Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5   Do dołu

Autor Wątek: Shrek 2 :)  (Przeczytany 21392 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Shrek 2 :)
« Odpowiedź #90 : 2004-08-28, 11:17 »
Cytat: Gerda
dla mnie część I była fajniejsza od części II, ale mimo wszystko na drugiej też można się było trochę pośmiać ;)

dla mnie tez :)
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Shrek 2 :)
« Odpowiedź #91 : 2004-08-31, 10:34 »
Hehe dzisiaj znowu ide na Shreka 2  :D tym razem z siostrą przyrodnią ide, bo ona nie była jeszcze polskiej wersji tylko chyba na oryginalnej była (w niemczech). Jak już keidyś mówiłam, jak byłam ostatnio na Shreku to siedzieli przede mna tacy co się ciagle śmiali, i jak było coś śmiesznego, wszyscy się śmiali, a ja nie wiem o co chodzi, bo nie usłyszałam  :P tylko żeby znowu mi się to nie przytrafiło, że jakieś głupole siedzą koło mnie i wszystko zagłuszają :roll:  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Nataila

  • Gość
Shrek 2 :)
« Odpowiedź #92 : 2004-08-31, 20:32 »
Super, super, super!!!!!!!!!!!! Uwielbiam Shreka!!!!! Druga część tak samo dobra jak pierwsza. Osioł bije wszystkich na głowę :wink:  :wink: . Dubbing jest świetny, a to się nie zdarza w wielu filmach. Wystarczy spojrzeć na dubbingowanego Harry'ego Pottera :( .
Zapisane

Forum Zwierzaki

Shrek 2 :)
« Odpowiedz #92 : 2004-08-31, 20:32 »

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Shrek 2 :)
« Odpowiedź #93 : 2004-08-31, 21:02 »
Dzisiaj było świetnie w kinie  :wink: Malutko ludzi było  :D Nikt nie zagłuszał  :lol:
Cytuj

Dubbing jest świetny, a to się nie zdarza w wielu filmach. Wystarczy spojrzeć na dubbingowanego Harry'ego Pottera

Zgadzam się w 100%  :(
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Shrek 2 :)
« Odpowiedź #94 : 2004-09-03, 23:18 »
Potwory, epoka, shrek, itp. były dobrze...

Generalnie w Polsce zły dubbing mają tylko filmy z akrtorami, bo to obólnie strasznie gupieee... w Niemczech każdy film i serial dubbingują... :twisted:
Zapisane

Alexa

  • Gość
Shrek 2 :)
« Odpowiedź #95 : 2004-09-03, 23:28 »
mi sie shrek 2 podobal, szczególenie kot :D "...kłaczek"
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #96 : 2007-05-27, 19:18 »
Podczepie sie tu, bo nie chcem zakladac tematu, bo tak... :P A o Shreku 1 zamknięty...

Jak wrażenia z 3?

Jak dla mnie... ale o co chodzi?! Przewidywalny, tylko nawał gagów by uratował, tego też nie było... tzn. chyba miały być... ale albo nie śmieszne albo obleśne... No, ale kilka śmiesznych rzeczy się znalazło co trochę film ratuje. No i małe osiołkosmoki były urocze... :) Za mało kota. :P Król Artur coś tam mi nie łaził... ale widać innych przyzwoitych królów zabrakło... Siekanie i umieranie nie śmieszne... Coś jakby im się wątki urywały...

No, ale co mnie załamuje, że Shrek klepie jeden temat kompleksów już trzy filmy... :P
Ja się już do bajek nie nadaje jak widze, że masowo 300 osób się nawraca i rozumie swój błąd to nie wierze - za dużo głupoty w życiu widziałam. Heh. :P Jakieś 20, może 30% przypadków otwiera umysł na argumenty.

Do tego mam wrażenie, że skończyła się kontrowersja i po woli Shrek wraca na tory typowych kreskówek.

P. S. Aleeeeeeeee to moje wrażenia, do mnie Shrek nie trafiał już od 1 filmu. ;)

P. P. S. I tag ksiencia wole. :P
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #97 : 2007-05-27, 19:43 »
Charon - widziałaś już trójkę??? - przecież premiera dopiero w czerwcu... :P Ja zbyt wiele po tym tytule nie oczekuje - jedynka była najlepsza,ale na początk byłem trochę zniesmaczony - wychowałem się na klasycznym Disneyu...ale,gdy zbaczyłem film,to mi się spodobał. :P Ja,ogólnie nie przepadam za animacją komputerową - jestem miłośnikiem klasycznej animacji-rysunkowej,zwłaszcza Disneywskiej,którą to animacje pierwszy Shrek położył na kolana,z których się już nie podniosła... :/ Disney zamknął studio filmów rysunkowych i ogłsił,że będzie robił tylko filmy techniką CGI- na szczęście,klapy " Kurczaka Małego " i " Dżungli " otrzeżwiły szefów studia,którzy ogłosili,że za dwa lata powracają do klasycznej animacji  :D :)  :P a filmy CGI będzie robił tylko Pixar,któremu to wychodzi. :P Co do animacji komputerowych,to najlepsze są - moim zdaniem: " Toy Story "," Toy Story 2 " ( jedyna kontynuacja,która przewyższa orginał )," Potwory i Spółka "," Shrek " , " Epoka lodowcowa " i " Skok przez płot " - resztę można pominąć milczeniem...

