Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 157   Do dołu

Autor Wątek: Odchudzanie  (Przeczytany 360245 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2790 : 2006-03-21, 20:50 »
Alysz, wafle ryżowe rls.! też właśnie dzisiaj jadłam sobie, jak mi te dwie godzinki do obiadu brakowało. Za to się wkurzyłam na siebie, bo zjadłam ciastka, herbatniki z czekoladą... :? i postanowiłam nawet nie jeść kolacji, i zrobić o 20 brzuszków więcej dziś. Ja od jutra biegam, bo w końcu się ciepło zrobiło. A, i jeszcze jedno: kupiłam sobie ice tea - 1 kcal na 100 ml. Bo wody mineralnej nienawidzę :P MNIAM!
Zapisane

corn

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 495
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2791 : 2006-03-21, 22:38 »
mam pytanie, macie moze jakies BARDZO dobre cwiczenia? nie potrzebuje tracic na wadze tylko cwiczen wlasnie :) czy moze to tylko ja jestem niecierpliwa i trzeba czekac na efekt brzuszkow i biegow w miejscu codziennie wieczorem? :P

od razu mowie ze jestem baardzo niecierpliwa jesli chodzi o czekanie na efekty ;p ale ostatecznie moze byc cos co trwa.. bo ja wiem.. miesiac.. w kazdym razie cos dobrego na nogi i tylek :D
z gory dzieki za podanie jakichs.. ;D
Zapisane
Nic nie dodaje otuchy bardziej niż fakt, że wszystko toczy się jak zwykle.

DnW

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2792 : 2006-03-22, 07:17 »
odchudzać  to ja się zacząłem w 6 kl. i teraz żałuje, bo wyglądam teraz jak szkielet ;P dobrze przynajmniej, ze to nie anoreksja :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2792 : 2006-03-22, 07:17 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2793 : 2006-03-22, 07:29 »
corn, zobacz tutaj KLIK
na pierwsze efekty ćwiczeń, jeśli są wykonywane regularnie czeka się tak ok 1,5 miesiąca więc trochę cierpliwości trzeba zakupić :P

Moja siostra podjęła się bojowego zadania przybrania na wadze 4 kg.. i schudła 1,5 :lol: Aj, jak ja bym chciała mieć takie problemy :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2794 : 2006-03-22, 08:19 »
no ... nie ja wczoraj odkryłąm ze ważę 60 kg przy 155 zm :(
rany ...  :roll:
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

corn

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 495
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2795 : 2006-03-22, 11:27 »
Fatty - dla cielska wszystko, chyba zdaze przed wiosna :lol: zagadalabys do mnie na gg? ^^

jee.. a ja ostatnio schudlam 1 kg, a chcialam tylko UTRZYMAC swoja wage :P no nic, jakos nie wierze, zeby mi sie 46 kilo utrzymalo :D
Zapisane
Nic nie dodaje otuchy bardziej niż fakt, że wszystko toczy się jak zwykle.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2796 : 2006-03-22, 12:29 »
hmmm ... źle się czuje ...
czuehj się ... gruba :cry:
od jutra robie ćwiczenia fatty  :wink:
ale pilnujcie mnie  :P
Fatters ale to tam tych ćwiczeń jest ze 1000. Tzn. że efekty będą jeśli będe robiła wszystkie codziennie ?
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

corn

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 495
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2797 : 2006-03-22, 12:52 »
wydaje mi sie ze nie wszystkie.. tzn cwiczenia dla kobiet w ciazy chociazby sie nam nie przydadza :lol:.. ale ja np. bede robic te ktore podali tak na poczatku :P tzn na brzuch, nogi, posladki itp. :P i moze tez te ktore podali pod linkiem o nazwie 'Ksztaltujemy sylwetke z Alicja' :lol:
Zapisane
Nic nie dodaje otuchy bardziej niż fakt, że wszystko toczy się jak zwykle.

