Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: ???  (Przeczytany 5389 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ciapka

  • Gość
???
« Odpowiedź #30 : 2003-07-05, 08:44 »
no ja mam kiepskie jak co roku..
ja nie mówie ze nie mam.. na neta czas mam..ale dni kiedy nie mam sa o wiele ciekawsze :)

mam kiepskie glownie z tego powodu ze nie mam czasu na nic :) rano jade na 10 pojezdzic na koniu, potem mam 3 do czyszczenia a potem od 14 do 18 mniej wiecej jezdze..wieczorkami da sie cos wcinsnac, ale to mało...
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
???
« Odpowiedź #31 : 2003-07-05, 10:57 »
heh szkoda mi ciebie ciapka,dla ciebie jazda konna nie jest z trego co widze przyjemnoscia a obowiazkiem ktory narzucaja ci rodzice,jezdzisz bo musisz,przez to masz spieprzone wakacje i wogole....tak byc nie powinno.. :? ja nawet w ciagu roq akademickiego mialam czas po zajeciach zeby pojechac do konia,pojezdzic,pobyc z nim,potem wrocic i jeszcze wyskoczyc na troch e z przyjaciolmi...zreszta nie raz bylo tak ze bralismy grila,piwko i razem jechalismy do koni,moja przyjaciolke troche poduczylam jezdzic to jeszcze cos tam razem porobilismy,czy wykapalismy konia czy co.....dla mnie to jest przyjemnosc a nei obowiazek...i oby tak zostalo :wink:

Ciapka

  • Gość
???
« Odpowiedź #32 : 2003-07-05, 14:23 »
heh no widzisz ja za przyjemnosc co innego  traktuje..hyh
rodzice mnie nie zmuszaja jezdzic..ale skor juz jezdze to musze jezdzic trenowac, pracowac i opiekowac sie konmi..YH,,
Zapisane

Forum Zwierzaki

???
« Odpowiedz #32 : 2003-07-05, 14:23 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
???
« Odpowiedź #33 : 2003-07-05, 14:45 »
nie no to to jasne...tez przeciez jezdze i opiekuje sie itd ale z twoich slow wyniklo ze to twoj obowiazek jezdzic,sama kiedys mowilas ze nie mozesz nawet wyjechac na weekend ze znajomymi czy cos bo MUSISZ jezdzic i rodzice ci enie pozwalaja,wiec dla mnie to niezrozumiale...a co uwazasz za przyjemnosc?o ile oczywiscie mozna sie zapytac ;)

Ciapka

  • Gość
???
« Odpowiedź #34 : 2003-07-05, 15:41 »
hehe :) sa w zyciu takie  zeczy:) przyjemnie:)
a ja musze jezdiz cbo kon nie moze stac i nie moge nigdze wyjezdzc bo  musz trenowac zeby  sie kidys naucyzc jezdiz ci td....
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
???
« Odpowiedź #35 : 2003-07-05, 16:00 »
Dla mnie to sama przyjemnosc :) Nie wyobrazam sobie zebym mogła cos robic bo musze (nie tylko jeździc)..ale wogole. . takie troche dziwne....:;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Ciapka

  • Gość
???
« Odpowiedź #36 : 2003-07-05, 16:16 »
hehe ja nie musze jezdzic! ale kona mam i musze no go wypusci musz go wyczysci tak samo jak musze rano wstac..w sumie  musze  nie znaszy ze inczj byc nie moze popstu tak sie mówi hyh..ja w sumie nic nie musze moge nic nie robic i tak w sumie jest ale sa zecyz ktre wole zrobic to sa te zecyz ktre musze wląsnie:P
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
???
« Odpowiedź #37 : 2003-07-05, 21:01 »
nom i juz sie zrozumialysmy ;)

Tafta

  • Gość
???
« Odpowiedź #38 : 2003-07-06, 01:50 »
A ja też chcąc czy nie chcąc (powiem szczerze, że czasami mi się nie chce) muszę pojechać do konia, muszę się nim zająć, bo jak nie ja to kto? Muszę go wyczyścić, objeździć, potulić. To jest i przyjemność, ale i obowiązek. Nie traktuję tego jako przykrego 'zadania', bo jest to dla mnie prawdziwa przyjemność obcowania z moim ukochanym zwierzakiem.
Ogromna odpowiedzialność.
Odkąd mam konia moje życie 'nieco' się zmieniło. Nie mogę sobie ot tak jechać na dwa miesiące gdzieś tam np. do pracy za granicę, nie mogę nawet jechać do pracy do Gdańska, a miałam propozycję stałej posady. Tylko, że wtedy praktycznie cała moja pensja początkującego pracownika starczałaby na nasze (moje i konia) utrzymanie.
Nie mogę sobie kupić nowych spodni, bo akurat potrzebuję nowego popręgu czy głupiego środka przeciwko owadom, który notabene jest mało skuteczny.
Konie to nie tylko przyjemność, konie to wielki obowiązek i odpowiedzialność. Ale jaka cudowna :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

???
« Odpowiedz #38 : 2003-07-06, 01:50 »

