Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: niewiem co tu wpisać... chodzi o Help!!!  (Przeczytany 6727 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Majchert

  • Gość
Odp: niewiem co tu wpisać... chodzi o Help!!!
« Odpowiedź #30 : 2005-09-29, 21:58 »
No chyba z nimi przecholowałam, ale przecież nie pozbędę się 3 letnich ryb które mam!!! Kocham je a poza tym nikt nie weźmie starych ryb bo prędzej czy później odejdą!!!!
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: niewiem co tu wpisać... chodzi o Help!!!
« Odpowiedź #31 : 2005-09-29, 22:20 »
ale to nie moze jednak być od zageszczenia...przecież syf unosił by sie z dna a nie w całym akwa i to bt pływały kawalki tego i opadały z powrotem

Myslę cały czas co to moze byc
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: niewiem co tu wpisać... chodzi o Help!!!
« Odpowiedź #32 : 2005-09-29, 22:38 »
Hmm ... Ta brązowa woda to na 50% od kokosa, ale co z tą mętnością. Jak byłam na wakacjach, to brat karmił mi rybki i za dużo żarcia dawał, zastałąm akwarium całe usyfione a przy dnie było pełno mułu czy czegoś w tym stylu. A co do roślinek, to moja koleżanka ma roślinki w doniczkach i może nie wyglada to tak ładnie, ale welon jej ich aż tak nie zjada ( głównie vhodzi o korzenie ) i jest to ładniejsze od sztucznych

ale to nie moze jednak być od zageszczenia...przecież syf unosił by sie z dna a nie w całym akwa i to bt pływały kawalki tego i opadały z powrotem

Myslę cały czas co to moze byc


A może filtr powoduje to unoszenie się :? nie wiem ja się tam nie znam :P
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: niewiem co tu wpisać... chodzi o Help!!!
« Odpowiedz #32 : 2005-09-29, 22:38 »

Majchert

  • Gość
Odp: niewiem co tu wpisać... chodzi o Help!!!
« Odpowiedź #33 : 2005-09-30, 11:50 »
20 w 30l akwa wiem że to za dużo o wiele ale większość jest starych i nikt ich nie weźmie muszę je do końca mieć!!! Ale weźmy pod uwage co w takiej sytuacji mam robić? To dla mnie ważne!!!
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: niewiem co tu wpisać... chodzi o Help!!!
« Odpowiedź #34 : 2005-09-30, 11:55 »
słuchaj, a może po prostu przy duzej ilosci ryb maż już tyle syfu na dnie, ze przy czyszczeniu nie jesteś w stanie tego zebrać? Ja też tak miałam w wakacje jak przez 2 tyg opiekowano sie baniaczkiem i sypano za dużo jedzenia...a do tego nie było czyszczone prze 3 tyg? Zamuliło akwa, a ryby poruszajace sie po dnie to tylko rozprszały po całym baniaczku.
Zapisane

Majchert

  • Gość
Odp: niewiem co tu wpisać... chodzi o Help!!!
« Odpowiedź #35 : 2005-09-30, 12:29 »
20 na 30 l wody, ale to sa ryby stare i trydno sę ich pozbyć!!!
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: niewiem co tu wpisać... chodzi o Help!!!
« Odpowiedź #36 : 2005-09-30, 12:40 »
przecież nie mówię aby sie pozbyć, tyko aby sprawdzic czy mimo czyszczenia nie jest za duzo syfu na dnie. Bo moze to jest przyczyną. ja jak miałam za duzo syfu to odmulałam co 3 dni po 1/3 wody zmieniajac aż do uzyskania klarowności.
Zapisane

Majchert

  • Gość
Odp: niewiem co tu wpisać... chodzi o Help!!!
« Odpowiedź #37 : 2005-10-03, 21:46 »
I ja tak zrobiłam i żeczywiście woda jest czysta dziekuje za radę!!! Pozdrawiam Marta
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 24 zapytaniami.