Gerda

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2798 : 2006-03-22, 16:05 »
dzisiaj do 11:30 nic nie jadlam, ale jak potem dozarlam to mala bania :( ehhhh, zjadlam obiadek - koniec basta dzisiaj juz nic nie jem, od jutra rano jogobella o smaku owocow lesnych + cheerios platki i otreby sliwkowe, troche obiadku, a na kolacje grejpfrut - no i wroce do cwiczonek a jak nie dostane okresu to na aqua aerobic pojde z kolezanka i jej mama  :jupi2: pozdrawiam i bierzmy sie za odchudzanie, qrde obym wytrwala, marzy mi sie 6 kg w ciagu 3 tygodni - obyyyyyyyyyy :) buzka
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2798 : 2006-03-22, 16:05 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2799 : 2006-03-22, 17:02 »
Cytuj
Fatters ale to tam tych ćwiczeń jest ze 1000. Tzn. że efekty będą jeśli będe robiła wszystkie codziennie ?
chodziło mi o efekty w ćwiczeniach na wybraną partię ciała.
Może też bym cosik z tych ćwiczeń porobiła ? Eeee.. nie chce mi się zbierać moich wałeczków i pakować je w dresy a następnie wykonywać bliżej niezidentyfikowane ruchy przy czym najprawdopoobniej klnęłabym , posapując jak lokomotywa,,,, :lol:

Trzymam kciuki za waszą siłę i wytrwałosć :)
 

Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2800 : 2006-03-22, 17:09 »
ja robię te brzuszki i inne - w seryjkach po 20 :) - ale boję się, że to nic nie da :cry:
hm, wszyscy tak o wadze , to ja też - 58 kg przy wzroście 156* :/ :/ :/
156 - szczerze mówiąc, nie wiem, ile mierzę, bo każdemu wychodzi co innego - mojemu tacie 156, pielęgniarce 154.. ale ja tacie bardziej wierzę :D :D
Zapisane

corn

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 495
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2801 : 2006-03-22, 17:30 »
no dobra, to ja zadam ostatnie pytanie ;) - lepiej taka godzinke cwiczen dziennie poswiecac rano czy wieczorem? a moze o obu tych porach? :P

brawo - zaraz zjem pizzę :/... o wage to ja sie nie martwie, bardziej o swoj wyglad.. blagam, powiedzcie, ze nie przytyje :lol:
Zapisane
Nic nie dodaje otuchy bardziej niż fakt, że wszystko toczy się jak zwykle.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2802 : 2006-03-22, 17:41 »
no dobra, to ja zadam ostatnie pytanie ;) - lepiej taka godzinke cwiczen dziennie poswiecac rano czy wieczorem? a moze o obu tych porach? :P
ja wolę poranne , ponieważ :
a) daje to człowiekowi mały acz porządniuśki zastrzyk energii :D
b)troszku pobudza to metabolizm
c)wieczorem zawsze moze cos wypaść, albo po prostu się nie chce ;) a gdy odwali się ćwiczenia rano, to potem można się wygodnie wyciągnąc na kanapie i pomyśleć,ze ma się to juz za sobą... :P

Cytuj
zagadalabys do mnie na gg? ^^
jasssne, tylko Twój nr poszukiwany :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2803 : 2006-03-22, 18:22 »
Potrzebuję WAGI! :P Bo nie wiem czy chudnę, czy tyję, czy stoję w miejscu. :P
Zapisane

corn

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 495
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2804 : 2006-03-22, 18:22 »
moj nr gg - 1036288 :]

co do tych porannych - nie wiem, mam wtedy wrazenie, ze pocwicze, spale tluszcz, a potem zwroce to co spalone obiadem pozniej :lol: a moze lepiej zapisac sie na aerobik..? :P

ojojoj - a ja teraz zezarlam trzy kawalki pizzy i pije wlasnie cole :( pff.. od jutra - jakos tak symbolicznie czwartek, ktorego nienawidze :lol: - zaczynam bardziej dbac o to co jem.. nie zaszkodzi mi jeden kilo wiecej, zaszkodzi za to kolejna tona zbednego tluszczu na udach i brzuchu :P.. (o tylku nie wspominam, bo juz mam tak wielki, ze nie moze byc wiekszy :lol:)
Zapisane
Nic nie dodaje otuchy bardziej niż fakt, że wszystko toczy się jak zwykle.

