Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 157   Do dołu

Autor Wątek: Odchudzanie  (Przeczytany 360138 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4560 : 2008-02-04, 08:47 »
to... to.... to to, co ci takie coś wtykają w yyy... koniec jelita grubego i y... dmuchają? XD

Mniej więcej, tylko nie dmuchają xD
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4561 : 2008-02-04, 10:36 »
Mniej więcej, tylko nie dmuchają xD
to co robią? XO
Zapisane
everybody lies

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4562 : 2008-02-04, 14:15 »
to co robią? XO
przepłukują.. :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #4562 : 2008-02-04, 14:15 »

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4563 : 2008-02-19, 16:33 »
samemu można ją zrobić. ;). W aptekach są dostępne do tego przyrządy. Trzeba wiedzieć jeszcze jakie płyny najlepiej wprowadzać za pomocą " gruszek" czy też specjalnych kraników. Według Małachowa i innych niekonwencjonalnych lekarzy najlepszym "ściągaczem" złogów z organizmu jest własna uryna, czyli mocz. Z doświadczenia wiem, że po takim zabiegu można zdziwić się co za plugactwo z Ciebie wyszło :P. Niektórym czekolada poprawia dobry humor. Mi robi to lewatywa i nacieranie twarzy własnym kilkudniowym moczem. Dzięki niemu już dawno pożegnałam się z pryszczami. Przy stosowaniu urynoterapii ważna jest także dieta która odstawia białka zwierzęce , produkty nie zawierające enzymów oraz zaopatrzenie się w sokowirówke ;p
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4564 : 2008-02-19, 17:06 »
Vitani, podziwiam Cię.. czytałam o tym już dawno, ale nie jestem w stanie się przełamać. :P
Zapisane

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4565 : 2008-02-19, 20:22 »
Może mocz i na pryszczochy jest dobry, ale za to jest trujący. Mocznik, kwas moczowy... to wszystko trutka dla naszego organizmu. Choć może jak kilkudniowy to co innego ;)
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4566 : 2008-02-19, 20:41 »
Jejku, baby! Ciarki mnie przeszły jak moczowe wieści me oczy ujrzały. Brrrr ;)
To nie dla mnie, oj nie :niet:

Nadszedł czas pozbyć się wyhodowanego przez zimę brzuszyska, a taka człowieka rozdzierająca tęsknota chwyta gdy przechodzi obok nutelli i stojaka z chipsami ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4567 : 2008-02-19, 21:43 »
Na zimowisku schudłam 4 kilo :D  Lece z wagi nadal, jeszcze troche i będzie super  :)  Spodnie ze mnie zlatują, chyba musze kupić nowe  :lol:
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4568 : 2008-02-20, 17:18 »
samemu można ją zrobić. ;). W aptekach są dostępne do tego przyrządy. Trzeba wiedzieć jeszcze jakie płyny najlepiej wprowadzać za pomocą " gruszek" czy też specjalnych kraników. Według Małachowa i innych niekonwencjonalnych lekarzy najlepszym "ściągaczem" złogów z organizmu jest własna uryna, czyli mocz. Z doświadczenia wiem, że po takim zabiegu można zdziwić się co za plugactwo z Ciebie wyszło :P. Niektórym czekolada poprawia dobry humor. Mi robi to lewatywa i nacieranie twarzy własnym kilkudniowym moczem. Dzięki niemu już dawno pożegnałam się z pryszczami. Przy stosowaniu urynoterapii ważna jest także dieta która odstawia białka zwierzęce , produkty nie zawierające enzymów oraz zaopatrzenie się w sokowirówke ;p

Masochistka :P A tak poważnie, brzmi interesująco, ale 1) w sumie nie mam po co próbować, 2) rodzice by mnie z domu wyrzucili XDD może kiedyś ;d

Może mocz i na pryszczochy jest dobry, ale za to jest trujący. Mocznik, kwas moczowy... to wszystko trutka dla naszego organizmu. Choć może jak kilkudniowy to co innego ;)

Z tego co widzę, to chodzi o nacieranie, czyli o użytkowanie zewnętrzne ;p więc trujące to jest raczej niespecjalnie.
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #4568 : 2008-02-20, 17:18 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4569 : 2008-02-20, 17:24 »
ja na szczęście nigdy nie miałam problemów z pryszczochami, więc chwała bogu nie muszę stosować takich radykalnych środków ^^
Za to ja ważę  10 kg więcej niż przed wakacjami a urosłam moze 1 cm? 2?
Załamka TT_TT
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4570 : 2008-02-20, 21:54 »

