Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19   Do dołu

Autor Wątek: Wiedźmin  (Przeczytany 72432 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #330 : 2008-03-15, 22:40 »
jak dla mnie gra z poradnikiem psuje zabawe... wole sama wszystko odkryc

grrr.... wlasnie wytluklam kolejna baze salamandry i popelnilam blad, ze nie zapisala m gry przed wyjsciem z budynku - i mnie do windy wywalilo...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #331 : 2008-03-15, 23:52 »
Cytuj
jak dla mnie gra z poradnikiem psuje zabawe... wole sama wszystko odkryc

Ja też,ale tu sprawdzam różne ścieżki bo wystarczy jeden błąd popełnić...


Cytuj
grrr.... wlasnie wytluklam kolejna baze salamandry i popelnilam blad, ze nie zapisala m gry przed wyjsciem z budynku - i mnie do windy wywalilo...

Znam ten ból - szczególnie jak się wczytuje nowy obszar. :roll:

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #332 : 2008-03-16, 02:23 »
gdy uruchomilam gre ponownie kopnelo mnie zdziwko - okazalo sie ze przy wyjsciu z budynku byl autozapis i sie zapisalo (jupi) a wywalio mnie ze wzgledu na filmik z vincentem.

sluchajcie, mam pytanko - wiecie moze gdzie mozna spotkac stworki, ktore zostawiaja zeby?(cmentar, alp) bo laze, laze, przenocowalam kilka razy na cmentarzu, w kryptach itp i nic.... (czyt - siedzialam tam od zmierzchu do switu lazac bez celu...)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedz #332 : 2008-03-16, 02:23 »

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #333 : 2008-03-16, 13:19 »
Chej jestem w II akcie i nie moge dojść do gaju druidów bo mnie zwierzeta ubijają...
najpierw krwiozercza roślina a potem topielce itp. i nic nie moge zrobić, i jak zrobić tą misje z golemem?
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #334 : 2008-03-16, 15:21 »
kuki, zartujesz? topielce cie ubijaja?  z topielcami nawet nie ma pozadnej zabawy - idzie sie is siecze je stadami.... archespor - przyznam, potrafi sprawic odrobine problemow - ale jako, ze to roslina, to wystarczy zapamietac gdzie byl i go ominac, ewentuanie dac noge... a jesli chodzi o misje z golemem - cierpliwosci...

jeslli masz problemy z topielcami, to najlepiej polaz sobie po miescie, powykonuj prostsze zadania a na bagna wroc gdy bedziesz mial wyzszy poziom. poza tym - do pomocy w walce masz eliksiry, rozne olejki do broni, oselki, runy, znaki...

alpa wciaz nie spotkalam, a na cmentara natknelam sie gdy lazilam sobie po polnocy po bagnach (ehhhmmm... dwa cmentary kilka ghuli i stado alghuli....)

wlasnie mnie wywalilo jak wylazilam z jaskini... kurde, dobrze ze chwile wczesniej zapisalam, bo jeszcze raz uciekac przed krolowa kikimor to by bylo troche za wiele...  (czyt - kilka razy zwalilam sobie strop na leb, raz mnie dopadla bo stado kikimor zagrodzilo mi droge ucieczki a raz... przesadzilam z eliksirami...)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #335 : 2008-03-16, 16:48 »
Zrobiłem już wszystkie misje z wyzimy  i teraz mam Strażnik, Tajemnice Wysimy i Tajemnicza wieża... a tego kwiatka to nie moge ominoć pozatym to za pokonanie go jest 200 oreniaków , a on mnie ubija, mam słabo zbrojk- pierszo któro dostałem od vesemira, jest do kupienia za 5k u krasnoludzkiego kowala lepsza ale ja mam 3 k i nie moge zdobyć więcej...

PS: Lis tak karta grafiki NVidia Geforce 8700 GT jest naprawde niezła, nic mi sie nie tnie...
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #336 : 2008-03-16, 16:56 »
Tak jak pisze Iras - na topielce wystarczy styl grupowy i raz dwa jest po sprawie.:P
Od rośliny trzeba zwiewać,też jej nie lubiłem - sprawa z golemem jest trochę skomplikowana - nie Masz poradnika?.
Iras - Wykonujesz zadanie dla gościa,który zbiera zęby,tak? - ja tego nie robiłem więc nie wiem gdzie są te stwory...
Już po III akcie?... :shock:

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #337 : 2008-03-16, 17:57 »
kuki - zbroja to maly pikus - ja swoja dopiero zmienilam pod koniec trzeciego aktu bo nie bardzo mi sie widzialo walczyc z hordami z salamandry w cieniutkim wdzianku (probke takij walki dostalam jak wlazlam do obozu na bagnie - zycia niewiele mi zostalo, a idac do glownej bazy wolalam nie ryzykowac ze mi eliksirow zabraknie bo bede musiala sie zbyt czesto doleczac) Co do 200 oreniakow - poczekaj - dopoki jestes w drugim akcie pieniadze nie uciekna. Poza tym na roslinke wystarczy styl silny + znak igni - bardzo latwo ja podpalic.