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2804 : 2006-03-22, 18:22 »

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2805 : 2006-03-22, 18:25 »
Aerobik nic nie daje. Przynajmniej mi. Najlepsze jest bieganie. ;)
A ja ćwiczę wieczorem. Jakoś rano nie mam czasu. :lol:
Zapisane

corn

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 495
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2806 : 2006-03-22, 18:36 »
ale chodzilas na taki aerobik w jakims domu kultury czy klubie? bo taki co czasem na jakims festynie organizuja codziennie to wiadomo ze niewiele ;)..
Zapisane
Nic nie dodaje otuchy bardziej niż fakt, że wszystko toczy się jak zwykle.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2807 : 2006-03-22, 20:03 »
hmm, a ja muszę powiedzieć, że te ćwiczenia dają efekty :D
co prawda narazie niewidoczne, ale naprawdę z każdą seryjką coraz mi łatwiej :)
btw włączyłam do swojego programu ćwiczenia ze stroki, którą Fatty podała ;) narazie tylko 2 , bo limit transferu przekroczony, ale i tak się cieszę, że robię coś w kierunku swojego zdrowia :)
seryjka to jest po 20 powtórzeń : brzuszki, skrętoskłony, rowerek, nożyce poziome, nożyce pionowe, a teraz również dwa ćwiczenia z tej strony - ale nie umiem i nazwać :P
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2808 : 2006-03-22, 20:20 »
a ja tez bym se tak pocwiczyla ale mi sie nie chce...jestem niesystematyczna i nie dam rady....nie mam silnej woli :P
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2809 : 2006-03-22, 21:00 »
Princessa, to przyciśnij się i będzie silna wola. Ja też myślałam, że jej nie mam, a tu bam! - uparłam się, że zrzucę brzuch i mam już 3 cm mniej ;) a minęły dopiero 3 tygodnie. Naprawdę, trzeba poprostu chcieć. :P
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2810 : 2006-03-22, 21:20 »
w pani domu jest jakaś sieta połączona z ćwiczeniami - 5 kg w tydzień ... coś nie bardzow  to wierzę ale można spróbować ... tylko mama nie będzie gotowała specjalnego żarcia tylko dla mnie ...
A panią domu kupiłam bo tam jest jak się ubierać aby wyglądać szczuplej :D
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2810 : 2006-03-22, 21:20 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2811 : 2006-03-22, 21:42 »
Malka, dokładnie ;)
tylko, że o ile do ćwiczeń nabrałam dzisiaj Bardzo Wielkiej Ochoty, to z jedzeniem jest średnio.. tnz. nadprogramowo zjadłam dzisiaj kanapkę, kawałek ciasta [ych !] i trochę paluszków..
hm, ale zrobiłam dzisiaj za to dodatkową seryjkę.. i pobiegałam.. i pogimnastykowałam się..
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2812 : 2006-03-22, 21:55 »
A ja... oduczyłam się jedzenia dużych ilości. Np. dzisiaj zjadłam:
- na śniadanie nic, bo nie zdążyłam, w szkole w ciągu 6 godzin dwie bułki z serem + grzesiek ;d
- przyszłam ze szkoły, nic. O 17.00 obiad - półtora naleśnika z serem i sosem tiramisu
- kolacja: żurek :P

