Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 157   Do dołu

Autor Wątek: Odchudzanie  (Przeczytany 360255 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2010 : 2005-10-24, 14:43 »
To podobno daje dobre efekty :)
Ja znów spróbowałam,zaczęłam i mam zamiar odpuscić... nie daje rady i tyle... materiał na sportsmenkę i na babkę zdrowo odżywiajaca się żaden :? ale chciałabym tak wejść w ciuchy chociaż rozmiar mniejsze i w końcu nie umierać ze wstydu w sklepie, przy kupowaniu jakiegoś ciucha,że to zamałe, w to nie wejdę, w to sie nie dopnę i cały czas proszę o rozmiar większy :? brrrrrr
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ona14

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2011 : 2005-10-24, 14:57 »
Ja postanowiłam zjadać lekkie śniadanie,lekki obiad i raczej nie jeść kolacji :P
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2012 : 2005-10-24, 15:23 »
kolacji też nie,  jak co do piesczywa to mam w domy chleb WAZA i jak chce coś słodkiego do suchary po 4 zł :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2012 : 2005-10-24, 15:23 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2013 : 2005-10-24, 15:44 »
Dziewczyny najlepiej sie zakochac :P Tak slyszalam przynajmniej,ze wtedy sie nie je :P Ja ostatnio przez tydzien malo jem, nie ze wzgledu na zakochanie tylko poprostu u mnie apetyt sam przychodzi i sam odchodzi ;
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2014 : 2005-10-24, 17:31 »
Oooj na mnie to nie działa :P a szkoda, bo aktualnie jestem w fazie bezsensowego zauroczenia w kimś i bardzo pracuję nd tym ,żeby się "oduroczyć" :P  .. właśnie sobie z kimś pomailowałam i mam nowy zapas sił na walkę z tłuszczykiem.. tylko znów pytanie na jak długo ten zryw tym razem? :?
kolacji też nie,  jak co do piesczywa to mam w domy chleb WAZA
też próbowałam ale akurat dla mnie sie nie nadają... po prostu siadam i w 15 minut schrupię cała zawartosc pudełka jak chipsy :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2015 : 2005-10-24, 19:19 »
No ja się zakochałam ale i tak obowiązkowo muszę schuuuuuuudnąć :P Chociaż jakbym schudła choć raz tyle co mi się udało zgubić było by super, a jakbym z 5 kg to bym była Bogiem swojego ciała :P No cuż, zobaczy się ;) Dzisiaj mam do zrobienia 125 brzuszków ;)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2016 : 2005-10-24, 19:25 »
Ja sobie brzuszki i ine ćwiczenia odpuszczam ze wzgledu na babskie dni... przynajmniej w pierwszych dniach nie mam kompletnie ochoty się ruszać.. jak na razie szukam sobie mobilizacji.. już ściagam mobilizującą piosenkę, mobilizuję się mailując z pewną osobą - słowem - muszę być skazana na sukces :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2017 : 2005-10-24, 19:28 »
Ha Fatty uda CI się !!!!! I mi się uda!!!!!!! Wszystkim się uda ;) Bedziemy piekne szczupłe słowem oh ah i eh :P
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2018 : 2005-10-24, 19:35 »
Labradorka no jassne :) Tyle,że ja bym chciała tak pstryknąc i zgubic te kilkanaście wyhodowanych kilosów.. ale nia ma tak łatwo... podstawa to nie zniechecać się brakiem efektów.. ja ostatnio się zniechęciłam i co? i już mam 4 kilo więcej :grr:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2018 : 2005-10-24, 19:35 »

