Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 157   Do dołu

Autor Wątek: Odchudzanie  (Przeczytany 360111 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamila

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3510 : 2006-06-28, 11:13 »
tak ale jak wstaniesz na plazy i sie nie daj Boże zegniesz w pół?? :P :lol: wtedy jest masakra :P
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3511 : 2006-06-28, 14:02 »
Stwierdziłam przed chwilą, że mam tłusty brzuch i powinnam coś z nim zrobić. :roll: Po czym nałożyłam sobie na talerz około 15 ciasteczek i wszystkie zeżarłam. Debilka ze mnie.... :/

A na plaży to ja nienawidze leżeć plackiem, więc mój brzuchol rzadko ma okazje się "wklęsnąć" :lol:
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

mafinia

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3512 : 2006-06-28, 14:45 »
trzymajcie mnie bo jak dorwe sie dzisiaj do slodyczy to nie wstane.... mam dola... zabraklo mi jednego ptk zeby dostac sie do wymarzonego liceum..... :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #3512 : 2006-06-28, 14:45 »

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3513 : 2006-06-28, 20:12 »
no właśnie brzuvh to jeszcze można znieść bo na leżąco się spłaszcza, ewentualnie można go wciągnąć a nogi? :roll:

Też tak myśle. Można dobrać ładną bluzke, a ja mam wieeelki tyłek, już sama zauwazyłam że brzuch nie jest taki tragiczny, tzn. nie płaski jak deska niestety ale nie odstający jak był kiedyś, po prostu taki w miare normalny, moze tylko trochę większy, ale uda, biodra, tyłek... O Boze. Tego nie wciągne :P
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3514 : 2006-06-28, 21:03 »
trzymajcie mnie bo jak dorwe sie dzisiaj do slodyczy to nie wstane.... mam dola... zabraklo mi jednego ptk zeby dostac sie do wymarzonego liceum..... :(

Mafiś... :tuli: biedna moja... Nie uciekajmy się od razu do słodyczy. Porzucaj strzałkami w plakat, wyżyj się na rodzeństwie, na rowerku, pobiegaj...
Moja samara (czyli brzuchol :P ) jest wypukły... Trochę. Nie podoba mi się to, bo TROCHĘ tto za mało...
Zapisane
Why so serious?

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3515 : 2006-06-28, 21:35 »
Labradorka mam ten sam problem :/
dzisiaj sie na mnie mój chłopak wkurzył bo stwierdził że mam kompleksy którym mieć nie powinnam bo niby nie jestem gruba.. ale jestem, przecież widze :/
i te rozstępy.. :/

a wczoraj sobie na baseniku byłam troche :) dzisiaj miałam jeździc na rowerku stacjonarnym ale nie mam siły, gorąąącoo.. :|
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3516 : 2006-06-28, 22:03 »
dzisiaj mykałam na rowerku 4 godzinki praaaawie ( :D ) bez przerwy ale zrekompensowałam to połową pudełka lodów :/ ale juto wstajemy wsześcnie i na 4:00 biegamy :P Tylko kurde będą wory pod oczami :/
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Kamila

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3517 : 2006-06-29, 11:18 »
Cytuj
dzisiaj sie na mnie mój chłopak wkurzył bo stwierdził że mam kompleksy którym mieć nie powinnam

i mial racje ;) widzialam Cie przeciez ;) szczupltka jestes ;) poza tym jemu sie podoba to jak wygladasz i to najwazniejsz e;)
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3518 : 2006-06-29, 11:48 »
Faceci mają racje co do sylwetki dziewczyny... chociaż mój nie. bo ten kretyn sądzi że ma większe sadełko ode mnie, co mnie totalnie rozwaliło.
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #3518 : 2006-06-29, 11:48 »

mafinia

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3519 : 2006-06-29, 13:58 »
Blackie  :* :*
wyrzylam sie na siostrze, druga zas otrzymala wiazanke :D , na  drzwiach (kopalam ) i od razu nadzialam sie na kazanie u rodzicow ;/
jestem taka szczesliwa.....


ps. troszke rozwinelam moja wypowiedz :P
blackus nawet nie wiesz jak mi humor poprawilas

Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3520 : 2006-06-29, 14:08 »
Bo Eniq NIE!!! jest gruba... ja np. mam TYLKO ( :| ) problemy z sadłem na brzuchu i udami... Plus minus mój nos, którego nie lubię. I pie******* pryszcze...
Mafiś, to tak jak ja... Ale wyżyć się nie sposó bo drzwi są w opłakanym stanie (jeszcze jeden kopniak i się rozwalą) a brat śpi, siostra na dworku...
Zapisane
Why so serious?

