Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 157   Do dołu

Autor Wątek: Odchudzanie  (Przeczytany 358032 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AgaŚ

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #90 : 2005-03-23, 12:30 »
Ojojoj na szkielet to ja nie wygladam  :lol:  :lol:
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Odchudzanie
« Odpowiedź #91 : 2005-03-23, 12:33 »
wiecie jaka jest mja jedyna zmora..? BIODRA :cry:
patrzcie  :? :

Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Tiggy

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #92 : 2005-03-23, 14:36 »
Agas, w zyciu bym nie powiedziala, ze wazysz 50 kg! ;) Jednak ciezkie musisz miec te kosci :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odchudzanie
« Odpowiedz #92 : 2005-03-23, 14:36 »

AgaŚ

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #93 : 2005-03-23, 14:44 »
Tiggy...  :oops:  :oops: W sumie dobrze ze nie widac :P

Tak samo jak kupowalam ostatnio snowboard i tam sie wage podaje i sie gosc ze mna klocil ze ja max 45 moge wazyc i zebym mu nie sciemniala bo pozniej bedzie mnie mial na sumieniu (bo deska musi byc odpowiednio dobrana zeby sie fanie smigalo :P) i az mnie wazyl :P
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #94 : 2005-03-23, 15:41 »
te zdjęcia przeginają...miałam kiedyś takie na szablonie na blogu...można powiedziec że to był szablon z przesłaniem :P i nigdy w życiu nie chciałabym tak wyglądać...
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #95 : 2005-03-23, 16:13 »
Zdjecia -  :shock: aż nie mogę mowic !
Zapisane

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odchudzanie
« Odpowiedź #96 : 2005-03-23, 16:48 »
ja się nie odchudzam, za młoda na to jestem
tylko czasami sobie trochę poćwiczę by zbyt nie przytyć na wakacje, teraz waże 42kg :cry:
w przedszkolu pamiętam że ważyłam - 17kg(do książeczki zdrowia spojżałam)
jak będzie cieplej to zaczne na rolkach jeździć (w tamtym roku dzięki nim schudlam 1,5 kg[ćwiczyłam 1mies., po dwa razy w tygodniu -1godz.])
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

xara

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #97 : 2005-03-23, 22:58 »
Cytat: AgaŚ
Mam strasznie grube kosci

Ja podobnie. Może nie są grube, ale za to ciężkie. I wyglądam na mniej niż ważę w rzeczywistości.
Pamiętam jak lekarka przed operacją kłóciła się ze mną, że tyle nie ważę ile podaje
i mnie na trzech różnych wagach ważyła  :lol:
Zapisane

Leloo

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #98 : 2005-03-23, 23:14 »
Ja niesety jestem troszke przy kosci i stosuje nie jedzenie kolacji... zaluzmy ze jem sniadanie ok 9 pozniej jakis owoc serek homogenizowany objad kolo 16 17  weekend wczesniej i kolacji nie jadam... jak ewentualnie jestem glodny po basenie wieczorem to jem jablko.... ;-)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odchudzanie
« Odpowiedz #98 : 2005-03-23, 23:14 »

xara

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #99 : 2005-03-24, 00:05 »
ja to zawsze mam problem z jedzeniem śniadań, rano nigdy mi się nie chce jeść, zazwyczaj tylko piję kawę
ale ostatnio zmuszam się do jogurtu, albo müsli, tylko że oczywiście po kawie, a nie na odwrót  :P
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #100 : 2005-03-24, 09:45 »
Cytuj

Ja podobnie. Może nie są grube, ale za to ciężkie. I wyglądam na mniej niż ważę w rzeczywistości.
Pamiętam jak lekarka przed operacją kłóciła się ze mną, że tyle nie ważę ile podaje
i mnie na trzech różnych wagach ważyła


Wszystko to samo :P  :wink:

Cytuj

ja to zawsze mam problem z jedzeniem śniadań, rano nigdy mi się nie chce jeść, zazwyczaj tylko piję kawę
ale ostatnio zmuszam się do jogurtu, albo müsli, tylko że oczywiście po kawie, a nie na odwrót
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odchudzanie
« Odpowiedź #101 : 2005-03-24, 10:36 »
Ja zawsze próbuję się odchudzać, a nigdy mi to nie wychodzi :P
Mam 166 cm wzrostu i 57 kg wagi. Jestem idealna, ale brzuch lekko mi wystaje :P
CO robić? :lol:
Zdjęcia masakryczne...
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odchudzanie
« Odpowiedź #102 : 2005-03-24, 10:42 »
Rachela nie to chciałam powiedzieć ! najwidoczniej źle mnie zrozumiałąś. miałam na myśli to, że łądne, szczupłe dziewcczyny narzekają że są za grube, albo na własne życzenie pakują się w te straszne choroby, tylko dlatego, że uważają że tak jest 'sexi'  :roll: nie mówię że to źle, jak chuda dziewczyna sie sobie niepodoba i chce trochę przybrać na wadze. droga wolna. chodziło mi o fakt nadmiernej ochoty schudnięcia, tylko po to żeby się komuś spodobać. (a i tak nie zawsze tak sie dzieje  :roll: )
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #103 : 2005-03-24, 13:17 »
Cytuj

CO robić?