Nadszedł czas pozbyć się wyhodowanego przez zimę brzuszyska, a taka człowieka rozdzierająca tęsknota chwyta gdy przechodzi obok nutelli i stojaka z chipsami ;)
Nutella
normalnie nie mogłam się oprzeć, miałam dziś mało co jeść :(
nawet śniadania nie zjadłam (zresztą rano nie jestem głodna a ferie mam)
Musze schudnąć przed weselem...końcem roku... początkiem roku... w ogóle  ;p
Jutro będę w mieście to tylko obiad i tyle >D
Dostałam czekoladę od babci- schowałam i ze świadomością, ze leży za mną ćwiczę silną wolę  :P
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4571 : 2008-02-21, 07:56 »
Jaki tylko obiad, śniadanko- małe ale jednak- trzasnąć sobie proszę. Też nigdy nie jestem głodna rano, ale przyzwyczaiłam się,że pół kromki łyknę, nie ma potem człowiek aż tak straszliwych ataków głodu później.
Ja od dzisiaj- już z okazji śniadania przerzuciłam się na chleb pełnoziarnisty :D
Tylko nie wiem co robić sobie do szkoły- kanapki po kilku godzinach leżakowania w torbie są wielce niedobre, a ja tam długo siedzę :mysli:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4572 : 2008-02-21, 11:50 »
Ja mimo, że z rana głodna nie jestem, zjadam podstępem (robie coś tak pysznego, że nie da sie oprzeć :P ) normalne śniadanko. Jeśli śniadania nie zjem, to później jeśli zrobie sie głodna to jest masakra. Kolacji za to albo nie jem wcale, albo jem koło 20 (akurat 3-4 godziny przed snem :P ) I ostatnio obiadów nie jadam... Zostało mi tak po zimowisku.
Odstawiłam też słodycze. Nie całkiem, czasami coś tam dobrego zjem ;)
Efekt podoba mi sie bardzo  :D Brzusio robi sie płaski, boczki prawie zniknęły  :)
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4573 : 2008-02-21, 21:47 »
Ja muszę zrzucić me brzuszysko... zatłuszczone .. ;)
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4574 : 2008-02-22, 07:44 »
niby teraz ważę 51 kg a uda się powiększyły...przynajmniej tak wyglądają O_O
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #4574 : 2008-02-22, 07:44 »

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4575 : 2008-02-22, 18:22 »
Kupcie mi wagę bo ja nie widzę siebie obiektywnie w lustrze. -_-
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4576 : 2008-02-27, 18:00 »
mocz się również pije :) i jest trujący jeżeli pochodzi z organizmu który odżywia się nieprawidłowo. Składem jest on zbliżony do łez , i zawiera substancje które zawierają błony płodowe. Czyli jest czymś naturalnie bezpiecznym. W sumie, jeśli bym nie przetestowała na sobie, to bym też tak jak wy nie uwierzyła ;p . Wiecie co ?? w sumie to wszystko wychodzi z dobrym skutkiem jeśli się w coś mocno wierzy. Tylko najgorsza jest presja innych. Moim zdaniem Ci co głodują, stają się anorektykami dopiero wtedy, gdy najbliżsi zaczynają się martwić i na każdym kroku wmawiać Ci że "Anorektycznie" się to skończy. Jezus pościł 40 dni, Mojżesz pościł, Sokrates pościł, Spartanie przed wojną.. swego czasu sporo się o tym naczytałam. Sama też troche pościłam :). Odsyłam do książek MAłachowa jeśli są zainteresowani tym zagadnieniem :)

nie kupuj wagi :P ona nie mobilizuje ale załamuje :P . Mam wage ale stoi nie ruszana ;). Po co się stresować. Jeśli chcecie schudnąć nie możecie się stresować, bo stres spowalnia i to bardzo przemiane materii ;)
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4577 : 2008-02-27, 18:15 »
Jeśli chcecie schudnąć nie możecie się stresować, bo stres spowalnia i to bardzo przemiane materii ;)

W szkole się stresuję jak jasna cholera i potrafię w ciągu roku szkolnego schudnąć 10 kg. Więc wątpię, raczej to jest podejście "na pewno nie uda mi się schudnąć" czy coś takiego, bo jak sama mówiłaś - wiara czyni cuda i to akurat wiem na pewno.
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4578 : 2008-02-27, 19:35 »
A ja nie mam wagi i ważę się tylko u lekarza jak trzeba, więc nie wiem zazwyczaj ile ważę... :D Nawet się cieszę z tego powodu, bo moje koleżanki to mają naprawdę fioła na punkcie swojej wagi... Ostatnio jedna wszystkim wmawiała jaka to ona gruba, a ja mam wrażenie, po tym co było u higienistki na ważeniu i mierzeniu (strrasznie, dobrze że takie rzeczy są co dwa lata, a nie częściej!), że ta właśnie koleżanka ma niedowagę (nawet tak wygląda jakby niedowagę miała i jeszcze bardziej się dziwię jej problemom...). Ja tam nie jestem chudzielcem i jakoś specjalnie nie rozpaczam, chociaż, wiadomo - czasem chciałoby się być troszkę chudszą. Ostatnio i tak strasznie schudłam... ;p
Wiecie, bardziej narzekam na wzrost... Metr siedemdziesiąt dwa i dwanaście lat, ale fajnie, no nie?  :help:
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4579 : 2008-02-27, 20:34 »
Wiecie, bardziej narzekam na wzrost... Metr siedemdziesiąt dwa i dwanaście lat, ale fajnie, no nie?  :help:

170 (174 w oficerkach w których z reguły chodzę) i trzynaście lat, też nieźle ;) ale mi to tam wisi, plus jest jeden - nie lubię czuć sie niższa i z reguły się taka nie czuję :D
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4580 : 2008-02-27, 23:18 »
Cytuj
mocz się również pije Smile jest trujący jeżeli pochodzi z organizmu który odżywia się nieprawidłowo.

