Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 157   Do dołu

Autor Wątek: Odchudzanie  (Przeczytany 360223 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1590 : 2005-08-24, 08:20 »
Podziw i uznanie...tak trzymaj
20kółek?? rany, podejrzewam ze 3 bym nie ukonczyłam,co ja gadam 2,5
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1591 : 2005-08-24, 08:25 »
To było dokonane metodą, "no jeszcze trochę, jeszcze z metr" :lol: i tak cały czas.. Najpierw 11 za jednym zamachem a potem rozkładałam na raty po 1, 2 kółkach bo nogi miałam jak z waty.. ale w gruncie rzeczy fajna sprawa, jeśli jutro nie zaspię to tez się wybiorę
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1592 : 2005-08-24, 09:06 »
Fatty gratuluję! Musisz mieć kondycje! A u nas w sobotę jest "bieg trzeźwości" i się wybiorę bo podobno szybko biegam :P Ale Fatty ja też chcę tak umieć :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #1592 : 2005-08-24, 09:06 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1593 : 2005-08-24, 12:19 »
fatty nic trudnego tak naprawde- po prostu w wakacje brak mentosów i pysznej czekolady plus wiecej ruchu, oto i cala tajemnica.. ;)

beauty, juz jestes :cmok:
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1594 : 2005-08-24, 12:35 »
No gratulacje!!!   :)
Ja mam coś takiego że odchudzam się 7 dni (jem mało,dużo ćwicze) a potem na następny dzień nażeram się do upadłego i znowu dieta...I nic nie moge na to poradzić :((
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1595 : 2005-08-24, 13:53 »
heh, a ja dzisiaj  na śniadanie miałą m ...tosty francuskie! No i co? Trzeba było zjesc. Ale musze to odpokutować! Za to zrobiąłm potem 105 brzuszków i 10 przysiadó. dzisiaj i jutro nie będe jadłą kolacji i wyciągne kumplele na rowery!
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1596 : 2005-08-24, 15:53 »
A ja stwierdziłam że dietki mojej mamy "nie jedz słodyczy i będzie ok bo ty prócz słodyczy prawie nic nie jesz" sa do d***...
Dzisiaj na śniadanie znjadłam jabłko i herbatę wspomagające odchudzanie; na obiad 2 banany i kilka łyżek zupy pomuidorowej z ryżem :P
teraz ide na rowek przejechac ok kilometra, potem areobik w domu ok 20 minut i znów na rower ;)
Zobacze ile wytrwam :)

PS. moja mama tweirdzi że się głodze :?
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1597 : 2005-08-24, 15:53 »
Bjuti, ja też mam odmienne wyznanie, ale nie przeszkadza mi to tańczyć do muzyki do tego nie przeznaczonej... :P Musi to dziwnie wyglądać... :D

Podzielam, że można mieć i tłuszczyk i kondycję, a można być patykiem i jej nie mieć...

Kola, przerażasz mnie... :)

Wiesz Labradorka, żeby mieć siłę na jakiś wysiłek fizyczny cośtam trzeba zjeść... :P
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1598 : 2005-08-24, 16:09 »
Czemu?
A te brzuszki to na tapczanie, bo na podłodze to kość ogonowa mnie boli i wstac potem nie moge. Wczoraj wieczorem tez 100 brzuszków, co 20 przerwa :P ALE KRÓCIUTKA. I próbuje koleżanke na rowerek naciągnać.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #1598 : 2005-08-24, 16:09 »

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1599 : 2005-08-24, 18:04 »
No jem, jakieś tam owocki :lol:
Kola przyjedź do mnie to możemy pojeździć :;d:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1600 : 2005-08-24, 18:06 »
Ja nie mogę nikogo zaciągnać do biegania no :? na rowery chętny znalazłby się prędzej,ale co z tego skoro muszę wymienic pedały bo .. odpadają po drodze :cry:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1601 : 2005-08-24, 18:08 »
Fatty, o rany noo.. nie masz tam jakiegoś  kolesia typu' Kosiarz'?? Przerobi pedały i może z Tobą pobiega??
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1602 : 2005-08-24, 18:11 »
Ja nienawidzę biegać, po prostu nienawidzę :roll:
Nie wiem jak mój tata może w lesie bez zatrzymania kilka kilometrów robić :?