w między czasie kilka małych ciasteczek + hektolitry herbaty. :D
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2813 : 2006-03-23, 13:18 »
Malka- ale to nie jest zdrowe, tzn. to jedzenie w szkole jak najbardziej ale moim zdaniem powinnas jesc regularnie. tzn. sniadanie i jak przyjdziesz tez cos, np jablko... bo obiad o 17 to pozno i jak go jesz to to co zjesz to Ci sie odklada... nie umiem tego wyjasnic zbytnio...:P

a ja mam dzisiaj 4 dzien diety i juz nie moge patrzec na kapusniak :/
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2814 : 2006-03-23, 15:00 »
hmm.. a ja tak patrzę.. czy jeśli będę miała w miarę wyrobionne mięśnie brzucha , to czy duży żołądek będzie powodował 'spsucie' figury ? :/
ych, głupio się pytam, to przecież jasne.. ale narazie tylko herbata i ogólnie picie mogą mnie powstrzymać od jedzenia [nie, ja się nie głodzę - ale muszę pokonać ten 'poszkolny' napad, bo nigdy nie schudnę :/]
więc co mam robić, żeby nie jeść.. ?
Zapisane

Gerda

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2815 : 2006-03-23, 15:20 »
ja wczoraj od 15:15 nic nie jadlam, tyllko kawe z mlekiem i lyzeczka cukru i dopiero dzis o 9:30 zjadlam sniadanko (jogurt jogobella + 3 lyzki platkow cheerios + lyzka otrebow + 58 rodzynek) - lacznie 370 kcal, potem zjadlam jeszcze 2 jogurty danone pyszne (musze obezrec bufet w restauracji, mysle, ze i tak to spalilam) - obiad kasza gryczana + wolowinka gotowana + 3 ogorasy kiszone, po poludniu znow tylko kawusia i do jutra poscik :) - ubylo kg :) - qrcze wiem, ze mi szybciutko ubywaja kg, ale musze sie zmobilizowac, ten maly kg bardzo mi pomogl odzyskac wiare we wlasne sily ;) dzisiaj zaczynam cwiczonka :D :wink: juz sie nei moge doczekac

p.s. mam lepszy nastroj dzieki dzisiejszym cudownym promykom sloneczka - mmmmmmmmm jest super - wiosna idzie malenkimi kroczkami :jupi2: buziaki pozdrawiam
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2816 : 2006-03-23, 16:05 »
Jaśka, wczoraj był wyjątek, że jadłam tak późno. Zazwyczaj obiad mam 14 - 15 :D
Zapisane

corn

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 495
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2817 : 2006-03-23, 16:26 »
Malka - blagaam powiedz jak ty to robisz :( albo podaj chociaz o jakiej porze i JAKIE cwiczenia robisz? :P bede ci wdzieczna do konca zycia, jesli gdzies do maja zrzuce z conajmniej kilka centymetrow w talii + na tylku + z ud i lydek :) jesli odpowiesz padam do stop i caluje :lol:

btw, brakuje mi 3 cm mniej do stereotypowo "talii idealnej" - mam 63 cm :P
Zapisane
Nic nie dodaje otuchy bardziej niż fakt, że wszystko toczy się jak zwykle.

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2817 : 2006-03-23, 16:26 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2818 : 2006-03-23, 16:33 »
a ja mam 94 cm... idę się napchać, szczupła nigdy nie będę, a 1 kg, czy tam 20 kg w góre już nie robi mi różnicy.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2819 : 2006-03-23, 16:40 »
Corn, co robię? PORZĄDNE brzuski (50) + podnoszenie nogi jak leżysz na boku (po 25 na nogę) + skręty tułowia (50) + rowerek w powietrzu (3 minuty) + bieganie + skakanie przy telewizorze (ilość dowolna) + dobre nastawienie :) i wiara w siebie :D skakanie przy tv w ciągu dnia, reszta po kolacji, bieganie przed kolacją :)
Zapisane
Strony: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 157   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 27 zapytaniami.