Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 1586 1587 [1588] 1589 1590 ... 1593   Do dołu

Autor Wątek: Kundelkomaniacy też się łączcie :)  (Przeczytany 1514453 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47610 : 2021-08-15, 20:41 »
to taki dziad stary u mnie był, ale żył jak się wynosiłam, kiedyś mocniej szarpnęłam szufladą zsypu, która byłą pewnie starsza ode mnie i się przycinała to wybiegł i zaczął się na mnie wydzierać, że jestem głupia g00wniara, poje...walona i takie tam, a że mi rośnie agresor wprost proporcjonalnie do podnoszonego na mnie głosu to prawie na pięści lecieliśmy :lol: chyba pół bloku słyszało jak się na siebie tam wydzieraliśmy :lol: mi w końcu szuflada się odcięła to jak wróciłam do mieszkania to poszedł jeszcze sprawdzić zsyp i podsłuchiwał mi pod drzwiami :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47611 : 2021-08-17, 08:57 »
Chcę pomalować chałupę na działce, zamówiłam farby przez Internet :D do paczkomatu. Moje koleżanki nie rozumieją, po co zamawiać skoro mamy market budowlany na miejscu.
Ano mamy, ale trzeba poświęcić czas i tam iść (a mam ze 2 km) i trzeba sobie przydźwigać — a wolę nosić z paczkomatu który mam pod domem niż wędrować przez pół miasteczka :P
Wytłumaczyłam swoje racje, ale nadal nie spotkałam się ze zrozumieniem :D one zmotoryzowane, pewnie o to chodzi.

Tak więc fatysia bedzie się bawić w malarza - najpierw muszę pęknięcia pozalepiać, jakiś akryl do tego też kupiłam :D
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47612 : 2021-08-18, 14:28 »
Co z tego, że jestem niska, jak mogę sobie wyjść na stertę drewna i podziwiać swiat z wysokości ok 160 cm :P

Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47612 : 2021-08-18, 14:28 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47613 : 2021-08-18, 17:15 »
Nie trzeba dużą urosnąć, wystarczy być sprytną :wink:

Przedwczoraj na termometrze miałam 40 stopni w cieniu, a dziś 20... Ludzie już w kurtkach/płaszczach/swetrach chodzą...
Mnie tam ciepło :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47614 : 2021-08-27, 08:05 »
Jak mnie ten mój Balbiś zadziwia czasami...

Siostra wyjechała, więc wszystkie spacerki moje, bo mama się uparła, że z psem nie wychodzi. Wzięłam psinę  na poranny spacer, odstawiłam i wróciłam do siebie, pracować. Po jakimś czasie, dzwoni mama, że Balbinie chyba się chce na spacer i żebym przyszła. Akurat lało jak z cebra, więc odczekałam trochę i ruszyłam w deszczu do mamy. Zaznaczę, że nawet jakbym nie czekała, to mam jakieś 15 minut drogi, a gdy psa przyciśnie, to dużo jest :/

Na miejscu okazało się, że Babi nie wytrzymała i się porobiła, ale: poszła do łazienki, bo tam się kupę robi, jako że to było rozwolnienie obudziła sobie doopkę i... sama próbowała wejść do wanny  :shock: .

Pomińmy milczeniem upór mojej mamy. Pokaralo ją, bo musiała to sprzątać.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47615 : 2021-08-30, 09:35 »
Toffiś też "za potrzebą" chodził do łazienki, ale już do wanny wejść nie próbował... Bardzo mądra Balbisia, no i czyściutka... Widać sama ma potrzebę porządnego, z użyciem wody, doprowadzenia futerka do ładu :) Chyba mama powinna zastanowić się nad wymianą wanny na kabinę prysznicową, będzie psince łatwiej korzystać :D Poza tym w łazience robi się więcej miejsca, no i w ogóle, człowiekowi też łatwiej wejść. W tym roku wymieniłam wannę w mieszkaniu, które wynajmuję i wyszło fajnie. Tu, gdzie mieszkam, też bym to zrobiła, ale sami z Tomkiem kładliśmy boazerię na części łazienki i jakoś tak przykro na myśl, że miałabym się tego pozbywać... Bo jak już remontować, to całość... Z jednej strony chciałoby się zmienić, a z drugiej... Ech...
Zapisane
IBDG Wrocław