Ciapka

  • Gość
???
« Odpowiedź #39 : 2003-07-06, 10:04 »
no wiec włąsnie.....
Zapisane

awia

  • Gość
???
« Odpowiedź #40 : 2003-07-06, 18:29 »
aaa pojechal ktos  w koncu na te zawody do zbroslawic???
ma ktos jakies wyniki???
i czy  moze wie ktos czy startowala tam A.Maciuszonek???
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
???
« Odpowiedź #41 : 2003-07-06, 19:50 »
xara jak najbardziej popieram,nie myslk se ze nie widze w tym obowiazq,ale nie w takim sensie ze cholera ni emoge sie wyrwac nigdzie bo konie,cholera nie chodze nigdzie bo konie, jezdze bo musze itd a z postow ciapki poniekad takim czyms przede wszystkim zalatywalo-szczegolnie z w ktorejs wczesniejszej rozmowie,nie mowie ze w tej....juz chyba wszystko wyjasnione i nie ma co ciagnac tematu :wink:  8)

Tafta

  • Gość
???
« Odpowiedź #42 : 2003-07-06, 20:12 »
jasne :)
Zwłaszcza, że Ciapka ma taki luzacki i olewczy stosunek do wszystkiego. Nie wiem na ile jest on prawdziwy, ale można odnieść wrażenie, że faktycznie 'musi' i koniec :)
No ja też muszę, ale jakoś mam wrażenie, że w innym sensie niż Ciapka ;)
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
???
« Odpowiedź #43 : 2003-07-07, 13:48 »
Cytat: awia
aaa pojechal ktos  w koncu na te zawody do zbroslawic???
ma ktos jakies wyniki???
i czy  moze wie ktos czy startowala tam A.Maciuszonek???


No ja byłam, a w jakim konkursie i z jakiego jest klubu - ja oglądałam tylko C i CC
Zapisane

awia

  • Gość
???
« Odpowiedź #44 : 2003-07-07, 14:31 »
Aleksandra Maciuszonek KJ Gaz Polski Drzonkow chyba.
Drzonkow na pewno.
Ale juz wiem ze startowala.konie Quick Style i Orsk
Zapisane

Forum Zwierzaki

???
« Odpowiedz #44 : 2003-07-07, 14:31 »

tiaraa

  • Gość
???
« Odpowiedź #45 : 2003-07-09, 00:01 »
Co do koni ja też musze być przynajmniej 3-4 razy dziennie bo trzeba je nakarmić, wyczyścić przyjechać bo ma być wet. (który i tak nie przyjeżdza chociaż czekasz 3 h) i w ogóle. czasami mi sie nie chce tak jak dzisiaj spałam 1,5 h i o 6 musiałam wstać do koni to szłam po omacku i klełam w duchu na czym świat stoi, potem byłam w terenie a jak wróciłam to ryczałam bo kotara dostała takiego uczulenia od kantara (kieffera!) że tam gdzie były sprzączki ma poprostu żywe rany nawet nie wiem co jej na to poradzić narazie jest bez kantarka, i mam takie wyrzuty że nie zauważyłam tego wcześniej! czasami myśle ze sie poprostu nie nadaje że źle sie opiekuje, bo czegoś nie dopatrze i jak mam zły dzień to odpowiedzialność za te dwie moje istotki mnie przytlacza, ale to chyba jest właśnie odpowiedzialność za czyjeś życie i zdrowie
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
???
« Odpowiedź #46 : 2003-07-09, 00:21 »
awia, wyniki beda jutro na stronie klubu - http://www.zbroslawice.horsesport.pl dzisiaj mi sie juz nie chce wrzucac tego.
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
???
« Odpowiedź #47 : 2003-07-09, 11:15 »
tiara od uczulenia rany?sadze ze popprostu poobcierala albo cos..moze za ciasno zapiety

Natchniuza

  • Gość
???
« Odpowiedź #48 : 2003-07-09, 11:27 »
tiaraa, a po co konia w ogole w kantarze trzymac? Nie rozumiem np. czemu niektore konie stoja w boksach w kantarze? Totalnie bez sensu.
Zapisane

Devila

  • Gość
???
« Odpowiedź #49 : 2003-07-09, 15:55 »
No przeważnie jak koń jest uczulony to to trze i robią sie właśnie rany , Diament też wytarł tak klate ...
Zapisane

Elwirka

  • Gość
???
« Odpowiedź #50 : 2003-07-09, 21:51 »
nati a to zabiera dużo miejsca jakbyś wyniki z tych zawodów choćby na miesiąc dała normalnie Albo mi przesłała w normalnym formacie bo wiesz że mi otwiera nie ten program i nie wiem jak to zmnić :grr: To jak wyślesz mi czy jakoś na stronce to zrobisz I czemu nie ma zdjęć z tych zawodów co nie było Ciebie?? szkoda ale to chyba dobry pomysł co nie??
Zapisane

Forum Zwierzaki

???
« Odpowiedz #50 : 2003-07-09, 21:51 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
???
« Odpowiedź #51 : 2003-07-10, 00:17 »
nota nie omysllam:P ale na jedno wychodzi,poobcierane :wink: no u nas konie w boxach stoja bez,tak samo na pastwisq chodza bez kantarow...nojedynie emir chodzi w kantarze jako ze ma bardzo krotko przerwana grzywke i ma podczepione fredzelki zamiast grzywki ;) a tak nie ma sensu zeby sie wycieraly na mordkach...

Zimoludka

  • Gość
???
« Odpowiedź #52 : 2003-07-10, 12:30 »
ja już trochę wypadłam z biegu forum. Komputer tak mi wolno chodzi, że w 10 minut odpiszę na 2 tematach. I teraz znowu wyjeżdzam. Może będę u Rewci chociaż na 1 dzień!!!!!!!!! Ale ciiiiiiiiiiiiiii żeby  nie zapeszyć.....ale powinnam pojechać!ale wolę sobie nie robić nadzieji bo i tak już za wiele lez wylałam z tego powodu
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.105 sekund z 27 zapytaniami.