Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 157   Do dołu

Autor Wątek: Odchudzanie  (Przeczytany 360113 razy)

0 Użytkowników i 0 Gości przegląda ten wątek.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2160 : 2005-12-02, 15:28 »
Fattyś, dasz radęęę... Trzymam kciuki, bedzie good :tuli:
Zapisane
Why so serious?

Gerda

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2161 : 2005-12-02, 18:30 »
mmmm zaraz bede jadla befsztyk z brokulami i salata mmmmmmmmmm :wink: juz sie nie moge doczekac :) jak zjem 5 dzien bedzie za mna :jupi: :)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2162 : 2005-12-02, 20:10 »
Blackie z no właśnie nie dam rady ,,, ale postanowiłam wziąć się za coś w stylu fitness ;) -skoro nie mogę schudnać, to wezmę się za rzezbę ciała :) zapewnię sobie lepsze samopoczucie, kilka kilo może zleci gratisowo, a jak sie rozpędzę to może  wezmę się za "redukcję masy" :P (przesiedziałam 2 h na forach sportowych :lol: )
Gerda fajnie,że Ci tak ładnie idzie :) oby tak dalej 8)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2162 : 2005-12-02, 20:10 »

Emilka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2163 : 2005-12-02, 22:42 »
no a ja dzis mam tydzien 6 weidera :wink:
pozostalo jedynie 5 tygodni :lol:

musze przyznac ze cwiczenia sprawiaja mi przyjemnosc i super sie po nich czuje :)
Po tygodniu efekt jest mimo wszystko,potrafie napiac miesnie brzucha :wink:a co za tym idzie gdy sie go naciska czuc ze jest twardy :wink: wczesniej tego nie umialam,serio.
Musi byc tylko lepiej :)

_Powodzenia dziewczynki!!! :)
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2164 : 2005-12-02, 22:45 »
no a ja dzis mam tydzien 6 weidera :wink:
pozostalo jedynie 5 tygodni :lol:


co to ten weider ??:P
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2165 : 2005-12-02, 23:07 »
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2166 : 2005-12-02, 23:09 »
pisze : plik nie istnieje
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2167 : 2005-12-03, 08:39 »
Jaśka to obrazek który powinien tam być ;)
---->KLIK<----
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Gerda

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2168 : 2005-12-03, 17:01 »
nooo VI dzien za mna ;-) jeszcze tydzien :) hyh dzisiaj juz bylam troche wykonczona, ale i tak jest niezle ;) nie wiem jak dam jutro rade (herbata bez cukru i kawalek grillowanego miesa - na caly dzien buuuu)  dzis rano na wadze ubytek 2,5-3 kg :) wiec jest ok :wink: jeszcze mi 4 kg do zrzucenia zostalo :P do super prawidlowej wagi - ale na tym nie poprzestane, tak mysle, zeby zgubic jesczcze z 7 kg :) no i ciagle cwiczyc, dla wyrzezbienia tego mojego cialka ;) po tej diecie zamierzam chodzic raz w tygodniu na basen - i raz na fitness. Wiecie co? ponoc na gubienie kg bardzo dobra jest skakanka - jesli zrobi sie kilka tysiecy przeskokow bedzie super - hyh ale moja gdzies mi wcielo (ile to lat temu jeszcze sie nia bawilam :roll: :P heh) powiem wam, ze na tej diecie jak jestem, to strasznie mi zimno jest normalnie masakra - ciagle chodze w dwoch swetrach grrrr ... nie no obym przetrwala - ale rzeczywiscie daje wycisk - choc czasami mozna sie najesc :) najwazniejsze jest to, ze polubilam jedzenie bez soli, jedzenie chude, zapomnialam o ziemniakach, chlebie ;) i jest ok. Zamierzam pozniej sobie wprowadzic mieso+duzo warzywek (aaa brokuly sa pychaaaa) a na sniadanie albo kawa z cukrem tak jak na 13-stce albo dwie lyzki platkow kukurydzianych z jogurtem naturalnym (malym kubeczkiem) no i jakis owoc na przegryzke np w szkole i wyjdzie te 700 zdrowych kcal :) a potem stopniowo powolutku dojsc do 1000kcal a potem do 1200 :) jak juz bedzie sie zgrabnym, ladnym i powabnym :lol: :)
trzymam kciuki za was :) fatty dasz rade :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2168 : 2005-12-03, 17:01 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2169 : 2005-12-03, 19:49 »
Gerda bardzo się cieszę,że Ci idzie :) A ja nie dam rady, bo zawalam dzień po dniu...... Ja już nie wiem o co chodzi, przecież chcę być w koncu szczupła :(

