Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Jakie?!?!?!  (Przeczytany 2665 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Trinity...

  • Gość
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #30 : 2003-12-08, 20:46 »
No i po co zakładacie takie tematy??? Już czytając temat tego postu wiedziałam, że jak tu zajżę to siem zdenerwuję. Każdy uważa, że pies jakiego posiada jest supermądry superrozumny itp. Bezsensu prowadzić posty i kłótnie na ten temat :/ :/
Zapisane

Tafta

  • Gość
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #31 : 2003-12-08, 21:00 »
Pola, widziałam na forum o WIELE głupsze tematy.

Trinity... to po co do niego w ogóle zaglądałaś? Po to, żeby zostawić taki 'super mądry' i 'sensowny' post? :?
Zapisane

Trinity...

  • Gość
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #32 : 2003-12-09, 10:12 »
Cytat: Tafta

Trinity... to po co do niego w ogóle zaglądałaś? Po to, żeby zostawić taki 'super mądry' i 'sensowny' post? :?


Dobra jak chcecie się kłócić to prosze bardzo. Zakłądajcie sobie tematy tego typu i kłóćcie siem.
Co do moje gostu to co może nie mam racji?? Jasne, że mam. Zresztą co Wam będę mówić. Zami sobie zobaczcie, że już kłótnia wyniknęła :?  :?  :?
I bez takich komentarzy Tafra  :grr:  :grr:  :grr:  :?  :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakie?!?!?!
« Odpowiedz #32 : 2003-12-09, 10:12 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #33 : 2003-12-09, 11:14 »
Komuś przylać :?:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

pola

  • Gość
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #34 : 2003-12-09, 12:42 »
tak Trinity masz racje i to absolutna
poprostu koniara000 nie zastanowila sie nad tym "sensownym" pytaniem ?????????
i Tafta nie mow "po co do niego zagladalas " bo to brzmi jak "po co tu jestes " jakby nie miala prawa tu wstepu -moze jej zabronisz ???????????????????????????????????????

wiecie to byl jeden z ostatnich chwil na tym temacie
mam nadzieje ze bedzie wam mnie brakowalo :P he he pewnie nie szczegolnie Tafcie :P  :P :P :P :P :P :P  :P :P :P

dobra dzieki i do zobaczenia do jutra albo do wieczora (chce zobaczyc co z tego wyniknie he he)

Ps.Myszko daruj sobie lanie nic tu nie pomoze
jak ktos sie nie umie dogadac slownie(pisemnie) to nie wiem chyba jednak sie przyda kolano i pasek :P
Zapisane

Tafta

  • Gość
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #35 : 2003-12-09, 13:09 »
nie szczególnie :P

A poza tym Paulinko odpowiadałam na zdanie Trinity - Już czytając temat tego postu wiedziałam, że jak tu zajżę to siem zdenerwuję.
I się tylko zastanawiałam po co to zrobiła. Masochistka jakaś czy co  :?:
Towarzystwo wzajemnej adoracji ;)

Amen
Zapisane

Trinity...

  • Gość
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #36 : 2003-12-09, 16:59 »
Cytat: Myszka.xww
Komuś przylać :?:

chcesz mi przylać?? a prosze bardzo już siem przyzwyczaiłam do obrywania za innych także dla mnie to nic nowego. Tylko zaniam to zrobisz to zastanów się komu tak naprawdę masz przlać bo napewno nie mi  :?  :?

Pola dzięki za poparcie 8) , ale i tak wiedziałam, że mam rację :P

 do Tafry: NIe jestm masochistką tylko trzeźwo myślącym człowiekiem, dlatego napisałam to zdanie.  :)
Zapisane

pola

  • Gość
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #37 : 2003-12-09, 21:13 »
Trinity a ja dziekuje 8)  ci ze w tym (idiotycznym heh) sporze nie jestem sama :)
apropo Tafta jakie to głupsze tematy widzialas ???????????????
bo ja jakos nie bardzo , moze mnie z jakim zapoznaj :P ?
i wlasnie do tekstu Trinity co do obrywania za innych hehe ;)
mam nadzieje ze koniara000 wreszcie sie odezwie bo osattnio po niej ani widu ani słychy :P  a to przez jej temat jest ta kłótnia heh :( koniaro000 gdzie jestes ????????????? czemu sie nie interesujesz swoim nadzwykle interesujacym tematem ??????????
co za ludzie :( boshe ................ :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane

Trinity...

  • Gość
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #38 : 2003-12-09, 21:18 »
Dzięki, że nie jestem sama 8)  8)
NIe ma to jak babska solidarność  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakie?!?!?!
« Odpowiedz #38 : 2003-12-09, 21:18 »

pola

  • Gość
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #39 : 2003-12-09, 21:55 »
tylko szkoda ze bez Tafty ta babska solidarność ale ona chyba nam nie przyzna racji heh ...........
ale nie ma co ja jej nie ulegne i bede bronila sowjego zdania bo nie chce zeby potem sie nade mna wywyzszala heh :(
Zapisane

gaabi

  • Gość
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #40 : 2003-12-10, 09:54 »
A dla mnie bokserki są najcudowniejsze!  :wink:  ;)
Zapisane

koniara000

  • Gość
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #41 : 2003-12-10, 19:56 »
Ja was nie rozumie...
po pierwsze :jak ja widze jakis glupi temat, to na niego nie posze i jush, a wy mowicie ,ze jestescie rozsadne ale egoistki bez uczuc,..pamietajcie ,ze druga strona tesh je ma.....
po drugie: nie piszcie jush na ten temat bo mi go nieprzyjemnie czytac..i to w dodatku opini na moj temat...te wasze opinie sa kpiace....wiem jak uwazacie, ale nie bede tego pisala[ chodzi mi o zdanie o mnie]
po trzecie:

TAFTA...dzieki ci za pomoc..bo ty chyba jedyna umiesz komus cos wybaczyc i do tego go wspomoc duchowo....danke....bardzo:)  

:cry: szkoda ,ze tak wyszlo i dowiedzialam sie tyle...ZŁYCH rzeczy o sobie  :cry:
Zapisane

Trinity...

