profanuja nazwe "crpg" a nawet jesli nie profanuja - to jest to niedociagniecie, wybaczalne tylko jesli w czasach stworzenia gry nie bylo takich mozliwosci.

Co do silnika - za silnik jest wielki plus - jak juz pisalam - te "nowe" silniki jakos mi nie leza - przede wszystkim dlatego ze istnieje tu kwestia przyzwyczajenia - podejrzewa  ze nie tylko ja to odczuwam, ale nie przepadam za innowacjami. Ulepszenia - owszem, ale nie calkowite zmiany jak to czasem bywa w tzw. "kontynuacjach" - byla sobie kiedys przygodowka - "najdluzsza podroz" - w "kontynuacji" zmienili silnik, dodali mase paskudnych rzeczy - i wyszlo cus takiego ze owszem - fabla byla niezla, ale elementy zrecznosciowe w przygodowce byly totalnie nie na miejscu.

Jesli chodzi oo modyfikacje ktore pnoc maja byc - to wspinanie sie - moze byc - pod warunkiem ze bedzie to tylko przechodzenie przez jakies murki zagradzajace droge na skroty - a nie jakies niewiadomo co wymagajace zrecznego poruszana myszka czy klikaniem w klawisze. Robienie eliksirow wszedzie - nie bardzo - bo sory, ale nawet taki wynalazek jak wiedzmin raczej nie powinien potrafic warzyc skomplikowanego eliksiru, ktory zle uwarzony moze go zabic, na jakims zadupiu, w krypcie itp.

Kon moglby byc nawet ciekawym dodatkiem, przyspieszenie poruszania sie itp. - ale jesli mam byc szczera - to nie w tej grze. Nie wiem jak bedzie pozniej - ale jak dotad swiat jest zbyt maly by kon byl  potrzebny. zamiast konia mogliby dac jakiegos mula do targania ekwipunku :P

a ogolnie rzecz biorac z tego co aktualnie robie - SPOILER az mi ciarki przeszly jak pogadalam z ogrodnikiem o mieczu... wspomnienia... heh i pomyslec ze graja w to tez osobnicy ktorzy sagi nie czytali - choc fanka sapkowskiego nie jestem - warto znac historie i wiedziec co sie wydarzylo...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #301 : 2008-03-13, 23:32 »
A ... e... a ten mod, to wy mówicie o tym co ma tam wszystko poprawić (bugi w grze, szybsze ładowanie) itp., czy może piszecie tu o czymś innym? :)

Koń... fajnie :D Właśnie tego mi brakowało :P
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #302 : 2008-03-13, 23:44 »
Cytuj
Co do silnika - za silnik jest wielki plus - jak juz pisalam - te "nowe" silniki jakos mi nie leza - przede wszystkim dlatego ze istnieje tu kwestia przyzwyczajenia - podejrzewa  ze nie tylko ja to odczuwam, ale nie przepadam za innowacjami. Ulepszenia - owszem, ale nie calkowite zmiany jak to czasem bywa w tzw. "kontynuacjach" - byla sobie kiedys przygodowka - "najdluzsza podroz" - w "kontynuacji" zmienili silnik, dodali mase paskudnych rzeczy - i wyszlo cus takiego ze owszem - fabla byla niezla, ale elementy zrecznosciowe w przygodowce byly totalnie nie na miejscu.

Hmmm...ja akurat lubię innowację,szczególnie jeśli chodzi o grafikę do której w grach przywiązuję b,dużą wagę ( choć i grywalność jest ważna ) - np.różnica pomiędzy Morrowindem a Oblivionem jest kolosalna - lub pomiędzy Far Cry a Crisisem w którego ostatnio gram { świetne jest to,że można powalać drzewa a roślinność reaguje na ruchy ).

Cytuj
Kon moglby byc nawet ciekawym dodatkiem, przyspieszenie poruszania sie itp. - ale jesli mam byc szczera - to nie w tej grze. Nie wiem jak bedzie pozniej - ale jak dotad swiat jest zbyt maly by kon byl  potrzebny.

Dokładnie,koń był by dobrym wyjściem gdyby świat gry był w pełni otwarty,jak np. w Oblivionie - właśnie to ograniczenie terenu mnie wkurza w Wiedźminie,choć ma to też swoje plusy gdyż pozwala skupić się na bieżącej misji.

Co do spoilera,to ja czytałem sagę w 2001 roku i już niewiele pamiętam - ale zakończenie,też mnie nie usatysfakcjonowało...

