Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Hooligans  (Przeczytany 9156 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #60 : 2004-03-15, 17:31 »
Dlaczego? Skarb jest bardzo mądry, o tobie się nie wypowiem. Po prostu macie sprzeczne poglądy i moim zdaniem za bardzo jesteście zmanipulowani przez media i stereotypy. Jesli mnie potrzebujecie, mogę służyć wam radą :) Nie bój się, wiem, że to była ironia ;)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hooligans
« Odpowiedź #61 : 2004-03-15, 17:31 »
Łooo Matko!!! Co ja tu jeszcze robię idę się douczyć czegoś!!!
Pobiegam po okolicznych osiedlach to może mi wytłumaczą co trzeba :lol:  :lol:  :lol:

A potem pojedziemy do Poznania na "ustawkę" :lol:
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #62 : 2004-03-15, 17:33 »
Skarbie, jakże bym mógł cię uderzyć. Natomiast Galago zapraszam...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hooligans
« Odpowiedz #62 : 2004-03-15, 17:33 »

Galago De Codi

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #63 : 2004-03-15, 17:35 »
Poznań czeka...
Juz sie wyedłukowałem z Krzychem z pod budki... w jakim ja ciemnogrodzie zyłem.. to wszystko przez Żydowską Masonerię Hoolsowską...
 
  Co do mnaipulacji przez media..
  Synku uwazaj co mówisz, bo juz zaczynam miec ciebie dość.
Nawet jakbym był na tyle głupi zebym sam nie potrafił pojmować rzeczywistości
to bym juz ostatecznie wolał ten czerwonowłosy TVN niż uposledzone gdaki starych wielkopolan uchlanych w cztery dupy i smierdzących leniem z 2 kilometrów.
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hooligans
« Odpowiedź #64 : 2004-03-15, 17:36 »
Ja nie jestem zmanipulowana przez media, za to Ty jesteś zmanipulowany, przez stereotypy :lol:
To nie są wyniki manipulacji, dla mnie po prostu przemoc nie jest normalna. Ewolucja jest już na tym poziomie, że możemy się obyć bez niej, wystarczy trochę rozumu. No chyba, że ktoś jeszcze nie ewoluował :lol:

PS. Wydaje mi się, że ze swoją posturą to raczej z Galago nie miałbyś szans :lol:  Ale pewnie by to śmiesznie wyglądało :lol:
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #65 : 2004-03-15, 17:40 »
Dziękuję za wiarę. To może zmieniamy realia. Galago, rzucam ci rękawicę. Jutro o świcie na zawarciu. Na miecze li to topory.
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hooligans
« Odpowiedź #66 : 2004-03-15, 17:42 »
TeTe ja się śmieję tu, Galago u siebie a Ty się tam burzysz i udajesz twardziela przed swoim kompem :lol:  
Czy Ty wiesz jakie głupoty wypisujesz :lol:
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #67 : 2004-03-15, 17:48 »
I co ja mam tymi rękawiczkami zrobić synek?
MIecze i topory to ty zostaw barbażyńcom.
Ale dzieki.. poprawiłeś mi humor na wieczór...