Luka

  • Gość
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #98 : 2007-05-27, 20:09 »
Pewnie widziala po angielsku, w koncu byla juz swiatowa premiera :)
Shreka mi tu obrażacie? Co on powie jak go zawiadomowie :P...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedz #98 : 2007-05-27, 20:09 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #99 : 2007-05-27, 20:41 »
No tak..światowa już była  :oops: ale,bez Sthura,to nie jest to.. :roll:

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #100 : 2007-05-27, 21:03 »
kogo?
ja nie mogę ściągnąć po angielsku, a chcę oglądać z oryginałem Arthura bo podkłada głos Timberlake
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #101 : 2007-05-27, 21:09 »
Jerzy Sthur - osioł.Pewnie w nazwisku jest błąd...

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #102 : 2007-05-27, 21:31 »
Charon - widziałaś już trójkę??? - przecież premiera dopiero w czerwcu... :P
Ja do kina i tak nie idę, więc mi rybcia kiedy obejrzę. :P Niech zaczną oferować coś więcej jak polski dubbing, jak w przypadku "Pottera", to może ich zaszczyce. ;)

Mnie załamała już na początku sama idea Shreka, że ma być taki nowatorski, bo nie jest piękny. Co już było dawno wymyślone, nawet przeze mnie. :P No, w bajkach to chamskie, że dobrzy są piękni, a źli (i mniej ważni) brzydcy (ta metafora coś nie trafna jak dla mnie), ale Shrek przez swoją formę już bajką nie jest, nie trafia do dzieci jako bajka. Raczej funduje to co mamy za oknem. ;)

ja nie mogę ściągnąć po angielsku, a chcę oglądać z oryginałem Arthura bo podkłada głos Timberlake
Dużo sobie nie pogadał... :P Tylko miał z trzy przypływy... ;)

Ja dostałam od kolegi który ma to przynajmniej 2 tyg., jak nie miesiąc. On ściąga z... RapidShare'a.
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #103 : 2007-05-27, 21:33 »
ale to nic ważne że jest xD
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #104 : 2007-05-27, 21:40 »
Ja tam do kina lubię chodzić  :P zawsze tak miałem,a na kompie filmów nie glądam,bo są zwykle złej jakości,a ja mam słaby wzrok,więc nie chcę się męczyć.A tak z ciekawości,to,co oferuje Potter w kinie? - bo w tym przypadku dubbing to raczej filmowi nie pomaga,a nawet na odwrót..Nie cierpię filmów fabularnych z dubingiem.. :evil: :bigcry:

Forum Zwierzaki

Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedz #104 : 2007-05-27, 21:40 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #105 : 2007-05-27, 21:49 »
A wracając jeszcze do kontynuacji,to w przypadku : Shreka ",jak i " Piratów z Karaibów " ( do wszystkich 6-ciu filmów scenariusze pisali ci sami scenarzyści ),to okazało się,że tak naprawdę pomysł był tylko na pierwszą część... :roll: Charon - skoro widziałaś już film,to, czy - Twoim zdaniem,warto iść do kina na Polską wersję,czy lepiej sobie odpuścić?..

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #106 : 2007-05-27, 23:16 »
No właśnie Potter jako jedyny chyba jest w polskich kinach z i bez dubbingu i można chodzić na ludźkie wersje, a nie żałosne (żałodne bo to dubbing filmu fabularnego). :P Shrek tego nie oferuje, ani żadna inna "kreskówka" z tego co wiem. Nie wiem czemu, skoro sporo ludzi starszych niż dzieci które muszą mieć dubbing też chodzą na animacje. Fajnie było by mieć wybór. :P Nawet w Polsce się nie kupi ulubionej kreskówki w oryginale. :(

Wiesz co... ty lubisz polską wersje, bo fakt - dobrze jest zrobiona. Ja wolę oryginały, więc taki też obejrzałam (pewnie w tv mi się trafi za jakiś czas polska wersja to też chętnie zobacze. ;) ) Może polacy dadzą to coś od siebie co ubarwi film, kto wie? :) Ja chciałam się zrelakcować przy filmie którego jeszcze nie widziałam i powiem szczrze, że strasznie szybko zleciał. ;) Czyli przynajmniej się nie dłuży. Nawet jak Ci się nie spodoba, to się nie zanudzisz. :P Jest kilka rzeczy jak przesłuchanie Pinokia dla których można zobaczyć... :P ale jakoś mało mi teraz do głowy przychodzi... głownie smokoosiołki. :D Zależy co kogo bawi. ;)
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #107 : 2007-05-28, 00:10 »
Ja też byłem na " Czarze Ognia " w wersji orginalnej,ale to był dopiero pierwszy - niestety, Potter,który takową możliwość oferował..Filmy animowane lubię glądać z dubingiem - zwłaszcza,jeżeli Polscy aktorzy wnieśli coś do filmu i stworzyli wyrazistą postać - a tak jest w przypadku Polskiego osła.Ale i orginalną wersją nie pogardzę. " Nawet w Polsce się nie kupi ulubionej kreskówki w oryginale. " - obecnie filmy są na DVD,a tam mżna sobie oglądać taką wersję językową,jaką się chce. :P