Kamila

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2019 : 2005-10-24, 19:38 »
pamietaci ejak ja mowilam ze sie bede odchudzac?? :;d: zaprzestalam :P ale od dzisiaj znow: nie jem kolacji, ograniczam slodycze do minimum, biegam po schodach kiedy moge :lol: i cwicze :;d:
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2020 : 2005-10-24, 19:45 »
brzuszki rulesss ^^  ne bede miec nigdy wymiarow 90X60X90 raczej 90X90X90 :lol:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2021 : 2005-10-24, 19:48 »
E tam brzuszki :P ja tam talii nie mam :> ale to tak strasznie mi nie przeszkadza... ludzie! ZAD! i UDZISKA! a weźcie te tłuste paskudztwa ode mnie :P Poszłam kupic spodnie i te, co byłyby na mnie dobre według obwodu pasa nie przeszły mi przez tyłek :? ruch,ruch,ruch... od dzis okrężna droga ze szkoły do domu i zero białego pieczywa :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2022 : 2005-10-24, 19:50 »
A mnie najbardziej drażni i boli to ze moj brat wpieprza jak prosie, nie rusza sie a szuka sposobu by utyc :?
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2023 : 2005-10-24, 19:59 »
Labradorka moj ma tak samo.... wzera slodyczy ile sie tylko da a jest chudy jak p;atyk... :/
ehh.. a ja juz mam dosyc siebie... schudlam te glupie 10 kg myślalam ze jest ok ale nie jest do cholery! powinnam jeszcze drugie tyle chyba schudnąc.... a moj 'kochany' kolega dobitnie mi dzisiaj jeszcze przypomnial o moim wstretnym cielsku :( yhh... mam dosyc nie umiem się pilnować co do slodyczy, nie mam sily ćwqiczyć... na nic nie mam siły! :/
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2024 : 2005-10-24, 20:07 »
eniqa a trzeba było kopnąć tego "kochanego kolegę" w zad z całej siły i patrześ jak daleko leci, po czym odległoć jaką przelciał podać tutaj :P Przy kopniakó równiez spala się jakieś tam kcal :P
No i przede wszystkim eniqa podziwiam Cię, za te zrzucone 10 kilosów :) .. szaacuneczek i ukłonik..
Ja nic nie robię tylko, gadam,że chcę się pozbyć 15 kg.. a od gadania ciężko schudnac
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2024 : 2005-10-24, 20:07 »

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2025 : 2005-10-24, 20:18 »
Eniqa ja bym życie oddała za 10 kilosów mniej :P Fatty no ale od mówienia miesnie buzi sie noo no teges ruszaja^^ No ale kurde mowie jakby bylo o 5 kg mniej to by bylo the best a jak 10 to bym chyba z radosci byla bogiem :P Ale powiedz mi eniqa w ile schudłaś? Co robiłaś??
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2026 : 2005-10-24, 20:35 »
Labradorka mniej więcej od marca tego roku zaczelam zrzucać kilosy.. a jak? nie mam pojęcia :P mniej jadlam, ograniczylam slodycze... a po za tym ja na wiosne/lato zawsze jakos tam 'lzej' jem bo wiadomo owocki i wogole... ;) ale sama nie wiem jak ja to zrobilam :P
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2027 : 2005-10-24, 22:20 »
Kurcze bo lato rzadzi, zawsze sie w lato chudnie,a w jesien i zime to n/c :(
A ja teraz mam juz 3 dzien glowdowki tzn. cos tam jem ale prawie nic, tzn dzisiaj cos tam zaczelam bo wczoraj i przedwczoraj to prawie zero, ale to nie z wlasnej winy tylko glupie zatrucie :(
a swoja drogą, ciekawe czy cos schudne przez tą głodowke :P
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2028 : 2005-10-25, 00:29 »
Powiem wam, kochane, że bez takiego katowania się, jak sobie tu wymyślacie, schudłam właśnie 6 kg w 3 tygodnie. Po prostu zmieniłam styl jedzenia i nawet bez ćwiczeń poszło. I fajnie. Tyle, że ja już chodzić nie mogłam i tyle, a wy? :P
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2029 : 2005-10-25, 12:51 »
U mnie sprawa przedstawia się tak,że ja porządne nażarcie sie traktuję jako lekarstwo na wszelkie zło : na nudę, na smutek, na dół, na radosć itd.... zawsze i wszedzie i oby w jak największych ilosciach.. tak mam coś z głową :?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ona14

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2030 : 2005-10-26, 10:11 »
Najwazniejszy jest ruch...! Ja robie codziennie ponad 100 brzuszków,jezdze na rowerze,polecam ćwiczenia pilates... Lekkie śniadanie,większy obiad,brak kolacji...i przekąska do 200 kcal góra! :P

A mobilizacyjna piosenka jak dla mnie to pezet i jego seniorita :P
« Ostatnia zmiana: 2005-10-26, 10:13 autor ona14 »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2030 : 2005-10-26, 10:11 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2031 : 2005-10-26, 10:25 »
"Powiem wam, kochane, że bez takiego katowania się, jak sobie tu wymyślacie, schudłam właśnie 6 kg w 3 tygodnie. Po prostu zmieniłam styl jedzenia i nawet bez ćwiczeń poszło. I fajnie. Tyle, że ja już chodzić nie mogłam i tyle, a wy?"

