Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 40   Do dołu

Autor Wątek: Manga i Anime !  (Przeczytany 159262 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #450 : 2006-08-19, 20:40 »
Dżulias < xP > www.youtube.com i wpisuje se np. DBZ movie 1 lub DBZ movie 01 (czasem jak na 1 sie nie znajdzie to na 01 tak ;P )i sie wyszukuje ;P w niektórych przypadkach są podzielone na części, czasem w całości (koło 50-60 minut) lub wpisujesz tytuły... Ja wole szukac po numerach, po tytułach nie zawsze sie udaje :P
Heh, nudzi mi się, więc jak nikt nic nie napisze to moge ci wyszukac te wszystkie kinówki i wrzucić tu linki ;P

Gdy bede miala czas, obejrze sobie jakies anime :). Jesli chcesz, wyszukaj, bede wdzieczna ;).
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #451 : 2006-08-19, 23:36 »
łokej, to jedziemy ;P Nazw nie podaje, tylko numery bo w różnych miejscach są podane różne nazwy ;P Dubbing angielski w większości przypadków
DBZ Movie 1
część 1
część 2
część 3
część 4
DBZ Movie 2
część 1
część 2
część 3
część 4
część 5
część 6
DBZ Movie 3
całość
DBZ Movie 4
część 1
część 2
część 3
część 4
część 5
część 6
DBZ Movie 5 (z tym że tu jest taki debilny napis na środku :P )
część 1
część 2
część 3
część 4
część 5
DBZ Movie 6
całość
DBZ Movie 7
część 1
część 2
część 3
część 4
część 5
DBZ Movie 8
całość
DBZ Movie 9
całość
DBZ Movie 10
część 1
część 2
część 3
część 4
część 5
część 6
DBZ Movie 11
całość
DBZ Movie 12
całość
DBZ Movie 13 (troche cienka jakosć i po japońsku z angielskimi napisami)
całość

Filmy specjalne:
DBZ Movie - Bardock Special (Bardrock, The Father of Goku)
całość
DBZ Movie Special - The history of Trunks
część 1
część 2
część 3
część 4
część 5
DBZ OVA (chyba tak to sie zwało?)
część 1
część 2
część 3
DBZ Special Episode
część 1
część 2
część 3
DBGT Special - A Hero's Legacy
całość


Kuurcze... miałam jeszcze jeden gdzieś, w oryginale była nazwa 'The plan to destroy the Saiyanin' ale znaleść nie moge ;P ale i tak był marnej jakości, ciemny, rozmazany i brązowe napisy na tym xP też rozmazane xP Mom nadzieje ze nic nei pomerdałam

EDIT: znalazłam te "The plan to destroy the Saiyanin" :D lepsza jakosć i widoczne napisy, tylko ze żółty napis po środku jezd :/ już dodałam do reszty :D

EDIT2: znalazłam jeszcze odcinek specjalny, już dodany jezd ;P i ide go obejrzeć ;P
Zapisane
emocjonalne kanapki

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #452 : 2006-08-19, 23:41 »
Oh GOD! :P Nie uświadamiałam sobie ile tego... :P Ale serial lepszy, a manga to już w ogóle rządzi... ;)
« Ostatnia zmiana: 2006-08-20, 10:45 autor charon »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #452 : 2006-08-19, 23:41 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #453 : 2006-08-19, 23:45 »
Ej no, wiem że lepszy, ale niektóre kinówki są niezłe...
Matka karze mi isć spac więc nie obejrze tego odcinka specjalnego :cry:
Bede jeszcze tropić 5 filmów DB i 1 fabularny :lol:
Zapisane
emocjonalne kanapki

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #454 : 2006-08-20, 09:00 »
Dzisaj sobie obejrze :P
Ale czuje, ze tematyka DB mnie nie zainteresuje ;)
Zapisane

Semper.

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #455 : 2006-08-20, 11:10 »
błehehe...ja wczoraj ogladalam do 1 DB :lol:
ech..Piccolo ^^
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #456 : 2006-08-20, 22:09 »
Eh :P Ten odcinek specjalny jest jak dla mnie nudny xP
Ja tu sie tak wymęczyłam zeby to polinkowac a nikt mnie nie docenił :cry: :lol:
A ja dalej nie moge znaleść tego tomu dragon balla który gdzieś miałam...
I oglądałam kawałek tego filmu fabularnego :lol: przez cały czas tak sie śmiałam ze mało sie nie zeszczałam xP takie to sztuczne i te skoki po drzewach, wszelkie sztuczki itepe xP
Zapisane
emocjonalne kanapki

