Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Promocyjne kastracja... ???  (Przeczytany 798 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sal

  • Gość
Promocyjne kastracja... ???
« : 2003-11-19, 12:43 »
Zdecydowalibyście się na kastrację w ramach promocji? (zamiast 70 zł - 40 zł)?
Lecznica przez żadnego ze znajomych nie sprawdzona (przynajmniej na razie nie namierzyłam). Promocja do końca listopada.
Nie miałabym watpliwości, gdyby chodziło o tę lecznicę, na którą się zdecydowałam...
Co robić? Co robić?
Zapisane

myszka

  • Gość
Promocyjne kastracja... ???
« Odpowiedź #1 : 2003-11-19, 13:04 »
Trzeba wypytać o pobudki promocji - owszem, czasami są akcje, ale to raczej na szerszą skalę, ogólnopolskie... Może kończy im się np. termin ważności jakiejś partii środków do narkozy, i chcą zużyć? :roll: Tzn jeśli tak jest, to i tak wprost o tym nie powiedzą, ale jeśli zaczną kręcić, to się zorientujesz, że ta "promocja" jest lewa. Jaką w ogóle opinię ma ta lecznica?
Zapisane

Johny

  • Gość
Promocyjne kastracja... ???
« Odpowiedź #2 : 2003-11-19, 13:30 »
To może być jak w hipermarkecie,jak jakiś towar im nie schodzi to zrobią promocję,jeśli skończy się data ważności to przetwożą towar,dodadzą przypraw i podadzą to w barze,nikt się nie zorientuje,że towar był stary,dopiero po pewnym czasie będzie bolał kogoś brzuch,albo dostanie wymiotów,sam nie wiedząc z czego,może data ważności środków im się kończy,mają tego dużo i chcą jak najszybciej sprzedać,wszyscy weci  powinni obniżać ceny kastracji i sterylizacji,jest to w interesie całego społeczeństwa,aby było mniej bezdomnych zwierząt,potem są pogryzienia,itp
Zapisane

Forum Zwierzaki

Promocyjne kastracja... ???
« Odpowiedz #2 : 2003-11-19, 13:30 »

Sal

  • Gość
Promocyjne kastracja... ???
« Odpowiedź #3 : 2003-11-19, 14:13 »
Byłam przed chwilą w tej lecznicy (blisko mojej pracy).
Mam średnie wrażenia... Pomieszczenie nie za ładne, rozmawiałam z młodziutką dziewczyna (chyba dopiero po studiach).
Powiedziała, że przeniesiono akcję z marca na listopad we wspólpracy z TOZ, bo jest bardzo dużo bezdomnych kotów. W tej akcji zawsze brały udział różne lecznice.
Podzwonię do innych.
Ale nikt im kosztów nie wyrównuje (bo specjalnie o to zapytałam).
Zapisane

ariell

  • Gość
Promocyjne kastracja... ???
« Odpowiedź #4 : 2003-11-20, 01:24 »
Jeśli miałabym ryzykować moim ukochanym Kotem jego zdrowiem - nie wybrałabym  LECZNICY, która jest nową, ale nie można zakładać, że będzie źle.

Zapytałabym na Twoim miejscu jakie mają doświadczenia w leczeniu kotów ogólnie w kastracji itp. może wiele pytań, np. zupełnie innych, w których czujesz się osobiście pewna podpowie Tobie, czy warto im zaufać czy nie, do tego należy zapytać o to co napisali moi poprzednicy.

Ja bym pewnie na początek sprawdziła  ich temacie na który wiem więcej i zobaczyła, co Oni powiedzą a masz prawo zapytać o wszystko, w końcu chodzi o nasze kochane Koty :-)
Zapisane

Sal

  • Gość
Promocyjne kastracja... ???
« Odpowiedź #5 : 2003-11-20, 07:17 »
Przemyślałam sprawę i boję się ryzykować. W innej lecznicy moja koleżanka poddawała sterylce wszystkie swoje kotki i robili to dobrze, bo koty na drugi dzień skakały po meblach.
Poza tym właścicielka tej dobrej lecznicy jest koleżanką mojej koleżanki  :) , więc postanowiłam wykorzystać tę znajomość.
A co!
Zapisane

Ash

  • Gość
Promocyjne kastracja... ???
« Odpowiedź #6 : 2003-11-20, 08:10 »
Pewnie, lepiej nie ryzykować zdrowia (a nawet życia) ulubieńców. Ja wciąż mam przed oczami koteczkę mojej cioci, która wet-rzeźnik wykończył...  :cry:
A sprawdzona lecznica do możliwie najlepsza lecznica.
Zapisane

Ax

  • Gość
Promocyjne kastracja... ???
« Odpowiedź #7 : 2003-11-20, 15:28 »
Też sądzę, że lepiej nie ryzykować
PS. która to lecznica?
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Promocyjne kastracja... ???
« Odpowiedź #8 : 2003-11-20, 17:44 »
Ja teżbedę musiała niedługo wykastrować kocurka i wysterylizować kotkę...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Promocyjne kastracja... ???
« Odpowiedz #8 : 2003-11-20, 17:44 »

Sal

  • Gość
Promocyjne kastracja... ???
« Odpowiedź #9 : 2003-11-21, 08:18 »
Cytat: Axell
Też sądzę, że lepiej nie ryzykować
PS. która to lecznica?


Algamat na Pelczara.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 26 zapytaniami.