Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku  (Przeczytany 2503 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emir

  • Gość
Jak w temacie, poszukuję adresów sklepów zoologicznych na terenie Górnego Śląska (głównie interesowałyby mnie miasta: Katowice, Zabrze, Ruda Śląska, ewentualnie jeszcze Bytom - nie lubię jeździć po tym mieście) w których można kupić świnkę morską długowłosą - sklepów godnych polecenia i jakbyście jeszcze mieli numer telefonu to już całkiem byłbym  :D I najbardziej zależałoby mi na telefonie... :)

Za zainteresowanie i pomoc z góry dziękuję,
emir

PS. podobny wątek, wiem panie moderatorze, umieściłem na Wszystko o wszystkim ;) ale tu i tam najczęściej zaglądam, wiem, że mogę sobie odhaczyć pewną opcję, ale lenistwo... pan moderator zrozumie :)
Zapisane

kasia

  • Gość
Re: adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #1 : 2004-01-27, 16:38 »
Cytat: emir
Bytom - nie lubię jeździć po tym mieście

a co masz do Bytomia?  :P

Niestety żadnego takiego sklepu nie znam... Nie widziałam długowłosych... Sama szukałam kupując świnkę, ale ostatecznioe skończyło sie na tym, że zobaczyłam mojego gładko-rozetkowego Pchełka i dalej nie poszłam szukać  :lol:
Zapisane

emir

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #2 : 2004-01-27, 17:31 »
do Bytomia nie mam nic szczególnego, poza tym, że nie lubię po nim jeździć samochodem... ostatnio jak byłem w Bytomiu, to gliniarze mało co oczu nie pogubili, jak zobaczyli, że jakiś łoś zatrzymuje się sam obok nich (stali dla niepoznaki schowani w krzakach)... Ufff... tylko zapytać o drogę... :lol:

a co do świnek... no niestety - jeśli chodzi o długowłose to jest bieda - na dziś jeden sklep w Rudzie Śląskiej akurat miał peruwianki - na miejscu okazało się, że jedną i to akurat jeszcze był samczyk... i dwa w Katowicach, gdzie z jednym od razu sobie dałem spokój, gdy się dowiedziałem, że świnki mogły ulec samczykowi - cóż chciałbym się uchronić przed odchowem małych :P, a ponadto pani nie zrobiła na mnie najlepszego wrażenia...  a w drugim niestety mieli tylko samczyki. I wszyscy jak jeden radzą dzwonić albo pod koniec tygodnia (pt/sb) albo w przyszłym...
 :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedz #2 : 2004-01-27, 17:31 »

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #3 : 2004-01-28, 09:33 »
cierpliwosc to podstawowa cecha potrzebna w poszukiwaniu profesjonalnego sklepu zwierzaczkowego... sprawdzilem wczoraj we wszystkich zoologicznych w Tychach, nic nie znalazlem. Znaczy znalazlem w sumie samca peruwianke ale strasznie nie mam do tego sklepu zaufania (jeden z calej serii pozal sie boze).
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

emir

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #4 : 2004-01-28, 10:04 »
wydaje mi się, że ten na Piłsudzkiego w Tychach jest całkiem dobry (przynajmniej na tyle na ile miałem z nim styczność) - mają atrakcyjne ceny (różnica w cenie na tej samej klatce między dwoma sklepami sięgnęła nawet 100zł - przy czym ten drugi to fakt, że raczej drogi sklep, no ale średnio o kilkanaście nawet więcej złotych są tańsze) i miłą obsługę :) tak więc, podsumowując, nazwę mają adekwatną do stanu faktycznego :) :) :)

nic... poczekamy do końca tygodnia i będę sprawdzał dalej... co prawda proponowano mi sprowadzenie świnki na zamówienie - ale to mnie nie interesuje - jeśli nie jestem w stanie zobaczyć zwierzaka przed zakupem, to ja dziękuję :)
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #5 : 2004-01-28, 13:56 »
A zna ktoś jakieś ciekawe strony co sądzął weterynarze na temat KK i W. Albo jakieś porady no nie wiem.. poręczcie jakimś linkiem ;).
Zapisane

