Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 157   Do dołu

Autor Wątek: Odchudzanie  (Przeczytany 360134 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2280 : 2005-12-24, 18:45 »
Moja koleżanka stosowała, i ponoć bardzo ładnie wyrzezbiła jej się góra brzuszka . Gorzej z okolicami podpępkowymi ;) Ale bywa róznie, jedne babki mają więcej tłuszczyku na brzuchu a inne mniej .. komfortową sytuację to maja faceci-normalnie to nie mają tyle podściółki tłuszczowej na brzuchu co baby i efekty widać szybciej i wyrazniej
Na jakims forum sportowym czytałam,że aby efekt był lepszy jakiś czas pózniej trzeba weidera powtórzyć.

Ja dzisiaj nażarłam się, ze ho ho :P
Dostałam tabletki na odchudzanie, ale dokładniej to jest błonnik jakiś ;) Tylko najpierw musze ustalić sobie kiedy zaczynam dietkę ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Goldenmanka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 421
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2281 : 2005-12-25, 11:34 »
ja wczoraj zjadłam : grzybową z grzankami, mały kawałek ryby, kapuste z grochem, kapuste z grzybami, i makówki ;)
ale zjadłam takie małe porcje ;) i nawet waże mniej niż wczoraj  :lol:
Zapisane
Madzia & Marszi & Irys :)

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2282 : 2005-12-25, 16:13 »
Ja obiecuję sobie dietkę od nowego roku i obżeram się ;) ale ... właśnie doznałam dziwnego uczucia. W domku niby góry jedzenia ..ale nie ma nic takiego, na co bym miała ochotę !
Pójdę sobie kawusi zrobić, ona dobra na wszystko :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2282 : 2005-12-25, 16:13 »

Jaśka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2283 : 2005-12-25, 18:55 »
a ja staralam sie jesc jak naj mniej, ale niezbyt mi to wyszlo :? Tzn. ogolnie nie zjadlam duzo ale wicej niz na codzien, no nic, trudno jakos to spale ;)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2284 : 2005-12-26, 16:06 »
Może bym tak zaczęła od ..jutra ? Wcale mi się nie chce, ale brzuszysko po świętach siedzi mi na kolanach wyrazniej niż zwykle ... :? ehhh... przykra powinnośc obżarciucha -kiedyś trzeba się za siebie wziąć :(
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Goldenmanka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 421
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2285 : 2005-12-26, 17:08 »
ja albo zaczne dietke od jutra albo od pojutrze :P
i może poćwicze troche :P  :lol:
Fatty trzymam kciukasy żeby Ci sie udało  :tuli:
Zapisane
Madzia & Marszi & Irys :)

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2286 : 2005-12-26, 18:18 »
Fatty, uda ci się! NA 1000%
JA ultra super chudzielec muszę się zwazyć, bo czuję się, jakbym z 6 kilo przytyła...
Zapisane
Why so serious?

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2287 : 2005-12-26, 19:01 »
Fajnie,że we mnie wierzycie dziewczyny :) dziękuję, ale ja mimo wszystko wiem,ze się nie uda :( ja juz mam tak drugi rok... juz niemalże osiągam sukces, a tu bach! i waga z powrotem leci kilkanaście kg w górę...
Nawet nie wiem, czy to wszystko ma jeszcze sens. Niby już mi na tym nie zależy, ale jak pomyślę,że wielkimi krokami nieuchronnie zbliża sie lato -krótkie rękawki itd to  momentalnie ściska mnie ze strachu.
Cholerka. To nie jest fajne :?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2288 : 2005-12-26, 19:26 »
Fatty , ale jak bedziesz malo jadla ,a duzo biegala, to [moge napisac bzdure, ale kiedys cos podobnego czytalam :P] cos tam zamieni sie w miesnie , ktore waza duzo wiecej od czegos tam :P
ale mimo wszystko zycze powodzenia :*
Zapisane
-

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2288 : 2005-12-26, 19:26 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2289 : 2005-12-26, 19:30 »
jeść mało nie umiem, a biegać ze względu na moją zgrabnosć po tej ślizgawicy nie mogę -boję się o kompletnosć uzębienia po prostu :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Jaśka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2290 : 2005-12-26, 19:31 »
Yash-tak tłuszczyk zamienia się w miesnie, i podobniez one waza wiecej od tluszczyku ale kurde po co komu ile sie wazy ? Dla mnie liczy sie moj wyglad a nie moja waga :? moge nawet wazyc 70 kg albo wiecej byle bym byla szczupla...
a te Świeta to mnie zabija ... :?
Zapisane

