Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Tarzan 2  (Przeczytany 777 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Madagaskar

  • Gość
Tarzan 2
« : 2005-08-04, 14:32 »
Właśnie wczoraj oglądnęłam Tarzana dwójkę, oglądał tu ktoś(animowany)?
Mi raczej się podobał, oglądałam z orginalnym polskim dubbingiem i nawet fajnie wyszło.
Głosy znane z pierwszej części Tarzana animowanego :)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Tarzan 2
« Odpowiedź #1 : 2005-08-04, 20:55 »
Joj, chyba nawet nie wiedziałam że istnieje... ale należało się tego spodziewać... Prawie żadna dwójka... Disney'a nie była dobra... więc nie wiem...
Zapisane

Madagaskar

  • Gość
Odp: Tarzan 2
« Odpowiedź #2 : 2005-08-05, 14:49 »
Jak nie widziałaś filmu, to po co oceniasz :hmmm: a dla mnie każdy film Disneya jest fajny
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Tarzan 2
« Odpowiedz #2 : 2005-08-05, 14:49 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Tarzan 2
« Odpowiedź #3 : 2005-08-05, 18:45 »
Nie ocaniam, bo napisałam, że nie wiem... Piszę tylko, że ogólnie dwójki Disney'a, a nie wszystkie filmy Disney'a, są zazwyczaj mało ciekawe i naciągane... Bo nastawione na kasę... Cóż, przynajmniej nie jest ot film o dzieciach Tarzana a o jego dzieciństwie, więc może jest nawet ok...

Także jak już napisałam nie oceniam, tylko piszę moje domysły... jak da się zaóważyć...
Poza tym nie przejmój się tak nie, bo na pewno jest wiele filmów które mi się podobają, a tobie nie...

"a dla mnie każdy film Disneya jest fajny"
No właśnie, dla Ciebie, są różne gusty... :roll:
« Ostatnia zmiana: 2005-08-05, 18:47 autor charon »
Zapisane

Madagaskar

  • Gość
Odp: Tarzan 2
« Odpowiedź #4 : 2005-08-05, 19:00 »
Po domysłach nic nie wskórasz
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Tarzan 2
« Odpowiedź #5 : 2005-08-05, 20:48 »
Em... taa... chyba dam sobie siana z komantowaniem, bo to bezcelowe... Po co się produkować... Co tam, że moja wypowiedź nawiązuje do filmu, i obejrzenie filmów tego typu daje mi możliwość oceny... Fakt, że nie 100%, ale jakiejś... (To całkowicie normalne, to jak rozważanie wartości nowego filmu Tarantino, na podstawie poprzednich, wiadomo nie każdy jest zły, czy nie każdy jest dobry, ale można wyrobić sobie jakieś zdanie oglądając jaką część z nich.) Poza tym, faktycznie nie ma sensu się wypowiadać, bo nie jesteś nastawiona na dyskusję, tylko na "ja mam rację"... Nawet jeśli ja się mylę, to nie daje ci prawa do traktowania mnie lekcewarząco... Dziękuję, dowiedzenia...
Zapisane

Madagaskar

  • Gość
Odp: Tarzan 2
« Odpowiedź #6 : 2005-08-06, 11:58 »
Jak oglądniesz, to zapraszam
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 24 zapytaniami.