Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Lubisz DISCO POLO???  (Przeczytany 6499 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

targod

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« : 2004-04-02, 21:39 »
Wg mnie tragedia i w ogóle, a co wy otym sądzicię?
Zapisane

pola

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #1 : 2004-04-02, 22:27 »
ee tam jak toś lubi to niech słucha jak nie to nie ......... w tym cała filozofia :roll:
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #2 : 2004-04-02, 22:33 »
nie..... dziękuję.....  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedz #2 : 2004-04-02, 22:33 »

olc!a

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #3 : 2004-04-03, 12:52 »
Cytuj
ee tam jak toś lubi to niech słucha jak nie to nie ......... w tym cała filozofia

dokładnie :) Ja nie lubię, więc nie słucham, ale jak ktoś lubi to niech słucha, mi to nie przeszkadza.
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #4 : 2004-04-03, 12:55 »
fuuuuuuuuuuu......jak slysze to uciekam  :lol:
Zapisane

pola

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #5 : 2004-04-03, 13:09 »
Cytat: olc!a
Cytuj
ee tam jak toś lubi to niech słucha jak nie to nie ......... w tym cała filozofia

dokładnie :) Ja nie lubię, więc nie słucham, ale jak ktoś lubi to niech słucha, mi to nie przeszkadza.
:wink: i o to chodzi :spoko:
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #6 : 2004-04-03, 14:17 »
Nie ma juz disco-polo.
Zapisane

golden

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #7 : 2004-04-03, 14:49 »
disco polo bylo jest i... pewnie bedzie :roll: jesli sluchaczy nie zabraknie... ja sie do nich na szczescie nie zaliczam.
Zapisane

Dunieczka19

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #8 : 2004-04-03, 15:26 »
Cytat: golden
disco polo bylo jest i... pewnie bedzie :roll: jesli sluchaczy nie zabraknie... ja sie do nich na szczescie nie zaliczam.


Podpisuje się 8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedz #8 : 2004-04-03, 15:26 »

Ciapka

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #9 : 2004-04-03, 15:56 »
jestes szlona mówie ci zasze nia bylas przstanmy wreszci snic..nie ejst an9iłem móie ci jestes szalona..
hehe detykajc dla pani dyretor od naszej klasyw  skzole była...
nie nie slucham i nie podoba mi sie hyh
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #10 : 2004-04-03, 16:49 »
Nie słucham, ale nie mam nic do osób, które lubią ten typ muzyki. Każdy ma prawo do wyboru.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #11 : 2004-04-03, 20:06 »
zgadzam sie z polą.. :roll: Jak ktos chce, niech slucha, jego wybor.. :roll: Nie moja sprawa czego kto slucha, i nie zamierzam sie z tego powodu od niego odgradzac... :roll: sama jednak nie slucham dp, bo uwazam ze zarowno teksty jak i melodia sa zdziebko prymitywne.. :hehe:
Zapisane

Trinity...

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #12 : 2004-04-03, 20:32 »
Cytat: =VioaoiV=
zgadzam sie z polą.. :roll: Jak ktos chce, niech slucha, jego wybor.. :roll: Nie moja sprawa czego kto slucha, i nie zamierzam sie z tego powodu od niego odgradzac... :roll: sama jednak nie slucham dp, bo uwazam ze zarowno teksty jak i melodia sa zdziebko prymitywne.. :hehe:


Podpisuję się obiema rękoma i nogami
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #13 : 2004-04-03, 21:13 »
Nie ma już disco-polo. Zgineło śmiercią naturalna. Teraz mieszkańcy prowincji słuchają na swoich extra wypasnych dyskotekach techno itp.
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #14 : 2004-04-03, 21:24 »
Dla mnie techno to jeszcze gorzej niż disco polo. No, ale to rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedz #14 : 2004-04-03, 21:24 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #15 : 2004-04-04, 10:02 »
Noo.. zgadzam sie.. Techno jest, moim zdaniem jeszcze gorsze.. :roll: Bo jakie przesłanie ma "łubu-dubu-łubu-dubu-łubu-dubu-dubu-łup!" ? Ja rozumiem, ze niektore piosenki (mowie tu zarowno o punku, hh, metalu itd) maja czasem bezsensowne teksty, ale techno.. techno w ogole nie ma textow :P
Zapisane

Gerda

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #16 : 2004-04-04, 12:57 »
nie jestem fanką disco polo, ale powiedzcie tak szczerze, czy podczas dyskotek w podstawówce i gimnazjum nie fajnie tańczyło się przy "Jesteś szalona" ???? heheh kiedyś się rzucałam, że w ogóle disco polo istnieje, ale teraz mnie to bawi :P nawet na studnówkach puszczają, co niektóre kawałki :lol: muzyka ta jest mi właściwie obojętna :lol:
Zapisane

olc!a

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #17 : 2004-04-04, 18:54 »
No właśnie i to jest zastanawiające... Nikt TEGO nie słucha, ale jak np. ogląda się kasety ze studniówek czy innych tego typu imprez (a na takich imprezach prawie zawsze jest disco polo) to wszyscy znają słowa (śpiewają) :lol:
Zapisane

Gerda

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #18 : 2004-04-04, 20:24 »
no właśnie olcia ;)
Zapisane

pola

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #19 : 2004-04-04, 20:25 »
Cytuj