Ja też tak chce... :cry: A wogóle gratulki! :D Ja schudłam ciupinę bo... byłam chora, nie czułam tego co jem i nie miałam ochoty na jedzenie... :)
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2032 : 2005-10-26, 19:24 »
charon ja ostatnio też tak miałam... a jak na złosć mama zrobiła pizze [równie dobrze mogłam zjeść kuupe bo smaku nie czułam] a dzień po szłam na imprezkę :? no i nici, nie jadłam lodow i gofrow, jedynie troszke chipsow i paluszkow, bo nic nie czułam :(
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2033 : 2005-10-26, 20:19 »
a ja tyję i tyję i tyję.. szkoła , ja tępa, zajadam stres tabliczkami czekolady. Dziś pochłonięte 3 + lion + normalny obiad  itd... rosnę w tłuszcz ... :?

chyba sięgnę po makiawelistyczne "Cel uświęca środki" czyli schudnąć za wszelką cenę, tak jak kiedyś... wtedy jakoś się udawało, ehhhh... będzie szczupło
« Ostatnia zmiana: 2005-10-26, 20:52 autor Fatty »
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

wesciara

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2034 : 2005-10-27, 17:27 »
A ja mam noge w gipsie to sie boje że przytyje :/ Wiecie mniej ruchu. Dlatego nie jem wcale słodyczy i kazałam mamie kupić pieczywo Wasa. Może nie smakuje rewelacyjnie i czasami sie nim nie najadam, ale nie moge przecież po zdjęciu gipsu wyglądać jak szafa :P
Zapisane

0Aisha0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 436
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2035 : 2005-10-27, 18:14 »
dawno mnie tu nie było..
przytyłam w ciągu roku 9 kg !~!!!!!
 :( Przestałam się odchudać bo to jest bezcelowe a widocznie mam tak zapisane w genach- a moje codzienne zmagania wystarczą aby utrzymać moją terażniejsza wage-mam nadzieje juz gorzej by c nie może!!

Nanami

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2036 : 2005-10-27, 18:33 »
No i własnie to jest ten ból - osoby, które jako niemowlaki były ciut przy kosci mają wiecej tych komórek tłuszczowych i one musza sie całe zycie pilnowac, zeby nie przytyc...

Mi sie wróciło jojo cholernie - 7 kilo...? :| Teraz znów sie odchudzam :D
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2037 : 2005-10-27, 18:40 »
7 kilo? Od którego momentu? :(  Tak dobrze Ci szło...

No, ja nie byłam szupłym niemowlakiem... :(
Za to mój brat tak i już my tak zostało...

Aisha, bądź twarda. Może jakiś aerobik?
Tzn. zajęcia w grupie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2037 : 2005-10-27, 18:40 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2038 : 2005-10-27, 19:24 »
Ja byłam chudym dzieckiem , które wręcz "żarło wiadrami" :lol: problem zacza sie gdy przestałam rosnąć wzwyż, a zaczęłam wszerz :? I teraz jakoś nie mam weny do odchudzania się... w tym momencie akurat chcę się paskudnie roztyc :P a dlaczego? bo rodzice zaczynaja coś gadać,zebym w końcu coś ze soba zrobiła a ja im zawsze na przekór... ale sama wiem,ze racje mają... :?
 
Nanami schudłaś kiedyś tyle, to teraz tez sie uda bo dowiodłaś,ze potrafisz :)
Aisha jak masz siłe to walcz dalej a jak nie to rozpoczynamy akcję "Można siebie polubić, bo jesteśmy naj :P "
oj baby, baby co my mamy z tą wagą, łojeja..
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Iza13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 563
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2039 : 2005-10-27, 19:45 »
a ja jak byłam niewowlakiem byłam bardzo drobna i nie chciałam wcale jeść to mnie babcia na siłe karmiiła :? moze żeby tego nie robiła wygladłabym teraz normalnie
Zapisane
;)
Strony: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 157   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.148 sekund z 27 zapytaniami.