Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: "O mnie czyli o końskich sprawach"  (Przeczytany 6722 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zuzika

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #30 : 2003-11-21, 17:51 »
no własnie vitani!!! Święta prawda ostnio moja koleżanka wygrała 20 zł. :) może i ja wygam??!! Widziałam co tam wcześniej napisałaś : Zuzika... Zapomniałaś dodać, że z przystojnym panem sesarzem        " co ty przez to rozumiesz?? kon będzie mój a później go mu zabiore, a po za tym to on nawet przystojny nie jest :P
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #31 : 2003-11-21, 18:03 »
oj zuzika ... już ja dobrze wiem co się święci... Tak co sobote sobie jeździcie, czasem wpadniecie.. w blotko ;)  romantyczne wieczory przy pięknym zachodzie slońca. Ja myśle że takie przejażdżki to z sympatia....  Ale zuzika opanuj się! On ma żone i dzieci...
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #32 : 2003-11-21, 18:25 »
co z chanem..no coz....stalo sie jak zapowiedziala marta,odkad goska wrocila z niemiec i chan juz stal nie jako kon wspolwlascicielki a jako kon pensjonariuszki goska zaczela przychodzic dwa razy w miesiacu?z czego jeden zeby oplacic pensjonat...no i jeszcze z nasza znajomo przychodzila to ja na lonzy troszke uczyla ze 2 razy... :| kon totalnie zaniedbany pod wzgledem jazd,jak wojtek nie przyjdzie to stoi raczej..po tydzien,dwa nawet...do tej pory goska zabraniala nawet prowadzic na nim rekraacje z twierdzeniem ze sie za niego bierze i przygotowywuje do zawodow,teraz juz udostepnila..sadze ze jakby miala chetnych to by go sprzedala ale na niego nie ma nawet jednego chetnego,mimo tego ze sie odpasl i w zyciu nie wygladal tak dobrze,nawet te jego kulsy tak nei  stercza a widzialas go chyba jak wyglada szczegolnie bez siodla..bo pod siodlem to jakos jeszcze wyglada ;) hmm...teraz goska siedzi znow w niemczech,na 3tygodnie?z zalozenia a jak bedzie w rzeczywistosci zobaczymy....szkoda mi tego konia...

Forum Zwierzaki

"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedz #32 : 2003-11-21, 18:25 »

Zuzika

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #33 : 2003-11-21, 19:02 »
JA NIE KOCHAM SESARZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I NIE RUJNUJE ŻADNIEJ RODZINY!!!!!!!!1
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #34 : 2003-11-21, 19:45 »
Aha, przepraszam zuzika, zle Cie zrozumialam. Sorki.
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #35 : 2003-11-21, 19:51 »
biedny chan... kopnij Goskę... czy ona nie moż ego zabrać... buu... taki sympatyczny patyczak... :(
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #36 : 2003-11-21, 20:50 »
powiedz to jej...zreszta nawet gdyby tam nie wyjechala i tak by sie nim nie zajmowala,przeciez juz ze man nie studiuje,co drugi tydzien tylko chodiz na zajecia w weekendy a reszte czasu sie obija ze tak powiem bo pracy nie ma,ja ktora studiuje trudny i wymagajacy kierunek i to dziennie mam czas zeby przynajmniej 5razy w tygodniu byc u konia i pojezdzic,nawet poltora godzinne jazdy robic i wyczyscic i wszystko co trzeba zrobic a ona nie ma na niego czasu?....od pazdzidernika do teraz byla taka sytuacja ze tylko kilka razy przyszla....to nie ma duzo wspolnego z wyjazdem...ponoc jak trzymala wczesniej konia w pensjonacie tez tak bylo....hyh a najbardziej mnie smieszy ze na mnie gadala jak bylam chora i przez tydzien nie przychodzilam lub tylko 5dni w tygodniu bo nie molam inaczej ze sie koniem nie zajmuje i ze doopa sze mnie nie wlasciciel bo nie jezdze kon sam stoi...coraz bardziej mnie do siebie dziewczyna zraza...juz zrazila...

milkiwaj

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #37 : 2003-11-21, 20:54 »
szkoda... na mnie zrobiła dobre wrażenie... polubiłam ją... i wiesz chyba się zawiodłam na niej... widać cos się w niej bardzo zmieniło... szkoda
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #38 : 2003-11-21, 21:09 »
ona zawsze robi dobre wrazenie..ale jest falszywa,znam ja jakies 4lata i co nieco wiem..zreszta nie tylko z obserwacji,do ciebie bedzie slodka a za twoimi plecami....i kombinuje tak zeby jej bylo tylko dobrze...niestety...fajnie z nia pozartowac itd ale tak to naprawde przedziwna osoba i nei porafie jej odgadnac...i nawet chyba nie chce

Forum Zwierzaki

"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedz #38 : 2003-11-21, 21:09 »

Tafta

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #39 : 2003-11-22, 16:07 »
a czy wiecie, że o takich sprawach lepiej na privie porozmawiać  :?:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #40 : 2003-11-22, 16:24 »
poszlo juz tutaj,trudno sie mowi....swoja droga milki jkak tam twoja kobylka? korzystalas cos z tego co u nas uslyszalas?przynioslo jakies sqtki?

