Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Koniec świata 2012  (Przeczytany 21594 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #30 : 2008-05-01, 20:36 »
Ja mam troszeczkę odmienne zdanie: - Polska dobrze zrobiła jadąc do Iraku i Afganistanu  - trzeba było tylko wcześniej zadbać o własne korzyści,interesy - teraz,już po ptokach. :lol:
wojska zostały wysłane własnie po to by potem były kożysci dla polski, mogłyby być duze, co z tego że nikt z nich nie skożystał i inne państwa teraz moga robic co chca, taka polska :roll:
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #31 : 2008-05-01, 20:38 »
Lis ja ruskie lubie... pierogi ... :lol:
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #32 : 2008-05-01, 20:42 »
Cytuj
He,he - NATO to także i My,więc też sie pchamy... :P  - ja do NATO nic nie mam. ;p

Nie przecze, ze nato to takze polska - zreszta - chyba kazdy wie, ze polska lize d*** ameryce...

Cytuj
Ja mam troszeczkę odmienne zdanie: - Polska dobrze zrobiła jadąc do Iraku i Afganistanu  - trzeba było tylko wcześniej zadbać o własne korzyści,interesy - teraz,już po ptokach. :lol:

patrz wyzej, poza tym olska nie potrafi dbac o wlasne interesy - polska za to bala sie, ze w razie jakichkolwiek zadan (czyt: wlasne interesy) usa wypnie na nas tylek...

Cytuj
A co do tarczy to nie lubię Ruskich i wszystko czym można im poprzeszkadzać,jest ok. :lol: :lol:

spojrz na mape polski, spojrz na mape ruskich - spojrz na uzbrojenie ruskich i ich stosunek do polski - w razie konfliktu zbrojnego rosja - USA, owa tarcza bedzie pieknym pretekstem, zeby polske zlikwidowac (po raz kolejny) - i wierz mi, niemcy w takiej sytuacji z przyjemnoscia przylacza sie do likwidacji...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedz #32 : 2008-05-01, 20:42 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #33 : 2008-05-01, 20:54 »
A ciekawe co by było, gdyby Polska nie istaniała, no nie? ;p
Jakbyśmy byli niemcami xD
Wogóle Polska głupia taka, Napoleon wykorzystał i ktokolwiek x/
(ja tam szczegółowo się nie znam xD).
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #34 : 2008-05-01, 20:56 »
Cytuj
A ciekawe co by było, gdyby Polska nie istaniała, no nie? ;p

zapraszam do podrecznika historii - do dzialu o rozbiorach. W sumie byly trzy (nieoficjalnie - 4) w sumie 123 lata, podczas ktorych polska nie istniala...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #35 : 2008-05-01, 21:27 »
Cytuj
patrz wyzej, poza tym olska nie potrafi dbac o wlasne interesy - polska za to bala sie, ze w razie jakichkolwiek zadan (czyt: wlasne interesy) usa wypnie na nas tylek...

Dokładnie - najpierw trzeba było postawić USA twarde warunki i dopiero potem jechać - ale teraz,jak już pisałem jest po ptokach. :P

Cytuj
spojrz na mape polski, spojrz na mape ruskich - spojrz na uzbrojenie ruskich i ich stosunek do polski - w razie konfliktu zbrojnego rosja - USA, owa tarcza bedzie pieknym pretekstem, zeby polske zlikwidowac (po raz kolejny) - i wierz mi, niemcy w takiej sytuacji z przyjemnoscia przylacza sie do likwidacji...

Hmmm....chyba jako jedyny mam lepsze mniemanie o współczesnych Niemcach - bardziej się boję Rosjan bo oni są zawsze niebezpieczni i nadal przejawiają popęd mocarstwowy.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #36 : 2008-05-01, 21:50 »
Cytuj
Hmmm....chyba jako jedyny mam lepsze mniemanie o współczesnych Niemcach

W moim przypadku 9 lat mieszkania wśród nich zrobiło swoje - mam na nich istna alergie...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #37 : 2008-05-01, 21:56 »
W moim przypadku 9 lat mieszkania wśród nich zrobiło swoje - mam na nich istna alergie...

Cóż...i tak uważam że Rosjanie są bardziej niebezpieczni bo oni nigdy nie zapomnieli o swojej wielkiej przeszłości i nadal żyją marzeniami o potędze...