EDIT
Od jutra rusza dieta Atkinsa. Jedyne co mnie martwi,że będąc na niej muszę zjeść od czasu do czasu trochę mięcha(ba! wskazane nawet bardzo często :? )  Zero soczków Kubusiów, zero owocków ...ale za to efekty :)
« Ostatnia zmiana: 2005-12-04, 18:14 autor Fatty »
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Gerda

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2170 : 2005-12-07, 17:17 »
hmmm a wiec musze sie pochwalic, dzis jest 10 dzien kopenhaskiej ;) dziewczyny jest swietnie, czuje sie rewelacyjnie 5kg w dol i mysle ze jakis jeden jeszcze pojdzie - tylko trza sie bedzie pozniej pilnowac, ojjjj trzeba bedzie :) na szczescie mam skurczony zoladek, w ogole nie jestem glodna :) jest super, zamierzam po tej diecie stosowac 700 kcal i co miesiac zwiekszac jednak o 100 a nie 50 kcal :) musze dojsc dosc szybko do tysiaca, bo nie mozna tak sobie ze zdrowiem igrac co nie ? ;) hmmm czeka mnie teraz ciezka praca, wyzeczenia, cwiczenia (planuje basenik, saune, aerobik raz na tydzien oraz codzienne cwiczonka w domu) mmmmm mam nadzieje, ze bedzie super :) - pozdrawiam serdecznie :)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2171 : 2005-12-07, 17:19 »
5 kg w dół? mmmarzenie.. ;) gdybym tak fatalnie nie reagowała na tę dietę to już bym ją stosowała ..a tak to nigdy nie schudnę :cry:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

thrilly

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2172 : 2005-12-07, 19:36 »
Od jutra rusza dieta Atkinsa. Jedyne co mnie martwi,że będ&plusmn;c na niej muszę zje&para;ć od czasu do czasu trochę mięcha(ba! wskazane nawet bardzo często :? ) Zero soczków Kubusiów, zero owocków ...ale za to efekty :)

to jest ta dieta że trzeba ser żółty na okrągło jeść :P ? nie wytrzymałabym na niej :) bez owoców również.. zima jakoś mi nie sprzyja w odchudzaniu, przede wszystkim dlatego, że mam ograniczoną możliwość ruchu na świeżym powietrzu, bo takeigo domowego to nie lubię za bardzo... tylko żeby teraz nie przytyć.. ;/ Boże w byciu coraz szczuplejszą są same plusy :D no ale w dążeniu jest parę schodków, bo nie można jeść słodyczy- to jest najgorsze :( a teraz święta się zbliżają... znając życie to z 2 kg do góry ... etam trudno się mówi lato już wkrótce :)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2173 : 2005-12-08, 19:30 »
eee ;) w pierwszym etapie wręcz nie wolno żadnego sera ..chude miesko, jajka, warzywka , unikać węglowodanów jak ognia. Mnie zgubiły właśnie owoce -nie umiem bez nich wytrzymać
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Jaśka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2174 : 2005-12-08, 19:33 »
A mi sotatnio rodzice powiedzieli ze jestem gruba... ( ok, inaczej to ujeli ale na to samo wyszlo ) , no suuuuper :?
Ja tak bardzo chce schudna ale nie umiem :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2174 : 2005-12-08, 19:33 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2175 : 2005-12-08, 19:37 »
Jaśka to sobie musieli jaja robić, bo po fotkach w albumie stwierdzam,że gruba nie jesteś.
Mnie moja mama otwarcie mówi,że jestem gruba, usilnie usiłuje mnie odchudzić, podsuwa mi jakieś ulotki z nowymi lekami hamującymi łaknienie... no i w tym momencie, jestem taka zła,ze wtrąca się,że marzę wręcz o tym aby  końcu stuknęła mi 100 -ka na wadze -na złosć jej.. :?
Pokręcone dziewczę ze mnie..
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Gerda

