Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: najłagodniejszy pies bojowy  (Przeczytany 3842 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ola

  • Gość
najłagodniejszy pies bojowy
« : 2002-07-30, 13:42 »
Hmm... jak myślicie, który z psów bojowych jest najspokojniejszy, najmniej agresywny i  najbardziej towarzyski... ?? Mi się wydaje że dogue de bordeaux, nom ale nie jestem pewna. A wy jak uważacie???
Zapisane

Monik@

  • Gość
najłagodniejszy pies bojowy
« Odpowiedź #1 : 2002-07-31, 07:25 »
Olu, bordożek to nie jest pies bojowy. A ze wszystkich bojowych naj, naj, naj... jest ten, który jest dobrze wychowany.
Zapisane

gia

  • Gość
najłagodniejszy pies bojowy
« Odpowiedź #2 : 2002-08-02, 10:27 »
Najspokojniejszy,najmniej agresywny itp.jest pudel bojowy..ale niestety nie istnieje taka rasa.Zgadzam się z Monik@ że to kwestia wychowania.
Zapisane

Forum Zwierzaki

najłagodniejszy pies bojowy
« Odpowiedz #2 : 2002-08-02, 10:27 »

Grzesio

  • Gość
najłagodniejszy pies bojowy
« Odpowiedź #3 : 2002-08-03, 01:46 »
Amstafka Karen i Pit bull Troj.  8)  :)  :wink: Jak chcecie to kiedyś mogę Wam pokazać ich zdjęcia.
Zapisane

G.N.

  • Gość
najłagodniejszy pies bojowy
« Odpowiedź #4 : 2002-08-03, 09:36 »
Najłagodniejszy pies bojowy to ten który ma rozsądnego własciciela! Niestety wielu właścicieli "bojowców" (naszczeście nie wszyscy) nie powinno mieć nawet rybek, bo i im by spaczyli charahter.
Zapisane

mangushia

  • Gość
najłagodniejszy pies bojowy
« Odpowiedź #5 : 2002-08-03, 11:55 »
mój kolega ma amstaffa.

psisko jest ogromne ale łagodna jak baranek
Tomek jest wyluzowany i piesio jest wyluzowane :D
i o to chyba chodzi?
Tomek powiedział ze mozna na nim usiasc a ten podniesie głowe,popatrzy i znow sie położy i zacznie spać  :lol: świetne spisko
raz tak pogonił mojego kota(chciał sie z nim zaznaromic) aż te bydle rozwaliło mi szafke w pokoju :lol:
wydaje mi sie ze kazda rasa psów bojowych jest łagodna pod warunkiem jaki jest jego własciciel
nie wiem po co jest ta nazwa "pies bojowy"
z rodzinom sie zastanawiamy nad kupnem psa, i jak mamie powiedziałam ze amstaff jest bojowym psem to juz przechodziła do nastepnego tematu i powiedziała ze mamy miec nieagresywny...
mam jeszcze jeden przykład głupoty ludzkiej:
na kolonii na tych wakacjach przechodzilismy na wycieczce obok ogrodu i furtka była otwarta.
kolego powiedział pani ze prosze uwazac bo tam jest najgroźniejszy pies na swiecie!pit bull!!!!
ja powiedziałam ze to nie prawda ze nawet jak nie wychowasz dobrze jamnika to tez moze byc groźny!
idiota-prawda? :grr:  :grr:
nie mam słów do takich ludzi.... wybaczcie...  :cry:
Zapisane

rosa

  • Gość
najłagodniejszy pies bojowy
« Odpowiedź #6 : 2002-08-03, 12:25 »
Grzesio pokaż zdjęcia,pokaż  :prosze:

Co do psów to najłagodniejszy jest ten,który się nie urodził :P ,a tak poważnie,to nawet pudelek może dotkliwie pogryźć.Ząbki ma jak igły,a spróbójcie wbić sobie kilka igieł w rękę i pociągnąć :paker:  :mrgreen:
Zapisane

gia

  • Gość
najłagodniejszy pies bojowy
« Odpowiedź #7 : 2002-08-03, 18:31 »
Halo G.N. a czy zdarzają się bojowe koty? tzn.czy jakaś rasa ma takie tendencje? pytam z ciekawości.
PS.Buziaki dla Grety
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
najłagodniejszy pies bojowy
« Odpowiedź #8 : 2002-08-03, 18:37 »
Mój bywa bojowy - jak jest nie wyspany  :x  :grr:
Rasa - kot Polski  :wink:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

najłagodniejszy pies bojowy
« Odpowiedz #8 : 2002-08-03, 18:37 »

myszka

  • Gość
najłagodniejszy pies bojowy
« Odpowiedź #9 : 2002-08-03, 18:42 »
Taaaaaa moja Pysica jest bojowa jak w pięć minut od pierwszego wrzasku nie ma przed nią miski z żarciem... :lol:  :ogien: to chyba ta sama rasa... a więc TA rasa tak ma  :idea:
Zapisane

Grzesio

  • Gość
najłagodniejszy pies bojowy
« Odpowiedź #10 : 2002-08-03, 23:57 »
Troj zdjecie ma juz zrobione, jeszcze tylko karen wywołać i już rzucam je na forum.  :idea:  :taniec:  :hyhy:
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
najłagodniejszy pies bojowy
« Odpowiedź #11 : 2002-08-08, 12:59 »
Cytat: Grzesio
Troj zdjecie ma juz zrobione, jeszcze tylko karen wywołać i już rzucam je na forum.  :idea:  :taniec:  :hyhy:
Czekamy z utęsknieniem 8)
Zapisane

Mary

  • Gość
najłagodniejszy pies bojowy
« Odpowiedź #12 : 2002-08-08, 21:25 »
OOOO najpiękniejszy objaw agresji obserwuje u mojej kocicy, gdy ma mięso w zębach a moj labek i ON nad nią stoją. Jest wtedy prawie tygrysicą;-))))
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 24 zapytaniami.