Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: UPAŁ GORĄC PIEKŁO  (Przeczytany 2536 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ZEMAT

  • Gość
UPAŁ GORĄC PIEKŁO
« : 2002-08-03, 06:33 »
Witam wszystkich przez te upały już się chyba rozpuszcze.
Zastanawiam się czy pomyśleliście o naszych ulubieńcach?
Temat ten nie jest poruszany więc wierzę że nie ma problemu, ale ciekaw jestem jak ich zabezpieczacie przed tym skwarem?  8)
Zapisane

gia

  • Gość
UPAŁ GORĄC PIEKŁO
« Odpowiedź #1 : 2002-08-03, 09:24 »
Dzisiaj jest już chłodniej ale w upały wychodziłam na 1st spacerek o skoroświcie tzn.tuż po 7 rano,żeby zdążyć przed słońcem.Drugi spacerek przed obiadkiem tylko szybkie siusiu wkoło bloku.Dopiero wieczór jak zaszło słońce wychodziliśmy na prawdziwy długi spacer,daleko ze wszystkimi atrakcjami,zabawą itp.Mam też szczeniaki (9 tygodniowe) Niestety one też źle znoszą upały.Przed południem są werandowane na balkonie dopóki słońce nie zacznie ich podsmażać.Potem lądują w przyciasnawym już troszkę kojcu.Na szczęście są tak zmęczone że zasypiają i wstają tylko żeby coś zjeść.
Zapisane

Nat

  • Gość
UPAŁ GORĄC PIEKŁO
« Odpowiedź #2 : 2002-08-03, 20:41 »
Woda  :ryba:   -  ja chodze nad rzeke z moim psem i ona tam sie chlapie

.. pomagaja tez kostki lodu  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

UPAŁ GORĄC PIEKŁO
« Odpowiedz #2 : 2002-08-03, 20:41 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
UPAŁ GORĄC PIEKŁO
« Odpowiedź #3 : 2002-08-03, 20:46 »
Hanka uwala sie w kącie pokoju za firanką na gołej podłodze. Tam zawsze jest najchłodniej  :)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

AniaS

  • Gość
UPAŁ GORĄC PIEKŁO
« Odpowiedź #4 : 2002-08-03, 21:24 »
A ja mam chlodne mieszkanie (stare budownictwo) i nie mamy takiego problemu. W dzien oba zwierzaki szaleja lub spia na zmiane.
Zapisane

Grzesio

  • Gość
UPAŁ GORĄC PIEKŁO
« Odpowiedź #5 : 2002-08-04, 01:43 »
U mnie Sabcia jak są takie upały leży albo na płytkach w kuchni, albo w łazience, drzwi tutaj i tutaj są zawsze uchylone, aby mogła wejść. Oprócz tego chodzę z nią na łąki gdzie płynie potoczek i tam się pluska do woli wyławiając kamyczki i układając je kołomnie w szeregu.
Zapisane

mariusx

  • Gość
UPAŁ GORĄC PIEKŁO
« Odpowiedź #6 : 2002-08-06, 11:33 »
Moja "bestia" leży na kafelkach i mlaska jęzorem. Spacery o 6.00 i 21.00( w ciągu dnia nie wychodzi bo nie chce, chyba żeby siusiu) jedzenia prawie nie tyka. Jeszcze praktykuję okłady ze zmoczonego recznika( ale wyjatkowo, można nabawić psa reumatyzmu). Ogólnie bulowate są strasznie wrażliwe na upały i w taka pogodę "ani drgną".
Zapisane

Monik@

  • Gość
UPAŁ GORĄC PIEKŁO
« Odpowiedź #7 : 2002-08-06, 11:38 »
Mariusx, jeśli się boisz reumatyzmu, mocz mu przynajmniej wierzch pysia i kark. Lepsze rezultaty daje zmoczenie psa, niż przykrycie mokrym ręcznikiem. Sierść szybciej schnie, czyli szybciej paruje i lepiej chłodzi.
A mokry ręcznik tylko pozornie chłodzi. Kiedy skóra jest mokra, lepiej oddaje ciepło.
Zapisane

Cortina

  • Gość
UPAŁ GORĄC PIEKŁO
« Odpowiedź #8 : 2002-08-06, 12:21 »
ja z Cortina ide na wczesny spacer rano a przed tym wkladam ja pod prysznic po poludniu jedziemy nad jeziorko sunia sie pokapie a potem sobie lezy w cieniu do wieczora no i potem poznym wieczorem spacerek
Zapisane

Forum Zwierzaki

UPAŁ GORĄC PIEKŁO
« Odpowiedz #8 : 2002-08-06, 12:21 »

Grzesio

  • Gość
UPAŁ GORĄC PIEKŁO
« Odpowiedź #9 : 2002-08-06, 13:14 »
Z polewaniem wodą uwarzajcie bo ja w taki sposób w zeszłe lato przeziębiłem Sabci pęcherz. I siusiała jak oszalała.
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
UPAŁ GORĄC PIEKŁO
« Odpowiedź #10 : 2002-08-06, 16:00 »
JAk byłyśmy na wakacjach, to było prościej, bo chodziłyśmy nad zalew, lub leżałyśmy w cieniu, no ale niestety wróciłyśmy w niedziele, na szczęście mamy jeszcze kawałek działeczki w mieście, gdzie rosną dzrzewka i jest cień.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 25 zapytaniami.