Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 157   Do dołu

Autor Wątek: Odchudzanie  (Przeczytany 360234 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ona14

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2100 : 2005-11-02, 20:02 »
Chrom wątpie żeby mi coś dał...Ja raczej mam coś takiego że jak wiem że w domku jest coś słodkiego to muszę to zjeść.Dzisiaj był 1 dzień bez słodyczy! I oparłam się kopytkom! Czekam na brava :P
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2101 : 2005-11-03, 14:22 »
No tak... też tak mam, że jak coś się wala po domu to ma się ciągoty... :? Mówię matce: nie kupuj, po co Ci to, a ona swoje. Jak byłyśmy na wakacjach, to sama stwierdziła, że jak nie ma w domu jakiś przekądek, to się o nich nie myśli... A i tak dalej swoje...

Brawaaa! :P
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2102 : 2005-11-03, 16:41 »
Mówię matce: nie kupuj, po co Ci to, a ona swoje. Jak były¶my na wakacjach, to sama stwierdziła, że jak nie ma w domu jaki¶ przek±dek, to się o nich nie my¶li...
tia u mnie to samo rzeczywiście jak nie m a nic w domu to się nie chce jeść ale ciągle mimo wszystko kupują ;/ nie powiem żeby było miłe patrzeć jak brat zjada moje batony i wszystko , ale on już niedługo będzie grubszy ode mnie a jest 5lat młodszy ja potrafię oprzeć się pokusie :D naprawdę łatwo jest schudnąć wystarczy nie jeść słodyczy ani chipsów :) po jakimś czasie zmniejszania porcji posiłków żołądek sam przestaje się domagać , kiedyś pizzę to sobie na kolację albo na podwieczorek jadłam, a wczoraj wróciłam ze szkoły do domu zjadłam 2/3 małej pizzy i już kolacji się nie chciało :)  HA! ostatnio kupiłam spodnie których nie trzeba przycinać!! :D row. 30/30 ! :D z 35 ! :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2102 : 2005-11-03, 16:41 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2103 : 2005-11-08, 19:16 »
Mnie wczoraj dietka o dziwo poszła pięknie(nooo... kilka rzeczy do korekty :P )... jeśli dzis juz nie skuszę się na nic to zaliczę drugi dzień! oooj :) Jak super... obym wytrzymała dłuuugo!
Dziś miałam chwilę załamania gdy juz zbierałam pieniądzorki i miałam wszelkie chęci by polecieć po czekoladę i po chipsy na przegrychę.. ale udało się i nie poszłam :) Jestem z siebie dumna! :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Gerda

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2104 : 2005-11-09, 14:41 »
dziewczyny, nie chce nic mowic, ale z mama wspolnie planujemy od jutra diete 13 -stke - masakra teksanska pila mechaniczna bedzie buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ale co tam, dla pieknej figury trza sie poswiecac ;) - wiem wiem, ze to niebezpieczna dieta, jezeli pozniej nie bedziemy przestrzegac zasad to bedzie efekt jo jo ;) dlatego pozniej planuje 800kcal mniej wiecej ;) no i duuuuuzo ruchu ;) pozdrawiam :wink: aaa trzymajcie za mnie kciuki ;)
Zapisane

Goldenmanka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 421
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2105 : 2005-11-09, 14:51 »
a ja będę chodziła na aerobik  :lol:
może tak mi sie uda wyrzeżbić mój brzuszek  :lol:
Zapisane
Madzia & Marszi & Irys :)

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2106 : 2005-11-09, 14:53 »
Oooj Gerda.. no to trzymam kciukasy jasne... tyle,ze ja na tej diecie zasłabłam,codziennie rano wymioty.. oooj nie polecałabym..ale każdy organizm jest przecież inny
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2107 : 2005-11-09, 16:24 »
Mm... pyszny murzynak... Mówiłam, że nienawidze mojej matki? :/
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2108 : 2005-11-09, 16:31 »
charon jutro też jest dzień :)
A u mnie w sobote tato urządza imieniny.... sałatki, ciasteczka, placki no i  mama piecze Ambasadora - mój ulubiony tort wszechczasów... ooooj  będzie cieżko.. chyba muszę gdzieś wyemigrować na ten czas.. przenocuje mnie ktoś? :oops: ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2108 : 2005-11-09, 16:31 »

