Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 40   Do dołu

Autor Wątek: Manga i Anime !  (Przeczytany 159171 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

0Aisha0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 436
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1020 : 2007-06-05, 08:53 »
Hej jeżeli znacie to moglibyście polecić mi jakieś komedie bez żadnych walk itp.
Już mi się przejadły te horrory i flaki najgorszą (najbardziej obżydliwe scenki) mangę jaką czytałam były Goth (kiedyś moja ulubiona-polecam) i Battle Royale-tylko tyle pamiętam ;)

Akane

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1021 : 2007-06-05, 13:15 »
Wiecie co ja znalazłam na youtube? Odcinki i openingi Magic Knight Rayearth ^^ normalnie kocham to anime. Ach, co to były za czasy jak się leciało do Rtl 7(tzn. TVN7 ;P ) żeby obejrzeć anime.... mam jeszcze dwa odcinki slayersów po polsku, z lektorem ;P.. Już daję:

http://www.youtube.com/watch?v=pAYAVEzGybM&mode=related&search=   opening slayersów,  to anime też kocham ^^
a teraz odcinki: slayersów po polsku: tu jest pierwsza część pierwszego odcinka, a resztę to chyba znajdziecie ;)
http://www.youtube.com/watch?v=hyhS-J5Ji2Y&mode=related&search= 

I teraz MKR :
opening 1:
http://www.youtube.com/watch?v=FozseOMV8GI&mode=related&search=
opening 2:
http://www.youtube.com/watch?v=_cqTLmlj6Vw&mode=related&search=    (ten jest cudny n.n )
pierwsza cz. pierwszego odcinka:
http://www.youtube.com/watch?v=NYTfGkigU34&mode=related&search=  (resztę chyba znajdziecie, ale to jest tylko z angielskimi napisami :P,  a propos to nie ma tam dużo odcinków, tylko do 3., a później jest 10, i jeszcze dalsze.. )
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1022 : 2007-06-05, 17:06 »
mnie slayersi znudzili... wciąż ten sam dowcip i to niskich lotów i dragon slash i fire ball na wszystko :/ niewątpliwie wymagania stawiam wyższe.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #1022 : 2007-06-05, 17:06 »

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1023 : 2007-06-05, 19:18 »
MKR... Boże...Jak ja to kocham... Też pamiętam czasy jak to leciało na rtl 7... no i te boskie tłumaczenie tytułuxDDDDDDDd  każdy odcinek oglądałam... kocham poprostu...
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1024 : 2007-06-06, 13:19 »
Kolezanka chce ode mnie pozyczyc DNA O.o (dziwnie to brzmi XD).
Dowiedzialam sie dzisiaj w szkole, ze taki jeden chlopak ogladal Hamtaroo xD.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1025 : 2007-06-06, 13:57 »
Cytuj
Kolezanka chce ode mnie pozyczyc DNA

uważaj, eksperymenty jakieś robić będzie ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1026 : 2007-06-08, 10:24 »
Heheh, jednak pozyczyla Paradise Kiss i Kenshin ;).
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1027 : 2007-06-08, 12:34 »
no na mnie czeka cała sterta płytek z Kenshinem...

dziecko na przemian mi teraz męczy shippuudena i Kenshina właśnie :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Akane

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1028 : 2007-06-08, 14:31 »
Ostatnio jeździłam sobie rowerem po osiedlu i nagle słyszę za sobą "no i ten z Akatsuki... a Naruto i Sas*ke, a Itachi zrobił to i tamto i był rasengan..." Odwracam się a to jakieś siedmiolatki idą i o Narucie gadają :P A to jeszcze o tych dalszych odcinkach chyba z Shippudena, nie gadali o tym co na Dżetiksie leci :P
Propos, nie mogę patrzeć jak oni w tym anime oszczędzają na kolorowaniu, chyba w ogóle im się nie chce rysować tego Naruta...(mi to anime jakoś już obrzydło...)
 
Co do Slayersów, to lubię to anime szczególnie ze względu na Xelosa i Zelgadisa, oni fajni byli :)
Kto mi powie jak się nazywał ten taki wysoki w białych włosach z MKR, ten co był w drugiej(?) serii był ? Normalnie nie mogę sobie przypomnieć, a on był faajny ;) Albo Lantis i ten Feiro :P No i jeszcze Guru ( :lol: ) Clif  :D

W tvn 7 leciały też inne anime ale mkr, db i slayersów najbardziej lubiłam. Pamiętam jeszcze Yaibę(ale to było głupie...), Łowcę Dusz...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #1028 : 2007-06-08, 14:31 »

