Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Niemen nie zyje :(  (Przeczytany 3144 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

onka

  • Gość
Niemen nie zyje :(
« : 2004-01-18, 09:24 »
bardzo mnie ta informacja o 5 rano zasmuciła :(
swiatełko dla niego
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Niemen nie zyje :(
« Odpowiedź #1 : 2004-01-18, 09:32 »
ojej, juz nie zyje? :( Wczoraj slyszalam ze jest w szpitalu.. :(

[']
Zapisane

Zorba

  • Gość
Niemen nie zyje :(
« Odpowiedź #2 : 2004-01-18, 09:42 »
Czytasłam kawałek artykułu na Onecie.Ja jego piosenek nie słuchałam ale moi rodzice tak.Musiał być wspaniałym człowiekiem nie ma co :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Niemen nie zyje :(
« Odpowiedz #2 : 2004-01-18, 09:42 »

emir

  • Gość
Niemen nie zyje :(
« Odpowiedź #3 : 2004-01-18, 10:09 »
no w radiu podali, że chłop odszedł z powodu raka... co prawda nie przepadam za jego twórczością, ale szanuję go za wkład jaki miał w polską muzykę...

szkoda go...
Zapisane

navel

  • Gość
Niemen nie zyje :(
« Odpowiedź #4 : 2004-01-18, 10:29 »
ooo Matko.... szkoda.... ja nie słucham jesgo muzyki ale za to moi rodzice słuchają..... nie ucieszy ich ta informacja....

 :cry:
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Niemen nie zyje :(
« Odpowiedź #5 : 2004-01-18, 10:47 »
Ale kiedy umarl? Dzisiaj widzialam jego teledysk i byla data 2004....
Zapisane

onka

  • Gość
Niemen nie zyje :(
« Odpowiedź #6 : 2004-01-18, 11:20 »
dzis w nocy
Zapisane

Panterka ;]

  • Gość
Niemen nie zyje :(
« Odpowiedź #7 : 2004-01-18, 12:11 »
tak, niestety :( ....Onka własnie weszłam na forum, zeby założyc taki post..., wyprzedziłaś mnie...Moi rodzice, a w szczególnosci mama bardzo lubila pana Niemena...jest jej dzisiaj bardzo przykro, co udziela sie też mi... :cry:  :cry:  :cry: I pomyslec, ze jeszcze wczoraj rozmawialismy o nim... :(  :cry:
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Niemen nie zyje :(
« Odpowiedź #8 : 2004-01-18, 12:58 »
eh... :(
ps: A ie on mial lat?...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Niemen nie zyje :(
« Odpowiedz #8 : 2004-01-18, 12:58 »

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Niemen nie zyje :(
« Odpowiedź #9 : 2004-01-18, 13:46 »
swiatelko... :(
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Zwierzaczek

  • Gość
Niemen nie zyje :(
« Odpowiedź #10 : 2004-01-18, 13:53 »
Moja mama bardzo go lubiła...  :(  :cry:  

To przez raka...  :cry:



Czesław Niemen nie żyje
Po długiej i ciężkiej chorobie wczoraj późnym wieczorem w Warszawie zmarł Czesław Niemen, legendarny polski wokalista i kompozytor. Miał 65 lat. Muzyk od dłuższego czasu chorował. W ubiegłym tygodniu miał poddać się kolejnej operacji, ale stan jego zdrowia uniemożliwił to.


źródło: interia.pl

 :(  :cry:  :cry:
Zapisane

kareena

  • Gość
Niemen nie zyje :(
« Odpowiedź #11 : 2004-01-18, 14:55 »
Szkoda :(
Zapisane