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #108 : 2007-05-28, 09:14 »
Muszę to sprawdzić. :P
To może w Sosnowcu "Czara ognia" dopiero oryginalna była, bo ja byłam na wszystkich Potterach w oryginale. (OMG, zwłaszcza 1 części jak byli mali musiały boleć.)
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #109 : 2007-05-28, 13:25 »
Skandal! - nie wiedziałem,że inne części Pottera też były w kinach w wersji orginalnej...W Sosnowcu " Czara Ognia " też była po Polsku - ja musiałem jechać do Katowic. :P teraz jest juz lepiej,bo w ciągu dwóch lat,powstały w Sosnowcu dwa durze kina i z 5 nie powinno już być prblemu.Co do jedynki,to ona,akurat najlepszy dubbing miała  ;p - najgorsza była 2 i 3...

Luka

  • Gość
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #110 : 2007-05-30, 08:47 »
U nas nie ma kin, a buu, było kiedyś ale zarastało pleśnią i w ogóle jedna sala była, na jakieś 50 osób...
Ech, poczeka się na DVD (mój tato zawsze z bazaru od wujka przynosi) albo jak w TV będzie lecieć.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedz #110 : 2007-05-30, 08:47 »

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #111 : 2007-06-15, 20:12 »
W mojej klasie panuje moda na zdobywanie naklejek ze Shreka z "Kubusiów". Ja jak na razie mam trzy naklejki: ze Shrekiem, z Fioną i z Osiołkiem :jupi:
Ja zapewne pójdę na Shreka 3 z braćmi, ale ten film na pewno nie będzie taki fajny jak jedynka, czy dwójka...
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #112 : 2007-06-15, 20:14 »
Ja na trójeczkę też idę, mam nadzieję ze fajny będzie.
Mogłabym juz go dawno obejrzeć, bo mam na kompie, ale wolę w kinie. :P
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #113 : 2007-06-16, 07:44 »
U nas nie ma kin, a buu, było kiedyś ale zarastało pleśnią i w ogóle jedna sala była, na jakieś 50 osób...
 
u mnie też było,ale zbankrutowało i przerobiono je na bar :P
Ale Shreka nie odpuszczę- biorę siostrę pod pachę, wsiadamy w autobus i jedziemy :D
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #114 : 2007-06-20, 20:44 »
Trza się będzie do kina ruszyć ;D 29 czerwca, tak?

A co do dubbingów do Pottera, to najgorszy był w 3 części.. masakra :roll: Na 4 część to byłam na premierze, z napisami, później drugi raz na dubbingu (bo akurat w tym kinie innej wersji nie było :lol:) i był znośniejszy (?? :P) od tego w 3.. ale też nieciekawy... Jak oni wybierają te głosy.. :lol:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Vizsla

  • Gość
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #115 : 2007-06-21, 12:35 »
Co prawda ściągnęłam po angielsku, ale jednak jak już kolega Lis napisał... bez naszego polskiego osiołka film nie będzie taki sam, więc w spokoju poczekam jednak na naszą polską premierę. :D
Robimy sobie z koleżanką rezerwację, bo mimo tego, że w Gdańsku jest nawał dużych kin, to i tak ciężko będzie o bilet. :?

Shrek 1 i 2 dla mnie był fenomenalny. Co prawda teraz trochę mi się przejadły, bo oglądałam każdy po kilka razy. Miło będzie zaznać trochę odmiany. Mam nadzieję tylko, że Shrek Trzeci dorówna poprzednim częściom. :D
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #116 : 2007-06-29, 14:16 »
wróciłam właśnie.. szczerze mówiąc, rozczarował mnie.. albo ja mam takie inne poczucie humoru. xD

ale podobały mi się aluzje co do naszego rządu i ogólnie kraju.. autostrady i stadiony rox^^! :lol:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #117 : 2007-06-29, 15:18 »
To ciekawe w których momentach to było i co było tam w oryginale. ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedz #117 : 2007-06-29, 15:18 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #118 : 2007-06-29, 15:23 »
Zastanawiam się,czy iść do kina?..

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Shrek 2 :)
« Odpowiedź #119 : 2007-06-29, 17:15 »
...czy na film? :>
Oj, widze że tu cieżkie decyzje. :) Idź, nie zaszkodzi Ci... nie idź i tak zobaczysz w tv... :P No nie wiem... :(
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.17 sekund z 28 zapytaniami.