Morticia

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #6 : 2004-01-28, 14:03 »
Ja spróbuję poszukać  Jutro mam kursy na Akademi Medycznej w Katowicach tom się lidzie popytam A jesteś uprzedzony do sklepów w Realach np Bo niedaleko mnie jest naprawdę fajny duży zoologiczny i na zamówienie sprowadzą jakie chcesz zwierzę Wiem bo ostatnio koledze Amstaffa z rodowodem sprowadzili z pewnej hodowli bo facetowi nie chciało się szukać Fakt cena wzrosła ale sprowadzili takiego jakiego chciał
Zapisane

emir

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #7 : 2004-01-28, 14:21 »
Morticia, ja już kilka(naście) obdzwoniłem i wszędzie albo nie było peruwianek, albo nie handlowali zwierzątkami... ale może uda Ci się dowiedzieć o jakimś sklepie, który przeoczyłem w swoich poszukiwaniach :)

Co do sprowadzania zwierzaka na zamówienie - mimo wszystko chciałbym zobaczyć zwierzaka, zanim go kupię - a w przypadku zamówienia - no niestety jestem (teoretycznie) zobligowany do zakupu zwierzaka, takiego jakiego mi sprowadzą...  Nie jestem uprzedzony do sklepów w Realach czy Tesco, czy gdzieś... po prostu szukam konkretnego zwierzaka - a najbardziej byłbym :D gdyby udało mi się dotrzeć do czarnej peruwianki :)

dziękuję za zainteresowanie :)
Zapisane

Morticia

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #8 : 2004-01-28, 14:53 »
Ale masz wymagania Ale i tak się popytam bo bliźniemu trzeba pomagać :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedz #8 : 2004-01-28, 14:53 »

emir

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #9 : 2004-01-28, 22:09 »
nie mówię, że koniecznie musi być czarna... :) ale musi być peruwianka i samiczka... a jakby była czarna to jak to teraz mówią w pewnych kręgach max wypas :)
Zapisane

Talagia

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #10 : 2004-01-30, 00:21 »
Hmmm emir co to takie wymagania ;) Świnka to świnka :P Ale myśle że warto popytać się w sklepie zoologicznym w Katowicach, który był pod RONDEM, ale przenieśli go do SUPERJEDNOSTKI koło Empika, jeśli kojażysz to warto tam wstąpić, widziałam tam pare razy takie świnki :)
Zapisane

Morticia

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #11 : 2004-01-30, 11:11 »
Zwierzomaniaczka gdzie jest ten zoologiczny ja prawie codziennie jestem w Katowicach i empiku i nie wiem gdzie on jest
Zapisane

emir

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #12 : 2004-01-30, 11:51 »
i jakbyście przypadkiem miały numer telefonu do nich, to byłoby super - nie chce mi się jechać specjalnie do Katowic, żeby się na miejscu okazało, że nie mają peruwianek :)
Zapisane

Emilka

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #13 : 2004-01-30, 16:37 »
to gdzies w okolicach empika jest jakis sklep zoo  :shock:
Gdzie konkretnie?
Zapisane

Morticia

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #14 : 2004-02-03, 13:35 »
Znalazłam :wink:  Samiczka długowłosa niestety nie czarna tylko tri kolor Jest u mnie w sklepie zoologicznym od 2 miesięcy bo kosztuje chyba z 45 jak dobrze usłyszałam i jest długowłosa ja na nią nigdy nie zwracałam uwagi Dzisiaj jak się pytałam o lotos to patrzę a ty w klatce coś owłosionego i samiczka i włochata Tylko to nie Katowice ale Dąbrowa Górnicza 15 minut drogi z Katowic samochodem
Zapisane

Forum Zwierzaki

adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedz #14 : 2004-02-03, 13:35 »

emir

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #15 : 2004-02-03, 13:40 »
Morticia, hmm... no jeśli o cenę to nie jest jeszcze tak tragicznie - w Rudzie Śląskiej była mowa o 55-65 zł.
A w ogóle jakaś ładna? ;)

W okolicy nie ma peruwianek w ogóle... Wszyscy mówią - za tydzień, w poniedziałek, albo we wtorek - a potem rozkładają bezradnie ręce...

Dziś znowu mam się dowiadywać czy skądś spod ziemi nie wygrzebali dla mnie świniaka :)
Zapisane

Morticia

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #16 : 2004-02-03, 13:45 »
No ładniutka tri kolorek ale sam musiałbyś zobaczyć Puki co jest i raczej nikt się nie pali bo wiadomo za droga za włochata i nie czekasz bo ona jest choć pewnie teraz jak ją zauważyłam to ktoś ją kupi (odpukać) Choć na serio uroda to rzecz gustu mnie się podobają srokate konie a innym nie bo wyglądają jak krowy  :P
Zapisane

emir

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #17 : 2004-02-03, 13:52 »
no będę musiał się naradzić... :) w razie czego wiem do kogo się zgłosić ;) (po adres)

dzięki Morticia :)
Zapisane

Morticia

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #18 : 2004-02-03, 13:58 »
nie ma sprawy :)
Zapisane

Mika :)

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #19 : 2004-02-03, 23:17 »
Cytat: emir
Morticia, hmm... no jeśli o cenę to nie jest jeszcze tak tragicznie - w Rudzie Śląskiej była mowa o 55-65 zł.


