Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Do dołu

Autor Wątek: Prorocze sny?  (Przeczytany 36842 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #120 : 2005-04-10, 18:21 »
Cytuj

pao napisał:
sny to podpowiedzi


To ja zupełnie nie łapię tych podpowiedzi


Szczerze mówiąc to ja tez nie :P  dzis mi sie śniły trupy, jedno było cialo jakiegos faceta a drugie dziecka. Lażaly w moim pokoju, nie wcodziłam tam ale tez  sie ich nie bałam mimo ze byłam sama w domu.  :roll: A tacie się sniło że zkładał czarny garnitur.  :o
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #121 : 2005-04-10, 19:08 »
jejku straszne  :?
Pao ja to Tobie zazdroszcze, bo potrafisz zrozumiec i zauwazyc rzeczy ktore malo osob potrafi zrozumiec  :roll: Pewnie ułatwia Ci to troszke życie  ;)  Naucz mnie tego hehe  :P  :prosze:
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #122 : 2005-04-10, 19:12 »
pao jest moim drugim umysłem (na innym forum) ;)  :P a wracając do tematu, to kilka miesięcy temu ( :roll: ) miałam faktycznie proroczy sen. śniło mi się, że całowałam się z pewnym panem X, a jakiś czas potem pan X poprosił mnie o chodzenie :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #122 : 2005-04-10, 19:12 »

rosa_wyzel

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #123 : 2005-04-10, 20:01 »
ja dziasiaj mialam dziwny sen...
śniło mi sie że przepłynełam jakieś morze...chyba Bałtyk...
ale nie przepłynęłam stATkiem tylko sama,pływałam w morzu...
i nagle tak pływałam,pływałam i znalazłam sie tak daleko od brzegu że nie go wogóle nie widzialam i dopłynęłam do drugiego brzegu ale potem wróciołam z powrotem do tego brzegu skad wypłynęłam...
troche to skomplikowane...
ale zaczynam się domyślać co ten sen "chciał mi powiedzieć"...
z czym kojarzy się wam płynięcie na brugie brzeg...?
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #124 : 2005-04-10, 20:15 »
mi kojarzy się z dążeniem do celu....
Zapisane

Agysz

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #125 : 2005-04-10, 20:46 »
Mi się śniło ostatnio,że szłam sobie wieczorem (o godz.20:15..bo widzialam na zegarze na rynku)  przez miasto..było już ciemno i chciałam  przejść przez ulice..gdy postawiłam nogę na ulicy wyjechał z zakrętu samochód..
Ostatnio idę sobie do domku..wracalam od koleżanki ( była dokładnie godz.20:15) i chce przejść przez ulice i patrze jedzie samochód z zakrętu w moja strone..Przestraszona stałam na ulicy i nie wiedziałam co mam robić..kierowca zatrzymał się przede mną kilka metrów..otworzył okno i na mnie nawrzeszczał..poszłam do domku..i cały czas myslałam o moim śnie i  o tym co się stało przed chwilą..byłam załamana..
Mam bardzo dużo snów ze śmiercia..nie wiem dlaczego..ajj..
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #126 : 2005-04-10, 20:47 »
Cytuj

z czym kojarzy się wam płynięcie na brugie brzeg...?

woda to pragnienia. jeśli jest jej dużo i jesli jest czysta, niezmącona i łagodna to dobrze świadczy. jeśli ponadto masz w niej poczucie bezpieczeństwa to w ogóle super.
jesli wywołuje jakiekolwiek napięcie to znak, że i w życiu rzeczywistym to napięcie (obawa, stres, panika) występuje i może utrudniać zamianę pragnień w cele. jeśli płyniesz w konkretne miejsfce, to znaczy, że sama starasz się obierać cele, tylko pytanie czy słuszne, ale na to sam senodpowiada... a skoro wracasz w to samo miejsce to albo cel był błędny z założenia (więc może czekać Cie rozczarowanie) albo po pokonaniu trasy wracasz do punktu wyjścia z nowym doświadczeniem, ale to też zależy od wych odczuć w czasie snu i zaraz po przebudzeniu.
Cytuj

mi kojarzy się z dążeniem do celu....

poniekąd tak, ale nie do końca... to raczej próba przebrnięcia przez swe pragnienia, marzenia, cele...
Cytuj

Naucz mnie tego hehe  

czemu "hehe"? tego można sie nauczyć, ale ja wole by ludzie się nie uczyli ale pozwolili sobie poczuć... co prawda pierwsze odczucia bywaja niemiłe (bo wyłażą nasze lęki, przerost ambicji i inne takie) ale potem jest coraz lepiej :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Jaśka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #127 : 2005-04-10, 21:32 »
Pao to bym Cie prosila, skoro da sie tego nauczyc to daj mi kilka wskazowek co do tego albo cos  ;)
Zapisane

kasia

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #128 : 2005-04-10, 21:34 »
No mi się ostatnio sniło kilka rzeczy, które sie spełniły...