Ciao frosio
.....IGNORE
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #68 : 2004-03-17, 10:16 »
udaje twardziela... dobre to było Skarbie.
Galago, według tradycji, aby nie splamić honoru tchórzostwem, powinieneś ją podnieść i stawić się na pojedynek... hehe.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hooligans
« Odpowiedz #68 : 2004-03-17, 10:16 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hooligans
« Odpowiedź #69 : 2004-03-17, 12:23 »
TeTe czy ty w ogóle zdajesz sobie sprawę, jakie Galago ma wymiary? Równie dobrze możesz walić głową w mur  :sciana:  :lol:
A dla mnie faktycznie udajesz twardziela. Sorry ale po prostu kozaczysz a ani zbudowany dobrze ani umieśniony to Ty nie jesteś z tego co widzę na zdjęciach. Po prostu zwykły chłopak. Nie odbierz tego zle, bo ja akurat gustuję właśnie w chudych wręcz komarowatych kolesiach :D  A Twoje teksty z tą rękawiczką są po prostu gówniarskie i głupie.
Jeśli nie rozumiesz to Ci wytłumaczę, że Galago doskonale rozumię tradycję rękawiczki tylko po prostu jaja sobie z Ciebie robi bo naprawdę Twoje zachowanie w tym temacie jest śmieszne i absurdalne. Mówię Ci to po przyjacielsku, przestań tu się wypowiadać w ten sposób, bo narobisz sobie więcej wrogów niż przyjaciół. Jeśli w Twoim towarzystwie to pasuje i tak wypada to ok ale w naszym gronie zachowaj pewne zasady, chociażby ze zwykłej kultury.
Pozdro :)
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #70 : 2004-03-17, 16:15 »
Dziękuję Skarbie, miło to zabrzmiało.
Mi się jednak podoba ta polemika, a Galago jeszcze nie podniósł rękawiczki... :P Czekam na ciebie, umięsniony i wielki Galago, mam nadzieję, że twa sława jest szybsza od cięcia twego miecza...  :lol:
Sienkiewicz by tego lepiej nie ujął ;)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hooligans
« Odpowiedź #71 : 2004-03-17, 16:26 »
Proszę Don TeTe, daj se siana już z tą rękawiczką. Ty nie prowadzisz polemiki tylko szczeniacko pyskujesz. Nie chodzi tu bynajmniej o to, że Galago to jakiś koksiarz umięśniony, tylko pamiętam z któregoś tematu, że pisał że jest wysoki i duuuży. Wczytaj się jeszcze raz w drugą część mojego poprzedniego postu i przestań zgrywać odważniachę, bo przecież to jest bez sensu. A jeżeli nie rozumiesz, że nie jest to fajne zachowanie i, że nikomu tym nie zaimponujesz to wez sobie do serca chociaż to, że w moich oczach przez to dużo tracisz.
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #72 : 2004-03-17, 16:39 »
Luzik, jestem przywyczjaony.. takich siedemnastoletnich dzieciaków trzeba zkopać na smierć by coś zrozumieli. Jesli by to był osoba w naszym wieku to mozemy pogadac, ale tutaj bedziemy sie wypisywac bez konca. i co ilu was tam bedzie?..  25`ciu...
  Synek .. twój honor to ty sobie showaj do kieszonek w dresach. Ci sie sredniowiecze przypomniało sarmato jeden. Pamietaj tylko ze dyshonorem nie było odrzucenie zniewagi od chłopa.. a dla mnie takimi są hooligans..
      Ostatnio kretyni znów popis dali.. w koninie.. koninianie własny stadion zdemolowali...
  Ajesli nadal cie boli honor.. to sobie wpisz belkę ze wygrałeś... koledzy ci moze zafundują steryda huherku ty nasz forumowy  :lol:
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #73 : 2004-03-17, 17:14 »
DonTeTe czy tak zachowuje sie przykładny hools ?
Zapisane

Mlody

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #74 : 2004-03-17, 17:25 »
"Synek .. twój honor to ty sobie showaj do kieszonek w dresach."

:wink: dobre

A co do waszych wymiarow to mzoe panowie wyluzujcie bo mi to na jakis kompleks wyglada :> :P.... (zartuje sobie ofkors ;) )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hooligans
« Odpowiedz #74 : 2004-03-17, 17:25 »

Galago De Codi

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #75 : 2004-03-17, 17:42 »
JA SIE NIE CHCE WYNATURZAC NA FORUM..
Ale nie bede wysłuchiwał tekstów jakiegos małolata.
Niech sie czepi siebie i swoich dresów w których tylko chodzi i wcale nie jest dresem
i niech słucha tych swoich hh zespołów.. ja mam prawo myslec co chce
i ma zaden e-Kozak nie bedzie...
z resztą IGNORE :lol:
Zapisane