pinka92

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 80
  • Kto dosiadł konia,ten dosiadł wiatr...
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2291 : 2005-12-26, 23:26 »
powiem w3am tak broń boze odchudzanie!!KIedys moze z rok temu stwierdzilam ze jestem gruba choc wcale tak nie bylo ale wiecie ja to male dziewczynki:P no i przestalam jesc nic nie jadlam  bralam tabletki (ibuprom) i otem co chcialam zjesc to zwracalam to...mialam problemy z miesiaczką ciagle wzdęcia i co najgorsze teraz popadam w anorekcję;/ i mu7sze jesc duzo misa blee....weic ni radze chyba ze macie na mysli zrezygnowac ze slodkeigo a wieprz\ac warzywa to tak:P
Zapisane
Dziękuje że jesteś......gdyby nie ty nie czuła bym wiatru we włosach.....dziekuje ze istniejesz.....galopujacy po polach koniku

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2292 : 2005-12-26, 23:36 »
pinka, ale co innego głodzenie się, itp. co ty robiłaś a co innego prawdziwe/prawidłowe odchudzanie... ;)
Zapisane

pinka92

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 80
  • Kto dosiadł konia,ten dosiadł wiatr...
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2293 : 2005-12-26, 23:53 »
no dieta to co innego...ale teraz nistety mam skutki uboczne.....:(boze czemu bylam taka glupia?:(
Zapisane
Dziękuje że jesteś......gdyby nie ty nie czuła bym wiatru we włosach.....dziekuje ze istniejesz.....galopujacy po polach koniku

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2294 : 2005-12-27, 11:03 »
No i tutaj można zastosowac dosyć popularne stwierdzenie "Czymże jest zdrowie, jeśli chodzi o marzenia". ... No cóż, stało się, teraz to już musisz o siebie bardzo dbać, aby wszystko się unormowało.
Niestety bardzo wiele dziewczyn w czasie odchudzania popada w takie pułapki, nawet te, które zawsze twierdziły,że to ich nie dotyczy.A dotyczy tyle,że czesto nie zdają sobie z tego sprawy. Poznałam przez net dziewczynę, zaczynała od wagi 64 kg , jej marzeniem było 55 kg. Odchudzała się w miarę zdrowo, nie głodziła się, codziennie rano biegała, chodziła na SKSy(dalej to robi -jest bardzo aktywna fizycznie) . Teraz waży już 47 kg, okłamuje matkę,że jednak waży 50 kg i cały czas przy swojej aktywności, je tylko ok 500-700 kcal dziennie. A już przy 55 kg miał wejść w życie plan utrzymania wagi, no ale cóż, ona mówi,że każdy stracony kilogram daje jej siłę i panicznie boi się przytyć.
To już nie jest normalne,własciwie zalicza się pod zaburzenia odżywiania (moja pasja ;) ) no ale cóż ja mogę.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2294 : 2005-12-27, 11:03 »

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2295 : 2005-12-27, 12:00 »
Yash-tak tłuszczyk zamienia się w miesnie, i podobniez one waza wiecej od tluszczyku
O tak, dokladnie :)

jeść mało nie umiem, a biegać ze względu na moją zgrabnosć po tej ślizgawicy nie mogę -boję się o kompletnosć uzębienia po prostu :P
No to postawię Ci wizytę u denstysty [za darmo!] :> To jak, zgadzasz się :P?
Zapisane
-

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2296 : 2005-12-27, 12:04 »
Cytuj
No to postawię Ci wizytę u denstysty [za darmo!] :> To jak, zgadzasz się ?
o nie, nie, nie ... :P Ja tam dentystów sympatią nie darzę, cóż ja za stresy przeżywam wkraczając do gabinetu dentystycznego .. :lol:
Wcinam makowca, pierniczki i ciacha z cukrem. Dietetycznie to dziś nie jest ... ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2297 : 2005-12-27, 12:14 »
o nie, nie, nie ... :P
radze ci sie dobrze zastanowic :D

Ja obiecuję sobie dietkę od nowego roku i obżeram się ;)
no , od nowego roku :P a jeszcze jest ten stary :P
Oj Fatty, Fatty, jakbyś była u mnie w domu to byś ważyła chyba + 10kg :P , nie no, +6-7kg :)
Zapisane
-

Jaśka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2298 : 2005-12-27, 12:15 »
ehh ten Weider mnie wykonczy !! :P
Cytuj
Moja koleżanka stosowała, i ponoć bardzo ładnie wyrzezbiła jej się góra brzuszka . Gorzej z okolicami podpępkowymi  
a ona duzo miala tluszczyku na brzuchu przed zczeciem cwiczenia??
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2299 : 2005-12-27, 12:28 »
a nie wiem ;) nie oglądałam jej :P  w każdym razie waży 63 kg  przy wzroście 168 cm, jeśli to cos pomoże.


