Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Jak nauczyć ...  (Przeczytany 3645 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siba

  • Gość
Jak nauczyć ...
« Odpowiedź #30 : 2004-06-25, 09:40 »
FlaszQ- a czy on to robi jak jest tylko na smyczy , czy tez jak jest luzem? Bo takie wsciekle zachowanie najczesciej jest glownie kiedy psy sa na smyczy. Mam tak z Kajtkiem , mogloby sie wydawac , ze to straszny killer a kiedy jest luzem - zupelnie normalny pies , nawet troche tchorz jak widzi duzego psa. Zadnego ujadanie i pokazywania zebow. Odkad glownie chodzi teraz bez smyczy ( siedzi na dzialce cale lato) to nawet jak znajdziemy sie w miescie jakos zachowuje sie spokojnie.
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Jak nauczyć ...
« Odpowiedź #31 : 2004-06-25, 11:21 »
mój nie mial żadnych nieprzyjemnych spotkań z innymi psami, nigdy żaden pies go nie pogryzł, ani nie zrobił mu żadnej krzywdy, a mimo to ma swoje sympatie i antypatie; mało tego jednego dnia się bawi z jakimś psem a innego potrafi się na niego rzucić i nie ma na niego żadnego lekarstwa;  najgorsze jest to, że nigdy nie wiem jak na danego psa zareaguje - czy mu się spodoba czy nie; ile wstydu muszę sięnajeść przed tymi właścicielami;
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Roxette

  • Gość
Jak nauczyć ...
« Odpowiedź #32 : 2004-06-25, 12:31 »
RIGER-tak właściwie szczeka ze strachu,boi się :shock:  :shock:  :shock:
Jamniki wszystkie jak jeden mąż go nie lubią :twisted: Najpierw jamiory zaczęły na niego szczekać to RIGER przez pewien czas znosił...... ale w końcu sam zaczął pyskować.... :roll:  ale tak,że gdy zobaczy jamiora to robi wielki łuuuuuuk daleko ode mnie i od danego jamka i SZCZEKA :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak nauczyć ...
« Odpowiedz #32 : 2004-06-25, 12:31 »

misiunia

  • Gość
Jak nauczyć ...
« Odpowiedź #33 : 2004-06-25, 12:34 »
a  moj pisutek lubi wszystkiwe pieski... Chyba kazdy golden taki jest...
Zapisane

Roxette

  • Gość
Jak nauczyć ...
« Odpowiedź #34 : 2004-06-25, 12:42 »
BEAGLES-też są bardzo przyjazne w stosunku do innych zwierząt :D  :D ........ale nie JAMNIKI :grr:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Jak nauczyć ...
« Odpowiedź #35 : 2004-06-25, 12:48 »
ja znam same miło nastawione do świata i innych psów jamniki, do tego ulubioną rasą mojego psa (fajnie to brzmi ;)) są właśnie jamniki i znajomych ma chyba tylko w tej rasie.
Zapisane

O

  • Gość
Jak nauczyć ...
« Odpowiedź #36 : 2004-06-25, 12:50 »
Hasso też kocha wszystkie psiaki. Na moje aż za bardzo - z każdym chce się bawić.  :?
Jego raczej też wszystkie lubią. No może oprócz niektórych małych kudłatków i jamników.
Zapisane

Monia i Zara

  • Gość
Jak nauczyć ...
« Odpowiedź #37 : 2004-06-25, 12:56 »
No to ja poweim - wiekszosć suk nie lubi innych suk a wiekszośc psow nie lubi innych psów .. trak to ju jest w naturze .. ale zara np. ma takiego swojego ZNIENAWIDZONEGO PSA jakiekos szpicowatego (wielkości pekińczyka)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po prostu ona potrafi go wywachać jak ja jestem z nią w windzie a on jest po drugiej stronie ... po prostu wtedy jeż się cała (przypominam ze zara to onka dlugiowlosa) wiec wyglada po prsotu jak lew!!! i tak się ciagnie i nie ma szans, zeby zarę dalo sie posadzić ona po prostu jak zobaczy tego psa to można by ja przywiązać do TIR'a  a ona i tak by ta ciężarówę pociągneła i dobiegla do tego psa ....  :evill:  :evill: No i wczoraj np. spotkala tego psa (a on mieszka w moim bloku - niestety) i tak sie zaczęła wyrywać !!! no a ja niestety mialam na stopacvh sandaly i nogi bez skarpet i zara tak mnie podrapala - do krwi  :?  :grr:  i tak mnie bolalo wczora, ze nie wiem ....  A wszystko zaczęło się od tego, ze ten szpicowaty pies naszczekal na zare, jak trafiła do nas  :roll:  No  i teraz juz zyć normalnie siem nie da :lol:
Zapisane

Roxette

  • Gość
Jak nauczyć ...
« Odpowiedź #38 : 2004-06-25, 13:04 »
NORRIS-w REMBERTOWIE gdzie mieszkam jest ok.10 jamników i wszystkie za nim nie przepadają :roll:  :roll: ......jamniki mojego psa nie lubią......ja do nich nic nie mam,naprawdę :bezsilny: ........mój RIGER też by do nich nic nie miał gdyby tak nie podskakiwały :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak nauczyć ...
« Odpowiedz #38 : 2004-06-25, 13:04 »

Nicka

  • Gość
Jak nauczyć ...
« Odpowiedź #39 : 2004-06-25, 13:17 »
No...Twój piesek Nancy, jest przyjazny, a zobacz taka Punie... ajk tu sie nie zalamywac? Hehe, jak sie rzuca na Twojego Snoopka.. :roll:
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Jak nauczyć ...
« Odpowiedź #40 : 2004-06-25, 14:00 »
no wiem wiem...
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Jak nauczyć ...
« Odpowiedź #41 : 2004-06-25, 14:57 »
FlashQ- Mam podobny problem z Afra... tylko, ze w nieco mniejszym stopniu, ale jak widzi innego psa, to zaczyna sie taki jazgot,jeżenie się, ze ludzie patrza na mnie jak na idiotke...  :roll:  jak pies podejdzie do niej, to sie uspokaja, i jest OK- wiec to nie jest agresja... mi to bardziej wyglada na strach, ale nie wiem, skad to sie moglo wziac.
Kiedys tak nie bylo... to dopiero od 2 roku zycia sie zaczelo, i ostatnio jest coraz lepiej, staram sie ja uspokajac w takich sytuacjach, i wszystko zmierza ku dobremu..
Zapisane

kustosz82

  • Gość
szkolenie
« Odpowiedź #42 : 2004-06-26, 01:11 »
jeśli pies jest jeszcze w miarę młody to idź z nim na szkolenie tam pies nauczy się posłuszeństwa. pies musi wiedzieć że ktoś jest nad nim, jeśli poczuje że nikt mu niczego nie zabrania albo robi to ale nieskutecznie to pies będzie nie posłuszny. Pies musi się słuchać bo inaczej staje się groźny dla inych psów i dla właściciela
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Jak nauczyć ...
« Odpowiedź #43 : 2004-06-26, 10:20 »
ponoć nastawienie psa  zależy od nastawienia właściciela...Felek nie lubił innych psów i szczekał na nie do czasu, aż Aga dla jaj powiedziała mu gdy przechodzili obok Felkowej antypatii coś w stylu " Feleczku, spójrz jaki śliczny piesek.." itd. i F o dziwo...zaczął merdać ogonem i chciał się bawić z tamtym psem  :wink:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 25 zapytaniami.