A ... e... a ten mod, to wy mówicie o tym co ma tam wszystko poprawić (bugi w grze, szybsze ładowanie) itp., czy może piszecie tu o czymś innym? :)



Jutro ma się pojawić edytor do tworzenia własnych przygód ( bardzo skomplikowany,ponoć ),czy pojawią się też poprawki do gry - nie wiem...
Ten mod jest robiony chyba przez fanów gry,kiedy będzie nie wiadomo...Czytałaś tekst w linku,który wkleiłem?.

Forum Zwierzaki

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedz #302 : 2008-03-13, 23:44 »

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #303 : 2008-03-13, 23:46 »
Tak czytałam, ale jak przeczytałam to się zagubiłam. Bo ja w końcu nie wiem czy to jedno i to samo :) A ten mod, to trzeba bedzie sobie samemu coś stworzyć? ..... Czuje że stałam się tępakiem.....;(
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #304 : 2008-03-14, 00:14 »
Ekhm....Edytor służy do tworzenia własnych przygód: map,postaci,misji,itd.
Mod tworzą jacyś fani i później go udostępnią w necie - podobnie chyba było w przypadku Nevwewinter Nights .
Mam nadzieję,że poprawki do gry też się jutro ukażą bo gra nadal mi się troszkę tnie - mają o połowę skrócić czas wczytywania się gry.
Strona gry:
http://www.thewitcher.com/community/

Wróciłem do gry po dwóch miesiącach przerwy...:lol:

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #305 : 2008-03-14, 00:43 »
Cytuj
Mod tworzą jacyś fani i później go udostępnią w necie - podobnie chyba było w przypadku Nevwewinter Nights .

nie tylko w nw ale tez w masie innych gier - w nwn bylo to tylko niesamowicie uproszczone dla moderow, ze wzgledu na to ze aurora od razu byla zalaczona z gra + to ze obsluga aurory jest niesamowicie prosta (jeden z lepszych modow do nwn - shadohaunt - wypelnia luke pomiedzy dodatkami SoU i HotU - tyle ze osobnik ktory to tlumaczyl spartolil sprawe - wprowadzil mase bugow ktore uniemozliwily przejscie)

Co do ciecia sie gry - mi chodzi PIEKNIE :P w przeciwienstwie do niektorych zabytkow takich jak np. ID

spoiler mial byc troche wiekszy - ale jakos nie wiedzialam jak to ujac. A co do czytania sagi - tez czytalam to gdzies w okolicach 2000 roku - i wlasnie to co juz mowilam - zakonczenie wybitnie mi sie nie podobalo. Dlatego traktuje gre jako cos w stylu kontynuacji...

wracajac do moda - kar, mody tworza ludzie - zazwyczaj sa to fani danej gry i nie tworza modow po to by samemu grac, ale by ini mogli zagrac. Mody moga stanowic dodatki do istniejacej gry (w wielu przypadkach jest to proscizna ) jak np. dodatkowy sprzedawca, konie, czy cokolwiek czego nie ma w podstawowej wersji. Mozga byc mody bedace kontybnuacjami. Moze byc tez totalna konwersja - czyli stworzenie czegos zupelnie innego - a jedyne co bedzie to mialo wspoleg o z dana gra to silnik. Istnial sobie kiedys spory projekt do baldura 2 - do pewnego momentu gra miala rozwijac sie normalnie, a po paru szczegolach nagle zmienia sie swiat, fabula i wszystko - procz postaci. Mod w koncu nigdy nie powstal, ale mialo to byc cos takiego, gdzie walka bylaby tylko i wylacznie ostatecznym rozwiazaniem - i tak naprawde nie prowadzilaby do niczego dobrego.

blalblabla - zaczynam gadac od rzeczy.i mi sie jezyk z gry na mozg rzuca....

Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #306 : 2008-03-14, 00:52 »
...Chyba sobie nie pogram - tak mi się grafika sypnęła - pierwszy raz w Wiedźminie...
« Ostatnia zmiana: 2008-03-14, 22:45 autor lis »
Zapisane

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #307 : 2008-03-14, 07:57 »
Łoho.....
Nawet u mnie to się tak nie dzieje :P I zainstalowałam patch 1.1a, od razu lepiej działa wszystko :)

Dzięki że mi to wszystko wytłumaczyliście :D

A ja jestem przy walce z Azarem..... już go prawie zabiłam ;(

Aaa, macie zarejestrowaną grę?

Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #308 : 2008-03-14, 09:31 »
Cytuj
Aaa, macie zarejestrowaną grę?

jeszcze nie, bo mi sie net muli niemilosiernie. Jak lepiej zacznie chodzic zarejestruje.

