Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 157   Do dołu

Autor Wątek: Odchudzanie  (Przeczytany 360056 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2520 : 2006-02-11, 10:08 »
Ja to robie tak, ze robie szesc cwiczen po kolei z dana iloscia powtorzen po jednej serii, i powtarzam to ilestam razy(wczoraj mialam 3 serie po 6).
No i o to chodzi. :)
Moje panie znów się odchudzam :lol: usiłuję... :lol:  Ale już bez konkretnego celu wagowego :P Po prostu muszę zejsć z obwodu pasa do poniżej 82 cm, bo mam tzw "otyłość brzuszną" a to niezdrowe :P A o zdróweczko dbać trzeba ;) no nie ? ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2521 : 2006-02-11, 11:20 »
a ja juz od tygodnia jestem na diecie. bezcukrowej, bezglutenowej i bezmlecznej. powinnam duzo pic bo mam problemy z nerkami a wcale mi sie nie chce. jestem z siebie dumna bo przez 3 dni mieszkalam w pokoju  z dziewczynami ktore miały ze sobą górę slodyczy a ja nic nie tknęłam :) chociaż we mnie wmuszały ;) a moja dieta ma potrwać koło dwóch lat. Nie chodzi tu o to żeby kompletnie nic nie jeść co zawiera cukier... od czasu do czasu można. ale już sie nawet odzwyczailam słodzic herbatkę. i jest smacna ;)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

ssgosiass

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2522 : 2006-02-11, 12:24 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-22, 21:29 autor ssgosiass »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2522 : 2006-02-11, 12:24 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2523 : 2006-02-11, 12:53 »
6 WEIDERA :)
Ja dziś jestem w pierwszym dniu , ale raczej nie wytrwam do końca. Pytałam sie faceta, który trenuje i powiedział,że dobrze wykonywna 6 weidera jest jednym z najefektywniejszych ćwiczeń -to mnie zmobilizowało ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2524 : 2006-02-11, 13:24 »
Ja raczej nie umiem prawidłowo wykonywać... nawet brzuszków... :P
Zapisane

metaxa

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2525 : 2006-02-11, 13:54 »
Jakie znacie cwiczenia na szybkie odchudzanie i jaką dietę?
Musze się odchudzić!!!!
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2526 : 2006-02-11, 15:00 »
szybkie odchudzanie =beznadziejne odchudzanie, na dodatek z efektem jo jo.
Najlepiej jest odsawić wszystko co tłuste i smażone, ograniczyć słodycze i po prostu zaczać się więcej ruszać. Bieganie, rower,długie spacery -to daje najlepsze efekty
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2527 : 2006-02-11, 15:59 »
Czy moglby tu ktos napisac co jest w tej 6 weidera w kazdym z punktow? Mi komp od pewnego czasu zmniejsza czcionke na niektorych stronach i nic nie moge tam przeczytac :cry:
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2528 : 2006-02-11, 16:09 »
Cytuj
W leżeniu na plecach, ręce wyprostowane wzdłuż tułowia, unosimy klatkę piersiową zginając kręgosłup do przodu w części piersiowej (część lędźwiową pozostaje prosta na podłożu) jednocześnie unosimy jedną nogę w górę zginając część udową w biodrze do kąta 90o i kolano również zginamy do kąta 90o. W pozycji uniesionej klatki i nogi przytrzymujemy lekko obiema rękami kolano dłońmi i obu stron. Jest to pozycja maksymalnego napięcia, którą utrzymujemy, przez 2-3 sek. Następnie wykonujemy szybkie przejście do leżenia początkowego i powtarzamy ćwiczenie do drugiej nogi, co daje nam pełne jedno powtórzenie.

2.ćwiczenie.

Wykonujemy je analogicznie do pierwszego, z tą tylko różnicą, że ruch jest wykonywany jednocześnie do obu nóg.

3.ćwiczenie.

Wykonujemy je analogicznie do pierwszego z tą tylko różnicą, że ręce nie leżą w pozycji początkowej na podłożu wzdłuż tułowia, lecz są przy skroniach , a przytrzymanie w momencie maksymalnego napięcia następuje nie dłońmi, lecz łokciami.


4.ćwiczenie.

Wykonujemy je analogicznie do drugiego z tą tylko różnicą, że ręce nadal są na skroniach jak w ćwiczeniu trzecim.

5.ćwiczenie.