C do zadan - skoro nie mozesz dostac sie do obozu druidow, to daleko ci jeszcze do wypelniania wszystkich...

lisie - jestem juz po 3 akcie :P pogadalam sobie z pewnym osobnikiem w krypcie (nie chce spoilerowac :P ) obilam mordy pesciarzom w karczmie, przyjelam pare zlecen i zadan, nazbieralam roznych sybstancji ktorych dotad nie mialam (kolekcjonuje po 50 sztuk kazdej) i zastanawiam sie za co sie teraz wziac... omijam juz ze wygralam troche kasy w pokera...

Co do zebow - praktycznie cala kase wydaje na ksiazki itp. i gdy chcialam kupic juz ta zbroje brakowalo mi 3k - wiec musialam skads wyciagnac kase.

Coo poradnika - to przyznam sie ze pod koniec aktu sprawdzlam sobie ostatnio czy nic mnie nie ominelo (nie :P)

aha - kuki, powiem ci wprost - skoro topielce sprawiaja ci problemy - to dobrze ci radze - daruj sobie na razie straznika i wieze... bo daleko nie zajdziesz...

lisie - tak z ciekawosci - co zrobiles z vincentem?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #338 : 2008-03-16, 18:51 »
Wilkołak? - darowałem mu życie.

Forum Zwierzaki

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedz #338 : 2008-03-16, 18:51 »

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #339 : 2008-03-16, 18:58 »
Mam poradnik ale nie wiem jak tam dalej zrobić, a neda się ominąć tej roślinki:(
Zapisane

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #340 : 2008-03-16, 20:14 »
Wilkołak? - darowałem mu życie.

Ja tez darowałam mu życie :)

Kuki da się ominąć.....bo nawet wiem gdzie jest, jak pierwszy raz ją spotkałam też mnie zabiła, za drugim już jej się nie udało.

Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #341 : 2008-03-16, 20:26 »
Ja jak tylko zauważyłem roślinkę to spierniczałem w drugą stronę...:lol:
Też pamiętam,gdzie jest.

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #342 : 2008-03-16, 20:33 »
Najfajniej w V akcie, tak co chwilę te Bloedzu... coś tam, takie bbrzydale, topielce, utopce.... w grupach po 20 biegają.... jja ich nawet nie zabijałam, jak napisał Lis.... spierniczałam :P I zwykle biegłam i nawet nie zwracałam uwagi.
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #343 : 2008-03-16, 20:59 »
Ufff...mam już kawałki lustra,kowal robi dla nich ramę...nie wiem,czym by tu się jeszcze zająć...
Upiory na polu chyba sobie daruję - w kupie są nie do pobicia,zwłaszcza że robią coś takiego że nie mogę się ruszać i wtedy mnie tłuką...

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #344 : 2008-03-16, 22:08 »
Cytuj
Upiory na polu chyba sobie daruję - w kupie są nie do pobicia,zwłaszcza że robią coś takiego że nie mogę się ruszać i wtedy mnie tłuką...

buehehehehe :P - a ja je wlasnie poslalam na wieczny spoczynek :P

i przyznam - latwo nie bylo (zwracam honor - rzeczywiscie walac tym "bolem" w kupie sa dosc trudne)

Pierwsza trojke spacyfikowalam tradycyjnym sposobem - okladajac mieczykiem, tyle, ze gdy pojawila sie druga trojka zielony pasek byl juz na takim poziomie, ze jeszcze jeden, slabiutenki eliksirek i padlabym trupem (notabene - swietnie widac skutki przytrucia :] )

i wiesz lisie co zrobilam? zastosowalam taka metode, ze mi nawet jeden punkcik nie ubyl w walce z szescioma pozostalymi :P

Niedaleko jest miejsce mocy - trza z niego skorzystac, rowniez niedaleko jest krag ognia (czy jakos sie to tam nazywa) i najprostszy sposob na swiecie - podbiegam-> igni-> uciekam. jak sie energia konczyla to biegalam sobie po polu dopoki sie nie naladowala i znow podbiegam-> igni-> uciekam.

Co do archespora - kuki - wez pod uwage ze nie musisz chodzic po sciezkach - wplaw bagna tez sie da...