1. Ze snu pamietałam tylko słowa 'Uwazaj na żółty autobus!" Myślałam, zę chodzi o wyjazd do Rzymu i zastanawiałam się, czy któryś będzie zółty. Potem uświadomiłam sobie, że przeciez miałam wypadek w żółtym autobusie - ten, kórym wracałam ze szkoły wjechał w cieżarówkę.

2.  W czasie pielgrzymki sniło mi się bardzo często to, co się przydarzy. Takie banalne rzeczy. Np sniło mi się, że koleżanka pyta, czy mam krem do rąk, a ja jej mówię, że tylko Niveę i zaczynam grzebac w plecaku. Nastepnego dnia sytaiucja się wydarzyła., I tak, jak we śnie, Profesor stał z mojej prawej strony, byliśmy na dużym parkingu...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #128 : 2005-04-10, 21:34 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #129 : 2005-04-10, 21:43 »
Cytuj

Pao to bym Cie prosila, skoro da sie tego nauczyc to daj mi kilka wskazowek co do tego albo cos  

zacznij od obserwacji snów :) pozwól im by do Ciebie mówiły i oczekuj odpowiedzi. tylko nie na siłę, ot, tak...
każdy sen ma swa symbolike i podpowiedź i wystarczy uwaznie obserwować :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #130 : 2005-04-11, 18:20 »
a pao jak zwykle zagadkami  :P

Ja robię sobie właśnie indiańskiego łapacza snów... :>
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #131 : 2005-04-11, 18:25 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 22:41 autor ssgosiass »
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #132 : 2005-04-11, 18:31 »
Cytuj
Rachela, że co robisz?


Proszę mi tu nie lolować, to jest poważna sprawa  :P

Mi się śniło że kogoś goniłam, a potem dowiedziałam się że tej samej nocy dla mojej przyjaciółki śniło się że przed kimś uciekała  :lol:  hm, co za zbieg okolicznośc.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #133 : 2005-04-11, 19:55 »
odnośnie snu: pociągi podobnie jak wszelkie środki komunikacji to życie toważyskie... jak duże ono jest to mówi rodzaj środka transportu. u Ciebie jest inaczej bo nie jesteś w środku ale na zewnątrz... tak jakby to tpważyskie zycie chiało cie dopaść a Ty sie bronisz przed nim...

co do zagadek... dla mnie to nie zagadki :) do indywidualnych osób łatwiej znaleść przykłady ale na forum to wręcz nierealne ale mimo to z uporem maniaka próbuje :) i jak na razie myślę, że nieźle mi to wychodzi :)

a co do łapaczy snów to niezła idea. ja nie mam, nie potrzebuje ale nie raz pomagały ludziom, którzy nie byli jeszcze gotowi na prawdę...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

ssgosiass

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #134 : 2005-04-11, 20:05 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 22:41 autor ssgosiass »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #134 : 2005-04-11, 20:05 »

Jaśka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #135 : 2005-04-11, 20:33 »
ehh wczoraj jak szlam do sklepu to na ulicy lezal rozjechany szzur i dzisiaj snily mi sie szczury i pozar  :?
Heh a co to są łapacze snów?? I jak się je robi??  :P
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #136 : 2005-04-11, 21:51 »
Cytuj

czyli co moge sie spodizewac po tmy snie..? ze bede samotna, ze przez chwile, ktos mnie lubi, ale ja bexe go odpychac? Nie kumam  

ja bym to raczej traktowała jako Twój stosunek... to ty unikasz tego pociągu mimo, że on jedzie w Twoja stronę... co prawda nie wiesz kto jest w środku ale najwyraźniej nie chcesz poznać...

a łapacze to coś podobnego do pajęczyny zrobione na okręgu i ozdobione najczęściej piórami. pióra podkreślaja indiański rodowód
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #137 : 2005-04-11, 21:57 »
http://www.wsb-nlu.edu.pl/~kolba/lapacz.shtml   :)  Ja już skończyłam, zaraz idę spać, żeby przekonać się czy coś z tego będzie  :P
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #138 : 2005-04-11, 22:01 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 22:41 autor ssgosiass »
Zapisane

Borderka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #139 : 2005-04-11, 22:27 »
Mi się ostatnio śniły moje 2 szczeniaki : Cookie i Baffy i one styły przy ogonkach miały dziurkę i się wyciągało je przez te dziurki jakby z ich skóry i były obślizgłe (bleee). Jak rano się obudziłam to szykowałam się do szkoły i nie było ciepłej wody i mówię do taty żeby włączył centralne a on odkręcił jakiś kurek! Woda zaczęła lecieź w kotłowni i prawie dom zalało. Później jak wróciłam ze szkoły to odgrzewałam sobie kotleta i zadzwonił dzwonek do drzwi i to były koleżanki ja miałam im tylko otworzyć i iść do kuchni , ale całkiem zapomniałam o tym kotlecie i w pewnej chwili taki wielki dym wylatuje z kuchni  :shock:  ja patrzę a nad patelnią ogień z 1,5 m  :shock:  prawie kuchnie spaliłam  :shock:  Wieczorem mama mi powiedziała, że Baffy oddajemy, później na forum dowiedziałam się, że wystawę odwołano w Wawie  :shock:  Nie wiem czy to ma jakiś związek z tym snem ale przeżyłam najgorszy dzień w swoim życiu  :shock:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #140 : 2005-04-12, 11:38 »
Cytuj

no cyz ktos moz emi pwoiedizec co to te łapacze snów?  