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1029 : 2007-06-08, 14:54 »
Slayers to było kiedyś moje uzależnienie ;3 świetne to anime jest, ale ja już pozapominałam o co w ogóle tam chodziło i kto jak się nazywał xD to znaczy pamiętam tą Linę, tego takiego blondyna co z nią łaził, cały czas zapominam jak on się nazywa...Amelię, Zelgadisa i Xellosa xD

a MKR w sumie nie oglądałam, widziałam z dwa odcinki i jakoś szczególnie mnie wtedy nie zachwycało, ale twarze tych trzech dziewczyn mi zapadły w pamięc xD

DB również kiedyś było moim nałogiem.
Albo jeszcze leciało takie anime, bez konkretnej fabuły...Dr. Slump chyba o ile się nie mylę. To było świeeetne xD
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1030 : 2007-06-08, 15:13 »
Też oglądałam DB i Slayers na RTL7 stare dobre ( amoż ei nie? :P) czasy :P
Ostatnio jeździłam sobie rowerem po osiedlu i nagle słyszę za sobą "no i ten z Akatsuki... a Naruto i Sas*ke, a Itachi zrobił to i tamto i był rasengan..." Odwracam się a to jakieś siedmiolatki idą i o Narucie gadają :P A to jeszcze o tych dalszych odcinkach chyba z Shippudena, nie gadali o tym co na Dżetiksie leci :P

Nie przemuj się mój brat też widział jak ja oglądałam dalsze odcniki Naruta i on przekręca
i tez gada o tym ;P
Zapisane
Podpis bez przekazu.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1031 : 2007-06-08, 15:29 »
a czemu tym sie martwić? fajnie że rośnie nowe pokolenie :)

ciekawe jak byście zareagowały, jak by moja córka zaczęła wam shippuddena czy kenshina opowiadać? albo któryś film Mizayakiego?
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1032 : 2007-06-08, 16:04 »
Ile ona ma? 7 lat teraz?
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1033 : 2007-06-08, 16:06 »
5 :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1034 : 2007-06-08, 16:15 »
A myślałam jakiś czas temu, że 6... :P Widać to było 4. :> Musisz mieć inteligentną kruszynkę. :) Widzę, że nie pokazujesz jej różowego, bajkowego świata, tylko jak jest?

(Przylazła charon i off robi. :P )

Dobra, w temacie... ja chce nowego Nieśmiertelnego Miecia... :P (Miecz Nieśmiertelnego) Pewnie akurat zrobią przerwe techniczną i dadzą Kenshina. :> (Eden oczywiście tyż chce...)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #1034 : 2007-06-08, 16:15 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1035 : 2007-06-08, 16:20 »
Cytuj
Widzę, że nie pokazujesz jej różowego, bajkowego świata, tylko jak jest?

no wiesz, nie wszystko jej włączę ;) Hellsinga to jak znajdzie to oddaje mi z wyrazem obrzydzenia w oczach i ze słowami "masz te swoje demony"

ale rzeczy CLAMPa chętnie ogląda, a przynajmniej tę część która można puścić w jej wieku :) w Naruto jest zakochana (fanka Lee, ale już wcześniej o tym pisałam) a ostatnio serie tv kenshina męczy. co prawda jeszcze nie pamięta jak sie on nazywa, ale dopomina się o te bajkę o czerwonowłosym chłopcu co mówi jak dziewczynka :D
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1036 : 2007-06-08, 16:23 »
"to oddaje mi z wyrazem obrzydzenia w oczach i ze słowami "masz te swoje demony""
Ooo... wyobraziłam to sobie. :D Słodko.

"ale dopomina się o te bajkę o czerwonowłosym chłopcu co mówi jak dziewczynka"
Nawet taki maluch wie, że Kenshinowi głos daje babka. :D Kenshin to trudny jest miejscami. ;) Ale nie zdziwiłabym się jakby rozumiała z niego więcej jak ja. :>

W jakim to języku przyswaja? W ogóle język ważny? ;)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1037 : 2007-06-08, 16:26 »
bardzo ważny :) po japońsku i koniec :)

jak oglądała swoje pierwsze anime (1,5 roku spirited away i 2 lata mononoke hime) to jeszcze i tak dubbingu nie rozumiała zatem było jej obojętne ale na dubbing, czy to polski czy angielski reagowała buntem. tylko i wyłącznie po japońsku oglądała. teraz jak jest możliwość z tłumaczeniem, to woli po polsku, ale jak ma nie rozumieć języka to japoński i nie ma innej wersji :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1038 : 2007-06-08, 16:29 »
To ty Pao masz córkę fajnie ^^
Jak w tym wieku zaczyna oglądać anime to w przyszłości to bedzie specjalista xD
Mogłaś jej czytać napisy xD
Lepsze anime niż Teletubisie (Tinky Winky xP )
Zapisane
Podpis bez przekazu.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1039 : 2007-06-08, 16:30 »
Cytuj
Mogłaś jej czytać napisy xD