Cytuj
tak co chwilę te Bloedzu... coś tam, takie bbrzydale, topielce, utopce.... w grupach po 20 biegają.... jja ich nawet nie zabijałam, jak napisał Lis.... spierniczałam Razz I zwykle biegłam i nawet nie zwracałam uwagi.

ja to juz w trzecim akcie robilam - topielce, utopce, blablacostam staly sie zwyklymi przeszkadzajkami.... a jak sie za mna zebrala spora liczba to stanelam sobie, pooczekalam az zostane gesto otoczona i zabijalam blablacostama - i nagle pusciutko wokol :P

No i tez zaciukalam juz bazyliszki na wyspie - az zem sie zdziwila ze tyle expow za stworki, ktore dla mnie byly latwiejsze od wywern (pmijam juz to ze krolewskie wywerny dla mnie tez sa latwiejsze od zwyklych...)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedz #344 : 2008-03-16, 22:08 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #345 : 2008-03-16, 22:20 »
Cytuj
Niedaleko jest miejsce mocy - trza z niego skorzystac, rowniez niedaleko jest krag ognia (czy jakos sie to tam nazywa) i najprostszy sposob na swiecie - podbiegam-> igni-> uciekam. jak sie energia konczyla to biegalam sobie po polu dopoki sie nie naladowala i znow podbiegam-> igni-> uciekam.

Wpadłem na ten sam pomysł i w ten sposób utłukłem 6 upiorów,ale zapomniałem o mandragorze ( wsadziłem ją do lampki parę dni temu ) i wraz z trzecią trójką pojawił się...król gonu...trójkę pokonałem tradycyjnie,ale król gonu jest nieczuły na żadną broń...musiałem zwiać do ogniska i teraz będzie wszystko od nowa...ech...

Edit:
Ufff...już nie trzeba było tłuc wszystkich od nowa,tylko dobić brakującą liczbę upiorów - niestety,straciłem punkty doświadczenia które dostałem za pierwszą trójkę... :roll:

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #346 : 2008-03-17, 00:25 »
hehe - ja wzielam pod uwage, ze mandragora moze sie wypalic i po kazdej trojce wrzucalam na ruszt korzonek :P

za to jak za pierwszym razem poszlam na upiory to mialam dosc wredna akcje  - tluke je, tluke JUZ< JUZ zaraz ich nie bedzie - jeszcze tylko jedna seria i tu nagle... pyk - nie ma ich... swit nastal....

noi o 6 rano spotkalam poludnice.... dosc dziwne biorac pod uwage to co o nich w bestiariuszu pisza...

dzis na razie koncze z gra - jutro pojde sobie powykonywac zlecenia na potwory (dwa juz mam zrobione - bazyliszki i jaja wywern...) no i jeszcze musze zagrac z pustelnikiem w kosci :P

apropos kosci - rozwalil mnie tekst upiora o tym co moze sklonic kogos do pozostania po smierci :D
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #347 : 2008-03-17, 02:21 »
Ja już jestem w V akcie - rzeczywiście,wygląda na to,że nie było warto pomagać zakonowi...:roll:
Edit:
V akt jest okropny - wszyscy mnie tłuka:elfy,krasnoludy-na dodatek oni się leczą a ja nie...ognisk brak...
Nic nie działa na tę bandę:ani style,ani znaki - jak dopadnie mnie kilku to nawet nie mogę się ruszyć...
« Ostatnia zmiana: 2008-03-17, 16:24 autor lis »
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #348 : 2008-03-17, 21:22 »
buehehehe :P tez jestem juz w piatym akcie hehehe - mnie tlukl zakon i nie powiem - ciezko bylo... chociaz jedno co dobre - igni na nich dzialal :P

a tak wogole to teraz moge sobie przeparadowac przez srodek calego zakonu i wysiekac wszystkich :P pomoc w usupelnieniu kolekcji zebow okazala sie niezwykle oplacalna :P  mieczyk dajacy +100% obrazen i ignorujacy pancerz przeciwnika... miodzio (mieczyk na ludzi itp.)

a ogolnie - pewnie niedlugo przejde do epilogu - skopalam juz tylek addzie, czekam sobie na zbroje kruka - jeszcze tylko dokoncze zleccenia, upchne u jaskra ekwipunek i ide skopac salamandre....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #349 : 2008-03-17, 21:49 »
Ja nie mogę się wydostać ze starej wyzimy na bagna...ciągle mnie zabijają...ja nie mam żadnej zbroi,tylko te ciuchy z początku...:roll:
Raz udało mi się przebrnąć na cmentarz na bagna - ale tam tego było,zarąbali mnie na miejscu - tych kwiatków jest tam od groma...

