Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: AZYL  (Przeczytany 3377 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ReTrIvA

  • Gość
AZYL
« : 2005-07-07, 09:23 »
Jest takie schronisko AZYL w Dzierżoniowie (dolny slask).
1. Do Azyla kilka miesiecy temu zostaly przyweizione slynne psy Violetty Villas. Psiaki sa chore, nie ma kosztów na szczepienie, wyleczenie, jedzenie. Jesli ktos mieszka blisko- moze cos ofiaruje? My w szkole zbieramy 2-3 razy rocznie pieniadzwe oraz koce, karme itp. na rzecz AZYLU.
2. Czy nie wiecie (ci co mieszkaja blisko) czy oni potrzebuja wolontariuszy, jakies wyagania? blagam odpowiedzcie- to wazne :help:
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Odp: AZYL
« Odpowiedź #1 : 2005-07-07, 15:23 »
Mój przyjaciel Ksiąc zna Panią Wiolette i mówił że dobrze robi że oddaje te psiaki.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

ReTrIvA

  • Gość
Odp: AZYL
« Odpowiedź #2 : 2005-07-07, 19:05 »
dizkeuje ale to nie jest odpowiedz na watek. moze i zrobila dobrze- ja do niej nic nie mam, ale schronisko nie ma pieniedzy i jesli ktos moze niech wplaci chocia zjedna jedyna zlotowke- bo ta zlotowka ratuje psiaki. i czy nikt naprawde nie wie co z wolontariuszami? (pyt.2)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: AZYL
« Odpowiedz #2 : 2005-07-07, 19:05 »

Wega

  • Gość
Odp: AZYL
« Odpowiedź #3 : 2005-07-08, 17:47 »
A czy schronisko ma jakieś kontop w banku? Stronę w Internecie? Cokolwiek? Swoją drogą ReTrIvA moim zdaniem powinnaś poczekać jeszcze parę lat- schroniska zazawyczaj przyjmują wolontariuszy od 16, jeśli nie od 18 lat.
Zapisane

ReTrIvA

  • Gość
Odp: AZYL
« Odpowiedź #4 : 2005-07-08, 18:46 »
sluchaj strony na 10000000% nie ma a konto chyba ma:) nr-u nie znam:P dlatego mowie ze jak ktos blisko mieszka:) ale znam adres jak bedziecie chcieli to podam. qrcze szkoda ze dopiero od 16 lat zazwyczaj jest:( ale znam dziewczyny z gg w moim wieku co w innych miastach mieszkaja i pomagaja:D
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: AZYL
« Odpowiedź #5 : 2005-07-11, 18:43 »
Ja jezdzę do Dzierżoniowa i zawożę karmę :;d:
Potrzebują wolontariuszy na pewno. Jest tam dziewczynka ok 11 lat jako wolontariuszka. Warto się zgłosić.
Zapisane

ReTrIvA

  • Gość
Odp: AZYL
« Odpowiedź #6 : 2005-07-19, 14:43 »
swietnie! Goldenka skad jestes?!

juz widze Świdnica:D ja z B-wy:D tylko teraz jak mam zamiar sie uczyc jezdzic konno.... bede w niezrecznej sytuacji. znajac moja mame spyta WOLISZ JEZDIC KONNO CZY POMAGAC. mam jechac do Grejci ona sie spytala : WOLISZ MIEC KURS JAZDY KONNEJ W WAKACJE CZY WYJECHAC DO GRECJI i co? powiedzialam ze wyjechac........ ale na pewno jej spytam a jak mi nie pozwoli... to bede dzialac nie jako wolontariuszka tylko samodzielnie- karma, kasa itp :D


Data wysłania: 11 Lipiec 2005, 19:49:15
ul. Brzegowa 151 58-200 Dzierżoniów 
tel. 0-74 831-18-00 

tu macie adresiq schroniska Azyl w Dz-wie. i telefon:D
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: AZYL
« Odpowiedź #7 : 2005-07-27, 21:30 »
Retrivia to już do Ciebie nalezy wybór, ale jestem pewna, że pomoca to oni nie pogardzą :)
Zapisane

ReTrIvA

  • Gość
Odp: AZYL
« Odpowiedź #8 : 2005-07-29, 11:24 »
jasne ze nie pogardza! w schorniskach kazda pomoc sie przyda! a Azyl nie ma wielu funduszy wiec wiesz
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: AZYL
« Odpowiedz #8 : 2005-07-29, 11:24 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 24 zapytaniami.