Wykonujemy je analogicznie do trzeciego tą tylko różnicą, że nie występuje tutaj zatrzymanie w momencie maksymalnego napięcia mięśni, lecz cały sens polega na tym żeby wszystkie skłony wykonać w jak najszybszym czasie (tzw. rowerek).

6.ćwiczenie.

Wykonujemy je analogicznie do drugiego z tą tylko różnicą, że nie zginamy nóg w kolanach lecz unosimy nogi do góry całkiem wyprostowane
przekopiowałam z forum sportowego ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2528 : 2006-02-11, 16:09 »

zakla

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2529 : 2006-02-11, 16:13 »
A obrazki masz? Jak masz, to i pisze:
1. lezymy na plaskim podlozu, rece wzdluz tulowia. Unosimy na zmiane jedna noge, tak aby w kolanie i biodrze zachowac kat 90 stopni, jednoczesnie unoszac barki ale tak aby nie odrywac tulowia od podloza. Wytzrymujemy w tej pozycji 3s., zachowujac maksymalne napiecie miesni. Mozemy objac dlonmi kolana ale nie przytrztymujemy.
2. W tym cwiczeniu unosimy jednoczesnie obydwie nogi. Przytrzmuemy 3s
3.analogicznie do 1 z tym ze rece splatamy na karku
4.analogicznie do 2 z tym ze rece na karku
5.rece na akrku i robimy nozyce, unosimy czesc barkowa tulowia.
6.Unosimy jednoczesnie czesc barkowa tulowia i obie nogi wyprostowane. Przez 3 s.
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2530 : 2006-02-11, 16:46 »
Cytuj
Nie chodzi tu o to żeby kompletnie nic nie jeść co zawiera cukier... od czasu do czasu można. ale już sie nawet odzwyczailam słodzic herbatkę. i jest smacn
Dziul, nie wróżę Ci dobrze. Wiesz, że cukier jest potrzebny do wytwarzania energii? Będziesz słaba, będziesz mieć wolną przemianę materii. Zawsze po obiedzie powinno się zjeść coś słodkiego, żeby szybciej trawić. Nie katujcie się dziewczyny.
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2531 : 2006-02-11, 20:43 »
Dziekuje za opisy cwiczen :tuli: Teraz  dzieki Wam nawet mam w dwoch wersjach (opisy sie troche roznia ;):jupi: :banan:
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2532 : 2006-02-12, 13:24 »
a ja postanawiam się odchudzać (znowu :roll:) od poniedziałku i zacząć jeść tylko to co zdrowe i więcej ruchu :P
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2533 : 2006-02-12, 14:33 »
Dziul, nie wróżę Ci dobrze. Wiesz, że cukier jest potrzebny do wytwarzania energii? Będziesz słaba, będziesz mieć woln± przemianę materii. Zawsze po obiedzie powinno się zje¶ć co¶ słodkiego, żeby szybciej trawić. Nie katujcie się dziewczyny.
Wiem. Ale dieta jest zalecona przez lekarza, więc przeżyć trzeba.
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Gerda

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2534 : 2006-02-12, 15:56 »
nie no zaczynam diete od poniedzalku, nie wiem jak dam rade ale musze 2 kg zrzucic przez ten tydzien :mrgreen:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2534 : 2006-02-12, 15:56 »

zakla

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2535 : 2006-02-12, 17:06 »
Jakieś plany?? :diabel:
Ja z pewnością już muszę na Katowicką wystawkę wyrobić się na bóstwo, czyli pozbyć się brzuszka i udek i tyłka troszkę, ale muszę Wam powiedzieć, że najlepssze cwiczenia na tylek jakie do tej pory zbalazlam(i na nogi i na brzuch) jest skakanka, bo ja sobie skacze, malo sie czlowiek meczy, a miesnie pracuja bardzo :)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2536 : 2006-02-12, 18:30 »
rano serek wiejski i pozniej pol obiadu i rowerek stacjonarny - ok 10 km - nei wiem jak to zrobie, zycze sobie powodzenia, ale musze :|
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2537 : 2006-02-12, 18:35 »
no to ja również powodzenia życzę :) ja się lenię dalej ;)
wczoraj moja kuzynka wspominała uroki kopenchaskiej -jak w 6 dniu zemdlała w kościele(mdlała, bo większosci produktów tej diety nie lubiła-więc nie jadła). Całe szczeście,że wtedy klęczała i ponoć jeszcze przez miesiąc po tym wydarzeniu, na koscielnej kolumnie....był ślad jej szminki :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Gerda