No właśnie i to jest zastanawiające... Nikt TEGO nie słucha, ale jak np. ogląda się kasety ze studniówek czy innych tego typu imprez (a na takich imprezach prawie zawsze jest disco polo) to wszyscy znają słowa (śpiewają)
no właśnie ;);) taka muzka dla systkich ?? :lol: ......... ;)
Zapisane

hexe

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #20 : 2004-04-04, 20:45 »
nie trawie tego typu muzyki hmm jesli to cos mozna nazwac muzyka....staram sie unikac tego jak ognia..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedz #20 : 2004-04-04, 20:45 »

mili

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #21 : 2004-04-04, 21:42 »
Cytat: olc!a
No właśnie i to jest zastanawiające... Nikt TEGO nie słucha, ale jak np. ogląda się kasety ze studniówek czy innych tego typu imprez (a na takich imprezach prawie zawsze jest disco polo) to wszyscy znają słowa (śpiewają) :lol:


ehem, no właśnie  :wink: disco polo dla mnie to nie muzyka - to coś dziwnego :P a jak leci to coś dziwne np na dyskotece w szkole czy gdzies tam to jest nawiększa polewa i zabawa  :wink: a słowa znają ludzie chyba właśnie z takich imprez :P
ale jakbym miała disco polo słuchać tak no... tak poprostu to by było źle z moimi nerwami :P
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #22 : 2004-04-05, 07:52 »
sluchja tego strazy ludzie i male dzieci..
a znaja to wrzysc bo dobar zlewa z tego jest
u nas jak dyrce puscieli  hehe dobra fazy poprostu:)
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #23 : 2004-04-05, 10:25 »
nie dziekuje ale nie lubie tgo typu muzyki  :roll:  a już mnie calkiem denerwowalo jak  jeszcze kiedys na polsacie zawsze okolo 9 rano leciala jakas top lista piosnek disco polo  :lol:  te dziadki udające że potrafią spiewać matkooooo  :lol:
Zapisane

hexe

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #24 : 2004-04-05, 19:19 »
jak bylam na studiach wlaczalam sobie tv na polsat i wylaczalam dzwiek ale mialam z tego polewke :lol:
a ten styl ubioru tych ludkow :lol: i te dywany na glowach z wlosow normalnie nie moge :lol:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #25 : 2004-04-05, 19:37 »
Nienawidzę, nie znoszę, nie cierpię :P
Moi teściowie lubią taką muzykę :roll:  i jeszcze Wiśniewskiego :roll:

Cytuj

 Bo jakie przesłanie ma "łubu-dubu-łubu-dubu-łubu-dubu-dubu-łup!" ? Ja rozumiem, ze niektore piosenki (mowie tu zarowno o punku, hh, metalu itd) maja czasem bezsensowne teksty, ale techno.. techno w ogole nie ma textow

=VioaoiV= jeszcze nie dawno nie odpowiadało Ci, że ktoś skrytykuje HH i mówiłaś, że to nie tolerancja :roll:  Ale sprostuje trochę może Twój punkt widzenia, bo ja słucham różnej muzyki. Techno nie jest przede wszystkim jednym rodzajem muzyki,dzieli się na kilkanaście jak nie kilkadziesiąt zupełnie różnych rodzajów. Prawdopodbnie nigdy prawdziwego techno nie słyszałaś bo taka muza leci tylko w klubach, jest grana na żywo na imprezach. Nie usłyszysz jej z telewizji. Również w muzyce elektronicznej bo tak to się powinno nazywać (a nie wrzucać wszystko do jednego wora) są teksty, zazwyczaj są to same refreny, bo chodzi tam głównie o muzykę ale zapewniam Cię że niejeden z tych tekstów sama byś zanuciła. W odmianie tej muzyki która nazywa się House (też dzieli się na wiele kolejnych) są kawałki z wokalem, gdzie tekst jest prawie cały czas i te kawałki są naprawdę super, sama bardzo lubię ich słuchać. Nie jest to wtedy łubudubu tylko bardzo przyjemna dla ucha melodia. To takie małe sprostowanie, żebyś nie mówiła czegoś na temat muzyki o której nie do końca wszystko wiesz. Bez obrazy pisałam to tylko w celach informacyjnych, żeby uniknąć w przyszłości innych nieporozumień :wink:
Zapisane

Gerda

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #26 : 2004-04-05, 19:43 »
ale szczerze mówiąc, to ci wszyscy discopolanie niezłą kasę z tego mają :P bo jak na rynku taką kasetkę za parę zł można kupić, to tacy ludzie sobie kupią, choć na szczęście moi rodzice nigdy nie słuchali disco polo, nigdy nie sprowadzali takich kaset lub płyt do domu, jak coś to jakieś techniawki albo składanki dla nas (czyli mnie i mojej siostry) tata w ogóle dobry gust ma :P jego bardziej pociąga muzyka elktroniczna :P a najlepiej jak jedziemy autkiem, to on zaczyna śpiewać po swojemu, no wtedy to wszyscy wymiękamy ;)
Zapisane

hexe

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #27 : 2004-04-05, 20:18 »
dokladnie gerda masz racje,mi toze sie wydaje ze oni robia to bardziej dla kasy i bez wiekszego przekonania....tanie plytki i ogolnie dostepne robia swoje...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedz #27 : 2004-04-05, 20:18 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #28 : 2004-04-05, 21:45 »
Nawet kiedyś ktoś z nich się do tego przyznał tylko nie pamiętam kto.
Zapisane

Tafta

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #29 : 2004-04-06, 00:29 »
Cytat: hexe
tanie plytki i ogolnie dostepne robia swoje...

dokładnie,
ja się zastanawiam czemu oni mogą wydawać tanie płytki, a ja muszę kupować inne za 50 - 60 zł  :?
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.161 sekund z 27 zapytaniami.