Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: There's Something About Marian  (Przeczytany 768 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mlody

  • Gość
There's Something About Marian
« : 2005-01-04, 21:47 »
Co myslicie o tym programie ? Ogladal to ktos w ta niedziele bo niechcialo mi sie czekac i poszedl spac :P....
Musze zobaczyc ost. odcinek, czy zabija producenta na oczach kamery czy nie  :idea:

Cytuj
już w styczniu 2005 roku stacja TVN rozpocznie emisję brytyjskiego, kontrowersyjnego reality show "There's Something About Miriam" ("Wszystko o Miriam"). Bohaterami programu jest sześciu mężczyzn, w tym żołnierz marines, ratownik morski i instruktor narciarski, którzy przez trzy tygodnie rywalizują o względy pięknej modelki Miriam. Akcja widowiska rozgrywa się na Ibizie, a nagrodą dla zwycięzcy jest 10 tysięcy funtów oraz wspólna wycieczka z modelką. Podczas finału nikt jednak nie odbiera nagrody głównej, gdyż Miriam okazuje się być...
mężczyzną po kuracji hormonalnej. Po udziale w programie, sześciu uczestników reality show wynajęło sławną kancelarię prawniczą Schillings i wytoczyło sprawę sądową brytyjskiej sieci Sky TV i twórcom "There's Something About Miriam". Panowie stwierdzili, że doszło do nadużycia seksualnego i zatajenia, ponieważ "nie wiedzieli, że całują i pieszczą mężczyznę". Oszukani gentlemani oskarżyli także twórców widowiska o zniesławienie, złamanie warunków kontraktu i szkody osobiste. Podczas gdy widzowie od początku wiedzieli, że Miriam jest transseksualistą, panowie biorący udział w programie dowiedzieli się o tym dopiero, gdy został wybrany zwycięzca- właśnie wtedy Miriam podniosła spódniczkę i prawda wyszła na jaw. Podobno uczestnicy byli tak oburzeni, że jeden z nich rzucił się z pięściami na producenta. Reality show będzie można oglądać od 2 stycznia 2005, w każdą niedzielę o 23:15. Program "There's Something About Miriam" składa się z sześciu odcinków


ble :P
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
There's Something About Marian
« Odpowiedź #1 : 2005-01-05, 17:37 »
Ja tego nie oglądałam, ale dużo o tym programie słyszałam.
Jeśli uda mi się to w najbliższą niedzielę obejrzę ten program i będę mogła się na jego temat wypowiedzieć.
Miriam jest transwestytą, miała (miał  :roll: ) tylko jesną operację - silikonowe piersi. Os 11 roku życia bierze hormony.
Nie dziwi mnie reakcja uczestników programu.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Willie

  • Gość
There's Something About Marian
« Odpowiedź #2 : 2005-01-08, 17:10 »
Hehe niezłe :lol:... Ale jakoś za późno dla mnie  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

There's Something About Marian
« Odpowiedz #2 : 2005-01-08, 17:10 »

Mlody

  • Gość
There's Something About Marian
« Odpowiedź #3 : 2005-01-08, 20:53 »
Dobrze ze nie leci wczesniej, naogladaly by sie tego dzieci i potem podczas pewnych sytuacji mozna bys sie bylo nie milo zdziwic :hahaha:
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
There's Something About Marian
« Odpowiedź #4 : 2005-01-11, 18:38 »
Dla mnie też jest za późno.  :?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Mlody

  • Gość
There's Something About Marian
« Odpowiedź #5 : 2005-01-11, 19:28 »
Ja jeszcze tego nei ogladalem ale teraz feire bede mial to 2 odcinki sobie napewno ogladne  :wink: Fajna z niego laska :hahaha:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 23 zapytaniami.