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2538 : 2006-02-12, 20:40 »
ojjjj bidulka  :tuli: - ja juz tej durnej diety nie zrobie, no moze za dwa lata - oczywiscie jak nie sprawie sobie wczesniej dzidziusia (wiem, wiem, chore, utopijne wizje :lol: )
Zapisane

corn

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 495
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2539 : 2006-02-12, 22:11 »
zycze wszystkim odchudzajacym sie od poniedzialku powodzenia :) i sama sie dalaczam - moze nie chce tracic na wadze, ale na pewno zrzucic niepotrzebny mi w zyciu tluszcz :lol: zamierzam oczywiscie ograniczyc jedzenie (ale nie stosowac zadnych diet) i pochodzic na basen + akrobatyke :lol:

eh a na najblizsze wakacje planuje tez codziennie rano bieganie - chociaz na slowach sie skonczy, trzymam sobie kciuki :P :lol:
ps. wybaczcie, ze sie powtarzam, ale przez jedna rzecz nie panuje nad soba :lol:
Zapisane
Nic nie dodaje otuchy bardziej niż fakt, że wszystko toczy się jak zwykle.

zakla

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2540 : 2006-02-13, 14:43 »
No jak sie zorbi normalnie(czyt.bez tej pluchy) i sucho, to ja zaczynam biegac :P Najchgetniej to bym sobie bieznie sprawila, uwielbiam biegac po biezni, i psy bym nauczyla, to by sie wybiegaly :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2540 : 2006-02-13, 14:43 »

Gerda

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2541 : 2006-02-13, 16:15 »
eeejjj dziolszeczki moje kochane, czujecie dzisiaj zjadlam: rano kawa + łyżeczka cukru, na lunch serek wiejski + dwie kromki chlebka ryzowego, na obiad rosolek + troszke mieska ze skrzydelek, pozniej 2 kostki czekolady, pol jablka, teraz znow jablko tyle, ze wielkosci mojej jednej piersi :lol: - ale bedzie ponizej 1000 kcal - supppppeeeeeerrrrrrrrrrr :wink:
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2542 : 2006-02-14, 14:57 »
Gratulation 8)
A ja na sniadanko kanapeczke z serkiem i pomidorem z ciemmym chlebkiem zarnistym, w szkole bule z serem i salata i avocado, na obiadek(jako ze ziemnniaczkow ni nic nie ma)bulke i 4 male kotleciki sojowe i podejrzewam ze jak zwykle na tym sie nie skonczy :diabel: Oj ja tluscioch no :D
Zapisane

Gerda

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2543 : 2006-02-14, 17:55 »
nie to przykre, nie moge przestac jesc :| faaaaaak - a mialam schudnac 2 kg do poniedzialku przyszlego grrrrr  :help:
Zapisane

metaxa

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2544 : 2006-02-14, 17:59 »
Boshe dziewczyny :|
Macie jakąś dobrą diete?
Od dziś nie jjem słodyczy.Gerda schudniesz napewno tak jak i Wy dziewczynki ;)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2545 : 2006-02-14, 18:04 »
metaxus latwo powiedziec buuuu ale ja bede niedlugo szersza niz wyzsza grrrrrrrrrr :roll: żyrafo-słonik :lol:
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2546 : 2006-02-14, 19:16 »
:lol: Ja chcialabym przestac jesc :lol: Fajknie by bylo nie lubic jesc...:P
Zapisane

Goldenmanka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 421
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2547 : 2006-02-14, 19:32 »
ja już jestem od 9 stycznia na diecie :D
teraz waże 53.5  :D a ważyłam 58   :oops:
jeszcze 1.5 w dół i będzie luuuzik :D
wymiary takie były:
talia  77cm
pod pępkiem  86cm
biodra  99cm
biust  87cm
udo  53.5cm
teraz są:
talia 69cm
pod pępkiem 80cm
biodra 94.5cm
biust 84-85cm
udo 52.5 cm
Zapisane
Madzia & Marszi & Irys :)

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2547 : 2006-02-14, 19:32 »

metaxa

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2548 : 2006-02-14, 19:39 »
Gerduś schudniesz;)
Goldenmanka a może zdradzisz co jesz?Ja od jutra przechodzę na diete :)
Zapisane

Goldenmanka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 421
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2549 : 2006-02-14, 19:44 »
jem praktycznie wszystko oprócz słodyczy i białego pieczywa, margaryny :P
jestem na diecie 1000kcal  :mrgreen:
Zapisane
Madzia & Marszi & Irys :)
Strony: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 157   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 28 zapytaniami.