Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: BARDZO PILNE !!!  (Przeczytany 714 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mrunia

  • Gość
BARDZO PILNE !!!
« : 2003-09-01, 19:57 »
Witajcie wszyscy miłośnicy zwierzaków :)
Pisze tu z prosbą o pomoc bo nie wiem gdzie sie udac a sprawa jest poważna.Ale moze zaczne od początku : otóż w sklepie gdzie kupuje jedzonko dla mojej szylki jest do sprzedania malutki szylek który jest chory, prawdopodobnie ma grzybice bo jego futerko jest jakby posklejane, miejscami łysieje i siedzi tam taki biedny, smutny nieboraczek. To juz nie pierwszy taki chory szynszylek w tym sklepie :cry:  Własciciel nie dba o swoje zwierzaki, wszystkie sa zaniedbane, poprostu minął sie z powołaniem powinien w rzeźni pracować drań jeden :grr:   I własnie chce sie spytac moze ktoś z was wie gdzie moge "donieść" na niego zeby skontrolowali ten sklep i zeby odniosło to faktycznie jakiś skutek. Bo serce mi sie kraja jak widze te biedne zwierzątka  :cry:
Pozdrawiam
Zapisane

kareena

  • Gość
BARDZO PILNE !!!
« Odpowiedź #1 : 2003-09-01, 21:23 »
gdzies byl telefon na forum podawany do TOZ'u
Zapisane

milka004

  • Gość
BARDZO PILNE !!!
« Odpowiedź #2 : 2003-09-01, 21:27 »
Zapisane

Forum Zwierzaki

BARDZO PILNE !!!
« Odpowiedz #2 : 2003-09-01, 21:27 »

Zwierzaczek

  • Gość
BARDZO PILNE !!!
« Odpowiedź #3 : 2003-09-02, 16:31 »
Biedne szynszylątko  :cry:  :(
Zapisane

tubular

  • Gość
BARDZO PILNE !!!
« Odpowiedź #4 : 2003-09-02, 16:48 »
Dupek ten facet. Ale nie tylko on jeden. U nas w sklepie mięli szynszylę ze strasznie przerzedzonym futerkiem, takim polepionym. Trzymali ją w klatce jakby dla chomików, nie miała tam ani wapiennej kostki, ani nic do jedzenia. Sprzedawczyni mówiła, że daja jej jeść wieczorem raz dziennie. Aż mnie zatkało, moje szyle jedzą praktycznie non stop z przerwami na spanie i bieganie. Pozatym babka chyba nie wiedziała że poidło to wymyć czasem trzeba i wyparzyć, takie zasyfione było. Na szczęście ktoś się chyba zlitował nad biedną szylą i ją kupił. Co za świnie z niektórych sprzedawców.
Zapisane

Tonks

  • Gość
BARDZO PILNE !!!
« Odpowiedź #5 : 2003-10-09, 13:28 »
GORZEJ NIŻ DUPEK TO JEST H** Z*******
Zapisane

mar-rol

  • Gość
BARDZO PILNE !!!
« Odpowiedź #6 : 2003-10-09, 15:29 »
Jaki piękne słownictwo..... Biedny szynszyl....
Zapisane

Tonks

  • Gość
BARDZO PILNE !!!
« Odpowiedź #7 : 2003-10-10, 08:25 »
Trudno przy takich głupkach trzeba używać słownictwa
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 21 zapytaniami.