Gerda

  • Gość
Niemen nie zyje :(
« Odpowiedź #12 : 2004-01-18, 15:05 »
zawsze jest ciężko jak ktoś odchodzi :(
mój wujek też ma już przerzuty, on już się sam zostawać boi, boi się śmierci, a w Walentynki ma odbyć się ślub jego najstarszej córki, ciagle mamy nadzieję na jakiś cud, lekarze już proponowali cioci, żeby go do szptala oddała, ale ... :cry: taki świetny człowiek, zawsze zdrowy, z poczuciem humory, a teraz bachh nagle nowotwór wszystko niszczy, wszystko przekreśla, to jest niesprawiedliwe, mordercy, gwałciciele chodzą po świecie zdrowi, a taki wspaniały, uczciwy człowiek umiera z powodu obrzydliwego choróbska .... :roll: przepraszam, że piszę to tutaj, ale już nie mogę :( to jest podłe i niesprawiedliwe taki kochany człowiek, zawsze chętny do pomocy ... okropność :cry:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Niemen nie zyje :(
« Odpowiedź #13 : 2004-01-18, 15:42 »
Oj tak... :(:( Przykrość... bardzo przyczynił się do rozowju Polskiej muzyki.... był to naprawde legendarny czlowiek o ktorym tak szybko w szczegolnosci starsze osoby nie zapomną!  :(
Zapisane

hexe

  • Gość
Niemen nie zyje :(
« Odpowiedź #14 : 2004-01-18, 17:27 »
bardzo go lubilam.za wszystko co zrobil i jaki wklad wniosl w muzyke.wychowywalam sie przy jego tworczosci a teraz juz go nie ma.a moi rodzice sa doslownie wstrzasnieci ta wiadomoscia :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Niemen nie zyje :(
« Odpowiedz #14 : 2004-01-18, 17:27 »

Maxim

  • Gość
Niemen nie zyje :(
« Odpowiedź #15 : 2004-01-18, 19:19 »
Dla mnie był Wielkim Człowiekiem, słuchając jego muzyki dostawało się gęsiej skórki. Miał swój wielki styl , któremu do końca pozostał wierny opierając się wszelkim wpływom , nurtom , modom. Przy tym zawsze był cichym , skromnym człowiekiem. Niestety nie ma go już wśród nas :(
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Niemen nie zyje :(
« Odpowiedź #16 : 2004-01-18, 19:37 »
:cry:  :cry:  :cry:  
mam nadzieję, że niedługo wymyślą lekarstwo na raka.....
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Niemen nie zyje :(
« Odpowiedź #17 : 2004-01-18, 19:42 »
o..super by bylo..
Zapisane

olc!a

  • Gość
Niemen nie zyje :(
« Odpowiedź #18 : 2004-01-18, 19:53 »
światełko...

nie przepadałam za jego muzyką, ale to smutne...

Każdy kiedyś musi odejść...
Zapisane

Ash

  • Gość
Niemen nie zyje :(
« Odpowiedź #19 : 2004-01-19, 10:36 »
Nie wiedzialam :szok:
Swiatelko...
Tylko wiadomosc o smierci Ciechowskiego byla dla mnie gorsza (jesli chodzi o artystow) :(
Zapisane

Sal

  • Gość
Niemen nie zyje :(
« Odpowiedź #20 : 2004-01-19, 11:43 »
Wielki Artystka o totalnym słuchu...
Żal bardzo.
Nie był moim idolem, ale cenię go jako wielką postać...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Niemen nie zyje :(
« Odpowiedz #20 : 2004-01-19, 11:43 »

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Niemen nie zyje :(
« Odpowiedź #21 : 2004-01-19, 12:21 »
Bardzo smutne, wielki człowiek, mimo ze odszedł nikt o nim nie zapomni...
(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*)(*) (*) (*) te światełka to dla niego
Zapisane

Panterka ;]

  • Gość
Niemen nie zyje :(
« Odpowiedź #22 : 2004-01-19, 19:21 »
Cytuj

 mordercy, gwałciciele chodzą po świecie zdrowi, a taki wspaniały, uczciwy człowiek umiera z powodu obrzydliwego choróbska ....  przepraszam, że piszę to tutaj, ale już nie mogę  to jest podłe i niesprawiedliwe taki kochany człowiek, zawsze chętny do pomocy ... okropność


moja mama mowi tak samo...nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie.. :(
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 26 zapytaniami.