Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: "Serce Salamandry" - Wstęp  (Przeczytany 908 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
"Serce Salamandry" - Wstęp
« : 2004-02-28, 09:22 »
Posłuchajcie opowieści...
... opowieści rownie starej, jak sam czas. Kiedyś, dawno temu, gdy Wszechświat był młody, Duchy i stworzenia żyły w pejnej zgodzie. Istniał tylko jeden Świat, którym rządziła harmonia natury. Ale do jednynego Świata wdarło się Zło, które zamieszało w sercach i umysłach zarówno Duchów, jak i Stworzeń. I jedyny Świat rozpadł się na tych, którzy pragnęli pokoju, i tych, którzy za wszelką cenę chcieli zdobyć władzę nad innymi. Dla ochrony tego, co dobre, pośrodku nieskończoności wzniesiono potężną fortecę - Kondrakar. Na straży Dobra stoi tam Bractwo potężnych Duchów i Stworzeń z Wyrocznią na czele. Mądrość Wyroczni bardzo się przydaje. Czasami jednynie Kondrakar może powstrzyać nauczycielską siłę Zła... W tak niespokojnych czasach Bractwo Kondrakaru powołało pięć Strażniczek: Irmę, której żywiołem jest woda, Taranee, ktrej słóży ogień, Cornelię, władającą mocą ziemii, Hay Lin, do której należy lekkość i swoboda powietrza oraz Will, opiekunkę Serca Kondrakaru - potężnego amuletu, w którym wszystkie żywioły przyrody spotykają się, by pszekształcić się w czystą i potężną energię. Te dziewczęta to W.I.T.C.H - pięć młodych Czarodziejek. A Wszechświat ich potrzebuje...
Podoba się Wam? :rotfl:
Zapisane
-

Darke Elf K.

  • Gość
"Serce Salamandry" - Wstęp
« Odpowiedź #1 : 2004-02-28, 09:36 »
... bosh :szok: Ty chyba nie czytasz WITCH... bo jak tak to ja jestem :stupid:
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
"Serce Salamandry" - Wstęp
« Odpowiedź #2 : 2004-02-28, 10:02 »
Cytat: Darke Elf K.
... bosh :szok: Ty chyba nie czytasz WITCH... bo jak tak to ja jestem :stupid:
Czytam  :lol:
Zapisane
-

Forum Zwierzaki

"Serce Salamandry" - Wstęp
« Odpowiedz #2 : 2004-02-28, 10:02 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.137 sekund z 23 zapytaniami.