Ja miałam isć dzis na rower, byłam już, ale chyba nie wyjde 2 raz :/
Do jutra jem:

ŚNIADANIE:
jabłko, brzoskwinia ew. banan + herbata bez cukru abo specjalna nieskotłuszczowa
OBIAD:
jak mnie zmuszą to ewentyualnie maciupki kawatlindek tego co oni beda wcinać, jak nie to po prostu jakieś 2 owoce
KOLACJA:
owoc + herbata bez curku albo niskotłuszczowa

Jak w dzień bedzie chciało mi sie jes to marchewke, a jak pic to mineralke :P I koniec :P Bedzie to trwac ok 2-3 tygodni a pod koniec 2 bede stopniowo przechodzic na 'normalne' [tyle ze bez slodyczy i o polowe mniej] jesdzenia :P Musze schudnać 5, a jakbym schudła 7 to by było rulez :D

Ps. Kola a Ty chyba chuda jestes wiec po co sie odchudzasz :;d:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1603 : 2005-08-24, 18:17 »
ja tam wolę odchudzać się pomalutku, i pomalutku a na stałe zmieniać nawyki żywieniowe.. kiedyś chciałam tak na szybkiego stracić kilka kilo,ale po okresach drastycznej diety było obżarstwo.. i jo- jo
:sciana: .. mój kumpel zaczynał wtedy co ja,ale on prawie się nie ograniczał i chodził na siłownię.. a teraz? on od czerwca ubiegłego roku stracił już 12,5 kg (czyli niecały kg na miesiac) a ja jestem 3 kg do przodu :?{ i teraz on się ze mnie nabija, chamidło jedne ) .. lepiej powoli, zdrowo, a skutecznie - teraz to wiem
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1604 : 2005-08-24, 18:19 »
Ja mam dość powolnego odchudzania... Nie widac po mnie że straciłam to 0,5 kg... Rok temu jak schudłam w wakacje to bylo widac, potem dopiero przytylam w zimie w okolicy swiat....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #1604 : 2005-08-24, 18:19 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1605 : 2005-08-24, 18:31 »
Mało kto w święta nie tyje :lol: ja po Grudniu wyniosłam dodatkowych 6 kilo .. no bo jak tu się oprzec daniom , ciastom, cukierkom z choinki :lol: ale w tym roku już tak nie będzie, schudłam 2 kg - a dla mnie to jest duzo .. i chcę być w końcu szczupła no :( 
Podobno najzdrowsza jest dietka 1500 kcal + sport (a najzdrowsze tempo chudniecia to 1/1,5 kg na tydzień)
ja jem teraz jakieś 1200-1300 kcal, + bieganie tylko efekty baaardzo powoli przychodzą (ach ta moja przemiana materii ;) )
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1606 : 2005-08-24, 18:57 »
przeczytałam wybiórczo ze 20 stron i więcej nie mogę. Ale chyba nikt tego nie napisał, więc wtrącę.

   Rozmawiałam kiedyś z lekarzem na temat odchudzania i efektu jo-jo. Otórz nie mozna przestać nagle jeść tak jak się jadło do tej pory i odstawić ileś produktów na raz np. cukier, tłuszcz , mączne itd. Wtedy właśnie organizm dostaje sygnał, ze bida...i zaczyna odkładać na zapas.

  Więc aby to miało sens należy np zacząć od ograniczenia słodyczy...ale ograniczenia a nie odstawienia. Czyli zamiast dwóch łyżeczek słodzimy jedną. Po 3 tyg możemy nie słodzić wcale - drugi etap. Następne 3 tyg - ograniczamy masło , następne 3 tyg - odstawiamy je. Itd.

   A tak w ogóle, to bardzo tuczą słodkie kolorowe napoje gazowane, ze szczególnym priorytetem Coli.
« Ostatnia zmiana: 2005-08-24, 19:00 autor Nefra »
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1607 : 2005-08-24, 19:02 »
Moja mam  mi tez tak mowila, ze organizm odklada, ze jak np. zjem sniadanie a nie wezme 2 sniadania do szkoly to jak bede jadla obiad to organizm go odlozy bo "pomysli" ze znowu bedzie glowdny, no cos w tym stylu :P 
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1608 : 2005-08-24, 19:06 »
zgadza się..dlatego najlepiej jeść tak aby nie być głodnym...np po jednej kanapce co 2 lub 3 godz
 albo kupić sobie owoców, ogórków, rzodkiewek i gryźć ciągle aby nie dopuścic do głodu
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1609 : 2005-08-24, 20:06 »
Moja dieta wygalda tak:
-nie jesc za duzo slodyczy
To wszystko :)

A 'Fitness' :
Codziennie:
-100 Podskowow na skakance ( Liczba codziennie wzrasta o 50 skokow,dzisiaj bylo 300)
-10 Brzuszkow nr.2 ( Takie inne..nie chce mi sie tlumaczyc..) po 20 sekund.
-20 Przysiadow
-Mostek po 20 sekund
No i jezdze czasami na rowerze..
Mi sie tak wydaje ze chyba za malo robie... :/
No i rosciaganie...dotykania palcow u nogi itd.
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1610 : 2005-08-24, 20:32 »
DZIEWCZYNY !!!!-  :shock:  jestem w szoku!!!To ja przy was jestem leser.. ale tak na marginesie diety zadnej nie mam, jem czesto,  i na co mam ochote.. herbaty nie słodze -w ogóle nie używam cukru tego z torebki  :;p:-ale za to słodycze to mogę jeść i jeść.... :P
« Ostatnia zmiana: 2005-08-24, 20:34 autor marioka »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #1610 : 2005-08-24, 20:32 »