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47616 : 2021-09-30, 16:53 »
Wyprowadzam suczkę sąsiadki. Panią zmogły korzonki i raz, będąc z psiną na podwórku, poprosiła mnie o zrobienie rundy, bo chodzić nie może... A suczka młoda, duża, silna i skora do nagłych skoków... Dwa razy już przewróciła pańcię, jeszcze, zanim ta zachorowała, to co dopiero, jak ledwo chodzi. Wzięłam smycz i idę z Dianką w głąb podwórka, a ta zapiera się i w te pędy z powrotem do pani... Nie dało rady, ale zaproponowałam, ze kiedy wrócę do domu, a szłam niedaleko i na krótko, wezmę ją z mieszkania, może wtedy zechce wyjść... No i zechciała, a teraz czeka na mnie i piszczy, kiedy nadchodzę :) Przez trzy dni brałam ją do parku, ale boję się, bo narowista bardzo i jak pociągnie, to ja za nią lecę i z ledwością daje radę zatrzymać... Ważę 50 kg, to trochę za mało dla utrzymania silnego i zrywnego psa ;) Dlatego teraz chodzimy na podwórko, mniejsze ryzyko wypadku.
Czyli trochę jakby znów "mam psa" :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47617 : 2021-10-04, 21:45 »
Fajny taki piesek zastępczy, nawet mimo tego, że zrywny :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47618 : 2021-10-09, 09:22 »
W poprzednią niedzielę byłam na weselu. Mój chłop przyjechał chory, bral antybiotyk i rzekomo, dostał na niego alergii bo go wysypało. Nie przeszkodziło mu to obtańcować wszystkich panien poniżej 30tki.

To nie alergia. To bostonka. Teraz ja siedzę z wysypanymi dłońmi i stopami ;p Ciekawe ile ludzi też złapało ;p
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47618 : 2021-10-09, 09:22 »

gosia13312313

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47619 : 2021-10-13, 18:19 »
Ja mam dwuletnią sunię Sweety aka Psiątko. Jest przepięknym kundelkiem. Została znaleziona w lesie jako mały szczeniak. Jest kochana, malutka i ma mięciutką sierść.
Uwielbiam kundelki, są najcudowniejszymi pieskami na świecie.
A rasowe psiaki też są najcudowniejsze.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47620 : 2021-10-13, 21:32 »
Gosia, witamy Ciebie oraz Sweety :) Pokażesz fotkę malutkiej?

Fatty, jeszcze jesteś obsypana? :tuli: Ciekawa jestem "wdzięczności" obtańcowanych panien... ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47621 : 2021-10-14, 10:16 »
Hehe, jestem, ale już zanika. Już nie czuję szpilek, po prostu mam taką teksturowaną skórę. Ogólnie rzecz biorąc, przeszłam bardzo delikatnie — pęcherzyki miałam tylko na spodach stóp i wnętrzach dłoni i to tak symbolicznie. Mój facet miał zsypane całe dłonie, stopy, nogi, plecy i to w takie bąble wystające, sączące się, a teraz ze skóry obłazi ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47622 : 2021-10-14, 16:17 »
Cytat: Fatty
Mój facet miał zsypane całe dłonie, stopy, nogi, plecy i to w takie bąble wystające, sączące się, a teraz ze skóry obłazi ;)
Apetyczny opis, nie ma co ;p :lol:

Nadal "wyspacerowywuję" suczkę sąsiadki... Skubana czeka na mnie pod drzwiami i daje taki popis pisków i skoków, że chyba cały blok słyszy, a ja muszę uważać, żeby nie zostać bez oka albo i bez zębów, bo potrafi trzasnąć głową prosto w twarz...

Znaczy, kocha mnie :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47623 : 2021-10-15, 08:51 »
A masz może foto delikwentki? :)

Była u mnie koleżanka, z którą łączy mnie m.in. zwierzolubstwo.  Ma 2 koty, sznaucerkę i miała 2 buldogi angielskie — okazało się, że buldogi uśpili niedawno, hurtem (psy schorowane, w jednakowym wieku — ponoć 8 lat na bulldoga to i tak nieźle). Psy dobrze znane weterynarzom, bo ciągle im coś było. Obie z mamą twierdzą, że nigdy więcej tej rasy. W tamtym roku poznałam samca (suka już wtedy miała problemy ze stawami i nie wyszła do mnie) - bardzo przyjemne psisko i mimo tego, że niskie to duże. Tylko szkoda, że męczył się w takim ciałku :(
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47624 : 2021-10-18, 10:42 »
Sfocę delikwentkę przy okazji, co łatwe nie będzie, bo jak mnie widzi, dostaje szału ;) Skacze, piszczy, kreci się wokół mnie, kopie mnie tak, że lecę na ścianę... ;)