A co do patcha - to jest juz 1.2a (sciagniety i zainstalowany pierwszego dnia ;]
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedz #308 : 2008-03-14, 09:31 »

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #309 : 2008-03-14, 12:50 »
No dzięki temu patchowi (1.2a) Wiedźmin bardzo szybko chodzi, ale efektem ubocznym jest częste wywalanie do pulpitu :)


;( ;( ;( ;(
Rozszerzenie wyjdzie 26 marca, przesunęli termin... ;( ;( ;(
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #310 : 2008-03-14, 13:58 »
...Już nie wiem,czy to błąd gry czy grafika mi siada...fakt faktem,że takie fajerwerki graficzne dzieją mi się tylko w IV akcie w lokacji brzeg - w innych lokacjach jest ok...
Może to wina najnowszych sterowników ATI - 8.3?
Trzy razy wywaliło mnie do windy,ale trochę pograłem,nie mogę znaleźć kapłana ryboludzi...
Wczoraj zainstalowałem patch 1.2.0,czyli ten o którym piszecie,jest nowszy?.

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #311 : 2008-03-14, 14:52 »
Możliwe że to wina sterowników. Jeżeli w akcie IV masz takie "Zawirowania" graficzne, to prawdopodobnie będziesz miał je w V akcie.
Powtarzam po raz kolejny, zmniejsz troszkę wymagania graficzne, gra bedzie lepiej działała, a gry wyjdzie to rozszerzennie i ten jakby "patch" to podwyższysz. Bo tak to ty sobie nie pograsz..

I ten kapłan ryboludzi... dokładnie w jakim celu musisz go znaleźć, żeby z nim pogadać, czy tam co.... .On jest tylko nocą, a jak zabijesz wszystkich wyznawców Dagona z brzegu jest cały czas.
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #312 : 2008-03-14, 15:13 »
Zabiłem  wszystkich wyznawców Dagona i go nima...
Ma mi dać prezent dla pani jeziora - chcę pogodzić ludzi i ryboludzi.
Nie ma co zmniejszać wymagań,bo mój komputer przewyższa wszystkie wymagania gry.
Mam już ten patch 1.2.a.

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #313 : 2008-03-14, 15:29 »
Jezu ... a do ciebie jak do słupa. Jak trochę zmniejszysz to korona z głowy ci nie spadnie a będzie lepiej działać. I co ze komputer lepszy, ale gra jest jaka jest, jak zmniejszysz będzie lepiej działać....
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #314 : 2008-03-14, 17:02 »
I,tam...;)
A jeżeli mówimy o modach,to zobaczcie sobie,co może zrobić jeden tylko fan z grą - mod do Obliviona,który zadziwił nawet twórców gry: są filmiki i screeny.
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=40010

...Zmniejszenie wymagań gry nic nie dało - a nawet anomalie jeszcze się pogłębiły...
Na dodatek,tego kapłana ryboludzi w ogóle nie ma - już piątą noc go szukam,i nic... :roll:

Forum Zwierzaki

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedz #314 : 2008-03-14, 17:02 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #315 : 2008-03-14, 18:26 »
Cytuj
efektem ubocznym jest częste wywalanie do pulpitu Smile
nie wywala nawet w polowie tak czesto jak morrowind i w przeciwienstwie do morrowinda - wywala w dosc przewidywalnych sytuacjach (np. wczytywanie sie terenu...) Przeszlo sie morrowinda, przejdzie sie i wiedzmina - ktory, nie ma co ukrywac jest nieporownywalnie lepszy....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #316 : 2008-03-14, 19:20 »
...A ja mam już dość... :roll: :grr:
Nie dość że grafika się zaczyna ciąć już w innych częściach IV aktu,to jeszcze mam jakiś błąd z tym rybim kapłanem - specjalnie wczytałem stary sejw i zrobiłem wszystko od nowa - na początku ruboludź był,ale jak tylko porozmawiałem z panią jeziora,to znikł...:roll:
Nie wiem,co się dzieje - nigdy nie miałem z tą grą takich problemów,oprócz wywalania na pulpit...

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #317 : 2008-03-14, 19:37 »
Pomedytuj trochę, poczekaj do nocy, zacznij robić inne zadania, potem powinien już być.

Trzeba było mnie lisku słuchać.... mnie się tam w w IV akcie w ogóle nie cięło, a płynnie i szybko chodziło ( O_O)
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #318 : 2008-03-14, 19:45 »
Kar - zmniejszenie wymagań graficznych nic nie dało,było nawet gorzej...
Na tego gooopiego rybokapłana czekam i w nocy i w dzień i nic - ciągle medytuję i nic się nie zmienia...

