Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Życzenia  (Przeczytany 1392 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Życzenia
« : 2003-12-23, 19:26 »
Z racji, że już jutro wigilia, to wam wszystkim życzonka złoże :))... A więc...:
wspaniałych chwil spędzonych z konisiami, dobrego serduszka dla nich, zdobywania więcej umiejętności jeździeckich... oraz:
Dużo zdrówka, szczęścia, prezentów, spełnienia marzeń, stałego łącza, CYFRY+, koniczynki czterolistnej, kominiarza (+guzika), biedroneczki, willi z basenem i wielgachnym ogrodem, rozbicia banku, gromady dzieciaków, pięknych zachodów słonka, pogodnych ni i nocy, długiego zycia, możliwości widzenia w ciemności, głębokiego snu, prawdziwej miłości (faceta/laski z krwi i kości), spadającej gwiazdki, wygranej w TOTO-LOTKA, weny twórczej, prawdziwych przyjaciół, miłych nauczycieli i szefów, niezawieszającego się kompa, pojemnego twardziela i wszelkich CDromów,  nakręcenia własnego filmu, ładnych kwiatków w kwietnikach i doniczkach, miłych sąsiadów, niwbieskich migdałów, góry... grosza, wyjazdu za granicę, przytulnego kącika, dużego gospodarstwa, dobrych kaloryferów, ogrzewania olejowego, reniferów i Mikołaja, talentów, milutkiej fizycy/chemicy/polonistki/matematycy (niepotrzebne skreslić), wiatru w polu, stogu siana (z igłą koniecznie), mocy robienia z igieł wideł (lub odwrotnie), kochaniutkiej teściowej, pomocy od innych, bogatego wujka z Ameryki, spadku po nim, duzo słodyczy, czystej... mineralnej, wycieczki... palcem po mapie, pieska, kotka, żuczka, krówki i konika, umięśnionego brzuszka, dobrego dentysty/ chirurga plastycznego, apetytu, diety tysiąca i jednej kalorii,


dziury w całym, wygrania maratonu, bułki z masłem, chleba z margaryną, niewypisującego się długopisu, własnego zdjęcia w rozkładówce, pogody na jutro, głowy w chmurach, miłych niespodzianek, lokomotywy, dobrego (bio) paliwa, białego kruka, popłynięcia jednym kajakiem w dwie strony, taaaakiej ryby, zdobycia Mount Everestu, szczęścia w życiu osobistym, eleganckiej limuzyny,
samych zwycięstw, niewyczerpanych pokładów energii,
uśmiechu na co dzień,drogi usłanej różami,satysfakcji z pracy, niskich podatków,słodkiego, miłego życia,świeżości spojrzenia, pogody ducha,pomyślnych wiatrów,gorącej miłości,wygodnych butów,cudownych wakacji, pociechy z wnuków, punktualnych pociągów,świętego spokoju,jachtu,żadnych trosk, dużego łóżka,pękatego portfela,szerokiej drogi, szansy na sukces, pozycji lidera,szampańskiej zabawy,
mocnego dachu nad głowa,samych pozytywnych wibracji,pełni życia,wielu niezapomnianych chwil, w zdrowym ciele - zdrowego duchawłaściwych wnioskówwidoków na przyszłośćpodzielnej uwagi
I W OGÓLE WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ DLA WAS WSZYSTKICH :* ;)
Zapisane

OkTaWiA

  • Gość
Życzenia
« Odpowiedź #1 : 2003-12-23, 19:42 »
Niech Wam sie ziszczą świąteczne życzenia te łatwe i te trudne do spełnienia> niech sie spełniają te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale...  Niech Wam sie spełniają krok po kroku tego Wam życze z okazji Świąt i Nowego Roku
 
to ode mnie :P  ^

Śnieg już pada, śnieg już prószy.
Marzną nosy, marzną uszy.
A my mkniemy bez wytchnienia,
żeby złożyć Wam życzenia:
pachnącej lasem choinki,
na stole barszczu i szynki,
radosnych kolędników
oraz podarków bez liku...
Świąt pełnych wesołości,
karpia, co to bez ości,
przyjaciół - tylko serdecznych,
miłości i piór... wiecznych
Sukcesów bardzo licznych,
podróży zagranicznych
Przed oknem bałwana
Sylwestra do rana!
Picia długiego i chlania
niech nie skończy sie bania!
a w trakcie sylwka...
może i pierwszego zaruchania
życzymy Wam tego
wszystkiego wspaniałego
wreszcie już koniec szkoły...
więc życzymy: ŚWIĄT WESOŁYCH
 

ode mnie i od Oktawisi :D
Zapisane

Morticia

  • Gość
Życzenia
« Odpowiedź #2 : 2003-12-23, 19:57 »
ja się poprosty dołączam :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Życzenia
« Odpowiedz #2 : 2003-12-23, 19:57 »

Kamelia

  • Gość
Życzenia
« Odpowiedź #3 : 2003-12-23, 20:06 »
ja też :P
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Życzenia
« Odpowiedź #4 : 2003-12-23, 20:41 »
I ja też :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

OkTaWiA

  • Gość
Życzenia
« Odpowiedź #5 : 2003-12-23, 20:52 »
ale lenie :P hehe
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Życzenia
« Odpowiedź #6 : 2003-12-23, 21:34 »
No własnie :) No dobra to ja dodam coś od siebie.
Życzę Wszystkim wesołych Końskich świat (Bla bla). Szczesliwego nowego roku oby był lepszy. Tak pozatym to bardzo dużo szczescia w życiu :) Uczniom dobrych ocenek :) I pkt na testach :) Dużo miłosci i przyjaźni.. Spełnienia wszystkim marzeń :) Nawet tych najskrytszych. Tego czego sami byście sobie życzyli :) Pozdrawiam.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Zimoludka

  • Gość
Życzenia
« Odpowiedź #7 : 2003-12-23, 22:07 »
ja się dołączam ale przede wszystkim życzę zdrowia. Zdrowie to podstawa!!!
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Życzenia
« Odpowiedź #8 : 2003-12-24, 09:56 »
Ja rowniez dolaczam i zycze Wam i Waszym ukochanym konisiom wszystkiego najlepszego, zdrowka i spelnienia marzen! :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Życzenia
« Odpowiedz #8 : 2003-12-24, 09:56 »

kfiatek

  • Gość
Życzenia
« Odpowiedź #9 : 2003-12-24, 10:15 »
dziekuje, dołączam się i życze:
Śniegu po pachy,
smacznej kiełbachy,
prezentów kupe
i rózgi na dupe!!!
Do nieba choinki,
wędzonej szynki
i dobrego wskoku do Nowego Roku!!!
Zapisane

awangarda

  • Gość
Życzenia
« Odpowiedź #10 : 2003-12-24, 19:48 »
eee no to ja krotko i na temat...:
wszystkiego najlepszego :P:P
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Życzenia
« Odpowiedź #11 : 2003-12-25, 16:29 »
No tp ja dziękuję :)
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Życzenia
« Odpowiedź #12 : 2003-12-25, 17:42 »
Wprawdzie święta już prawie za pasem ale na dobre życzenia nigdy nie jest za późno :wink: więc ja wam życze tego wszystkiego co było wymienione oraz kariery jeździeckiej i zdrowia waszego i waszych i nie tylko waszych konisi :mrgreen:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 25 zapytaniami.