Data wysłania: 2005-12-27, 12:19
Mialam za dobry humor, postanowiłam go sobie popsuć. Obliczyłam sobie BMI
i udało się :P buuuuuuu ...
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Goldenmanka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 421
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2300 : 2005-12-27, 13:40 »
ja waże dzisiaj 56.7 kg  :D a jeszcze wczoraj ważyłam 57.8 :)
to zasługa tego że wczoraj nie jadłam już nic po 18 i gdzieś z 1 godzine tańczyłam :D
Zapisane
Madzia & Marszi & Irys :)

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2300 : 2005-12-27, 13:40 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2301 : 2005-12-27, 13:58 »
oj bozi co za śliczna liczba :) 56,7 kg :kocham: ja póki co to marzę i śnię  o70 kg... Ale zobaczę co sie da zrobić..ale to już w 2006 :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2302 : 2005-12-27, 18:54 »
ja przez 3 miesiące schudłam 3 kg, ale co z tego skoro przez dwa dni świąt przytyłam 4. :(
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

thrilly

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2303 : 2005-12-27, 19:34 »
o BOŻE nienawidzę świąt ;( co prawda po ubraniach nie widać ale czuję że przytyłam :( nie ma to jak stracone 4 miesiące w 4 dni... zna ktoś jakies skuteczne tabletki...? do zrzucenia 7kg :( ...przynajmniej żeby zrzucić ''święta'' do sylwestra... co mam robić.. :( ?
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2304 : 2005-12-27, 20:06 »
Nie mam pojęcia.. znaczy się kilka moich koleżanek od dziś do sylwestra zaczęły  dietę jabłkową, niby na oczyszczenie organizmu,ale z doswiadczenia wiem,że na wadze się traci.
thrilly żadnych tabletek nie polecam, ale może kup herbatę Figurę 2(tę z kruszyną) -przyspiesza metabolizm, działa lekko przeczyszczajaco i obkurcza żołądek.


Data wysłania: 2005-12-27, 19:40
włąśnie wpierdzieliłam 3 talerze frytek. Bosko, Lidziuś po prostu bossko.. :?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

zakla

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2305 : 2005-12-27, 20:23 »
Ja na swieta zbyt duzego wyboru nie mialam, bo wiekszosc to albo ryby albo mieso. Tak wiec jadlam salatke warzywna, i w Wigilie troche kuci. No i oczywiscie barszczyk grzybowy(bez uszek:P) :lol: Ale cisat, hmm... Mam bardzo uzdolniona kulinarnie rodzinke, wiec co ja poradze, ze wcinalam dziennie ok 4 kawalkow(takie male kwadraciki:P) kruchego cista z orzecjhami i karmelem...:)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2306 : 2005-12-27, 22:50 »
myślałam, myslałam i ...wymyśliłam.
Mniej gadania i biadolenia  a wiecej roboty :P
A mobilizacja ? a chciałabym Wam tu za jakiś czas pochwalić się,ze zaczynając od dnia tego i tego udało mi sie zrzucic, tyle :mrgreen: .. i może bym wtedy jakąś fotkę wrzuciła :mrgreen:
Biorę się do roboty, tylko jeszcze muszę pomyśleć nad jakims zajmującym zajeciem abym nie okupowała lodówki :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Iza13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 563
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2307 : 2005-12-27, 23:04 »
Koniec tego dobrego zaczynam od jutra:) mam nadzieje, że mi się w końcu uda. Trzymajcie za mnie kciuki. Musze schudnąć, co najmniej 10 kg heh… może mi się uda trzeb mieć nadzieję
Zapisane
;)

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2307 : 2005-12-27, 23:04 »

Arya

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2308 : 2005-12-27, 23:05 »
Ja nie musze w sumie duzo chudnac. Jak dla mnie wystarcza 2, 3, 4 kg, zeby wreszcie miec plaski brzuch :P a swoja droga fatty, moze podasz nam swoje wymiary? :> :P
« Ostatnia zmiana: 2005-12-28, 11:24 autor Arya »
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2309 : 2005-12-27, 23:22 »
Ja zaczelam wczoraj robic 25 brzuszkow dziennie, i skacze na skakance. Tak troszku, dla zabawy sobie cwicze. I juz zaczynaja sie pojawiac efekty... Ale cos czuje, ze do najblizszego posilku, tj. sniadania :P
Zapisane
Strony: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 157   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.126 sekund z 28 zapytaniami.