A co oni sprowadzają preuwianki pozłacane? ;) Kurcze a ja myślałam,że to stolyca jest najdroższa.A tu patrzcie państwo jaka różnica.Ja rozetko-peruwiankę kupiłam za 45 a prawdziwą peruwiankę za li tylko 40zł -w większości sklepów są po tyle
Zapisane

emir

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #20 : 2004-02-04, 08:24 »
a cholera ich wie, może zauważyli, że klientowi zależy, a oni nie są w stanie sprowadzić danego egzemplarza, więc zapodali cene zaporową... :P no, ale w innych sklepach to ceny peruwianek to kształtują się w granicach 30-45 ;)  no więc stolyca jednak najdroższa Mika ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedz #20 : 2004-02-04, 08:24 »

psotka

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #21 : 2004-02-05, 12:38 »
we wtorek beda swinki, we wtorek beda swinki!!! aaaaaaaa... a jak kupimy!?  :shock:  :shock:

kurna 2 KLATKI NIE MAM!!!


ps. ile trwa kwarantanna? bo nie zaryzykuje zdrowia Pusiaczka, chociaz Pan sie upieral, ze bedzie miec swinki z super hodowli - cytuje - super-swinki;)
Zapisane

Mika :)

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #22 : 2004-02-06, 13:52 »
Moje miały tydzień kwarantanny -tylko tydzień,bo młoda jak załapała,że obok w klatce jest inny prosiaczek to tak piszczała,że uszy odpadały :lol: Przez tydzień obserwowałam czy Niunia dziwnie się nie zachowuje,czy nie wypada jej sierść,ani nie ma innych dziwnych wydzielin z różnych części ciała ;) ,później puszczałam je razem po pokoju żeby zobaczyc jak Frytka zareaguje na koleżankę-olała ją totalnie  :lol: Dopiero w klatce zaczęły się tańce,piski,szczękanie zębami-trwało to góra 2 minuty-młoda wygrała wiec Frytka chcąc nie chcąc przyjęła Niunię do swojego domku :)
Zapisane

truskawa144

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #23 : 2004-02-13, 02:19 »
jak już tacy mili jesteście to może dacie mi namiary na sklepy z freciam ze śląska...będę b.wdzięczna.... 8)
Zapisane

emir

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #24 : 2004-02-13, 22:52 »
okazało się, że te super-świnki ze super-hodowli nie były wcale takie super... ale temat jak dla mnie zamknięty :)

truskawa144, mogę Ci powiedzieć (podać) gdzie na terenie Katowic/Zabrza/Rudy Śląskiej handlują zwierzakami - co do fretek, widziałem tylko raz jedną sztukę w sklepie przy jakimś hipermarkecie (ale to było dawno i prawdę mówiąc nie pamiętam gdzie).
Zapisane

truskawa144

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #25 : 2004-02-14, 00:48 »
dzięki ale mnie właśnie konkretnie o frety chodziło....
Zapisane

psotka

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #26 : 2004-02-14, 15:14 »
konkretnie to musisz zrobic to co my:) www.panoramafirm.pl  :)
dzwonic i pytac:)
Zapisane

emir

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #27 : 2004-02-14, 17:25 »
jedyne co możemy pomóc - to podać Ci te sklepy w których mają zwierzaki - gdyż większość z wymienionych tam sklepów nie prowadzi sprzedaży zwierzaków i sprzedają tylko pokarm i inne pomoce :) albo tylko akwarystyka ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedz #27 : 2004-02-14, 17:25 »

truskawa144

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #28 : 2004-02-15, 01:48 »
dzięki wielkie za wszystkie informacje :)
Zapisane

Emilka

  • Gość
adresy sklepów (najlepiej z telefon) na Górnym Śląsku
« Odpowiedź #29 : 2004-02-15, 12:45 »
emir czyli nie masz jeszcze tej swinki?
Wczoraj bylam w Zabrzu z Platanie (Geant) tam jest taki sklep zoo, bylo mnostwo swinek w jednym ciasnym akwarium. Wsrod nich byla jedna dlugowlosa cala biala, nie wiem jakiej byla plci.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 27 zapytaniami.