Gerda

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2109 : 2005-11-09, 18:25 »
hyh przeraza mnie wizja 13-stki :P grrrrr ale sprobuje, tylko gdzies posialam ta kartke z ta dieta :( buuu ma ktos adres, naimar na ta dietke ?
Zapisane

mroofkaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 511
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2110 : 2005-11-09, 19:34 »
charon jutro też jest dzień :)
A u mnie w sobote tato urz±dza imieniny....
U mnie właśnie rozpoczyna się "sezon" wyżerki.
Od 11 listopada zaczynając(imieniny dziadka) a kończąc na Nowym Roku.
I jak w takich okolicznościach dbać o"linię"? :lol:
Tyle pyszności będzie... :;p:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2111 : 2005-11-09, 19:56 »
Gerda tutaj cosik jest http://www.twojadieta.info/dieta/kopenhaska/ ... ja bym się jednak za nią nie brała (chociaż przyznaję.. perspektywa takiego schudnięcia w krótkim czasie, kusi, oj kusi :P ) albo zrobiła z niej pseudokopenchaską... np 1 sucharek wasa do porannej kawy, chociaż taką małą modyfikację...

mroofkaa twardym trzeba być! Wytrwamy ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2112 : 2005-11-09, 20:52 »
No, ale chodzi o to, że to przegiecie. Cał czas coś piecze i ja isę musze męczyć... :?
Zapisane

Gerda

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2113 : 2005-11-10, 16:06 »
dzieki za inf ;) ehhh z moja mamuska to tak zawsze jest ... nie i nie ... najpierw mowi tak, a potem robi inaczej :(

ehhh dzis jestem po 3 mentosach 1 lizaku rano frutina z mlekiem ;) na obiad "5" nalesnikow - buuuuuuuu kolacji juz nie jem :( ehhhh lapczywosc, ale qrcze kusi mnie dalej ta 13-stka jak nie wiem co ;)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2114 : 2005-11-11, 11:36 »
Eczoraj miałam dzień obrzarstwa, dzięki któremu przypomniałam sobie, że dobre żarcie wcale nei jest takie dobre... :P Co gorsza, chyba zmiejszyła mi isę powierzchnia brzusia, bo wcale nie zjadłam jakiś strasznych ilości jedzenia a do tej pory mnie boli... :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2114 : 2005-11-11, 11:36 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2115 : 2005-11-11, 13:26 »
Ja mam 159 i waże 43 kg
Ja chce wazyc 40 kg
Nie odchudzam sie ale o wiele mniej jem tzn nie obzeram się już słodyczami i ćwicze:D

ona14

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2116 : 2005-11-13, 19:35 »
Ja dzisiaj miałam dzień obzarstwa...ale znalazłam motywacje do diety :) Tylko musze się od jutra naprawde wziąć się za dietę. I powiedzieć sobie :STOP słodkością tak jak kiedyś powiedziałam STOP mięsu.Uda Mi się :* 3 majcie za mnie kciuki :)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2117 : 2005-11-13, 19:48 »
ona14 ja trzymam najmocniej :mrgreen:
Miałam wszelkie ciągotki aby pójsć rano pobiegać..ale musiałabym wstać gdzieś przed 5 żeby nikogo nie spotkać, a potem przysypiam..więc zrezygnowałam.
Jak na razie wprowadzam plan tygodniowy + okrężną drogę do domu :P
Jutro zamierzam.
*brzuszki-nienawidze ich! :P
*ćwiczenia na udka, po 60 na każde
*200 skrętoskłonów
*30 przysiadów
*pomachać hantelkami po 60 razy każda ręka
*moze potańczyć z dziesiec minut
*porozciągać się

zarcie
*max 1500 kcal i zdrowe ma to wszystko być .....