jak razem oglądamy to jej czytam :) ale gabi potrafi sobie sama film włączyć jak ja na przykład śpię (odsypiam nockę z filmami nie dla niej ;) )

z resztą jeżeli czegoś nie rozumie, to dopytuje co sie dzieje i dlaczego :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1040 : 2007-06-08, 16:45 »
Fajnie mieć taką mame ;)
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #1040 : 2007-06-08, 16:45 »

Akane

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1041 : 2007-06-08, 19:10 »
Fajnie mieć taką mame ;)

Haha, zgadzam się :P Mojej mamie to właściwie jakoś nie przeszkadza, że oglądamy anime (tylko mówi, że szkoda kasy na mangi, ale mam ich i tak bardzo mało ;) ), ale mój tata to zawsze "znowu te głupie bajki oglądacie..." a kiedyś miałam czasami problem z obejrzeniem db itd... 

No ja wim że fajnie, że nowe pokolenie rośnie :) 
Bo mam czasem wrażenie, że im młodsze dzieciaki tym głupsze (nie wszystkie oczywiście). Jak byłam w I klasie gimnazjum to  nie było tak dużo takich lafirynd głupich, a teraz w I i II klasach aż tłoczno od takich. A te takie dzieciaki z podstawówki i młodsze to jak na osiedlu słyszę ich rozmowy to co drugie słowo to kur* spie* i takie tam ... Ja w ich wieku bałam się kurde powiedzieć...
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1042 : 2007-06-08, 19:30 »
Cytuj
jak na osiedlu słyszę ich rozmowy to co drugie słowo to kur* spie* i takie tam ... Ja w ich wieku bałam się kurde powiedzieć...

no to ja się przyznam, ja sie nie bałam takich używać... a jednak na ludzi wyrosłam :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1043 : 2007-06-09, 08:42 »
Kolezance sie mangi spodobaly i wybieramy sie w najblizszym czasie do Empiku (Empika?) :D.
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1044 : 2007-06-10, 09:19 »
Kto mi powie jak się nazywał ten taki wysoki w białych włosach z MKR, ten co był w drugiej(?) serii był ? Normalnie nie mogę sobie przypomnieć, a on był faajny ;) Albo Lantis i ten Feiro :P No i jeszcze Guru ( :lol: ) Clif  :D
Eagle :P Całkiem niedawno w sumie pojawił sie w mandze Tsubasa Reservoir Chronicle ;)

MKR to była moja wielka miłosc, ubóstiwałam Lantisa i Eagle'a :lol: A teraz mam odcinki na płytkach, to jak zapuszczam jakims, to mi sie smiac chce z ilosci patosu, jaka tam jest. Poza tym czytałam tez mange, całkiem przyzwoicie na poziomie jest ;)

A z nowych anime nadal męcze Darker than BLACK -> cudenko ;) i Romeo x Juliet -> składać hołd Tybaltowi, aaaa <3
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1045 : 2007-06-10, 12:38 »
A wiecie że Death note ma wyjść już w maju, a FMA pod koniec maja! Jupiiii! =___='''
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1046 : 2007-06-10, 12:44 »
Cytuj
A wiecie że Death note ma wyjść już w maju,

no to już wiemy :D i fajnie, bo czyta sie DN świetnie :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1047 : 2007-06-10, 12:48 »
Ano fajnie ... Tylko zastanawiam się czy to nie chodziło o maj 2008 >_>'''
Ja chcę mojego death nota TT_TT

Według tego co mówili na forum JPFu, jutro powinien być w sklepach, a na razie nie ma go nawet na stronie w prenumeracie...
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #1047 : 2007-06-10, 12:48 »

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1048 : 2007-06-10, 13:00 »
A z nowych anime nadal męcze Darker than BLACK -> cudenko ;) i Romeo x Juliet -> składać hołd Tybaltowi, aaaa <3
Darker than black?
Slyszałam o tym niedawno ^_^ i miałam właśnie zapytac czy ktoś tu tego nie zna i czy warte to obejrzenia xD ale skoro uważasz, że cudeńko to chyba warte xD
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1049 : 2007-06-10, 13:07 »
Wieści z forum JPFu z 05.06.2007: "DN idzie już lada chwila do druku, będzie około tydzień po FMA w sprzedaży." - Endriu.
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.
Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 40   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.173 sekund z 28 zapytaniami.