DnW

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #457 : 2006-08-22, 11:48 »
ale znalazlem na torrentach bajer xD 14 odcinkow mangi Love Hina :D bede mial co czytac :P
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #458 : 2006-08-22, 11:53 »
a co to sa torrenty? xD
prosze sie nie smiac tylko z braku wiedzy ;p

edit:
buahah, na allegro ktos sprzedaje trzy tomy Sailor V po 30 zl, a w sklepie JPF lacznie kosztuja 15 (i na dodatek przesylka jest gratis) ;].
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #458 : 2006-08-22, 11:53 »

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #459 : 2006-08-23, 15:39 »
ale znalazlem na torrentach bajer xD 14 odcinkow mangi Love Hina :D bede mial co czytac :P
Love Hina? Woow! Ja obecnie mam w zasięgu ręki 4 pierwsze tomy ;d Ale wciąż mi mało :P Keitaro jest zabójczy ;d

No i MÓJ Inus jest boski :P Dlaczego Egmont ine wydał jeszcze 7 tomu?!
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #460 : 2006-08-23, 17:09 »
a co to sa torrenty? xD
prosze sie nie smiac tylko z braku wiedzy ;p
Ym... jakby to... :P Takie pliki przez które można ściągać w odpowiednim progamie to co tam jest... :P DnW powie mądrzej... :D
www.torrent.eprogramy.net

ale znalazlem na torrentach bajer xD 14 odcinkow mangi Love Hina :D bede mial co czytac :P
Niech mi ktoś powie co faceci... i Kucyk... :P widzą w tej mandze. Ja przeczytałam wszysktkie tomy wydane przez Waneko (pożyczając regularnie) i ludzie mnei za to podziwiają... :P Że wytwałam. Bo oni już się dawno zanudzili. Może to fakt, że jesteście jeszcze na początku, a potem wszystkie opcje się w kłóko powtarzają, wątki są rozwlekane, itp.? Może to tylko moje wrażenie... :P (Sama czytam, bo jestem łasa na mangi... :P A ta niedługo się kończy... W odróżnieniu od "OMG"... :/ )

No i MÓJ Inus jest boski :P Dlaczego Egmont ine wydał jeszcze 7 tomu?!
(Pomijając przerwę wakacyjną.) Bo Egmont wydaje 6 tomów i bierze na wstrzymanie. Nie wiem jak z "Inuyashą", bo się nie interesuje, ale np. "Ranma" będzie teraz wstrzymana, Inu pewnie też. Za to ruszy "Miecz nieśmiertelntgo", "Eden" I "Brzoskwinia". Czyli nadszedł czas radości dla charon... :P Jak dojdą do iluś tam tomów to wtedy zatrzymają i pójdą z tymi co teraz zawieszają... :/
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #461 : 2006-08-24, 12:23 »
Niech mi ktoś powie co faceci... i Kucyk... :P widzą w tej mandze.
Ależ to jest ten sam przykład, co z "Pamiętnikiem Księzniczki ;-) Ktoś jest większą sierotą odemnie, no :P Co prawda tutaj w męskim [?! :lol: ] wydaniu, ale to się wytnie :P .

Bo Egmont wydaje 6 tomów i bierze na wstrzymanie. Nie wiem jak z "Inuyashą", bo się nie interesuje, ale np. "Ranma" będzie teraz wstrzymana, Inu pewnie też. Za to ruszy "Miecz nieśmiertelntgo", "Eden" I "Brzoskwinia". Czyli nadszedł czas radości dla charon... :P Jak dojdą do iluś tam tomów to wtedy zatrzymają i pójdą z tymi co teraz zawieszają... :/
Buuuu... :cry: Ja chcę mojego Inusia :P No, ale nie można się ograniczać - zacznie się czytac inne :P
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #462 : 2006-08-27, 13:50 »
Kurcze, ale sie rozpedziliscie z tematem... :lol:

Ja sobie skleciłam reszte Inusia - i tak jestem na 110 odcinku anime, dwie kinówki zaliczone.
Dla anglojezycznych - manga jest do sciagniecia na necie do 39 tomiku - 381 chapteru. I sie urywa, niestety :P