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3521 : 2006-06-29, 16:25 »
dzisiaj gapiłam w lustro i doszłam do wniosku,że mam małą górę i wielki dół-czyli względnie noramalny tułów(nic to,że mam 93 cm w pasie) i ogromne biodrzyska, nogi potężne..
a odchudzać jak mi się nie chciało, tak mi się nie chce. A powinnam. A co tam.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

mafinia

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3522 : 2006-06-29, 19:38 »
dzisiaj gapiłam w lustro i doszłam do wniosku,że mam małą górę i wielki dół-czyli względnie noramalny tułów(nic to,że mam 93 cm w pasie) i ogromne biodrzyska, nogi potężne..
a odchudzać jak mi się nie chciało, tak mi się nie chce. A powinnam. A co tam.


i blaszka!!!!!
fatty kochanie..... a juz wierzylam...i wierze :P
na cholere cwiczylas tyle ?:P co ? :P
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3523 : 2006-06-29, 19:43 »
A no bo ja mam takie zrywy -ćwiczę do upadłego,tylko po to aby mieć gigantyczne zakwasy...bo jak mam zakwasy to jakaś piękniejsza się czuję :lol: A potem nic, i jem ilosciami hurtowymi,bo fattyciak napchanyto fattyciak szczęśliwy  ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3524 : 2006-06-29, 22:35 »
Blackie zasyfiona, gruba, ale kochana mimo wszystko... Dziwne. Ale sama siebien ie kocham... O nie
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #3524 : 2006-06-29, 22:35 »

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3525 : 2006-06-29, 22:40 »
Blackie a zrób sobie fotke i pokaż ;)
a problemy to mamy bardzo podobne ;) i ok, nie jestem jakoś bardzo gruba, ale nie jestem szczupła.. :roll:
ach Boże, wiecie co zaczynam dostrzegać zalety mojego brata ^^ oglądamy jakże genialny ( :lol: ) teledysk Dody, ja coś tam mówie że taka to bym mogła być, taki brzuch i wogóle, na co mój brat 'no chyba mi nie powiesz że ona jest chudsza od ciebie' :lol: mój zgrzybiały, wkurzający brat powiedział mi coś takiego. (dodam że 3 lata starszy) fajny żart :lol:
mi coś dzisiaj na mózg padło i kupiłam sobie spódniczke! w dodatku krótką! i różową!! (ale taki delikatny róż..) o mamusiu, ja i krótka różowa spódniczka.. :roll: na moich grubaśnych udach i kolanach.. :roll:
co się z tym światem dzieje.. :lol:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3526 : 2006-06-29, 22:43 »
Ja nie kocham nikogo i mnie nie kocha nikt- tak jest łatwiej dla mnie :)

Dla niedowiarków,którzy zobaczyli moją twarz i się upierają,że skoro gębulinę mam szczupłą to cała tez jestem szczupła -oto 73 kg czystego złota :lol: przy zajęciu któremu m.in wygląd zawdzieczam ;)
Rozszerzam się ku dołowi,jak widać.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Arya

