Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 6 7 [8]   Do dołu

Autor Wątek: ??  (Przeczytany 14151 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
??
« Odpowiedź #210 : 2004-12-05, 18:40 »
więc teraz widze ze to co robie nie jest takie wyjądkowe znaczy opieka nad 20 końmi
a jak można sprawdzić o ile koń przekracza??
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
??
« Odpowiedź #211 : 2004-12-05, 18:42 »
ja bym wlasnie chciała tak jak Ty Inwersja, pracowac w stajni ale nie za jazdy bo jeździc w zasadzie nie moge .Ale w ogóle po to żeby miec kontakt z koniem. Też uwielbiam pracowac w  stajni, ścielić im, wypuszczać i sporowadzaćz ląki i tego typu rzeczy. Dla mnie to jest 100 razy ważniejsze niż jazda. Bo jazda to tylko "dodatek"
Zapisane

Inwersja :*

  • Gość
??
« Odpowiedź #212 : 2004-12-05, 18:55 »
"Jazda konna zaczyna się w stajni" to zawsze każdemu nowoprzybyłemu powtarzam :) Zawsze uwielbialam zajmować sie końmi moja jes teraz taka wypielęgnowana i wogóle każde pieniądze które dostaje od rodziców wydawane są w pierwszej kolejności na coś dla konia :) No nie jest wyjątkowe tyle, że ty robisz to za jazde ja dla przyjemności.
Ile się rpzekracza można sprawdzić siedząc na koniu - patrzysz w dól na kopyta i musisz zobaczyć i ile ślad tylniego kopyta rpzekracza rpzednie czyli koń stawia przednią nogę a zaraz potem tylnią i patrzysz o ila tylnia wysuwa się nad rpzednia
Zapisane

Forum Zwierzaki

??
« Odpowiedz #212 : 2004-12-05, 18:55 »

Shadow_evelyn

  • Gość
??
« Odpowiedź #213 : 2004-12-05, 19:16 »
Cytuj

ja bym wlasnie chciała tak jak Ty Inwersja, pracowac w stajni ale nie za jazdy bo jeździc w zasadzie nie moge .Ale w ogóle po to żeby miec kontakt z koniem. Też uwielbiam pracowac w stajni, ścielić im, wypuszczać i sporowadzaćz ląki i tego typu rzeczy. Dla mnie to jest 100 razy ważniejsze niż jazda. Bo jazda to tylko "dodatek"

Zgadza się :wink: . Jazda nie wystarcza :P . A mój krok mówi że najlepiej jakbym wogóle z jazdy zrezygnowała ;) ale reszta mówi zaś co innego :wink: (woczoraj przeżyłam mój pierwszy kłus... i niestety gaaaalop ;( bo mi się koń płoszył i na dodatek łytki mi wszędzie latały :lol: --- z 10 min. jazdy a jush ból :P:P:P)... dzisiaj dziewczyny sobie poszły na spacer po lesie z końmi a ja do domu musiałam jechać---> zaczynam nie cierpieć zimy :grr: dość że jestem tam tylko pół dnia to jeszczcze tylko dwa razy w tygodniu :roll: ... no cuch lepsze to niż nic.... No i jeszcze te zakwasy na rękach po wywalaniu gnoju Rudemu :lol: (a tak wogóle ja zajmuje się tylko jednym koniem ;) ---> wszyscy się zajmują tam tylko jednym... chyba że klacz ma źrebaka...). Ja kceeeeeeemmmmmmmmm wioooosne ;( . Albo kogos kto ze mnna tam będzie jeździł w tygodniu i ewentualnie w weekend:>:>:>:>. Chętnych prosze o kontakt na PW ;););)
Zapisane

OkTaWiA

  • Gość
??
« Odpowiedź #214 : 2004-12-05, 21:01 »
Cytat: Inwersja :*
.Ja uwielbiam pomagać i sprzątać w tsjani - mam świadomość, że przyczyniam się do tego zeby konikom się dobrze mieszkało. Więc dla chcącego nic trudnego.

ja mogę to potwierdzić :P my z basią zawsze po jeździe zmęczone,leń jak nic..siedzimy i wżeramy wszystko a olcia co robi??jak nie małej kasi pomaga,to zamiata,zaraz prowadzi jazdę...a i jeszcze na konika jakiegos by się przydało wsiąść-ola pierwsza :P no i oczywiście żeby nie było głupio to jeszcze na nas się darła że lenie,że siodlarnia do sprzątania żebyśmy się ruszyły...no luudzie :P to jest nieobliczalne dziecko no :P a inwersje to tak zawsze szorowała że dziwię się że jeszcze jakąś sierść ma :P ale teraz jak tak piszę to cholernie brakuje mi tych 6 miesięcy z wami :(( ehhh
Zapisane

Inwersja :*

  • Gość
??
« Odpowiedź #215 : 2004-12-05, 21:07 »
no Inwersja teraz siersci nie ma właśnie bo ogolona :P a wy lenie jakie byłyście takie jesteście więc muszę sie wreszcie ruszyć i troche was do roboty zagonić a co? :D
Zapisane

anieszka

  • Gość
??
« Odpowiedź #216 : 2004-12-05, 22:48 »
Inwersja przyznaj się że Inwersji wytarłaś ta sierść a nie ogoliłaś :D :lol:
Zapisane

Inwersja :*

  • Gość
??
« Odpowiedź #217 : 2004-12-06, 17:14 »
łehehe chciałybyscie :P nie no az tak strasznie nie jest :) ale zdjęcia już niedługo będą :D
Zapisane

Zorba

  • Gość
??
« Odpowiedź #218 : 2004-12-06, 19:19 »
ja Inwersje widzialam:D
Bosh mi siem podoba tylko taka myszowata siem zrobiła:P
Ale swoją drogą mogłaś jej jakiś znaczek zrobić:D (np adidas zeby nie bylo ze nike:P)
Zapisane

Forum Zwierzaki

??
« Odpowiedz #218 : 2004-12-06, 19:19 »

Inwersja :*

  • Gość
??
« Odpowiedź #219 : 2004-12-06, 19:24 »
szczerze mówiąc to zrobiłabym jej zaczek ale pierwsze golenie dla niej i dla mnie bez sensu jeszcze narazac ja na wiekszy stres zeby dobrze wyprofilowac znaczek... Nastepnym razem zobaczymy co z tym okiem w koncu bedzie bo po tym jak mnie staranowala weta kopnela to wolałam nie ryzykować. A tak swoja drogą to ja uwielbiam Nike i z checia bym jej zrobiła :P:P:P
Zapisane

Kamelia

  • Gość
??
« Odpowiedź #220 : 2004-12-07, 13:23 »
Firmowy koń :P
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 25 zapytaniami.