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #38 : 2008-05-01, 22:10 »
A ciekawe co by było, gdyby Polska nie istaniała, no nie? ;p
Jakbyśmy byli niemcami xD
Wogóle Polska głupia taka, Napoleon wykorzystał i ktokolwiek x/
(ja tam szczegółowo się nie znam xD).
moze nie było by tak jak w zaborach bo polacy wtedy byli 'pozbawieni' praw ale jesli bylibysmy niemcami (zazartuje) nie musielibysmy tam jezdzic do pracy :lol: mysle ze my bysmy tego nie odczuli jesli za naszych czasów by sie nagle nie zmieniłó, a jakby teraz cos takeigo sie stało... zalezy jak by nas traktowali i postrzegali...

zagrozenie jest chyba wieksze od strony Rosji ale kto wie czy jakby ona zaatakowała czy niemcy by sie nie rpzyłaczyły, mi sie wydaje ze oni nadal nie lubia polski i mogliby wejsc w układy i po polsce...
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedz #38 : 2008-05-01, 22:10 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #39 : 2008-05-01, 22:18 »
Cytuj
Cóż...i tak uważam że Rosjanie są bardziej niebezpieczni bo oni nigdy nie zapomnieli o swojej wielkiej przeszłości i nadal żyją marzeniami o potędze...

No przecie mowie, ze rosja pierwsza stwierdzi, ze jestesmy latwym lupem, a niemcy tylko skorzystaja z okazji, zeby odebrac co w ich mniemaniu im sie nalezy...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #40 : 2008-05-02, 08:22 »
Myślę że przez to pchanie się do Iraku może spowodować wojnę i u nas, i sądzę że tak właśnie będzie.
A co do końca świata to sami niszczymy ziemię poprzez między innymi wojnę lub zaśmiecanie środowiska :| także jak już ktoś przede mną powiedział jeśli będzie koniec świata to  Z NASZEJ WINY.

Zapisane

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #41 : 2008-05-03, 18:13 »
a niemcy tylko skorzystaja z okazji, zeby odebrac co w ich mniemaniu im sie nalezy...
co masz na myśli??? Śląsk?
przecież(wg. mnie ;) ) przez niemcy i rosje polska jest uważana za biedny kraj-najpierw rozbiory, potem wojny swiatowe....niemcy powinni zadośćuczynić za zło ktore nam wyrzadzili.
Zapisane

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #42 : 2008-05-03, 20:08 »
Mitrandirze Niemcy to parszywy naród.
Zapisane

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #43 : 2008-05-04, 02:57 »
wiem Kukirze :P
rasistą nie jestem(na codzień mam do czynienia z murzynami, latynosami, azjatami itp ;) ) ale Niemców i
Rusków po prostu nie lubie.
Zapisane

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #44 : 2008-05-04, 13:00 »
A który polak ich lubi? .... Szwaby i tyle :D
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Forum Zwierzaki

Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedz #44 : 2008-05-04, 13:00 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #45 : 2008-05-04, 13:05 »
wiem Kukirze :P
rasistą nie jestem(na codzień mam do czynienia z murzynami, latynosami, azjatami itp ;) ) ale Niemców i
Rusków po prostu nie lubie.
A który polak ich lubi? .... Szwaby i tyle :D
moze nie tyle co lubia ale jednak tam wyjezdzaja i dzieki niemcom lepiej im si ezyje ;)

ja za to nie lubie chinczyków :P a niemcy? hmm ciezko powiedziec, zrobili co zrobili ale to nie ci co teraz zyja tylko ich dziadkowie, do tego wiele nie robiłó tego z własnej woli, zalezy od człoweika chociaz ogólnie niemcy (ci straszej daty) nadal zyja czasami wojennymi tak samo jak polacy ;)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #46 : 2008-05-08, 20:47 »
Może Niemcy teraz są inni ponieważ większość hitlerowców i ss- manów poumierało, no ale szwaby to szwaby ja uważam że tylko czekają na jakiś konflikt żeby móc dokończyć "dzieła"*.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #47 : 2008-05-08, 21:19 »
Cytuj
Może Niemcy teraz są inni ponieważ większość hitlerowców i ss- manów poumierało

