Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: lykawka  (Przeczytany 966 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

awangarda

  • Gość
lykawka
« : 2003-12-22, 20:05 »
wiec kupilam lykawe dla mojego brzydactwa tylko ze ona ja strasznie obiciera...co zrobic zeby temyu zapobiec?? myslalam zeby zalozyc na nia takie futerko jak sie czasem na naczulki zaklada ale czy rto cos pomoze??
Zapisane

Tafta

  • Gość
lykawka
« Odpowiedź #1 : 2003-12-22, 22:03 »
możesz spróbować,
jak nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi
moja chodzi z takimi futerkami na kantarze, bo ją obcierał
no i jest wszystko ok.
Zapisane

awangarda

  • Gość
lykawka
« Odpowiedź #2 : 2003-12-23, 08:44 »
no to zazloze to futerfko dezisiaj
a z tymi miejscami co juz obtarte... to smarowac czyms czy po prostu czekac az odrosnie...czy sa jakies masci prepartaty czy inne mazidla na obtarcia??
Zapisane

Forum Zwierzaki

lykawka
« Odpowiedz #2 : 2003-12-23, 08:44 »

absencja

  • Gość
lykawka
« Odpowiedź #3 : 2003-12-23, 13:20 »
są maści na obtarcia, przyspieszaja gojenie. Wiem, ze szef miał taka ze skorupiaków i była chyba całkiem dobra, ale nic więcej niestety nie pomogę...
Zapisane

awangarda

  • Gość
lykawka
« Odpowiedź #4 : 2003-12-23, 17:46 »
a gdzie taka macc mozna dostac w aptece czy zwyk.lym jezdzieckim?
Zapisane

Kamelia

  • Gość
lykawka
« Odpowiedź #5 : 2003-12-23, 20:06 »
wiesz co jest dobree na sznity po walkach a w szególności na guzki po ugryzieniach w lecie itp. najzwylklejsza na świecie oliwka dla niemowląt. mojemu guzki zniknęły zaraz blizny po jakims czasie może akurat to pomoże bo na pewno nie zaszkodzi :P
Zapisane

Tafta

  • Gość
lykawka
« Odpowiedź #6 : 2003-12-23, 21:06 »
ja tam na takie rzeczy stosuję świetną, wg mnie, maść propolisową Leoveta
Zapisane

awangarda

  • Gość
lykawka
« Odpowiedź #7 : 2003-12-24, 08:55 »
o chyba sobie kupie ta mas leovetu
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
lykawka
« Odpowiedź #8 : 2003-12-24, 09:29 »
eheh tyle tych specyfiqw cudownych w konskich tylko czemu tyle one kosztuja?.... :| btw moja qmpela ze staji (dokladniej gocha-tak apropo dla milki ;) ) wrocila z niemczech i tej to sie poszczescilo,pracuje u babki ktora walczy o mozliwosc reprezentacji anglii na olimpiadzie i o ile sie dostanie a jest w scislej czolowce w kwalifikacjach  to pojedzie ona na olimpiade jako luzak w barwach anglii,potem joanna bedzie dla niej szukac dobrego konia i bedzie ja przygotowywac do ujezdzenia....a w ramach swiat dziewczyna dostala jako ze joanna ma tego full od sponsorow swoich nowiuski sliczny bialy czaprak,do kompletu super owijki i podkladki,nowiuskie termobuty i najrozniejszych preparatow na miesnie sciegna kopyta witamin odzywek itp itd firmy equistro w sumie na ponad 1500zl czesc w 10kg wiadrach czesc w ciut mniejszych..eh eh niektorzy to maja dobrze :P

Forum Zwierzaki

lykawka
« Odpowiedz #8 : 2003-12-24, 09:29 »

awangarda

  • Gość
lykawka
« Odpowiedź #9 : 2003-12-24, 09:37 »
eee te tak chce :P:P a co do tego preparatu niemoge go nigdzie znalesc ani na volcie an nigdzie...
Zapisane

awia

  • Gość
lykawka
« Odpowiedź #10 : 2003-12-24, 12:17 »
mozna go zamowic i nabyc w arpavie
www.arpav.pl
kosztuje cos ok 40 zl/500 ml.
ale dobry jest.
a moze tak linomag?
w zwyklej aptece,kosztuje grosze(niecale 10 zl bodajze)
ma takie same wlasciwosci,swietny na oparzenia,odlezyny,wszelakie obtarcia..likwiduja swiad i pieczenie.
nadaje sie i dla zwierzat i dla jezdzca,nawet dla dzieci.
Zapisane

awangarda

  • Gość
lykawka
« Odpowiedź #11 : 2003-12-24, 19:45 »
oo to moze najpierw tym linomagiem sproboje bo calego preparatu leowetu nieoplaca mi sie kupowac bo ona i tak tylko troche wytarte ma nieduzo tak...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.121 sekund z 26 zapytaniami.