Z moich najnowszych odkryć... Kocham Juuni Kokki (Twelve Kingdoms), jest po prostu swietne i bazuje na sadze literackiej a nie na mandze i to widać. Poza tym swietna komedia Ouran High School Host Club - z elementami yaoi i yuri, ale głównie parodia, narazie 19 na domniemane 26 epizodów jest dostepne. Poza tym - całe 13/13 odcinków Haibane Renmei w jeden dzien - to smutne anime z symbolika, ale zarazem takie spokojne i refleksyjne, niesamowity klimat, moja kolejna miłosc :]
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #463 : 2006-08-30, 15:05 »
uuu oglądam na youtube naruto, narazie jestem na 3 odcinku bo łąduje mi się pół godziny grr !
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #464 : 2006-08-30, 23:07 »
Na youtube najlepiej jest załadowac sobie 1 odcinek, jak sie załaduje ogladac a w tym samym czasie niech sie ładuje drugi - tylko stop włączam zeby mi sie dzwiek nie nakładał :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #464 : 2006-08-30, 23:07 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #465 : 2006-08-30, 23:26 »
tylko ja oglądam na pełnym ekranie (bo ja wyszukuje takich o najlepszej jakości :P) i kiedy się klika aby był pełny ekran to ładuje się od nowa, a pełny ekran może być tylko jeden (mam nadzieje że mnie zrozumiałaś :P)
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #466 : 2006-09-01, 14:08 »
Wiem, o co Ci chodzi ;) Dlatego ogladam na małym :P A w ogóle to sobie Escaflowna ogladnełam w koncu (nie mam Hypera). Nawet fajne, tylko jakos nikogo polubic zbytnio nie mogłam :P A Hitomi z deka wkurzająca.
Zapisane

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #467 : 2006-09-07, 19:05 »
He, a oglądał ktoś Chibits? xD ja przed chwilą ogladałam, rozwalił mnie ten moment kiedy Sumomo i Kotoko podbiegają do Chii, powiał wiatr a one zaczeły tak wrzeszczec  :lol: :lol:
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #468 : 2006-09-07, 19:15 »
a gdzie to mozna obejzec?;p
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #469 : 2006-09-07, 21:23 »
Poza tym swietna komedia Ouran High School Host Club - z elementami yaoi i yuri, ale głównie parodia, narazie 19 na domniemane 26 epizodów jest dostepne.
Ja mam 21... :D A w ogóle to jest shojo... :) Kreska i eksperasja fajniejsza jak w mandze... ale w mandze... nom... powiedźmy, że np. nie tak się pomaga koledze wyjmować z sadzawki utopione książki... :P Ja chcem następne odcinki... :( W ogóle ominęły Cię dość cekawe odcinki (nie to co ten z Haruhi w Krainie Czarów), bo o bliźniakach... :D (Biedny Kaoru... :cry: )

Wiem, o co Ci chodzi ;) Dlatego ogladam na małym :P A w ogóle to sobie Escaflowna ogladnełam w koncu (nie mam Hypera). Nawet fajne, tylko jakos nikogo polubic zbytnio nie mogłam :P A Hitomi z deka wkurzająca.
Czy ja kogoś tam lubiłam? Eee... yyy... szaloky kolo jest sympatyczny... :P Z poza tym wątki braterskie rządzą w moim serduchu, więc jest jakiś plus... :)

Hm...

Nie pamiętam... :P

a gdzie to mozna obejzec?;p
W necie? :P
"Chobits" (Bo o to Ci chyba chodzi... :P ) no... jakby to... doszłam do odcinka... chyba 4, jak gacie kupowali, potem się zanudziłam... :D Może kiedyś się zbiorę... :) (Ale nie ma tajemnicy, bo mangę mam...)
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #470 : 2006-09-08, 16:27 »
Chobits leci na HYPER :P Potem zaczyna sie robic nudne, ale mozna obejrzec. Poza tym widziałam na przyszły tydzien na bodajze Canal + Zamek Hauru i naHBO w sobote Steamboy.

Charon, ja na biezaco ogladam Ourana jak tylko harbsuby angielskie wychodza... Odcinek z blizniakami mi sie nie podobał, chamscy strasznie i tyle, rozpieszczone bachory :P A za to ten z halloween przeswietny, tylko na koncu juz początek konca sie zawiązuje. Mangi tez mam, ale nie od początku - a TY skąd masz mange? :>
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #470 : 2006-09-08, 16:27 »

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #471 : 2006-09-08, 16:51 »
Nie nie nie, nie o CHOBIT tylko o CHIBITS ;-) To jeden odcinek specjalny, własnie z Chobitsa, ale tytuł to Chibits  :lol: ogladałam na youtube  :P
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #472 : 2006-09-08, 17:04 »
Canal + Zamek Hauru
O, to dlatego moja koleżanka nagle Kalcifera odkryła... :P

Charon, ja na biezaco ogladam Ourana jak tylko harbsuby angielskie wychodza... Odcinek z blizniakami mi sie nie podobał, chamscy strasznie i tyle, rozpieszczone bachory :P
Mam nadzieję, że nic nie przegapie, i dopadnę jak będą następne... :/
Co do bliźniaków - Grzechy młodości... :P Ja widać lubię ofiary losu (ale nie w życiu), takim Tamakim bym się zaopiekowała, on taki biedny... :P

