Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Pomoc w schornisku  (Przeczytany 4510 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Raven

  • Gość
Pomoc w schornisku
« Odpowiedź #30 : 2005-03-08, 19:02 »
Tylko, że do Konstancina to mam kawałek drogi... Na Paluch mam chyba najlepszy dojazd, ale widać moja pomoc (nie finansowa) jest tam zbędna... :roll:
Zapisane

psianiol

  • Gość
W naszym azylu bez róznicy
« Odpowiedź #31 : 2005-03-10, 20:45 »
W zasadzie w Azylu pod Psim Aniołem :D w podwarszawskiej Falenicy nie ma ograniczeń wiekowych (ale jakiś tam wiek jest na marginesie), sam mam 14 lat  :) pozdrawiam
Zapisane

Raven

  • Gość
Pomoc w schornisku
« Odpowiedź #32 : 2005-03-11, 14:23 »
A czy pod Psim Aniołem przyjmują do pomocy wolontariuszy czy tylko liczą na pomoc materialną?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pomoc w schornisku
« Odpowiedz #32 : 2005-03-11, 14:23 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Pomoc w schornisku
« Odpowiedź #33 : 2005-03-11, 15:31 »
w szczecinie wolontariuszy nie potrzebują... jedynie pieniędzy... szkoda, bo jestem bardzo chętna do pomocy tylko nie mam komu pomagać. czyżby w naszym mieście było tak idealnie :?  tym bardziej, że jestem gotowa do pomocy nie tylko zwierzętom ale i ludziom...
a co do schroniska to na upartego moge zrozumieć, że mojej pomocy nie chcą, bo co też artystyczna dusza zrobić może??? (a moze i to sporo tylko nie daja mi sie wykazać) ale odrzucono tez pomoc mojej koleżanki, która z wykształcenia jest zoologiem... dodam, ze obie jesteśmy pełnoletnie i to od kilku juz lat (a koleżankai więcej...)

no i komu mam pomagać???
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

psianiol

  • Gość
Pomoc w schornisku
« Odpowiedź #34 : 2005-03-11, 17:18 »
Otórz pod Psim Aniołem :D , liczy się bardzo pomoc wolontariuszy. Zainteresowanych proszę o prywatne wiadomości
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Pomoc w schornisku
« Odpowiedź #35 : 2005-03-11, 18:44 »
niestety ale ja mam troche daleko...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

malaaa

  • Gość
Pomoc w schornisku
« Odpowiedź #36 : 2005-04-10, 22:54 »
w Starachhowicach (kolo Kielc ) potrzebują i wolontariuszy i pieniedzy ....ja z chęcia bym pomagała w schroniskach tlyko ,że brak czasu ...a bardzo zaluje ze nie mam czasu ....bo pomoc przy zwierzatkach bylaby dla mnie przyjemnoscia!!
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 24 zapytaniami.