awangarda

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #76 : 2004-03-17, 19:35 »
GKS katowice hehehe bylam na obosie z hoolsami hehe fajnie bylo:P:P
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #77 : 2004-03-18, 14:07 »
Chciałbym zaznaczyć, że nie jestem hooliganem. To jest elitarna grupa, do której nie mam szans siędostać, nawet nie wiem, czy bym chciał. Nio ale wracając do tematu, to się pogubiłem ;) Jedynie uwaga, że mam 16 lat do Galago. Skopać na śmierć? Powodzenia ;) hehe, sorka, ale piszecie za szybko... nio, to Galago, jeśli nie lubisz średniowiecz, możemy się przenieść do innej epoki. Może pogramy w szachy? Tu liczy się wielkość... umysłu ;) Prawie siepoplułem od śmiechu, już nie wspomnę, że mnie brzuszek boli...
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hooligans
« Odpowiedź #78 : 2004-03-18, 14:13 »
TeTe, czy ty w tym poście insynuujesz, że niby Galago ma mniejszy umysł od Ciebie? To jest chyba trochę nie na miejscu, tym bardziej, że zaręczam Ci, że posiada on na pewno więcej wiedzy od Ciebie chociażby ze względu na wiek.
A jeśli chodzi o szachy, to grałam w parę lat w szachy sportowo, w klubie szachowym kiedyś najlepszym w Polsce i nie wydaję mi się żeby był do nich wielki umysł potrzebny :P  Jakby zobaczył niektórych moich kolegow z klubu - mistrzów szachowych, co nie mogli zdać do następnej klasy to byś się zdziwił.
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #79 : 2004-03-18, 14:16 »
A moze pojdz sobie udowadniac cokolwiek ze swoimi ruwiesnikami.. ja juz przezyłem okres popisywania się i udowadniania sobie niewiadomo czego. Po prostu mi sie nie chce.
  O skopaniu na smierc juz pisałem, bodajze w temacie o "przemocy w szkole" ... o to mi chodziło, do ciebie oprócz tego ze zes sie uczepił jak rzep psiego ogona nic nie mam, a opis był jak najbardziej uolgulniony.
  Wez juz da spokoj, bo mi sie nie chce tłumaczyc w kolko tego co tłumaczeyłem przedtem jak tłumaczylem to co powiedziałem po tamtym tłumaczeniu  :lol:
  Jakoś wszyscy rozumieją co mam do powiedzienia ....
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #80 : 2004-03-18, 17:39 »
Skarbie, ja nic nie insynuuje. Galago, daj sobie spokój z tym ciągłym wałkowaniem mojego wieku. Bo jak narazie to się przechwalasz, nieświadomie może, ale cały czas pokazujesz, jaki to jesteś mądry itd., Marta ci jeszcze pomaga. A ja nie lubię być gorszy, choć pewnie jestem, to chciałbym cię pokonać, hehe. Nazwij to tym, że jestem typowym dzieckiem z elementami szowinistycznymi. Sorka, ty to lepiej ujmiesz. Bo ty taki mądry jesteś w tych ideologiach. Nadal stojęprzy szachach, hehe. Choć nawet mi się nie chce z tobą grać... Nie jesteś godny mojego cennego czasu...  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hooligans
« Odpowiedz #80 : 2004-03-18, 17:39 »

Galago De Codi

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #81 : 2004-03-19, 09:41 »
Powodzenia. Zapuszczaj korzonki przy szachownicy.. mam zycie do przezycia... nie chce go marnowac udowadniając komukolwiek cokowiek..
ps.  
Gorszy moze byc samochód.. nie człowiek. Wszyscy jesteśmy tak samo beznadziejni  8)
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #82 : 2004-03-20, 09:37 »
heh, dobre. Naprawdę, to nie ironia tym razem, podoba mi się ten tekst ;)
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #83 : 2004-03-22, 10:04 »
NIestety to prawda  :roll:
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #84 : 2004-03-26, 15:51 »
szukam kogos z warszawy kto wie, czy majchrzak (prezes LECHa) sprzedal Legii jakies bilety na mecz 04.04.04. ??? Jesli tak, to ile biletow i ilu sie was wybiera? pewnie nikt nie bedzie wiedzial, czy hools cos planuja?
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #85 : 2004-03-26, 21:28 »
Cytat: DonTeTe
pewnie nikt nie bedzie wiedzial, czy hools cos planuja?


Więc po co pytasz ? :)
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #86 : 2004-03-27, 08:58 »
to było pytanie retoryczne, a nóż by ktoś coś wiedział... ;)
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #87 : 2004-03-27, 11:18 »
Cytat: DonTeTe
to było pytanie retoryczne, a nóż by ktoś coś wiedział... ;)


Musisz popytac na forach do tego przystosowanych.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hooligans
« Odpowiedz #87 : 2004-03-27, 11:18 »

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #88 : 2004-03-27, 19:24 »
tzn? Ja żadnego nie odwiedzam, tylko to. Na LECHu nie mogę się zalogować, a moja szkoła ma za bardzo skomplikowane ;)
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 27 zapytaniami.