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3527 : 2006-06-29, 22:46 »
wiesz co, fattyś? mówię serio, nie po to, żeby cię pocieszyc [tz. to tez, ale to nie jest głownym motywem xD]: nie wygladasz wcale grubo :P
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3528 : 2006-06-29, 22:48 »
bo fotka mała... ale tak jak mówiłam, swój 93 centymetrowy brzuchol zniosę. Ale dupsko i udziska to masakra,one wazą najwięcej :/
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3529 : 2006-06-29, 23:15 »
Fattyś z boku to prawie nic nie widać. :P No może jedynie to, że wcale nie możesz poszczycić sie tak zwisającym brzucholem, jak sie chwaliłaś.  :hehe:
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3530 : 2006-06-29, 23:24 »
brzuchol to się wciąga-już mi w nawyk weszło, mam podejrzenia,że wciągam nawet kiedy śpię.. :P
Dupersztyk i udziska potężne .A mi się nie chce nic z tym robic,chociaż wiem ,że umiem-w tamtym roku o tej porze ważyłam ok 61 kg i wyglądałam ,jak dla mnie, dobrze.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #3530 : 2006-06-29, 23:24 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3531 : 2006-06-30, 11:15 »
totteraz Jeśli jeszcze raz powiesz przy mnie że jesteś gruba to zadźgam... Bo nie jesteś!! Kurde, mówię szczerze...
Eniq, zrobię fotkę, zrobię, ale jak moja matka wróci z koncertu ROBERTA JANOWSKIEGO (zwraca śniadanie). Tylko jak ją pomniejszyć i wrzucić... nie umiem :D
A tak właściwie nie na temat powiem, że zawsze się zastanawiałam, jak mnie sobie wyobrażacie... ;)
Zapisane
Why so serious?

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3532 : 2006-06-30, 11:22 »
Ja sobie nie umiem wyobrazic kogoś przez internet..moja wyobraznia nie jest jak widać na tyle rozwinięta i wyspecjalizowana ;)

totteraz Jeśli jeszcze raz powiesz przy mnie że jesteś gruba to zadźgam... Bo nie jesteś!! Kurde, mówię szczerze...
A mnie się wydaje,że usiłujesz pocieszyć :P  Spoko,nie trzeba na te wielgachne udziska sama sobie zapracowałam :) Nawet liczby mówią same za siebie: 73 kilo przy 168 cm to jednak za dużo.
W kalkulatorze BMI wyszło mi,żemam 11 kg nadwagi.A niech go cholera :P Jeśli już to mam zamiar zrzucić co najwyżej 6 kg :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3533 : 2006-06-30, 11:30 »
To źle ci się wydaje :P Muszę się zważyć... Nie pamiętam ile ważę, w lutym było... 48kg. Ale byłam chuida jak patyk, a teraz tłuszczyk... przybył.
Zapisane
Why so serious?

thrilly

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3534 : 2006-06-30, 12:04 »
BOżE !! Fatty to ja myślałam że niewiadomo jaki spaślak jesteś z tego jak tu piszesz a patrzę i doszłam do wniosku że chyba dawno kopa nie dostałaś :>
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3535 : 2006-06-30, 12:06 »
i trilly mowi jak ja ;p mamy racje
Zapisane
Why so serious?

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3536 : 2006-06-30, 13:59 »
przecież tam kawał krokodyla siedzi.. ja chcę 60 kg ... nooo chociaz 67 kg.
Tylko,żeja nie wiem cow tym temacie robię,skoro odchudzanie mi nie wychodzi :mysli:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3537 : 2006-06-30, 14:40 »
To samo co ja, bo też mi nie wychodzi :P
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #3537 : 2006-06-30, 14:40 »

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3538 : 2006-06-30, 16:12 »
Fatty bo miło jest przynajmniej udawać że się odchudza :P ale Ty wcale nie jesteś tak gruba na jaką się opisujesz! ;)
Blackie 48kg i Ty sie jeszcze odchudzac chcesz? Jakbym tyle ważyła to łohoho... skakałabym ze szczęścia :D
zdjęcie możesz na www.imageshack.us wrzucić :) a pomniejszyć nawet w jakimś prymitywnym programie jak paint ;)
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #3539 : 2006-06-30, 17:13 »
przecież tam kawał krokodyla siedzi

ale krokodyle nie są grube :P co innego hipopotamy,albo mój kot :)
Zapisane
Strony: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 157   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.234 sekund z 27 zapytaniami.