hitlerowcy, ss-mani - owszem, poumierali, w bardziej lub mniej naturalny sposob  - ale nazisci nie wymarli - i nie wymra.
Apropos niemcow starej daty - moja babcia wyszla pare lat temu (trzy czy cztery lata...) za niemca - babcia lat 76, on lat 79. I jakos tto ze moj "dziadek" jest niemcem nie zmienia mojego stosunku do nich....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #48 : 2008-05-08, 21:50 »
A który polak ich lubi? .... Szwaby i tyle :D
Ja lubię. Język mają powalony, mentalnośc mają powaloną, ale znam kilku niemców i raczej nie zamieniłabym ich na kilku polaków ;)
Mentalności narodów się nie zmieni, to prawda, nazistów tam od cholery, ale nie rozpościerajmy takich apokaliptycznych wizji. Poczekamy - zobaczymy. Niczego nie wykluczajmy, ale też z góry nie przesądzajmy.
A gdyby przyszło mi trafić do gazu, moja wrodzona złośliwość kazałaby mi powiesić się na sznurówkach.
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #49 : 2008-05-08, 21:57 »
Cytuj
A gdyby przyszło mi trafić do gazu, moja wrodzona złośliwość kazałaby mi powiesić się na sznurówkach.

a mi moja zlosliwosc nakazywalaby zabrac z soba tylu niemcow ilu zdolam :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #50 : 2008-05-08, 22:00 »
na początku chciałam napisać, że zapewne wydłubałabym im oczy, aczkolwiek zastanowiłam się czy dostałabym kulkę w łeb czy może przyszłoby mi czekać na jakieś tortury, wolałam wiec powiesić się na sznurówkach, gdyż śmierci jako takiej sie nie boje, ale tortury to coś, o czym wolę nawet nie myślec. ;)
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedz #50 : 2008-05-08, 22:00 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #51 : 2008-05-08, 22:13 »
Cytuj
aczkolwiek zastanowiłam się czy dostałabym kulkę w łeb czy może przyszłoby mi czekać na jakieś tortury, wolałam wiec powiesić się na sznurówkach,

raczej nikt by sie nie zastanawial czy wpakowac ci kulke w leb czy cie unieszkodliwic nie zabijajac przy tym, podczas gdy wyrzynalabys jego kumpli... :P

Poza tym powieszenie sie o tylko jeden z wielu sposobow na zabicie sie - i pradw emowiac wolalabym rozwalic sobie jakas tetnice niz sie powiesic (na rozwalanie tetnicy tez sa sposoby)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #52 : 2008-05-08, 22:15 »
a mi moja zlosliwosc nakazywalaby zabrac z soba tylu niemcow ilu zdolam :P

.... Iras.... jakbyś mi w myślach czytała :D
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #53 : 2008-05-08, 22:19 »
Wy oczywiście odrazu czarny scenariusz XD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #54 : 2008-05-08, 22:38 »
cóż, racja, może sznurówki są trochę zbyt mało wytrzymałe i zadzierzgnęłabym się a nie przerwała rdzeń... nie pomyślałam o tym xD Faktycznie, najrozsądniejszym wyjściem jest rzucenie się na nich ;P Chociaż jeśli by któryś nie trafił w łeb, tylko strzelał na oślep, a ja dostałabym np. w żołądek... oczywiście od razu by mnie dobili, ale moim jedynym panicznym lękiem jest strach przed bólem. Pamiętam jak w pierwszej klasie jakaś laska wyzwała mnie na solówę po szkole, myślałam że się zeszczam w majty ze strachu. Ja tchórz jestem ;) Jak śmierć to tylko gwałtowna i w miarę możliwości bezbolesna.
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #55 : 2008-05-09, 11:25 »
Cytuj
hociaż jeśli by któryś nie trafił w łeb, tylko strzelał na oślep, a ja dostałabym np. w żołądek...

o bol nie ma sie co martwic - istnieje taki swietny wynalazek jak szok , ktory sprawia ze  po gwałtownym urazie nie czuje sie bolu - do tego stopnia, ze mozna np. jeszcze spory kawalek z pogruchotanymi obiema nogami przebiec. No sa jeszcze krwotoki, utrata przytomnosci itp. itd.

Dobra - koniec offa - mamy tu gadac o koncu swiata, a nie swoim :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #56 : 2008-05-09, 14:17 »
To może założyć temat: "Jaka śmierć najlepsza?" ;)
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #57 : 2008-05-09, 14:47 »
ppx.... dobre by to było :D
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Forum Zwierzaki

Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedz #57 : 2008-05-09, 14:47 »

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Koniec świata 2012
« Odpowiedź #58 : 2008-05-09, 23:28 »
hmmm....off topujemy w dziale off topic XD nieźle ;)
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Zapisane
Podpis bez przekazu.
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 29 zapytaniami.