Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: AMORES PERROS  (Przeczytany 1545 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
AMORES PERROS
« : 2004-09-16, 18:44 »
Widzieliście film "AMORES PERROS" ("Miłość to suka", "Pieska miłość") sprzed kilku lat?

Dla tych co nie wiedzieli, powiem że filmik ma dużo wspólnego z psami... Na prawdę warto obejżeć. Można ściągnąć w kazie. (NIE DLA OSÓB WRAŻLIWYCH!)

"Na pewno centralnym tematem wszystkich trzech opowieści jest miłość. Wszędzie też ważną rolę odgrywają psy, które towarzyszą bohaterom. Stan ducha ludzi, stopień znieczulenia na krzywdy świata, możemy ocenić po sposobie, w jaki traktują swoje zwierzęta. [...] Cierpienie psów w Amores perros można uznać za miernik zezwierzęcenia ich właścicieli."

Co myślicie? Czy film ukazał to co miał ukazać? Czy sposób traktowania psów rzeczywiście ukazał charaktery bohaterów? Jak ludzie odebrali sceny walk psów czy rozszarpania kilku psów przez rottwailera? (Mi osobiście podobało się że facet zostawił tego psa ze sobą na koniec...)



(kochanie zagrało w nowym almodowarze :kocham: )
Zapisane

Flaś

  • Gość
AMORES PERROS
« Odpowiedź #1 : 2004-09-16, 18:47 »
Wywala to do filmów ;)

A filmu nie widzialam ;)
Zapisane

Elfi

  • Gość
AMORES PERROS
« Odpowiedź #2 : 2004-09-16, 18:52 »
Nie widziałam tego filmu, ale sądząc po Twojej relacji jest przerażajacy, ale ukazuje prawdę.
Zapisane

Forum Zwierzaki

AMORES PERROS
« Odpowiedz #2 : 2004-09-16, 18:52 »

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
AMORES PERROS
« Odpowiedź #3 : 2004-09-16, 18:55 »
ja też filmu nie widziałam. zapytam sie kumpeli moze ona ma, a jak nie to ściągne, ale raczej z tego co powiedziałas ukazuje prawde, niestety :(
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
AMORES PERROS
« Odpowiedź #4 : 2004-09-16, 19:02 »
To nie jest zbyt znany film... :( Nie jest amerykański i nie jest almodowara... więc mało kto o nim słyszał...
Zapisane

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
AMORES PERROS
« Odpowiedź #5 : 2004-09-16, 19:27 »
ja też nie wiedziałam tego filmu ale chętnie bym obejrzała
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
AMORES PERROS
« Odpowiedź #6 : 2004-09-16, 19:31 »
Cytuj

Wywala to do filmów  


Mam nadzieję że nie... :( Napisałam ten temat w związku z rozmową o agresywności psów...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 24 zapytaniami.