No i mam zamiar to wszystko wykonać, ale co z tego wyjdzie to nie mam pojęcia :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ona14

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2118 : 2005-11-13, 19:53 »
ja jem 5 posiłków dziennie nieiwlkich i chudych i jak do tej pory nie jadłam słodyczy...a dzisiaj pękłam :P
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2119 : 2005-11-13, 21:38 »
tiaaa teraz to na bank schudnę... już nie jadłam nic po 13.00 dzisiaj.. powód...?? powiedzmy ze odkryłam dziewcyznę mojego chłopaka... nawet nie czuję głodu , ale teraz to mnie nie obchodzi... :( próbowałam jeść ale nie wchodziło...
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2120 : 2005-11-14, 20:02 »
heh ja dzisiaj zjadłam tak średnio ale chudo i nie jadłam słodyczy :P Ale co miłość robi z ludźmi :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2120 : 2005-11-14, 20:02 »

Marycha

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2121 : 2005-11-17, 21:07 »
Ja od niedawna zaczęłam ćwiczyć brzuszki :) Żeby mieć płaski :P Ale chyba troszke przesadziłam z ilością, bo mam straszne zakwasy :?
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2122 : 2005-11-17, 21:24 »
A miałam gdzieś dietkę na płaski brzuch..w  gazecie jakiejś..ale wrodzone lenistwo przykuwa mnie do krzesła, sorki. Ja dzis czuję się wyjątkowo grubo :? ale jakoś nie mam weny znów czegoś z tym robić...
Coś w stylu zakochania nie pomaga niestety, oj nie :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2123 : 2005-11-19, 20:32 »
Kurczę :(
Nie  no odchudzanie ok, gubie i gubie, ale i tak za mało :( mama upiera sie ze jak zgubie jeszcze 5kg bede szkieletem, ale mi brakuje do idealnej wagi jeszce z 10-11 kg... W tali zgubilam kilka cm, tak ze brzunio jest juz w miare plaski, ale to pod pępkiem... pożal sie Boze :(
I jak na ironie tata oznajmil, ze an wakacje wybieramy sie do wloch. nie dos ze nie lubie tego kraju to wiadomo = plaza = 2 czesciowy stroj. na dodatek jedziemy ze znajomymi gdzie moje rowiesniczka jest chuda jak patyk, to matko jak ja bede przy niej wygladac ;(
3 majcie kciuki, ja za Was trzymam :P Musze zgubic do wakacji z 10 kg przynajmniej :P
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2124 : 2005-11-19, 20:39 »
Labradorka no to trzymam, trzymam! tylko nie szalej bo do wakacji masz kupę czasu, a więc czeka Cię tylko jakieś 1,5 kg na miesiąc tylko ;)
ja tylko tyję..  :cry:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Iza13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 563
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2125 : 2005-11-19, 20:45 »
Fatty nie tylko ty ;(
Zapisane
;)

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2126 : 2005-11-20, 08:56 »
A ja od dzisiaj się biorę za siebię :P Położyłam na biurk paczkę chipsów, ze cztery cukierki i puszkę pepsi i ciekawe jak długo to wytrzyma bez nienaruszenia. No cóż trzeba ćwiczyc silną wolę :P Oczywiście zmieniam też moje codzienne posiłki na 1/2 z tego co teraz jadłam, i biegam, chodzę na spacerki, tylko szkoda ze teraz w kurtce muszę iegać, ale przynajmniej więcej schudnę bo wypocę połowę :Pno i tylko 1 h kompa dziennie, bo takie sidzenie też nic dobrego nie robi :] trzymam kciukasy za wasze dietki :P
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2127 : 2005-11-20, 09:20 »
Ja nawet chyba już próbować nie będe :? bo cóż z tego,że będzie mi szło pięknie przez 3 dni, skoro 4 rzuce się na jedzenie... ech....
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2127 : 2005-11-20, 09:20 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2128 : 2005-11-20, 21:10 »
Ja od kilku dni jestem załamana - nie zmieściłam się w moje ulubione spodnie, w których nie chodziłam od 4 miesięcy.
Wprowadziłam większą dietę, tzn. na śniadanie i kolacje tylko 1 kanapka i obiad w wersji mini. Ciekawe czy to przyniesie jakieś rezultaty.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2129 : 2005-11-20, 23:46 »
Fatty! Nie poddawaj się! Nie daj się! Hmm... nie wiem co Ci wymyśleć... Też tak mam, że czasem się łamię... Przez ostatnie dwa tygodnie stoję w miejscu. Już pięć tysięcy razy przekraczałam magiczą granicę i wracałam. Ale wierzę, że kiedyś dotrwam... :)
Zapisane
Strony: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 157   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 27 zapytaniami.