Przedwczoraj miałam chrzest bojowy ;p Na wieczornym spacerze, w ciemnym kącie podwórka musiała coś usłyszeć/wywęszyc w krzakach i jak mnie nie szarpnie! W ułamku sekundy z pozycji stojącej przeszłam do leżącej i zostałam przeciągnięta, na szczęście na niewielkim dystansie ;p Spodnie do prania, kurtkę dało się na mokro szmatką oczyścić, ale jedna ręka podrapana, bo rękaw musiał mi się podwinąć w trakcie "jazdy", palce obtarte do krwi, skóra na kolanie też lekko zdarta... Dżinsy to dobre spodnie, skóra pod nimi naruszona, a same spodnie tylko brudne :D Muszę diablicę cały czas mieć na oku i natychmiast reagować, kiedy zaczyna nadsłuchiwać/obserwować, bo zryw ma iście koński... Od razu ją strofuję, uspokajam, ale wtedy, w ciemnościach, po prostu nie widziałam, na co się zanosi :roll: Mogłaby mieć długie spacery nad Odrę, tam, gdzie chodziłam z naszymi psami, ale nie da rady... Szkoda, bo i ja chetnie bym sobie przypomniała, jak to jest na przyjemnym spacerze, a tak to każde wyjście to stres i nieustanne napięcie... Dałam sąsiadce namiary na behawiorystkę, ale zażyczyła sobie 90 zł za godzinę szkolenia i pomysł upadł :/

Jeśli zamilknę na dłużej, będzie to znaczyło, że poległam, wyprowadzając Diankę ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47624 : 2021-10-18, 10:42 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47625 : 2021-10-20, 08:11 »
No to niezłe masz przygody :D

A halter? Nie mam doświadczenia, ponoć przy jego pomocy łatwiej opanować psi parowóz — kuzynka kupiła swojemu wielkopsowi, ale cały spacer próbował go ściągnąć, więc mu odpuscili:P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47626 : 2021-10-29, 20:31 »
Witam!
Dawno mnie tu nie było ...

Może jeszcze ktoś nas pamięta?  :o

Pozdrawiam :)
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47627 : 2021-10-31, 08:17 »
Mysa pamiętamy, pamiętamy :) Co u Ciebie i Bianki? Zapomniałam, jak na imię ma druga psina... :oops:

Fatty, proponowałam sąsiadce odpowiednie szelki, ale od niej zależy, czy podejmie temat... Na razie suczka wychodzi w kagańcu, po tym, jak rzuciła się na maleńką psinkę :roll: Na szczęście nie dopadła jej, bo jakoś ją zatrzymałam, ale następnym razem może być gorzej. Wiadomo, że i w kagańcu może zrobić krzywdę, ale zawsze to jakieś zabezpieczenie :roll:
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47628 : 2021-10-31, 20:29 »
cześć mysa :)

IBDG, no to niezła z niej cholera.

Obrodziło mi kotami na działce w tym roku — przy czym głaskają się tylko 2 (rodzeństwo, kocur i kociczka) i je mam zamiar wysterylizować. Tylko nie wiem jak się umawiać z wetami na sterylkę kota, którego nie wiem kiedy złapie ...

btw.
kocur ma białe uszy(cały jest biały, ma tylko czarną czapkę i cały czarny ogon stąd ksywa Ogonek), już pofałdowane — boję się, że to już rak płaskonabłonkowy. Te białouche koty z działek mają tendencje do tego dziadostwa,
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47629 : 2021-11-01, 21:43 »
mój kotek ostatnio przychorował, złapał jakiś nieżyt żołądka i jelit, nie wiem z jakiego powodu zbytnio, bo wszystko było tak samo jeżeli chodzi o jedzenie, a rośliny w domu wszystkie mam przynajmniej 2m nad ziemią i są bezpieczne dla kotów, no ale nieistotne, może coś złapał jak nikt się nie spodziewał :P skończyło się zastrzykami w d00psko i miętoleniem kiszek przez weta na kolejnych wizytach przez tydzień, bo była biegunka na zmianę z wymiotami. kotek oczywiście bardzo oburzony, wylizywał się dokładnie i otrzepywał z zapachu obcej osoby, chociaż w gabinecie mimo tego, że był przestraszony, wet powiedział, że to bardzo miły i kontaktowy kot :P ale już jest zdrowy i śmiga jak nowy
Zapisane
emocjonalne kanapki

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47630 : 2021-11-02, 09:08 »
Niestety Bianka odeszła w styczniu… przegrałyśmy walkę z nowotworem. Miała 15 lat więc i tak na szczęście udało jej się swoje przeżyć.

Została Mika, w chwili obecnej 10letnia wariatka, bo nadal ma temperament szczeniaka.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47630 : 2021-11-02, 09:08 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47631 : 2021-11-02, 12:03 »
I tak piękny wiek, jednak to zawsze jest za wcześnie.

