Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: A może by tak...  (Przeczytany 2282 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

satori

  • *
  • Wiadomości: 3
A może by tak...
« : 2019-04-18, 11:35 »
... rzucić wszystko i otworzyć własny biznes???
Mam powoli dosyć pracy na kasie w markecie - i pomyślałem, czy by nie otworzyć czegoś w rodzaju psiego fryzjera. Pomagam w schronisku, kiedyś zacząłem nawet kształcić się na weterynarza, więc myślę że jakąś podstawową wiedzę już mam. :wink: No i o ile mi wiadomo, to w Rudzie Śląskiej nie ma podobnych usług. A właścicieli psów dbających o swoje pupilki systematycznie przybywa.
Jak myślicie, ten pomysł ma ręce i nogi?!? A przede wszystkim: głowę? :help:
Zapisane

satori

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: A może by tak...
« Odpowiedź #1 : 2019-04-26, 11:37 »
... rzucić wszystko i otworzyć własny biznes???
Mam powoli dosyć pracy na kasie w markecie - i pomyślałem, czy by nie otworzyć czegoś w rodzaju psiego fryzjera. Pomagam w schronisku, kiedyś zacząłem nawet kształcić się na weterynarza, więc myślę że jakąś podstawową wiedzę już mam. :wink: No i o ile mi wiadomo, to w Rudzie Śląskiej nie ma podobnych usług. A właścicieli psów dbających o swoje pupilki systematycznie przybywa.
Jak myślicie, ten pomysł ma ręce i nogi?!? A przede wszystkim: głowę? :help:

Wprawdzie nikt mi tutaj nie poradził :( ... ale znalazłem ludzi, którzy zaoferowali mi pomoc w rozkręceniu tego interesu. A mianowicie agencję która ma mi pomóc w rozreklamowaniu psiego salonu fryzjerskiego. Propozycja na pewno ma ręce, nogi i głowę na karku - no nic tylko korzystać.
Ruda Śląska już nie może się mnie doczekać :lol:
« Ostatnia zmiana: 2019-04-26, 15:02 autor satori »
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 23 zapytaniami.