cwiczyc
Zapisane

myszka

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #104 : 2005-03-24, 14:16 »
Wyłącznie. Dietą brzucha nie naprawisz, bo wystający brzuch to sprawa za słabych mięsni, które nie trzymają jak należy i wiszą. A więc brzuszki, rower, pływanie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odchudzanie
« Odpowiedz #104 : 2005-03-24, 14:16 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odchudzanie
« Odpowiedź #105 : 2005-03-24, 15:18 »
Ja próbuję zrzuciś zbędny tłuszczyk, ale to nie jest łatwe. Na pewno nie będę stosować diety głodowej. Staram ograniczyć słodycze, tłustych, smarzonych rzeczy wogóle nie jem. Do tego dużo ruchu i może do wakacji zrzucę ze 3 kilo.  :wink:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odchudzanie
« Odpowiedź #106 : 2005-03-24, 15:27 »
Ananas
Cytuj
przecież to okropnie wygląda ! nie wiem jak sie to komuś może podobać, a tym bardziej jak ktoś może myśleć że tak będzie się podobał innym


Chodziło mi dokładniej o ten fragment, ale może jestem przewrażliwiona  :roll:  Dziś chciałam kupić spodnie, wszystkie byly za duże  :roll:  I ten szept sprzedawczyni skierowany do mojej mamy (oczywiście wszyscy to słyszeli) ,,czy ona się tak odchudza....? Anorektyczka...?" . Dziewczyny parę kilogramów więcej to nie tragedia, owszem otyłość trzeba leczyć, ale żeby od razu tak się katować? Nie... szkoda na to życia  ;)

Goldek, dopiero zauważyłam Twojego posta - jak przybrać na wadze? Powiedz  :P
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odchudzanie
« Odpowiedź #107 : 2005-03-24, 15:50 »
Cytuj

Mam 166 cm wzrostu i 57 kg wagi. Jestem idealna, ale brzuch lekko mi wystaje  
CO robić?  


A ja mam 176 cm i waze 59/60..  Ale jestem okropnie niewymiarowa, niby "pierwszy wymiar" mam idealny bo ok 90, biodra rowniez 90, za to talia.. umggg :lol: Musze sie wziac za jakies rolki, rower czy cos..
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odchudzanie
« Odpowiedź #108 : 2005-03-24, 16:54 »
A ja nie wiem co mam zrobic... :( .Jestem chuda(30-pare klilogramow), ostatnio czesto miewam zle samopoczucie.Czy to objawy jakiejs choroby?
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odchudzanie
« Odpowiedź #109 : 2005-03-24, 17:02 »
a ile masz lat i jaki wzorst??

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odchudzanie
« Odpowiedź #110 : 2005-03-24, 17:33 »
Cytuj

I ten szept sprzedawczyni skierowany do mojej mamy (oczywiście wszyscy to słyszeli) ,,czy ona się tak odchudza....? Anorektyczka...?"

Skąd ja to znam ;)  Był czas kiedy rosłam bardzo szybko a ciało nie nadąrzalo przybierac na wadze. I ciągle slyszałam od kolezanek, od rodziny, od sprzedawczyń w sklepie z ubraniami że sie napewno za bardzo odchudzam, że to napewno początek anoreksji itp:roll:  a kiedy tłumaczyłam ze wszytsko ze mną w porzatku, że miałam robione badania, że lekarka mówila że to z czasem sie unormuje ....a oni wszyscy i tak swoje... błedne koło po prpostu. :roll:
Ja sie nie odchudzam, wręcz przeciwnie, niczego sobie nie odmawaim, jem czekolade chipsy i nie tyje :P  Teraz mam 178 wzrostu i waże około 56 kg :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odchudzanie
« Odpowiedz #110 : 2005-03-24, 17:33 »

Qaś

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #111 : 2005-03-25, 12:25 »
Aujeszka zazdroszczę ;) Ja mam 161 cm i 48 kg :roll:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #112 : 2005-03-25, 12:32 »
Oj ja tez bym taka chciala moc obzerac sie wszystkim bez wyzutow sumienia :P  :lol:
Cytuj

Ja mam 161 cm i 48 kg

To malutko Qaś!  :wink:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odchudzanie
« Odpowiedź #113 : 2005-03-25, 13:34 »
ja jestem kolejnym chudzielcem, choć patrząc na te szkielety ze zdjęć, można by pomyśleć że mam nadwagę  :?
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Apiska

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #114 : 2005-03-25, 14:02 »
A ja sobie dziś kupiłam Chrom-ma on zapobiec pociągowi do słodyczy :P
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odchudzanie
« Odpowiedź #115 : 2005-03-25, 14:04 »
Cytat: pao
ja jestem kolejnym chudzielcem, choć patrząc na te szkielety ze zdjęć, można by pomyśleć że mam nadwagę  :?


Dokładnie  :wink:  te zdjęcia to jakieś skrajne wypadki  :roll:  Większość modelek jest chuda ale kości im nie widać  :roll:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odchudzanie
« Odpowiedź #116 : 2005-03-25, 14:34 »
jakieś 3/4  lata temu był organizowany w Warszawie jakiś wielki pokaz mody. projektanci przyjechali, wzieli swoje ulubione modelki a reszę miały pokazywać na sobie polskie modelki... okazało się że trzeba było ściągnąć modelki z zza granicy, bo polskie nie mieściły sie w strojech!!! były za grube!!!!
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

thrilly

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #117 : 2005-03-25, 15:08 »
pao, gruba modelka? to dwa przeciwieństwa ;/ widocznie polską uroda uroda charkateryzuje się 'szerokościami' u kobiet.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odchudzanie
« Odpowiedz #117 : 2005-03-25, 15:08 »

Nataila

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #118 : 2005-03-25, 16:19 »
Albo tamte były dużo chudsze po prostu. I wyszło na to, że polskie modelki są grube.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odchudzanie
« Odpowiedź #119 : 2005-03-25, 17:47 »
no i Natalia ma rację...
nasze modelki też były chude, ale w porównaniu z tymi top...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 157   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 27 zapytaniami.