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #319 : 2008-03-14, 19:48 »
Zacznij nowe wątki, ryboludź przecież musi być, potem chcesz czy nie trafisz do niego.
A co do grafiki może.... skopiuj swoje zapisy, przegraj na płytę bądź na inny dysk w kompie i (jeżeli ci się chce) skasuj Wiedźmina i zainstaluj od nowa. Potem tylko wsadź zapisy we właściwy folder....
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #320 : 2008-03-14, 20:00 »
Też o tym myślałem,ale jak to karta to nic to nie da...

Forum Zwierzaki

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedz #320 : 2008-03-14, 20:00 »

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #321 : 2008-03-14, 20:02 »
Spróbuj, może się uda....
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #322 : 2008-03-15, 01:40 »
Ufff...wgrałem stare sterowniki i chyba jest już ok...
Problem nie dotyczył tylko Wiedźmina ale wszystkich gier,np: UTIII,Crysis.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #323 : 2008-03-15, 14:44 »
ja sie zaraz pochlastam... kurde, dlaczego gra nie moze byc dla mnie TYLKO gra... jestem w trzecim akcie i mam... rozterki moralne... wiem tylko ze neutralnosi nie zachowam za chiny....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #324 : 2008-03-15, 14:50 »
Już w trzecim?!!!..... I apropo - ja jestem neutralna :) Posłuchałam kilku ludzi, i tak zdecydowałam. Ale niestety z neutralnością jest najtrudniej. W V akcie atakuje cię i Zakon i Wiewiórki. Masz najsłabszą Zbroję Kruka. Ale tak postąpiłby porządny wiedźmin...
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #325 : 2008-03-15, 14:58 »
Ja pomagałem Zygfrydowi,więc opowiem się chyba po stronie ludzi...
Teraz jestem na polach i mam ubić 10 upiorów dla pustelnika,ale nie mogę zatłuc nawet jednego - w trzech mnie opadają i po walce...:roll:

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #326 : 2008-03-15, 15:01 »
Upiory to słabiaki, jak trafisz do Krypty Kruka.... tam jest jeden za drugim....

A ludzie, jeżeli miałabym wybierać między wiewiórkami a ludźmi to wybrałabym Wiewiórki. Ludzie są okropni. Wiewiórki też ale jednak... to co innego. Ja będę trzeci raz grę przechodzić to opowiem się za Zakonem.
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #327 : 2008-03-15, 15:08 »
...Bo ja wiem,czy takie słabe - w kupie są silne...:lol:

Forum Zwierzaki

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedz #327 : 2008-03-15, 15:08 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #328 : 2008-03-15, 18:04 »
Już w trzecim?!!!..... I apropo - ja jestem neutralna :) Posłuchałam kilku ludzi, i tak zdecydowałam. Ale niestety z neutralnością jest najtrudniej. W V akcie atakuje cię i Zakon i Wiewiórki. Masz najsłabszą Zbroję Kruka. Ale tak postąpiłby porządny wiedźmin...

No co? jak sie nie chodzi ani do szkoly, ani do pracy to ma sie czas grac :P

Co do neutralnosci - wiedzmin niby powinien byc neutralny - tyle, ze  geraltowi do neutralnosci zawsze bylo daleko...

Wybieram wiewiorki.  Polubilam wprawdzie zygfryda, ale on jest wyjatkiem - jak slucham niektorych tekstow - szczegolnie szlachty to mi sie niedobrze robi...  jeszcze to getto dla nieludzi...

mialam przed chwila "maly" ups - laze sobie po bagnach, bez konkretnego celu i stwierdzilam ze odwiedze wiewiorki - a tu oboz wyrzniety, a na miejscu wiewior - salamandry. wkurzylam sie, wparowalam, wyrznelam wszystkich - a tu sie okazuje ze jakis quest z tym byl....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #329 : 2008-03-15, 18:31 »
Cytuj
No co? jak sie nie chodzi ani do szkoly, ani do pracy to ma sie czas grac

Też tak mam,ale grać mi się nie chce...najwyżej w nocy. :lol:

Cytuj
mialam przed chwila "maly" ups - laze sobie po bagnach, bez konkretnego celu i stwierdzilam ze odwiedze wiewiorki - a tu oboz wyrzniety, a na miejscu wiewior - salamandry. wkurzylam sie, wparowalam, wyrznelam wszystkich - a tu sie okazuje ze jakis quest z tym byl....

Ja gram z poradnikiem - wybieram sobie co chcę osiągnąć i wybieram te questy,które prowadzą do celu.
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 19   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 28 zapytaniami.