Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do dołu

Autor Wątek: Perfumy  (Przeczytany 51480 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #180 : 2007-10-14, 20:41 »
Wąchanie u koleżanki nie wystarczy... Jeszcze trzeba sprawdzić trwałość, bo co po perfumach, których zapach ulatnia się niczym kamfora? Najlepiej się skropić testerem w sklepie, na skórę. 
Zapisane
IBDG Wrocław

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #181 : 2007-10-14, 21:06 »
A mnie strasznie naszła chętka na jakieś pumy np. flowing ale kasy brak....
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #182 : 2007-10-16, 18:48 »
Z Avonu i tym podobnych to są dezodoranty, a nie perfumy... :lol:
Ja psikłam testery w Sephorze i Douglasie i czułam zapacj przez dosłownie 2-3 tygodnie, do dzisiaj zreszta mam na biurku kilka testerów i pachną jak pachniały, a w tym drogeriach ostatni raz byłam ze trzy tygodnie temu jak nie więcej... :P To jest PERFUM!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Perfumy
« Odpowiedz #182 : 2007-10-16, 18:48 »

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #183 : 2007-10-16, 21:58 »
zwał jak zwał,ważne,że pachnie xDD
A już inna sprawa,że im droższe tym lepsze....
xP
Zapisane

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #184 : 2007-10-16, 21:59 »
AAAAA!
sorry,ze post pod postem ale to wyżej miało być napisane jako ja,moja siostra sie nie wylogowała...
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #185 : 2007-10-16, 22:03 »
No pachnie, pachnie, przez 10 minut, a potem znów się spryskasz i tak po trzech dniach "perfuma" ni ma :lol: .
Zapisane

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #186 : 2007-11-02, 15:50 »
no i z kieszonkowego uzbieralo sie troszku kaski ^^. Zastanawiam sie nad Kenzo, ma moze ktos? Trzyma dlugo czy tak sobie
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #187 : 2007-11-04, 14:00 »
no i z kieszonkowego uzbieralo sie troszku kaski ^^. Zastanawiam sie nad Kenzo, ma moze ktos? Trzyma dlugo czy tak sobie
jak kupisz orginalne to bedzie długo pachnieć.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Jaśka

  • Gość
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #188 : 2007-11-05, 00:40 »
zawsze byłam wierna różowej Pumie Create, ale ostatnio kupiłam sobie Pume I'm Going i pachnie cuuuuudnie ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Perfumy
« Odpowiedz #188 : 2007-11-05, 00:40 »

myszka

  • Gość
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #189 : 2007-11-12, 15:23 »
Ja ostatnio zwariowałam na punkcie Kenzo Jungle... Ciężkie i specyficzne, na pewno nie dla każdego, ale mają coś w sobie. Niesamowite.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #190 : 2007-12-01, 17:13 »
Ja ostatnio zwariowałam na punkcie Kenzo Jungle... Ciężkie i specyficzne, na pewno nie dla każdego, ale mają coś w sobie. Niesamowite.
Wąchałam je ostatnio i nawet się nad nimi zastanawiałam, ale jednak stwierdziłam że wolę coś łagodniejszego.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #191 : 2007-12-01, 17:22 »
Pume I'm Going i pachnie cuuuuudnie ;)
ja dzisiaj bylam w sklepie i dla mnie jakiś taki.. za słodki?
Zapisane
everybody lies

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #192 : 2007-12-01, 18:25 »
Karen faktycznie, nieco za slodkie. ale pachniala mi bluzka 2 dni :D
kupilam sobie Kenzo, no niezle, nawet trzyma, ale taki zapach do mnie nie pasuje. chyba wroce do today tommorow always...
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #193 : 2007-12-01, 20:47 »
ja mam obecnie Mexxa ice Touch i na chwilę obecną nie zamieniłabym tego zapachu na nic innego. :D zresztą, często słyszę komplementy pod tytułem 'ładnie pachniesz'. xdf
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #194 : 2010-06-30, 19:10 »
Wreszcie znalazłam perfum dla siebie - mam bardzo dobrą podróbkę Hugo Boss męskiego ;)
Pachnę chłopem :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Perfumy
« Odpowiedz #194 : 2010-06-30, 19:10 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #195 : 2010-06-30, 19:41 »
o, ja damskich hugo bossów używam :p ale męskie też posiadam - bratowe XD
Zapisane
emocjonalne kanapki

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #196 : 2011-07-24, 22:57 »
w tym momencie to noa -dream i ck- eternity moment
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

tamburine123

  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #197 : 2011-11-25, 13:23 »
buah a ja ostatnio znalazlam oferte na grouponie na znizke w perfumeriii o tak wiec moim nowym nabytkiem bedzie flowerbomb i jeszcze myslalm dla mojego chlopaka kupic M7 albo Fahrenheit od diora - tylko wlansie nie umiem podjac decyzji, ktosby cos poradzil do takich mocniejszych zapachow?
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 25 zapytaniami.