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #350 : 2008-03-17, 22:07 »
Przecież jak tam wchodzisz to taki ziomek z żołniezami przybiega... i zabijają wszystkie Arsepchory.... :roll:

A ja nie mogę tego Azara zabić ;(

Kurdęę Iras tobie to naprawdę się nudzi :P kilka dni a ty już w V Akcie :P Ty lecisz z prędkością światła :P

Lis, jakie ciuchy? Przecież nawet w Prologu Vesemir daje nam pancerz. A potem nie kupiłeś innego?
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Forum Zwierzaki

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedz #350 : 2008-03-17, 22:07 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #351 : 2008-03-17, 22:10 »
Nie,nie kupiłem innego...nigdy tyle kasy nie miałem - nigdy nie wykonywałem zleceń na potwory bo mi się nie chciało...:lol:
Dopiero teraz mam kupę kasy,ale nima gdzie co kupić.

Cytuj
Przecież jak tam wchodzisz to taki ziomek z żołniezami przybiega... i zabijają wszystkie Arsepchory.... Rolling Eyes

Jak ja wszedłem na cmentarz,to był tylko Zygfryd a mnie od razu zabili bo nie miałem prawie życia... :roll:

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #352 : 2008-03-17, 22:34 »
Ołłłł........ ty myślisz że ja zlecenia wykonywałam :P Sprzedawałam jakieś książki znalezione, jak mi się jakiś ząbek trafił to sprzedałam, jak po drodze było jakieś trofeum do zdobycia... prościzna :P
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #353 : 2008-03-17, 22:49 »
Ja książki,zwykle wyrzucałem,bo nie miałem już miejsca w plecaku...:lol:
Jestem na cmentarzu na bagnach,ale bez życia - niby ma mi pomóc wielki mistrz zakonu,ale jakoś go nima i ciągle ginę... 

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #354 : 2008-03-18, 00:23 »
Cytuj
Kurdęę Iras tobie to naprawdę się nudzi Razz kilka dni a ty już w V Akcie Razz Ty lecisz z prędkością światła

buehehe - i pomyslec, ze wykonuje wszystkie zlecenia, zadania poboczne, co chwila musialam sie wracac do karczmy zeby zdeponowac skladniki, co i raz wczytujac gre, zeby zobaczyc rozne rzeczy, czy godzinami (takimi realnymi godzinami) lazilam po roznych terenach poszukujac obiektow do zlecen itp.

apropos pieniedzy - oskubalam foltesta grajac z nim w kosci - stracil dziad ponad 7 tysiakow :P

Co do bagien - widac zla taktyke obierasz - mi pozostalo ze 20 punktow zycia gdy tam dotarlam - wiec do walki sie nie wtracalam inaczej niz znakami dopoki mi nieco zycia nie przybylo, a do roslinek nawet nie podchodzilam...

przestalam juz na dzis grac - aktualny etap - stare dworzyszcze.

apropos zlecen jeszcze - troche xpow was minelo :P

Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #355 : 2008-03-18, 00:35 »
Cytuj
Co do bagien - widac zla taktyke obierasz - mi pozostalo ze 20 punktow zycia gdy tam dotarlam - wiec do walki sie nie wtracalam inaczej niz znakami dopoki mi nieco zycia nie przybylo, a do roslinek nawet nie podchodzilam...

Właśnie tak tłukę te roślinki - jak już jedną utłukłem i wróciło mi całe życie,to...wywaliło mnie na pulpit... :roll:
Obecnie stoję i czekam,aż prawie zerowe życie wróci mi do normy - największa wada gry:brak normalnego leczenia poza ogniskami ( buteleczki z życiem,jak w HAS ).

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #356 : 2008-03-18, 10:37 »
Cytuj
buteleczki z życiem

a dekokt raffarda bialego to co? dwa, trzy i juz masz pelnie zycia... a jesli wyszedl ci zbyt toksyczny to w miedzyczasie troszke bialego miodu sie przyda....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #357 : 2008-03-18, 12:42 »
a dekokt raffarda bialego to co? dwa, trzy i juz masz pelnie zycia... a jesli wyszedl ci zbyt toksyczny to w miedzyczasie troszke bialego miodu sie przyda....

Nigdy tego nie miałem,jeszcze - ja z eliksirów mogę zrobić tylko białą mewę,kota i puszczyka - nic poza tym...:roll:

Forum Zwierzaki

Odp: Wiedźmin
« Odpowiedz #357 : 2008-03-18, 12:42 »

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #358 : 2008-03-18, 13:53 »
Tylko?!! Ja to tam mam kilometrową listę... :roll:
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #359 : 2008-03-18, 14:05 »
Też mam listę,ale tylko te mogę zrobić...:roll:
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 29 zapytaniami.