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2176 : 2005-12-09, 16:47 »
Fattus musisz byc silna, naprawde nie masz zadnego bodzca do chudniecia ? nie ma zadnego obiektu do westchnien ?? wierz mi rozejszyj sie i od razu bedziesz silniejsza - wyjdz do ludzi :) (wiem wiem dla facetow nie powinno sie nic robic bo to "swinie" :lol: ale czasami warto sie dla kogos poswiecic a przy okazji wygladac perfekcyjnie :) )

hmmm waga spadla o 0,5 kg jeszcze - hmm moze do 6 w dol dojdzie :P - qrde im bardziej czlowiek sie odchudza tym bardziej widzi wiecej tluszczu - ja planuje jeszcze 5-8 kg :P wiem to glupie, ale moze wtedy bede wygladac jakbym chciala - choc juz teraz mam idealne BMI :)

trzymajcie sie i sprobujcie walczyc :wink:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2177 : 2005-12-09, 16:56 »
na mnie chłop nie działa mobilizująco... po prostu dochodze do wniosku,że nie jest ze mną chyba  jeszcze tak zle,że ktoś się mną interesuje no i dietka leży odlogiem ... :P
Gerda gratulacje :)  6 kg mniej, mrrrrrr mrrrrrrrr ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Gerda

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2178 : 2005-12-10, 18:14 »
dzieki dzieki ;) a wiec wszem i wobec chcialam powiedziec, ze zakonczylam kopenhaska dzisiaj, przed chwila zjadlam ostatni posilek  :jupi2: jest git - eeee do 6 w dol nie doszlo :roll: ale to nic - jakos dam rade ;) bedzie ok :) - qrde za bardzo sie teraz do wody przyzwyczailam i pije hektolitrami :P od jutro 700 lub 800 kcal - zadnych weglowodanow - zadnych chlebkow, ziemniakow, kasz, makaronow nicc po prostu, tylko bialko i troche tluszczyku - no bo trza :lol: :) udalo sie, przetrwalam, jestem z siebie dumna :D :lol: :) nie no ciesze sie jak cholera :mrgreen: - a teraz najgorsze przede mna ;) - trza sie zapisac na jakis basenik, ooo musze do sauny wyskoczyc sobie ;) mmmm

pozdrawiam wszystkich odchudzajacych sie :tuli:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2179 : 2005-12-10, 20:01 »
Gerda no to wieeelkie gratulacje.. no to oblewamy hektolitrami mineralki , skoro tak ją lubisz 8)
Ja dziś zrobiłam sobie wielkie żarcie, za co jutro pokutuję jednodniową głodówką, ale co tam ;) A q poniedziałek zaczynam znów bo ślepo wierzę,że musi się kiedyś udać...
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Gerda