Cytuj

a co do łapaczy snów to niezła idea. ja nie mam, nie potrzebuje ale nie raz pomagały ludziom, którzy nie byli jeszcze gotowi na prawdę...

jak widac odpowiedź już padła... mało tego, Rachela zamieściła link więc możesz dokładnie obejrzeć :)


Baorderko, masz bardzo rozbudowany i symboliczny sen :) myślę, że sama możesz go zrozumiec, bo zawarte w nim symbole sa mardzo osobiste :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #140 : 2005-04-12, 11:38 »

Borderka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #141 : 2005-04-12, 20:02 »
Cytuj
Cookie i Baffy i one styły przy ogonkach miały dziurkę i się wyciągało je przez te dziurki jakby z ich skóry i były obślizgłe (bleee).

 
Ale to jest cały sen  :P  Tam dalej to się naprawdę działo  ;)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #142 : 2005-04-12, 20:31 »
Cytuj

Ale to jest cały sen  Tam dalej to się naprawdę działo

no to nie pojęłam. ale nie zmienia to faktu, że sen jest symboliczny i są to osobiste symbole... ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #143 : 2005-04-13, 16:19 »
Hehe, odkąd mam tego łapacza snów, śnią mi się świrnięte sny. Osttanio śniło mi się że mam rude włosy i kupiłam pomarańczową bluzkę w różowe kwiatki, tak wystrojona poszłam do brata ciotecznego na ślub. Sama uroczystość we śnie nie była ważna, ale potem, kiedy podeszłam do nowożeńcow żeby złożyć im życzenia było bardzo wyraźnie, składałam im życzenia a oni strasznie mnie wycałowali, w oba policzki, i wyściskali, prawie płakali ze szczęścia że do nich podeszłam  :stupid:
I skad ja mam wiedzieć co to znaczy?  :P
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #144 : 2005-04-13, 16:46 »
Ty wierzysz w łapacze snów? ;/ To bzdura :/ Sama mam takiego, ale wisi u mnie w pokoju tylko i wyłącznie z tego powodu, że mi się on podoba :P  :wink:
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #145 : 2005-04-13, 16:59 »
Ślepo nie wierzę ale i nie uważam żeby to byla bzdura  :P A  skoro indianie posługiwali się tym to coś w tym musi być. :]
Mi też się podoba  :P
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #146 : 2005-04-13, 17:04 »
Skoro indianie zabijali, wierzyli w magiczne eliksiry, to Ty też w to wierz :roll:  :P
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #147 : 2005-04-13, 17:13 »
Cytuj
Mi się śniło że kogoś goniłam, a potem dowiedziałam się że tej samej nocy dla mojej przyjaciółki śniło się że przed kimś uciekała  hm, co za zbieg okolicznośc.

Jaki zbieg okoliczności... Ty goniłaś przyjaciółkę, a ona od Ciebie uciekała :lol:
A co do łapaczy snów... Nad łóżkiem mojej siostry wisi taki z gazety Witch. :P Nigdy nie pytałam, czy działa, bo ona by we mnie tymi piórami rzuciła. ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #147 : 2005-04-13, 17:13 »

kasia

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #148 : 2005-04-13, 17:31 »
Ja jestem raczej ostrożna z takimi wierzeniami i zabobonami
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #149 : 2005-04-13, 17:33 »
Cytat: gunia
Skoro indianie zabijali, wierzyli w magiczne eliksiry, to Ty też w to wierz :roll:  :P


Zabijali? Może tylko dla własnej obrony...
Nie twierdzę, że ślepo wierzę dla ich religie i obyczaje, ale nie uważam też żeby byli ,,głupimi dzikusami". To był bardzo mądry lud, mieli wyjątkowy kontakt z siłami natury, i skoro robili łapacze snów to miało to dla nich jakiś sens.Skoro dla ciebie takie rzeczy są głupotami to po co w ogole wchodzisz do tego wątku?
Ja również nie traktuję róznego rodzaju horoskopów i wróżb poważnie ale to nie znaczy że mam pozbywać się wszystkich ozdób bo ,,może to talizman, a może coś innego", a taki łapacz snów to jest również ozdoba i nie traktuję tego jak bożka, co nie znaczy też  że traktuję Indian jak jakichś debili co tylko ,,zabijali i wierzyli w magiczne elikisry".  :roll:
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 31 zapytaniami.