Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: "Pasenie" choma  (Przeczytany 1277 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
"Pasenie" choma
« : 2003-12-14, 15:18 »
Jak często wyjmujecie swoje chomstery z klatki i je "pasiecie"?? Ja różnie, zawsze 1 raz w tyg, czasem częściej. To dość rzadko, ale po pierwsze nie mam zbytnio czasu, po drugie uważam że to stresujące dla choma :?
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
"Pasenie" choma
« Odpowiedź #1 : 2003-12-14, 15:50 »
Ee...można jaśniej?? Jak "w tym swoim kołowrotku" ? :?:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
"Pasenie" choma
« Odpowiedź #2 : 2003-12-15, 11:12 »
A co to za wyraz "paść". Nie można napisać "Jak często wypuszczacie swoje chomiki z klatki, aby mogły sobei pobiagać po pokoju?"

Paść to można krowy... A paść to dokładnie znaczy wypuszczać aby sobie pojadły trawki....

Ja wypuszczam mojego chomika syryjskiego codziennie. A chomiki dżungarskie raz na 2-3 dni. Nie wiem jak dużo klatkę ma twój chomik ale powinien biegaać poza nią CODZIENNIE!!!

Stresujące? Dla moich chomiczków nie, ale wszystko to kwestia dobrego ich wychowania...
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Pasenie" choma
« Odpowiedz #2 : 2003-12-15, 11:12 »

psotka

  • Gość
"Pasenie" choma
« Odpowiedź #3 : 2003-12-15, 11:32 »
Moje pierwsze zwierzatko - chomis o wdziecznym imieniu Kubus, latal sobie poza klatka dosc czesto w ciagnu dnia, czesto zalezalo od tego kto akurat przechodzil kolo klatki i komu sie udalo malucha pierwszego wyciagnac:)) Moj ojciec kiedys sobie z kubusiem siedzial i tak mowil potem - mysle sobie, oj biedny kubus, zimno mu pewnie, bo sie bidaczek trzesie strasznie, opatulilem go szlafrokiem, za pol godziny patrze a tu dziura :> chomis jednak nie trzesl sie z zimna tylko z zapalem szatkowal szlafrok mojego taty:> mam nadzieje ze mu dobrze po drugiej stronie teczowego mostu i ma tam tyle szlafrokow do gryzienia ile tylko zapragnie:))

pozdrawiam
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
"Pasenie" choma
« Odpowiedź #4 : 2003-12-15, 15:11 »
Cytat: Dosha
A co to za wyraz "paść". Nie można napisać "Jak często wypuszczacie swoje chomiki z klatki, aby mogły sobei pobiagać po pokoju?"

Paść to można krowy... A paść to dokładnie znaczy wypuszczać aby sobie pojadły trawki....

Ja wypuszczam mojego chomika syryjskiego codziennie. A chomiki dżungarskie raz na 2-3 dni. Nie wiem jak dużo klatkę ma twój chomik ale powinien biegaać poza nią CODZIENNIE!!!

Stresujące? Dla moich chomiczków nie, ale wszystko to kwestia dobrego ich wychowania...


Dosha- Wiem co znaczy "paść". Ale zawsze używam go w CUDZYSŁOWIU, zauważyłaś??

Zarzucasz mi że "źle wychowałam chomika"? Och, jak mi przykro :roll:

Poza tym pytalam sie, jak WY wypuszczacie choma, a nie jak JA POWINNAM.
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
"Pasenie" choma
« Odpowiedź #5 : 2003-12-15, 20:28 »
Ja staram się codziennie, ale muszę mu jakąs zagrode wykombinowac, bo Pchełka jest strasznie szybka.. jak ją wypuszczam to chce uciec do jakis zakamarków i nie liczy sie czy jest wysoko czy nie :P. Kaskaderka :)
Zapisane

atrolek

  • Gość
"Pasenie" choma
« Odpowiedź #6 : 2003-12-16, 10:15 »
ja mam dwa syryjki wypuszczam je codziennie razem bo klatki muszą mieć osobne tylko na czas ruji są wypuszczane osono ale codziennie min. 2 godziny
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
"Pasenie" choma
« Odpowiedź #7 : 2003-12-16, 16:42 »
Ja nie wiem, bo nie mam choma ;)
PeeS: a jak to jest z myszami?
Zapisane

Cathycash

  • Gość
"Pasenie" choma
« Odpowiedź #8 : 2003-12-16, 20:45 »
Ja mojej myszki (tera niestety już tylko jednej CHLIP :() nie wypuszczam po na pokój tylko biega sobie co 2 dni po biurku. Pozatym ma sporą klatkę, w której moze sie wyszaleć. Myszki mają jedną wadę. Sikaja i kupkują gdzie popadnie. Chomikom i szczurkom to się nie zdarza...
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Pasenie" choma
« Odpowiedz #8 : 2003-12-16, 20:45 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
"Pasenie" choma
« Odpowiedź #9 : 2003-12-16, 21:32 »
Mojemu chomisiowi się zdarzało kupkac i siusiać gdzie popadnie, ale to tlyko dla tego ze jego poprzednia wlascicielka.. yhh.. skzoda gadac co ona mu robiła.. ale z czasem sie oduczył ;)..

PEES Mam problema :P. Co mam zrobic zeby mooj chomik sie wczesniej budził, bo on budzie sie koło 22-23.. a ja wtedy jestem trche spioca... a budzic tez go nie hcce bo potem taki przymulony jest ;)
Zapisane

psotka

  • Gość
"Pasenie" choma
« Odpowiedź #10 : 2003-12-17, 08:50 »
twoj dzien to dla niego noc i na odwrot;) chomisie to nocne marki ale moze sprobuj mu przed nosem jakims smakolykiem zawoniac to sie sam rozbudzi;)))
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 24 zapytaniami.