milkiwaj

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #41 : 2003-11-22, 23:00 »
teraz jest juz spoko... prawie pracuje z normalnym koniakiem :lol:

naprawdę...
mysle, że ułozyło jej się co nieco w łebku i zaczyna chodzić ładnie... tylko musze jeszzce wyeliminować te bryki przy zagalopowaniach i zaczynam bawić sie z nia kawaletti...

ułozyłam jej dwie belki w odległości 2-2,5 kroka na galop [jest mała ;)]... a ona mi przeskoczyła obie :lol:
a tak to podchodzi do tego z wściekłością.. przejdzie jej :)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #42 : 2003-11-23, 10:52 »
hehehe no ladnie :D a wogole pod co zamierzasz ja ukladac?ujezdzenie czy moze skoki?bo jak skoki to mozesz zaczynac sie cieszyc :P

ja mialam kiedys jazde z ryzym w czasie ktorej zaczynal kawaletki takie na klus jechac klusem a konczyl galopem badz tez jakim dziwnym blizej nie okreslonym chodem przez nie przechodzil z wyskokami z drazkow :P ja tam nie wiem,mysle ze to wogle moze nie kon... ;)

Zuzika

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #43 : 2003-11-23, 12:16 »
Wczoraj trening, dzisiaj trening, jutro sprawdzian z fizyki, a gdzie nauka?? Czy ktos mi moze powiedzieć jak to wszystko sobie jakos ułożyć??
Zapisane

Zuzika

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #44 : 2003-11-23, 12:17 »
A tak wogóle Natchniuza to nie ma za co tak myslałam że mnie źle zrozumiałaś. Było mineło..:) ;) :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedz #44 : 2003-11-23, 12:17 »

kfiatek

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #45 : 2003-11-23, 12:27 »
dobrze, że się rodzina nie rozpadnie..
i wsyzsyc będą żyli długo i szczęśliwie :D
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #46 : 2003-11-23, 12:55 »
to jest mój konik  do wszystkiego :) ale jej wściekłość łatwiej mi bedzie rozładować na skokach

ona tez potrafi przejśc kłusem pierwszy, skoczyc drugi i przegalopować trzeci :lol:
zobaczymy jaki zisja bedzie miała humorek :>
Zapisane

Zuzika

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #47 : 2003-11-23, 13:10 »
No tak już przez vitani wszyscy uważają że romansuje z instruktorem a to nie jest tak jak myslicie. Ja go nie kocham, juz wole jego syna..hehe :)  A vitani tu takie plotki puszcza .. ja ja zaraz ukatrupie
Zapisane

kfiatek

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #48 : 2003-11-23, 15:39 »
syn to już szybciej..
 a przystojny chociaż.. hihi :D
Zapisane

Zuzika

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #49 : 2003-11-23, 16:53 »
Syn... on to ode mnie chyba z 5 lat młodszy...ja tam wole się z nikim nie wiązać
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #50 : 2003-11-23, 18:32 »
mój kon dzisiaj ślicznie galopował...
a wiecie jak ona cudownie zmeinia nogi w galopie!!
np. galopujemy na lewo i zmieniam łydki, a ona iaaa dup z zadu, albo krzyża i juz galopujemy na prawą :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedz #50 : 2003-11-23, 18:32 »

Ritka

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #51 : 2003-11-23, 19:10 »
dzisiaj mi tak Ritek robił :P Lubie lotne hyhyhyh
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #52 : 2003-11-23, 22:35 »
mnie robi tak zawsze... w sumie to na każdą mocniejszą łydkę... ja naniej jeżdże tylko biodrem... bo inaczej robi się niebezpieczna :D

a po tym weekendzie nie czuję :
- tyłka
- kegosłupa
- nóg
:lol:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #53 : 2003-11-24, 08:03 »
ja nie czuje tylko po godzinie 40minutach stepa :roll:  to byl teren dopiero.... :lol:

Kamelia

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #54 : 2003-11-24, 11:19 »
buuuuuu a ja jestem chora i nie pojechałam wczoraj w teren może to głupie ale przez to że od 3 dni nie robie nic innego jak leże w łóżku i przez to ze nie pojechałąm w teren poryczałam sie jak dziecko w przedszkolu :P
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #55 : 2003-11-24, 14:44 »
biedactwo... ja dzisiaj robie te przysmacvzki.. pachna smakowicie... ale ile ja sie za melasa naganiajłam... i jakie to pioruństwo drogie...
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #56 : 2003-11-24, 19:27 »
ile dalas i gdzie kupowalas?

kfiatek

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #57 : 2003-11-24, 19:35 »
z tego co pamiętam to 450g za 11 zł..
Zapisane

Forum Zwierzaki

"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedz #57 : 2003-11-24, 19:35 »

milkiwaj

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #58 : 2003-11-24, 20:43 »
nio :)
Zapisane

Kamelia

  • Gość
"O mnie czyli o końskich sprawach"
« Odpowiedź #59 : 2003-11-25, 13:01 »
ja dzisiaj piekę na podstawie przepisu awangardy
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 28 zapytaniami.