Eeeem, nooo ... w te słowa to akurat wątpię.... bo jednak ta woda z kwasami żołądkowymi.... (która się potem tak wszędzie dostaje... znamy to) i dociera do nerek to tam w kanalikach się filtruje....
Zachodzi resorbcja.
To potem cała reszta, już bez składników potrzebnych do życia.... zostaje wydalona. A one nie są zdrowe nawet jak by ktoś się bardzo zdrowo odżywiał. I w nadmiernych ilościach zdrowe nie są.

"woda, jony sodu (1% jonów obecnych we krwi) jony potasu, jony wodorowe, mocznik, kwas moczowy, bilirubina, zbędne produkty przemiany materii, toksyny, metabolity leków, oraz substancje obecne we krwi w stężeniu przewyższającym ich próg nerkowy." (z Wikipedii)

A ta bilirubina w nadmiarze powoduje żółtaczkę...

 
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #4580 : 2008-02-27, 23:18 »

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4581 : 2008-02-28, 08:05 »
uryna ma pH środowiska kwaśnego, przy czym w koncentracji najbardziej korzystnej dla organizmu. A zatem nie istnieje niebezpieczeństwo przedawkowania. W związku z tym, że jest ona wytwarzana przez nasz organizm, oddziaływuje wybiórczo na wszystko, co jest związane z patologią, nie niszcząc zdrowego. W ten sposób bezpiecznie i w pełni zostają przywrócone niezbędne środowisko i mikroflora jelita grubego. Uryna, zwłaszcza własna, nie jest w stanie nic podrażnić w organizmie. Odwrotnie, likwiduje i leczy podrażnienia. Uryna posiada własne antyseptyki, hormony, witaminy, substancje białkowe - najlepszych odnowicieli błony śluzowej każdej części organizmu! Dla lewatywy można wykorzystywać mocz własny, jak również zdrowych ludzi, zwłaszcza dzieci tej samej płci. - tak wyczytałam z jednej z książek Małachowa
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4582 : 2008-02-28, 11:05 »
Ale w moczu nie może być witamin, substancji białkowych. W procesie resorbcji wszystko to zostaje odfiltrowane.
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4583 : 2008-02-28, 11:28 »
substancji białkowych

Każda komórka zawiera białko, więc wątpię żeby tam się jakaś nie znalazła ;)
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4584 : 2008-03-06, 07:40 »
Widać choróbska mają w sobie coś dobrego...
Przez 3 dni żygałam jak kot po zjedzeniu czegokolwiek więc nic nie jadłam.
Efekt? 1,5 kg w dół.
Zostało mi jeszcze 8 do wywalenia i będzie cudnie ^^
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

sKejti

  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4585 : 2008-03-06, 16:14 »
Ja tez się odchudzam. Ćwiczę codziennie - minimum 200 brzuszków, chodzę na aerobik, tańce i siłownie, mało jem i piję dużo mineralki, hmm zobaczymy co z tego wyjdzie ;) W każdym razie do czerwca musze miec plaski brzuch a to nie lada wyzwanie ;P Najgorsze jest to, że nie mam wagi, no i nie wiem ile kg mi ubyło, ważyć się mogę co miesiac - jak przybywam do domu ;p ale to moze lepiej, wiecej kg w dol = wiekszy pozytywny szok ;D
Zapisane
;)

To ja, Jaśka

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4586 : 2008-03-06, 18:51 »
Zabierzcie mi majonez to może uda mi się w końcu zacząć... ;p
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4587 : 2008-03-06, 19:21 »
A tam, dobry majonez nie jest zły xD

Tak na temat? Od początku tego roku schudłam kilogram, tyle, że wcale mi to niestety nie jest potrzebne ;]
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #4587 : 2008-03-06, 19:21 »

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4588 : 2008-03-12, 22:39 »
Ja tracę tłuszczyk z brzucholca :P I coraz więcej mięśni ^^
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4589 : 2008-03-13, 08:11 »
Ja tracę tłuszczyk z brzucholca :P I coraz więcej mięśni ^^
to mięśnie tez tracisz? ;) :P

Miast się ważyć, dokonuję analizy jak bardzo urosłam:
-wzięto mnie za ciężarną :lol:
-spodnie które w tamtym roku mogłam ściągnąć nawet bez rozpinania teraz mnie opinają, w brzuch się wgryzają a przy każdym kucnięciu skrzypią podejrzanie... :P
-nigdy zbyt zwinna nie byłam, ale teraz czuję się jak ciężarek.
-no i usłyszałam, że "pysie" mi się zrobiły.

Brzuszków i tym podobnych ćwiczeń nie lubię bo od razu depczą mój humor obcasami  Postawię na spacery i NŻM (Nie Żreć Majonezu ) ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 157   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.116 sekund z 27 zapytaniami.