  • Gość
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #42 : 2003-12-10, 20:13 »
Wiesz co nie przeżywaj tak tego. Nie raz zdarzyło mi się, że na forum usłyszałam wiele przykrych rzeczy na swój temat i to o wiele gorszych te które tutaj padły. Najbardziej to mnie zmieszali w z błotem na [....]anii no ale jak widać przeżyłam i siem nie załamałam :) NIe przejmuj się poprostu miałyśmy inne zdanie na ten temat. A teraz na zgodę 8)
Zapisane

Tafta

  • Gość
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #43 : 2003-12-11, 01:04 »
Koniara, nie przejmuj się :)
Wiedz, że tutaj mnóstwo jest wspaniałych, tolerancyjnych osób, które jak tylko będą mogły to na pewno pomogą i nie wyśmieją, a szczególnie początkujących :)
No i oczywiście musisz się liczyć i z tym, że są tutaj też tacy, którzy starają się być mądrzejsi, fajniejsi, lepsi od innych, tylko to im za bardzo nie wychodzi. Jak w życiu. Jednych polubisz innych mniej i tyle :wink:

Powodzenia :)
Zapisane

pola

  • Gość
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #44 : 2003-12-11, 14:34 »
dokladnie i nie przejumuj sie tym mnie tez jak powiedzialam cos glupiego strofowali i to calkiem niezle ;))
powiedzmy ze to byla taka lekcja oki ??????
a teraz na zgdoe :wink: 8) co ty na to ????????
sorry Tafta ale czy tobie sie wydaje ze staram sie byc "madrzejsza ,fajniejsza, lepsza od inych i mi to nie wychodzi "??????? nie wiem o co ci chodzi wiesz ????????
poprostu czasem przesadzasz :cry:
nie staram sie byc madzrejsza ani lepsza od innych :( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! twoj tekst poprostu zwalil mnie z nog ze tak o mnie :( i nie tylko myslisz !!!!!!!!!! wiesz myslalam ze jestes inna ........ ale nie oczywiscie to ze powiedzialam :cry: swoje zdanie na temat postu koniary to od razu musisz mnie oceniac :( ?????????? ja ani ciebie ani koniary nie obrazalam a napewno nie w ten sposob :(
wiem ze moze troche przesadzam ale mnie wkurzyla :grr: !!!!!!!!!! nie mam slow co do tego tekstu .......... :( :( :( :( :( :( :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakie?!?!?!
« Odpowiedz #44 : 2003-12-11, 14:34 »

awangarda

  • Gość
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #45 : 2003-12-11, 16:16 »
ja jestem tolerancyjna i kochana sasasasasas ;)
Zapisane

koniara000

  • Gość
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #46 : 2003-12-11, 19:11 »
dobra..to na zgode.....a pola....ja uwazam i przynajmniej tak mysle, ze Tafta opisywala ogolnie, a nie o osobach ktore rozmawialy w tym temacie..wiesz...to tesh sie nie przejumuj ,a tafciepoprostu nerwy podskoczyly i nie wiedziala co psze..[no wiedziala,ale za bardzo poniosl ja emocje....] wiec niebadzcie obrazone na siebie.....i to jeszcze wychodzi ,ze z mojego powodu..a mozliwe ,ze ja tesh jestem wredna i uwazam sie za najmadrzejsza...........jeszcze mnie nie poznaliscie..... :evil:



hehehe:P

zgoda wszystkim.......... :wink:
Zapisane

Trinity...

  • Gość
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #47 : 2003-12-11, 20:07 »
dobra, dobra niech zazpanuje zgoda i wszyscy się dalej kochają :)
Zapisane

Tafta

  • Gość
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #48 : 2003-12-11, 20:19 »
nie poniosły Koniaro, tak po prostu uważam, ale nevermind
Zapisane

pola

  • Gość
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #49 : 2003-12-12, 20:42 »
dobra Tafta to licz sie ze slowami i nie oceniaj tak ludzi
ja taka nie jestem choc pewnie tak sobie myslisz -jak tak to sie gruuuuuuubo mylisz :grr: mam nadzieje ze przestaniess tak uwazac - i zapanuje zgdoda :wink: bo ja nie chce sie z toba klocic :P
Zapisane

koniara000

  • Gość
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #50 : 2003-12-13, 18:40 »
No i niech zapanuje zgoda....NARESZCIE... :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakie?!?!?!
« Odpowiedz #50 : 2003-12-13, 18:40 »

Trinity...

  • Gość
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #51 : 2003-12-13, 18:56 »
:)
Zapisane

koniara000

  • Gość
Jakie?!?!?!
« Odpowiedź #52 : 2004-01-05, 20:08 »
zgoda i jeszcze raz zgoda....a[i sie czegos nauczylam:P]
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.117 sekund z 27 zapytaniami.