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2180 : 2005-12-12, 20:18 »
ehhh mialo byc 800 lub 700 dzis wyszlo nieco ponad 1200 :roll:  :;p: f u c k :? - nie no jutro tylko jogurcik albo dietka 1000 kcal oooo nie 700 to za malo :mrgreen: nie ma mocnych - boje sie ze przytyje :( o ile juz nie przytylam :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2180 : 2005-12-12, 20:18 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2181 : 2005-12-13, 15:00 »
ja bym się tymi 1200 kcal wcale nie martwiła, zważywszy na to,że za najzdrowszą dietę odchudzająca uznaje się dietkę 1500 kcal :P
ja sobie chyba dam spokój z odchudzaniem, chociaż marzę aby "się pomniejszyć" :?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2182 : 2005-12-13, 15:27 »
Hm, jakby Cię tu zmobilizować... ja się sama coągle demobilizuję... :P Mam dni na zasadzie, a dziś się oberzrę, potem i tak zrzucę (jasne :P ), albo że nie ma sensu. Ostatnio przed zjadem miałam sresiki, więc skończyło isę na masowym pochłanianiu, a że miałam okres nie mogłam sięzważyć... Audentycznie batony, ciacho, przyszła koleżanka mojej matko to i takie ciasteczka i babeczki wchłaniałam... W trekcie zjadu też cośtam podjadłam, tylko w niedzielę śniadanie i objad, bo byłam zbyt zmęczona, w poniedziałek śniadanie, objad, kolacja, babeczka, rano się ważę i mam pół kilo mniej jak przed zjadem... :P Ja tu się modlę, żeby załamania nie doznać, a tu tak uroczo... Co stres robi z człowiekiem... ;) Tylko teraz znowu zero słodyczy... :sry: a tak mi isę fajnie wchłaniało całą czekoladę...
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2183 : 2005-12-15, 14:01 »
Noo, kochane, jak tam wam idzie? JA jestem ZA chuda i z chęcią tak szczerze bym sie z wami zamieniła... Wyglądam jak szkielet :( Albo patyk.
Zapisane
Why so serious?

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2184 : 2005-12-15, 16:10 »
Noo, kochane, jak tam wam idzie? JA jestem ZA chuda i z chęcią tak szczerze bym sie z wami zamieniła... Wyglądam jak szkielet :( Albo patyk.
a co? chciałabyś wyglądać jak świnka ? tfu tzn jak ja ? :lol: Nic fajnego, a do tego też niezbyt zdrowego niestety ... chciałabym być szkielecikiem ;P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Emilka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2185 : 2005-12-15, 22:10 »
moja mam zawsze miala z tym problemy,podobno byla strasznie chuda,same kosci (teraz po niej tego nie widac :P ) i ja sobie tak mysle po kim odziedziczylam ten wielki tylek :? chyba nie po tacie? :roll:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2186 : 2005-12-15, 22:18 »
a ja właśnie po tacie :P ogólnie to wygladam niemalże jak miniatura mojego ojca :P (często sie ze mnie podśmiewują,że jestem "cały Wituś" :lol: )  Wszyscy od strony mojego ojczulka są otyli albo mają bardzo duże tendencje do tycia :P
Ale wszystkiego na genetykę zwalać nie będe -ze mnie jest leń i żarłok :p
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Arya

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2187 : 2005-12-15, 22:34 »
Cytuj
Ale wszystkiego na genetykę zwalać nie będe -ze mnie jest leń i żarłok :p

e tam. ale sympatyczna jesteś ^^

Ja w sumie kiedyś wpadłam na szalony pomysł odchudzania się, dopóki nie zauważyłam, że wyglądam za chudo :P Teraz wyglądam normalnie - coś koło 153, 154 cm, waga 40 kg.. Na razie nie widzę potrzeby odchudzania się, ale może kiedyś.. ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2187 : 2005-12-15, 22:34 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2188 : 2005-12-16, 08:09 »
Ejjj nooo... Fatty, wolałabyś serio wyglądać jak anorektyczka? Bo mnie to wkurza :| Nie mam skłonności do tycia dodatkowo, a jeśli już, to wszystko mi na brzuszek idzie :P
Zapisane
Why so serious?

ESIO

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2189 : 2005-12-16, 08:14 »
Ejjj nooo... Fatty, wolałaby&para; serio wygl&plusmn;dać jak anorektyczka? Bo mnie to wkurza :| Nie mam skłonno&para;ci do tycia dodatkowo, a je&para;li już, to wszystko mi na brzuszek idzie :P

Przapraszam, że wtrące się do tematu, ale jak czytam niektóre wypowiedzi to się dziwie
Zgadzam się z tobą Blackie
Zapisane
Strony: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 157   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.145 sekund z 25 zapytaniami.