Mangi tez mam, ale nie od początku - a TY skąd masz mange? :>
Hm... :P Powinnysmy zrobić wymankę... ;) Nie pamiętam skąd mam (okazało się, że nawet dwa razy na kompie... :/ )ale jak się dowiem to napiszem... :)

Nie nie nie, nie o CHOBIT tylko o CHIBITS ;-) To jeden odcinek specjalny, własnie z Chobitsa, ale tytuł to Chibits  :lol: ogladałam na youtube  :P
Ooo... :P To zwracam honor... :)
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #473 : 2006-09-08, 19:14 »
Canal + Zamek Hauru

ogladalam kiedys, ale nie wiedzialam wtedy, ze ogladam anime :P
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #474 : 2006-09-08, 20:25 »
I to nie takie stare... :D W Polsce? Od roku myślę... :) Anime dość charakterystyczne, tzn. jeśli się zobaczy jakiś film Miyzakiego to już siem wie co to to, jak się widzi kolejny (kresjka). :)
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #475 : 2006-09-08, 21:03 »
Postacie nieraz wygladaja prawie tak samo... :lol: Na przykład Haku ze Spirited Away i Ashitaka z Mononoke Hime :P

Ja mam od 7 do 17 chaptera (2-4 tomik), od angielskiej grupy skanlacyjnej, sciaga sie przez kanal ircowy.

http://eternal-blue.annexy.com/projects.htm

Jesli nie wiesz, jak sciagac mircem, to ewentualnie moge mailem przesłac... :P

Na youtubie jest tez ekstras z Ourana, to znaczy pogawedki miedzy głównymi seiyuu wystepującymi w Ouranie... Maaya Sakamoto (Haruhi) jak zawsze swietna :D Natomiast współczuje mojej rówiesniczce podkładajacej głos pod Honeya... Ona nie musi intonowac, ona ma taka tonacje głosu o_O Mamoru Miyano (Tamaki) charakter ma identyczny jak jego animowana postac... Głosny, szefunio, szeroki usmiech, troche idiota i uwielbia psy :P Za to seiyuu Kyouyi i Mori mają inne głosy, musza intonowac ;)
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #476 : 2006-09-08, 21:11 »
I to nie takie stare... :D W Polsce? Od roku myślę... :) Anime dość charakterystyczne, tzn. jeśli się zobaczy jakiś film Miyzakiego to już siem wie co to to, jak się widzi kolejny (kresjka). :)

Ja ogladalam na jakims fetiwalu filmowym ze szkola, procz tego dwa razy widzialam " spirited away - w kraiwnie bogow". W kinie bylo ;PP
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #477 : 2006-09-08, 23:44 »
1. Nie dostrzegłam podobnieństwa... :P Tzn. wszyscy młodzi ludzie mają takie same twarze (dla mnie przynajmniej) wiec musieli by mieć też te zame fryzy, a Ashitolec jest poczochrany... :D

2. Ja mam pierwszy tom. Z linku na jednej z pierwszych kartek wnioskuję, że stąd: www.aku-tenshi.com
Muszę sobie ściągnąć resztę, bo dwa razy pierwszy to mnie nie urządza... :P

Oczywiście z Irc-a korzystam lecz nie w sposób ciągły, muszę do tego serca nabrać i być cały czas przy kompie... :) (Gucha mama nie słyszy "plumkania" na cały dom)... więc chętnie bym przyjeła "gotowca" :P Ale to za dużo... :cry:

A fokule... :P Jest taka genialna stronka: www.manganews.net - Cud, mód, ulramarynia... :D Aktualizowana nawet, i wiadomo gdzie szukać (u kogo) czego Ci trza... :D

Mamoru Miyano - musi być sweet... :P

Też byłam dwa razy na "Spirydzie" (napis na bilecie tak głosił), bo za drugim zaraz doczepiłam się do brata z dziewczyną - i jej się nie podobało... -_-" (Nie żeby to cudo było - ale i tak ją zamorduję... :> )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #477 : 2006-09-08, 23:44 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #478 : 2006-09-09, 09:38 »
ja nie oglądałam spirited away  a chciałam :( szkoda że tak mało pełnometrażowych anime leci w polsce w TV ... a oglądał ktoś metropolis ? :P Mie się całkiem podobało ...
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #479 : 2006-09-09, 20:55 »
Metropolis było beznadziejne i oklepane, ciągle ziewałam :]

Dzisiaj na HBO leciało Steamboy, a na dniach ma leciec na Canal + Hauru ;)

DZISIAJ 22 ODCINEK ZSUBOWANY OURANA!! Jest zaczepisty :D
Zapisane
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 40   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.162 sekund z 28 zapytaniami.