Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: POMOCY! Muszę zabrać gryzonie pod namiot!  (Przeczytany 1916 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skaithis

  • *
  • Wiadomości: 1
Dobry wieczór, piszę tutaj ponieważ mam fatalny problem. Otóż problem zgodny z tytulem, zacząl się kiedy musialam wyjechać do pracy na wakacje do pensjonatu. Dostalam pozwolenie na wzięcie zwierząt do ośrodka (ogólnie to myszy mialy zostać u mojej przyjaciólki, wszystko bylo ustalone i trzy dni dzielily nas od oddania jej moich malych podopiecznych, jednak niestety wylądowala w szpitalu i nie mogla podjąć się opieki. Dalsza i bliższa rodzina także nie mogla wziąć myszek). Pracuję z rodzicami, jednak obowiązek sprzątania jest mój, moja mama uwielbia te drobne stworzonka nad życie, natomiast mój ojciec uważa je za moją odpowiedzialność i to ja mam je wziąć pod namioty (za kilka dni wyjeżdżam z pracy na wakacje, wlaśnie na pole biwakowe). Próbowalyśmy z mamą jakkolwiek go przekonać, ale skończylo sie to tak potężną awanturą, że niemalże klatka wylądowala za oknem. Teraz on udaje, że myszki nie istnieją...
Próbowalam szukać opiekunów do wynajęcia w okolicy, jednak niestety, jestem w Woźnicach, na Mazurach, wokól byla tylko jedna pani z takową ofertą. Pech chcial, że ma ona koty i nie może wziąć pod opiekę gryzoni.
Myszy są wrażliwe na zmiany temperatur. Ich dwutygodniowe życie w namiocie może się skończyć tragicznie... jestem przerażona...
Jednak nie widzę żadnego światelka w tunelu i muszę cokolwiek wymyślić. Blagam, znacie może kogokolwiek w tej okolicy, Mikolajki i wokól, kto bylby w stanie podjąć się takiej opieki? A jeżeli nie, to może macie jakiekolwiek rady, jak zapewnić im jak najlepsze warunki do przetrwania w tak niesprzyjających, namiotowych warunkach?
Nie spodziewalam sie tak przerażającego obrotu spraw. Moje wszystkie plany calkowicie zawiodly, jestem bezradna... mam 5 dni by cokolwiek wymyśleć.
Liczę na Waszą pomoc i z góry dziękuję za każdą radę!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 25 zapytaniami.