Dobrze Kostku, że kocisko ozdrowiało. Ja na swoją kocicę muszę uważać, bo ma pasję do jedzenia sznurków, pasków kartonu (raz próbowała zjeść mój łańcuszek!) etc — wszystkiego, co długie, więc też mogłoby się takimi rewelacjami skończyć.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47632 : 2021-11-02, 20:31 »
Mój właśnie nie zjada nic takiego, można przy nim zostawić wszystko, poza gumkami do włosów, które kradnie i się nimi bawi. Można przy nim rozmrażać mięso zostawione na stole, bo i tak ma wywalone, jest bardzo mało kłopotliwy pod tym względem. Możliwe, że saszeta, była nieświeża czy coś albo zjadł jakiegoś niekoniecznie bezpiecznego robaka, który wleciał do domu.
Zapisane
emocjonalne kanapki

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47633 : 2021-11-09, 20:00 »
Przykro mi z powodu śmierci Bianki :tuli: Niezapomniana wakacyjna wędrowniczka... :tuli:

Specjalistką od zjadania dziwnych rzeczy była Kropisia, obgryzała koce, firanki, zasłonę prysznicową, rączki toreb... Chyba już o tym pisałam, że kiedy zachorowała, wet pytał, czy nie ma takich skłonności. Trochę mnie to zdziwiło, czyżby w jej przypadku był to sygnał rozwijającej się choroby?
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47634 : 2021-11-12, 23:18 »
IBDG, być może.

Mam kota nr 3... śliczna, cudna, pierdzi jak szalona i siedzi w izolacji, bo muszę ją odrobaczyć, odpchlić i przetestować na fiv/felv. Podoba się mojej kuzynce, ale ta wzięłaby ją dopiero jak się do nowego domu przeprowadzi — późną wiosną.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47635 : 2021-11-16, 09:47 »
Nie mogę edytować - kitka jest przytulaśna, zagniata wszystko, koce, mnie i powietrze, co nie jest dobre gdy z pazurami sięga do twarzy aby mi pomasować policzek (a pazury robione na drzewach są ostrzejsze niż te na drapakach!).
Dzisiaj jesteśmy umówione do weta — zasadniczo jadą wszystkie, moje na szczepienie, ona na testy i przegląd ogólny.


Straciłam jednego kotka działkowego :( Pieszczośnego, białego kocurka. Leżał u mnie na rabatce, jelita miał wywleczone przez dziurę przy kręgosłupie :(
Psy? A może komuś koty nie odpowiadają i wie, że je dokarmiam?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47636 : 2021-11-16, 15:50 »
to trzeba ciachnąć pazurki i wtedy można się oddawać akupresurze zamiast akupunkturze :p

biedny ciciuś :(
Zapisane
emocjonalne kanapki

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47637 : 2021-11-19, 20:19 »
Przykro mi z powodu kotka :(

Sąsiadka narobiła sobie kłopotu. Nachodzą ją ludzie, którym jej suczka pogryzła psa i domagają się zwrotu kasy. Na szczęście nie żądają dużo, ale sąsiadka nie chce z nimi rozmawiać i nie zamierza płacić... A sama mówiła mi kilka tygodni temu, że była akcja z gryzieniem :roll: Nie wiem, co z tego wyniknie.
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47637 : 2021-11-19, 20:19 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47638 : 2021-11-20, 08:51 »
Olaboga, no to piknie z tą psiną :/
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47639 : 2021-11-22, 15:22 »
Byłam na kawie u sąsiadki i u psicy. Sąsiadka zachowywała się normalnie ;p za to psica niekoniecznie ;) Do tej pory dziękowałam za zaproszenia, bo nie lubię nikomu głowy zawracać, ale że sąsiadka miała coś tam w domu do zrobienia, w czym chciałam pomóc (i mi nie wyszło, bo za niska jestem, a drabiny nie było jak wstawić), to i skończyło się pyszną kawką :) Ale nie mogłam jej w spokoju wypić, bo suczka usiadła obok i napierała całym cielskiem na mnie, aż się pokładałam, a na leżąco pić niewygodnie :D Stawała łapami na moim udzie, przybierała różne pozy, zaczepiała mnie łapą, całowała po szyi i stroiła słodkie miny :kocham:
Było bardzo miło, ale do domu wróciłam jak za dawnych, dobrych czasów, cała w sierści :D

Byłam dziś na dokręceniu śruby w implancie. W czwartek miałam zakładany ząb, a wczoraj poczułam, że jest lekko niestabilny... Mam nadzieję, że to nie będzie częsta "atrakcja" :roll:
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: 1 ... 1586 1587 [1588] 1589 1590 ... 1593   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.131 sekund z 29 zapytaniami.