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1611 : 2005-08-24, 20:46 »
Ja też nie słodzę herbatki ;)

O mami, dzisiaj zastosowałam metode Emilki - tanczyłam do upadłego w mojej samotni ;) Tyle, że muzykę wzięłam od mojej siostry... Wiecie, ona słucha trance, hardcore, techno, electronical... :P A to co mi dała to były znane stare przeboje zmiksowane z tym całym patałajstwem że normalnie ściany rozwalało  :wink: Plus takie kruczki jak np. "Army of hardcore" (przy tym to śpiewałam... :lol: ) Nie muszę chyba dodawać, że cały ten mój taniec wyglądał jak atak padaczki...  :lol: Ale jak skończyłam tańczyć 6 10 minutowych kawałków to byłam mokra jakbym wlazła pod prysznic i czułam się wyśmienicie  :jupi2:

PS Jak ona może tego słuchać  :lol:
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1612 : 2005-08-24, 20:53 »

Ps. Kola a Ty chyba chuda jestes wiec po co sie odchudzasz :;d:


 :sciana: pomyśl : przy 164cm wzrostu ważyć ponad 70??( a niedługo ponad 60 jak się spręże)
Zapisane

mafinia

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1613 : 2005-08-24, 20:55 »
wczoraj zrobilam 500 brzuszkow w tym w 3 roznych pozycjach
cwicze miesnie ud posladkow
pierwsze efekty sa zauwazalne ale tylko dla mnie :P
slodyczy prawie wogole nie jem no pomojajac dzisiejszy dzien ktory byl dla mnie fatalny wielki dol a co za tym idzie zrobienie sobie na zlosc i zjedzenie pol szafki slodyczy :/
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1614 : 2005-08-24, 21:05 »
baby...ja jem wszystko na co mam ochotę, herbatkę słodzę dwie łygi, tylko że chlebek jem głównie na śniadanko. Zupkę pijam w kubeczku, mięso na  obiad  raczej nie - bo nie przepadam (chiba że grill) ale suróweczki...mniam .
Ziemniaki zaś jem  głównie z kefirkiem lub maślanką posypane zielonym i z nasadzonym jajem.

Poza tym : kabanosy, kindziuki, słodycze, czekolady , rzodkiewki,warzywa, owoce, kogle-mogle, rybki, anchowis i sery...duzo serów, pomidorki jako sałatki z cebulką...wszystko na co mam ochotę...ale bez chleba, bo z chlebem mniej się zje tych dobrych rzeczy... :;p:
A chlebek najlepszy jak swieżutki z samym masełkiem...czasem nie z margaryną!
i pierogi ruskie i leniwe...z cukrem i cynamonem
A ćwiczę głównie...picie piwa! :;p:

i jakos na tuszę nie narzekam. :lol:
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1615 : 2005-08-24, 21:15 »
Kola, nawet jakbyś ważyła 60 kg to byłaby to waga prawidłowa :/ W twoim wieku nie powinnaś się przejmować wagą, ponieważ nie oznacza to, że jesteś "gruba" tylko np tyle ważą twoje kości, taką masz budowę, a możesz być całkiem szczupła :/ ja to mam na swoim (ekhm) przykładzie... Nie jestem grubasem a dużo ważę.. I co z tego? Mi zależy tylko na tym, żeby dobrze wyglądać, a nie ma tym żeby być królową lekkich piórek...
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1616 : 2005-08-24, 21:27 »
Ja mogłabym ważyć nawet z 70 kg, byle wyglądać jak ludź :;d:
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1617 : 2005-08-24, 21:30 »
Nefra, wam tak dobrze mówić...
wiecie, my z koleżankami urządzamy zawsze atkie urodziny, imieniny...
wiecie chyba o co chodzi? oglądamy filmy, jemy słodycze itp.
moja przyjaciółka je wiele więcej niż ja - i co? jest chyba najzgrabniejsza w szkole. druga dobra kumpelka, je takze dużo, a jest chuda jak patyk :?
mam inną przemiane materii - trudno :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #1617 : 2005-08-24, 21:30 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1618 : 2005-08-24, 21:31 »
a ja wygladam jak.. grucha :lol: Twarz i szyja bardzo szczupłe, tułów jeszcze w granicach normy, ale zawieszenie itd masakra :? i chyba właśnie to najwięcej waży :lol:
Moja przemiana materii jest wręcz okropna .. grrrr
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1619 : 2005-08-24, 21:34 »
ja twarz mam normalna, a reszte taka, jak ma takża niska i pulchna ;(
Zapisane
Strony: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 157   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 28 zapytaniami.