Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: 2 swinki - klatka?  (Przeczytany 982 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

psotka

  • Gość
2 swinki - klatka?
« : 2004-01-16, 16:04 »
Jak duza musi byc klatka dla 2 swiniarek?
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
2 swinki - klatka?
« Odpowiedź #1 : 2004-01-16, 17:42 »
Nie podam Ci dokladnych wymiarow bo nie wiem, ale wydaje mi sie ze nie musi byc duzo wieksza niz dla jednej- przeciez swiniaki zajmuja sie soba.
Zapisane

psotka

  • Gość
2 swinki - klatka?
« Odpowiedź #2 : 2004-01-16, 18:12 »
no mi wlasnie zalezy na przykladowych minimalnych wymiarach.
Zapisane

Forum Zwierzaki

2 swinki - klatka?
« Odpowiedz #2 : 2004-01-16, 18:12 »

Mika :)

  • Gość
2 swinki - klatka?
« Odpowiedź #3 : 2004-01-16, 20:56 »
Ja mam parkę prosiaczków i mieszkają sobie w klatce o wymiarach 102 na 54cm -jak na razie z powodzeniem wystarcza im do brykania ;)
Zapisane

Giovanna

  • Gość
2 swinki - klatka?
« Odpowiedź #4 : 2004-01-16, 22:21 »
Aniu, moim zdaniem wystarczy 70. U mnie 3 prosiaki (4 odlaczony) sa dosc zadowolone z tego lokum, to moze nawrt twoje dalyby rade w 60, przeciez duzo wypuszczasz Pusie....Koleznka ma 80 dal swoej parki.
Zapisane

psotka

  • Gość
2 swinki - klatka?
« Odpowiedź #5 : 2004-01-16, 22:59 »
80-tke widzielismy dzis w sklepie... ogromniaste...... i jeszcze 67cm .. tylko przeraza mnie ze te klatki maja tak wysokie kuwety! jak te biedne prosiaki maja z tego wylazic......... ech sama nie wiem... czy dac sie zwariowac czy przystopowac... ;)))))


ps. wszystkie kable znalazly sie juz poza zasiegiem naszej wytworni wykalaczek, wiec moze brykac teraz cala noc:))
Zapisane

Mika :)

  • Gość
2 swinki - klatka?
« Odpowiedź #6 : 2004-01-16, 23:05 »
Psotka to może by tak schodki zrobić ;) Ja już o tym myślałam,bo po otwartych wrotach wejść mogą ale nijak nie potrafią z tej kuwety wspiąć się do góry ;)
Zapisane

psotka

  • Gość
2 swinki - klatka?
« Odpowiedź #7 : 2004-01-16, 23:11 »
moja sobie jakos radzi ale mam nizsza kuwete... jak byla malusia to miala taka mate bambusowa w rulonik zwinieta i zeby wyjsc z klatki to najpierw sie wspinala na nia a potem siup po kratce:) taka mata jednoczesnie jest fajnym domkiem poki nie zostanie zjedzona albo zasikana;PP
Zapisane

emir

  • Gość
2 swinki - klatka?
« Odpowiedź #8 : 2004-01-17, 00:19 »
pogrzebie trochę góglem, ale mogę coś przeoczyć - czy gdzieś w sieci można znaleźć takie większe (na 2) klatki dla świnek (może ktoś poratować adresem jakimś poza karuskiem?) - aby można sobie przyjrzeć chociaż na zdjęciu temu - jak znajdę na sieci taką, a wiedząc co to (jak się zwie) to już łatwiej szukać na miejscu...
te które oglądaliśmy mają potwornie głębokie kuwety :( i nie prezentują się najładniej (jestem wybredny, wiem) :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

2 swinki - klatka?
« Odpowiedz #8 : 2004-01-17, 00:19 »

Cathycash

  • Gość
2 swinki - klatka?
« Odpowiedź #9 : 2004-01-17, 10:48 »
Moja klata ma wysoką kuwetę, i świnka wychodzi tylko gdy ją sama wypuszczam i wyjmuje. Gdzieś miałam adres z klatkami i były w normalnych cenach a nie 2 razy drożej tak jak w Karusku. Wystarczy trochę poszukać na WP :) Byłam wczoraj z Kasiatą w Pabemi i trochę moje oczekiwania.... no nie było tam bajecznie ale był miły gościu i kupiłyśmy z Kasiatą po wielgaśnym pudełku żarcia Vitapolu dla naszych gryzków za 4zł *tyle normalnie kosztuje jedno małe pudełko) i takie bajeranckie domku z drewna (różne dziuple i drabinki) za 8 zł! :) A i jescze kupiłam pochylnię za aż.... 5, 75 ;p Wybór tych rzeczy był duży ale klatek bardzo mały.... Ale byłyśmy w piątek a w poniedziałek dostawa. Wybierzemy się ponownie ;p
Zapisane

emir

  • Gość
2 swinki - klatka?
« Odpowiedź #10 : 2004-01-17, 13:57 »
przesiedziałem wczoraj do późna szukając klatek po sieci - ale niestety im większa klatka, tym z reguły wyższa kuweta (tam gdzie były zdjęcia/dane klatek) - nam jednak zależałoby na w miarę niewysokiej kuwecie - takiej jak ma teraz Pusiak - bo jeśli ktoś jest, to Pusiak ma otwartą klatkę i może chodzić gdzie i ile chce :) (przynajmniej teoretycznie). Plusem byłoby dla mnie, gdyby ktoś znał producenta (typ klatki) o w miarę niewysokiej kuwecie, która będzie się nadawać na 2 świnki - wtedy mogę kombinować - próbować ściągnąć samemu, albo przez sklep :) Znalazłem producenta (polskiego) i hurtownię klatek dla gryzoni, ale niestety obie firmy nie miały na WWW katalogu...
Na razie szukam dalej :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 24 zapytaniami.